You are not logged in.

Dear visitor, welcome to OGame Turkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, July 12th 2013, 2:48am

Yeni Evrende Hangi Özellikler Olsa Daha İyi Olur

Yeni Evren Özelliklerine Eklenmesini İstedikleriniz

A total of 21 Votes have been submitted.

76%

x3 hızında olabilir (16)

19%

%90 harabe olabilir (4)

29%

Çıkacak harabe oranı savunma/filo arasında pay edilebilir(%70 harabe, %50 filo-%20 savunma tarzı) (6)

48%

Astro konusunda kolaylık sağlanarak, daha aktif hale getirilebilir (10)

29%

Bir miktar maden ya da filo, belirli puan aralıklarında hediye olarak gönderilebilir (6)

Evet arkadaşlar, yeni evrenimiz herkese hayırlı uğurlu olsun. Özellikler güzel ancak değiştirilebilir ya da eklenebilir şeylerle daha eğlenceli, daha farklı, daha çekici hale getirilebilir diye düşünmekteyim. Bu anket ve tartışma başlığı altında seçenekler arasında gördüklerinizden kendinize uygun olanı seçebilir, göremediklerinizi belirtebilir ve aktif olan seçeneklerle ilgili olumlu/olumsuz düşüncelerinizi beyan edebilirsiniz.

DN: Tamamen tartışmaya, geliştirmeye, fikir beyan etmeye yönelik bir başlıktır. Lütfen kırıcı, incitici, hakarete varacak eylem ve söylemlerden kaçınalım arkadaşlar. Memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi belirtebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar dilerim. Yeni evrene başlayacak arkadaşlara şimdiden başarılar.
Quantum(£s) ~ ChaoSeateR

"Ben giderim adım kalır, dostlar beni hatırlasın..."

corrado

Fırkateyn

• "corrado" is male

Date of registration: Jul 8th 2007

Occupation: serbest

• Send private message

2

Friday, July 12th 2013, 2:52am

yeni acılacak 119 siriusda kesinlikle baslamayı dusunmuyorum. x3 bi evren olsaydı kesinlikle iddaalı olarak baslayabilirdim. benım gibi dusunen cok arkadasım var

Yeni Evren " Sirius "(119)

pegasus-KADAVRA-1453 (AKTİF)
leo- KADAVRA- (AKTİF)
E50-ThE_KonT OGC (EMEKLİ)
E35-ismail_06 OGC (EMEKLİ)

NeU

Muhrip

• "NeU" is male

Date of registration: Jan 5th 2006

• Send private message

3

Friday, July 12th 2013, 2:52am

Zannedersem filo hızı dısında hersey x2 acaba uretımdemı oyle acıklama gelırse guzel olur bu sekılde olcaksa 10[ numara evren olur x2 ve daha hızlıları ılk zamanlar zevklı daha sonraları oyuncu sayısında tum evrenlerde oldugu gıbı oluyor oyuzden sıkıntı yok/color]
:F EMEKLİ :F

[ReseT-SultanveleD-Alp Arslan Han]

T A R A N

Ağır Avcı

Date of registration: Jun 30th 2007

• Send private message

4

Friday, July 12th 2013, 6:23am

Ben başlıcam ama tamamen gereksiz özelliklerde bir evren ısrarla ve ısrarla x1 evren açıyorlar nedendır bu anlamış değilim üretim x2 değil tamamen kademecilere özel bi evren bu
ORİON PUMA61(Emekli)
QUANTUM PUMA(Emekli)
VEGA Puma (Fransa) (Emekli)
URSA Puma (Emekli)

kan alıcı

Ölüm Yıldızı

• "kan alıcı" is male

Date of registration: Jan 10th 2010

Occupation: Eczane

• Send private message

5

Friday, July 12th 2013, 7:04am

Filo hızı x1 olan evrenler mevcut zaten bunu açarak hem hızlı evren isteyenlerin isteği olmuyor hem o evrenler boşalıyor.

canerbahar

Ağır Avcı

Date of registration: Apr 16th 2011

• Send private message

6

Friday, July 12th 2013, 7:47am

polonya yada ispanya serverinda oynayın orda hem oyuncu kalabalık hemde her evren hemen hemen x4 x5 x3x x2 ben orda dusunuyorum

İmza için Sultandaglı ya tşk ederim

7

Friday, July 12th 2013, 9:35am

x1 de iyidir bundan sonrakı evren x3 mu x4 mu ne ispanyada sirus x1 ondan sonra taurus x3 x4 cıvarı

BLACKBOY75

Geyik Sofrası 2014 Yılı Çöm Useri

• "BLACKBOY75" is male

Date of registration: Jun 21st 2011

• Send private message

8

Friday, July 12th 2013, 12:14pm

hazır zaman varken evreni x3 yapsınlar onlarda rahat olsunbizde yani yapmaya çalıştıkları çok saçma çünkü millet istemiyor burdanda gönderme yapmıyor direk söylüyoruz niye dinlemiyolar çoğunluğu

BLACKBOY-TAURUS

BLACKBOY-YAKİNİ

My buddies