You are not logged in.

Dear visitor, welcome to OGame Turkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

ifdagli

Beginner

• "ifdagli" is male
  • "ifdagli" started this thread

Date of registration: Sep 5th 2007

Occupation: Ogretmen

• Send private message

1

Saturday, October 4th 2008, 10:57am

firefox ta oyun acilmiyor...yardim...

makinaya format atip,tekrar firefox 3 u yukledim...explorer oyunu aciyor ama,firefox eror ID veriyor...yardimci olursaniz sevinirim...

This post has been edited 1 times, last edit by "ifdagli" (Oct 4th 2008, 11:06am)

torabey

Ağır Avcı

• "torabey" is male

Date of registration: Apr 21st 2007

• Send private message

2

Saturday, October 4th 2008, 11:06am

Selam: firefox ta oyun acilmiyor...yardim...

bende firefox kullanýyorum. bende giriþ problemi yaþanmýyor ama. oyun çok aðýlaþtý. sömler arasýnda geçiþte, filo hareketlerinde çok yavaþ ve aðýr çalýþýyor. Sanýrým firefox un 3 versiyonu ogameye yaramadý. Ama bunu diye bilmek için diger oyuncularýnda görüþleri lazým. Belki bizdeki bir eklenti eksikligindenmi kaynaklanýyor, yoksa herkeste mi böyle. Az önce explorer la girdim. inanýlmaz hýzlý çalýþýyordu oyun. Evet bu konuda firefox kullanan oyuncularýn görüþlerini bekleyelim bakalým ne diyecekler.

YaKuZa
Leo

3

Saturday, October 4th 2008, 1:48pm

bende firefox 3 kullanýyorum ama sorunsýz çalýþýyor ama baþka bir evrende oyunumu actýðýmda hata veriyor anlamadým
EN AKILLIMIZ CUMHURBAŞKANI OLDU,EN DELİMİZ PAPAYI VURDU

MALATYALI GENÇLİK

My buddies