You are not logged in.

Dear visitor, welcome to OGame Turkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

rexpo

Komuta

• "rexpo" is male
  • "rexpo" started this thread

Date of registration: Oct 28th 2006

Occupation: Baytar

• Send private message

1

Thursday, December 15th 2011, 8:19pm

oyuncunun gezegen koordinatlarını bulma ?

Kassiopeia evreni için bir oyuncunun ana gezegen ve sömlerinin koordinatları veren bir site bilen var mı ?

ImPHaRathoR

Casus Sondası

• "ImPHaRathoR" is male

Date of registration: Sep 7th 2011

Occupation: Üni. Öğr.

• Send private message

2

Thursday, December 15th 2011, 10:52pm

yok birader. eskiden vardı ama şimdi yasak ben de aradım ama yok. ana gezegeni bulmak kolay. oyun içinde aramaya adamın adını yaz direk ana gezegen koord. veriyo. ama sömleri bulamzsın.

ha bi program var. "cogame" diye. crome eklentisi. onda adamın gezegenler veriyo ama, bunun için bütün galaksiler, sistemler hızlı hızlı tarıcan, prog. hafızaya atcak koord.ları sonra sen adamın gezgeni üstüne gelince, altta lsitelicek gezegnleri.

bunu biliyorum başka da yok :D

extrea

Fırkateyn

• "extrea" is male

Date of registration: Feb 9th 2011

Occupation: HARİTA TEKNİKERİ

• Send private message

3

Friday, December 16th 2011, 11:22am

yasak deyil program dogrumudur??
CAPELLA-->POLEBEAR(YANLIZ)
YAKINI-->POLEBEAR(DEU ALNR)

4

Friday, December 16th 2011, 4:18pm

ogamestats vardı önceden

Sevgili yönetici Zorbey in sitesi :rolleyes: ama kapandı..

Voirce

Ağır Avcı

• "Voirce" is male

Date of registration: Dec 19th 2008

Occupation: ?

• Send private message

5

Friday, December 16th 2011, 9:15pm

Hazır bir site bulamazsınız ama kendi veri bilgilerinizi oluşturabilirsiniz.

yanlış hatırlamıyorsam eklentinin adı Galaksi tools du firefox için. eklentiyi yükledikten sonra galaksiyi dolasıyorsunuz ve eklentı galaksiyi kaydediyor. daha sonra bu kayıtlardan arama yapabılıyorsunuz.

diğer bir eklentide Cogame. Firefox için de Chrome içinde mevcut. yine galaksiyi dolasmanız lazım eklenti kaydedıyor otomatik olarak. tek yapmanız gereken pozisyonunu öğrenmek istediğimniz kişinin taramayı bitirdikten sonra herhangi bir gezegeni üzerine fareyı getirmeniz, poziyonları cıkmakta. buraya resım koyacaktım da yukleyemedım. bu ıkı eklentı de yasak değildir. izinli eklentilerdir.

rexpo

Komuta

• "rexpo" is male
  • "rexpo" started this thread

Date of registration: Oct 28th 2006

Occupation: Baytar

• Send private message

6

Friday, December 16th 2011, 10:23pm

yeni evrende deu açısından sıkıntılı :D ama öğrendiğim ii oldu.illa ki lazım olacak. tşkler ...

7

Saturday, December 17th 2011, 12:07am

firefox eklentisi suan itibari ile birkacgundur galaksi guncellemiyor diger ozellikleri guncelliyor
galaxytool un chrome eklentisi de mevcut
galakxytoolbar eklentisi cikince cogame de galaksitool ayarı yapabilme kaldirildi
dolayısı ile cogame kullanıssız kaldı cunku chrome de antigame de calisiyor

My buddies