You are not logged in.

Dear visitor, welcome to OGame Turkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

ikikule

Fırkateyn

• "ikikule" is male
  • "ikikule" started this thread

Date of registration: Nov 12th 2008

Occupation: öğrenci

• Send private message

1

Sunday, October 4th 2009, 7:16pm

e posta ya gelen mesajlar

BEnim msnime forumda her yeni mesaj yazıldığında e posta geliyor ve bende gelmesinden sıkıldım açıkcası ancak ayarlarımdan e posta ayarlarına baktım hiçbir e postayı zaten kabul etmiyormuşum. Ben foruma verdiğim msn adresimimi değiştiriyim bu durumda ?( ;(

bir de eski forumda birine ozel mesaj yazdığımızda o kişinin mesajımızı okuyup okumadığını görebiliyorduk.Yeni forumda yok mu o galiba ?(

iyi forumlar..
Na sar et méne o'lur Ca lis se nind éol urr

Bovary

Silahsız Ama Tehlikeli AdmiN

• "Bovary" is female

Date of registration: May 30th 2009

• Send private message

2

Sunday, October 4th 2009, 7:21pm

Aboneligi etkinlestirmis olmalisiniz. Bunu iptal etmek icin

Profilim > Ayarlar > Iletisim sekmesinde e-postalar ile ilgili olan ayarlarda Abonelik varsayilan olarak etkinlestirilsin mi? kutucugundaki isareti kaldirin.

Ozel mesajinizin okunup okunmadigini hala gorebiliyorsunuz. Giden kutusunda gonderdiginiz mesajin basinda bir zarf sembolu var. Eger bu zarf acilmissa, mesajiniz okunmustur.

ikikule

Fırkateyn

• "ikikule" is male
  • "ikikule" started this thread

Date of registration: Nov 12th 2008

Occupation: öğrenci

• Send private message

3

Sunday, October 4th 2009, 9:13pm

Aboneligi etkinlestirmis olmalisiniz. Bunu iptal etmek icin

Profilim > Ayarlar > Iletisim sekmesinde e-postalar ile ilgili olan ayarlarda Abonelik varsayilan olarak etkinlestirilsin mi? kutucugundaki isareti kaldirin.

Ozel mesajinizin okunup okunmadigini hala gorebiliyorsunuz. Giden kutusunda gonderdiginiz mesajin basinda bir zarf sembolu var. Eger bu zarf acilmissa, mesajiniz okunmustur.

teşekkür ederim:)
Ancak bende abonelik kısmı zaten işaretlenmemiş sorunda orda zaten.
Eposta kısmını tamamen boş bıraktım.
ancak hala eposta geliyor.:)
Na sar et méne o'lur Ca lis se nind éol urr

Bovary

Silahsız Ama Tehlikeli AdmiN

• "Bovary" is female

Date of registration: May 30th 2009

• Send private message

4

Sunday, October 4th 2009, 9:26pm

Profilinizde Yonetim sekmesindeki SIK Kullanilanlar bolumunde herhangi bir forum bolumunun olup olmadigindan emin olun. Varsa bunlari silin. Eger bu kisim bossa, forum yonetimine ticket acarak sorunun cozumunu isteyebilirsiniz.

Edit : Bir de mesaj yazdiginiz zaman alttaki ayarlari kontrol edin. Bildirimi etkinlestir kutucugu isaretli kalmis olabilir.

This post has been edited 1 times, last edit by "Bovary" (Oct 4th 2009, 9:30pm)

My buddies