You are not logged in.

Dear visitor, welcome to OGame Turkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

eRcn

Beginner

• "eRcn" is male
  • "eRcn" started this thread

Date of registration: Oct 24th 2009

Occupation: Ogrenci

• Send private message

1

Saturday, October 24th 2009, 10:34pm

En Son Açılan Evren

Öncelikle tüm Ogame Ailesine selamlarımı gönderiyorum.. Çok uzun bir zaman sonra tekrardan bu ailenin bir parçası olmak ve bunuda Ogame evrenlerinin en yenisinde doğal olarak en az oyuncunun oynadığı bir evrende kayıt yaptırmak istiyorum. Bilen arkadaşlarım bu konuda tavsiyelerde bulunurlarsa sevinirim.
Şimdiden teşekkürlerimi sunarım , iyi oyunlar
;)
The Pro Butterfly

Beyaz Golge

Kruvazör

• "Beyaz Golge" is male

Date of registration: Oct 18th 2006

Occupation: -

• Send private message

2

Sunday, October 25th 2009, 8:10am

en son acılan evren Capella'dır

forsaa

Muhrip

• "forsaa" is male
  • "forsaa" has been banned

Date of registration: Sep 16th 2009

• Send private message

3

Sunday, October 25th 2009, 5:13pm

Capella evreninde baslayabılırsın arkadasım ve benımle oyundan irtibata gecebılırsın..ancak Andromeda evrenı daha eskı bır evren fakat cok guzel bır evren tavsıye ederim..

sultanas angel

Banned indefinitely

• "sultanas angel" is male
  • "sultanas angel" has been banned

Date of registration: Apr 24th 2009

• Send private message

4

Sunday, October 25th 2009, 5:22pm

arkadaşım bence yeni açılan evrenlerde oynama çünkü daha yeni hataları bugları giderildi bence X2 evrenlerden olan
e35-e40 yada e50ye geç bu evrenlerden en yeni olanı ise e50 evrenidir özelliği ise
X2 olması filo vede harabeden %50 daha fazla çöp çıkmasıdır bence e50ye geç yok bana hızlı yavaş farketmez diyorsan e52yi tavsiye ederim çünkü öteki andromeda barym vede capella evrenlerinde yeni arayüze geçildiği için hata meydana geldi vede bu hata daha yeni yeni düzeltildi tekrar buna benzer hataların çıkıp çıkmayacağı ise meçhuldür bu yüzden eğer kayıt olacaksan yeni olsun hızı farketmez diyorsanda e52ye geçmeni tavsiye ederim yok hız önemli benim çabuk gelişmem lazım diyor vede yeni açılan evren istiyorsanda e50ye geçmeni tavsiye ederim ;)
işte buda andromeda barym vede capella evrenlerindeki daha yeni düzeltilen bir hata bak araştır ona göre kayıt ıol sonra başın yanmasın
TERSANE SORUNU
Hazreti Şah'ın avazı
Turna derler bir kuştadır
Asası Nil Derya'sında
Hırkası bir derviştedir

Garip turna bizi senden sorana,
Şimdi bir yavruya kuldur diyesin.
Aşkın zincirini takmış boynuna,
Devr içinde Mecnun oldur diyesin. ....

This post has been edited 1 times, last edit by "sultanas angel" (Oct 25th 2009, 5:25pm)

eRcn

Beginner

• "eRcn" is male
  • "eRcn" started this thread

Date of registration: Oct 24th 2009

Occupation: Ogrenci

• Send private message

5

Monday, October 26th 2009, 2:09am

İlgilendiğiniz için tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Capella serverında yarım kalan Ogame hayatıma tekrar başlamış bulunmaktayım. Çeşitli stratejiler belirleyip onların üzerlerinde yoğunlaşıcam ki bir sonraki Evrende neyi isteyip neyi istemediğimi tam oturtmuş olarak bu fanteziye devam edicem :)
Herkeze hayatında başarı ve huzur diliyorum :)
;)
The Pro Butterfly

My buddies