You are not logged in.

Dear visitor, welcome to OGame Turkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

TREXARMONIA

Hafif Avcı

• "TREXARMONIA" started this thread

Date of registration: Jun 22nd 2009

• Send private message

1

Thursday, November 12th 2009, 1:55pm

aydan aya konuşlandırmaya 1 sn ile kilit ne büyük bir şans

Şu anda savaşlar bölümünde olan savaşla ilgili olarak savaş başlığı kirletilmesin diye düşünerek bu başlığı burda açıyorum. Gerekli ticket lar atıldı ve savaş incelemede ama bu konu o kadar ilginç olduğu için burda da tartışılması gerektiğini düşünüyorum. 1 sn ile aydan aya konuşlandırmaya kilit atılmasının ne kadar büyük bir şans ve bunun tüm evren oyuncuları hatta ogame oyuncuları arasında değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Olayların gelişimi şu şekilde :

1 ) 3. sistemdeki ay dan ana filoyu server saati ile 16.28.35 de kaldırdım.
2 ) Min çıkmış olabilir ama saldıran arkadaşların dışında başka bir ittifaktaki bir oyuncu saat 16.52.xx de beni sondalamış ( sonda raporları silindi tekrar kontrol edinizi lütfen sn olarak ) Bu oyuncunun sondalaması diğer iss yapan oyunculardan önce ve diğerlerinin sondaları ulaşmadan gezegende * yanması gerekir.
3 ) iss saldırısını gerçekleştiren arkadaşların sondalaması 16.52.59
4 ) % 50 hız ile kaldırdığım filo 19.33.48 de sökmüş harabeyi
5 ) Harabeyi söken filonun iniş saati 22.38.55 ve arada herhangi başka bir sondalama yok
6 ) saat 22.39.26 da 31 sn farkla harabe takibi yapılarak ana filonun inişi sonucu saldırı gerçekleşmiş.

Buraya kadar olan kısımı anlamak mümkündür. çok iyi bir harabe takibi ile ve ilk sondalamayı yapan arkadaşla belki olası haberleşme ile benim filomun kalkışından itibaren min. çıkmasını bekleyerek 24 dakika 24 sn sonra sondalama yapılmış ne var yok diye bakmak için. Dikkat edin 24 dak. 24 sn sonrası sondalama ( min çıkma süresi 15 dakika ) ve diğer sondalayan ile haberleşme söz konusu ise olabilir diyorum hala.

Ve asıl söz konusu ve tartışmak istediğim nokta

1 ) 8. sistemdeki ay dan kalkan ve 3. sistemdeki aya konuşlandırma olarak gönderilen filonun iniş zamanı 23.20.34 ( filoda 1454 hafif avcı , 37 kruvazör ve 30 fırkateyn var isteyene o şekilde print screen de gönderebilirim )
2 ) Ana filonun vurulmasından sonra normal şartlarda gönderilmesi gereken yağma filolarından 1. si olan nakliye içermeyen 7700 hafif avcı ve 932 kruvazör olan filonun ay ı vurma zamanı 23.20.35 ( 1 sn öncesinde konuşlandırma olarak gelen ve bu yağma filosundan sonra gelen 100 kru ve nakliyeleri içeren sortileri vurabilecek bir filo )
3 ) ardından gelen nakliye ve 100 er adet savaş gemisi içeren filoların vuruş zamanları da bu 1. yağma filosu olarak adlandırılan nakliyesiz filonun yaklaşık 1 dk sonrasından başlıyor.

Ana filo vurulduktan sonra normal şartlarda atılması gereken yağma sortileri yaklaşık 40 dk sonra başlıyor ve forum da ki tartışmalarda da görebileceğiniz gibi iss ekibi bunu etraftan başka yardım gelebilirdi diye savunuyorlar. Bu 1. yağma filosunun etraftan yardım gelmesi durumunda başarılı olma şansı yok. Ve ardından gelen 100 kru ve nakliyeleri içeren 2. 3. 4. vb.. yağma filolarının konuşlandırmaya gelen filonun karşısında yağma yapabilme şansları hiç yok.

Ne dersiniz ne büyük bir şans değil mi ? Oyuncunun tüm filosunu biliyorsunuz ve mükemmel bir harabe takibi ile vuruyorsunuz , ardından doğal olarak yağma sortileri atmaya başlıyorsunuz 40 dk sonrasında ve yine doğal olarak belirli sayıda nakliyeleri ve hafif savaş gemilerini içeren filoları gönderiyorsunuz ve bu yağma filolarından 1. si 7700 hafif avcı ve 932 kru içererek aydan aya konuşlandırmaya gelen filonun 1 sn arkasında diğer 2. 3. 4. lerin korumasını yapıyor.

herkese iyi forumlar.
No savunma yes kademe ama en çok yes te FİLO

Armonia E-26 ( Akrotim ) emekliiii
TREX E-49 ( HEROES ) emekliiiii
TREX E-51 ( DrDanger) emekliiii
TREX Fornax ( ittifaksız ) takılıyorum öylesine

• "Halvet" is male

Date of registration: Jun 26th 2009

• Send private message

2

Thursday, November 12th 2009, 2:16pm

savas ıcın dıcek bıseyım yok gercektem tebrık ederım fakat konuslandırmadakı oay gercekten cok ılgınc brıı bunu acıklarsa cok sevınıırm yoksa yazık gunah okadar ugraslar verıp herseyın bı anda akıl almıcak bısekılde olması uuzcu bu sansda bırazda bızden yana olsa ya

"Halvet birdir; nev'i namütenahidir''

Hakan31

Kruvazör

• "Hakan31" is male

Date of registration: Aug 28th 2009

• Send private message

3

Thursday, November 12th 2009, 2:27pm

Hımm çok enteresan birşey bu yaww AY' dan AY' a gelen filoya saniye çakmak vaybee bunuda görecekmişiz..

Yinede kimseyi karalamayım ama ben yaklaşık olarak 4 senedir oynarım bu oyunu birçok ittifakta birçok iyi oyuncu ile oynadım ama daha filoyu vurduktan sonra yağmadan önce bu kadar büyük bir filo yollayan oyuncu görmedim ha nakliyelerin içine savaş gemisi koyulur ona bir lafım yokta neyse uzatmayada gerek yok OP larda inceleyecektir bu olayı vurulan arkadaşıma burdan geçmiş olsun diyeyim..

İmza için AcHaRa ya teşekkürler

Date of registration: Jul 19th 2009

• Send private message

4

Thursday, November 12th 2009, 2:33pm

çok enteresan

ay dan aya kilitmi hemde 1 sanye mi yok artık,

çok zor ama imkansız degil,yinede incelesinler OPlar

lord_hawk

Ağır Avcı

• "lord_hawk" is male

Date of registration: Sep 6th 2008

• Send private message

5

Thursday, November 12th 2009, 2:39pm

Trex yazdıklarında bir çarpıklık var hemen söyleyeyim ne olduğunu Aydan aya konuşlandırma demişsin fakat hemen alt satırında sökmeye yolladım demişsin konuşlandırma yolladıysan filonu harabe alanına yollamamışındır sökmeye yolladıysan filon geri geliyordur buda konuş değildir Anlaşılan sende ne yaptığını hatırlamıyorsun Geçmiş olsun demek düşer bizede vuranıda tebrik etmek tabiki

Lordhawk

asilbey

Kruvazör

• "asilbey" is male

Date of registration: Jan 26th 2007

Occupation: elektirik

• Send private message

6

Thursday, November 12th 2009, 2:46pm

SN LORD arkadaşın sökmeye dediği asıl vurulan filosu.dediği onun akabinde aydan aya konuş yapıp yağmayı engelleyecek filoya kilit atılmış..bence bu çok büyük bir şans.yada bu arkadaş gelen filoyu gördü,önünede mahsusdan 1 sn fark ile filo koydu ki şaibe olduğunu göstermek için..benim aklıma başka bir şey gelmiyor..bakın ya şans,yada ikinci şık..yoksa herşey vurulur ama ay patlatılmadan hele hele aya dan aya giden konuşu kimse vuramaz kusura bakmayın.
:thumbup: :thumbup: FROM BY ASİLSUVARİ :thumbup: :thumbup:

SiegeOnager

Kruvazör

Date of registration: Dec 16th 2007

• Send private message

7

Thursday, November 12th 2009, 2:46pm

Bir şey sorucam, 1 sn kilidi gördüm savaş raporundaki resimde.. Bu 1sn arkadan gelen filo konuşlananları vurdu mu? Konuşlandırmayı vurması için en az 3 sn kilit gerekiyor sanıyorum... Geri çekmiş de olabilirsin tabi meraktan sordum.
ffd

lord_hawk

Ağır Avcı

• "lord_hawk" is male

Date of registration: Sep 6th 2008

• Send private message

8

Thursday, November 12th 2009, 2:57pm

SN LORD arkadaşın sökmeye dediği asıl vurulan filosu.dediği onun akabinde aydan aya konuş yapıp yağmayı engelleyecek filoya kilit atılmış..bence bu çok büyük bir şans.yada bu arkadaş gelen filoyu gördü,önünede mahsusdan 1 sn fark ile filo koydu ki şaibe olduğunu göstermek için..benim aklıma başka bir şey gelmiyor..bakın ya şans,yada ikinci şık..yoksa herşey vurulur ama ay patlatılmadan hele hele aya dan aya giden konuşu kimse vuramaz kusura bakmayın.
Şimdi şöyle bişey olmuş olabilir Belki adamlar normal sorti yapıyorlardı konuş gönderilen filo önüne düştü.Trexte online olmadığı için geri çekemedi eğer online olsaydı zaten geri çekerdi filosunu diye düşünüyorum.Bu kadar büyük filo yollamasının sebebide şu olabilir Başka biri kendisini kitlemesin diye yapmış olabilir

Lordhawk

This post has been edited 1 times, last edit by "lord_hawk" (Nov 12th 2009, 2:59pm)

TREXARMONIA

Hafif Avcı

• "TREXARMONIA" started this thread

Date of registration: Jun 22nd 2009

• Send private message

9

Thursday, November 12th 2009, 3:17pm

Şimdi şöyle bişey olmuş olabilir Belki adamlar normal sorti yapıyorlardı konuş gönderilen filo önüne düştü.Trexte online olmadığı için geri çekemedi eğer online olsaydı zaten geri çekerdi filosunu diye düşünüyorum.Bu kadar büyük filo yollamasının sebebide şu olabilir Başka biri kendisini kitlemesin diye yapmış olabilir

1. bölümde anlattığım harabe takibi sonucu vurulan ana filo. Ve savaş anından 10 dk sonra online oldum. gelen filonun önüne filo koyma olayına gelince de 8. sistemdeki aydan 3. sistemdeki aya konuşlandırma olarak gitme süresini göz önüne alman gerekiyor. altta tekrar print screen i gönderiyorum ve ordan da görebilirsin filonun 8. sitem ay - 3. sistem ay arası konuş olduğunu.

on olduktan sonra ittifaktan arkadaşlarımla da görüştüm bu filoyu da vurdurup ticket öyle mi atayım yoksa geri mi çekeyim diye. ve geri çekmenin mantıklı print screen in yeterli olacağına karar verdik.

o kadar büyük filo göndermesinin sebebi başka birisi olmasın diye düşünürsek te zaten ilk vuran filo var ki yerde tutsa da yeterli olmazmıydı nakliye+ hafif savaş gemileri ile yapan sortilerin dönüşüne kilit için. Gd lerde ( tek bir oyuncudan çıkanlar ) tek seferde tüm harabeyi toplayarak geri döndüler zaten issten bir oyuncunun gezegenine.

No savunma yes kademe ama en çok yes te FİLO

Armonia E-26 ( Akrotim ) emekliiii
TREX E-49 ( HEROES ) emekliiiii
TREX E-51 ( DrDanger) emekliiii
TREX Fornax ( ittifaksız ) takılıyorum öylesine

• "psychopath" is male

Date of registration: Jul 28th 2009

Occupation: ticaret

• Send private message

10

Thursday, November 12th 2009, 3:34pm

zzzz

hyper ogame diye bişe cıkmış ve bunun gibi bissuru scriple yapılan hilekar programlar. kullanıyolardır kullanmıyolardır bişe demem ama firar ittifkının geçmişine bakarsak multi ve degişik hilelerden cok atıldılar. oyun takibi yapmak savaş yapmak zaman süre takibi tutmak çok buyuk bi yetenek forumda yorum yazmaya benzemez. gereken ticketlar atıldı ondan burada ortamı germek istemiyorum. ben bu oyunu 6 senedir oynuyorum tek şunu söyleyebilirim SEN BANA ŞİFRENİ VERSEN USTA BEN SENİ BUKADAR SİSTEMLİ Bİ ŞEKİLDE VURAMAM. :))) benim hiç aklım kesmedi bu işi bakalım operatörler ne dicek. geçmiş olsun tekrardan.
KaÇ KaÇa BiLDiĞiN KaDaR, AmA SoNuNDa YoRGuN öLüRSüN...

E51 psychopath (ANKA) (mecburi emekli)

General Iroh

Fırkateyn

• "General Iroh" is male

Date of registration: Oct 21st 2008

• Send private message

11

Thursday, November 12th 2009, 3:48pm

CEVAP: zzzz

hyper ogame diye bişe cıkmış ve bunun gibi bissuru scriple yapılan hilekar programlar. kullanıyolardır kullanmıyolardır bişe demem ama firar ittifkının geçmişine bakarsak multi ve degişik hilelerden cok atıldılar. oyun takibi yapmak savaş yapmak zaman süre takibi tutmak çok buyuk bi yetenek forumda yorum yazmaya benzemez. gereken ticketlar atıldı ondan burada ortamı germek istemiyorum. ben bu oyunu 6 senedir oynuyorum tek şunu söyleyebilirim SEN BANA ŞİFRENİ VERSEN USTA BEN SENİ BUKADAR SİSTEMLİ Bİ ŞEKİLDE VURAMAM. :))) benim hiç aklım kesmedi bu işi bakalım operatörler ne dicek. geçmiş olsun tekrardan.

arkadaşım ortamı germek istemiyorum diosun ama o sadece sözde kalıo ben firar ailesinde ceza alan sadace 1 sıradaki oyuncuyu biliorum ondan başka böle hile hurdayla bi ceza alan hatırlamıyorum belki unutmuşumdur gözümden kaçmıştır o kadar eskilere göz atın dioyorsan bana burda yas kim ne ceza almış bende bileyim çamur atmak çok kolay ticket gelen kadar susayım dedim bekliim dedim aam insanı karalamada üstünüze yok bakıorumda.

bu savaşta en ufak hile vb yoktur o dediğin programı bende biliorum o program ogamenin sonu demek onu kullanıcak bi oyuncu diilim lütfen ticker geleen kadar susalım cezam varsa en ağır şekilde ben cezamı çekerim ama yoksa üstüme atılan çamur ile kalırım ve her fırsatta bu haklı olduğum taktirde yüzüme vurulur bak zmanında böle böle oldu diye kimse ticket sonucuna bakmaz forumda yazılan yazılara göre yorum yaparlar daha dikkatli olalım o yüzden bu konuda

• "Lothar" is male

Date of registration: Mar 27th 2009

Occupation: Tekniker

• Send private message

12

Thursday, November 12th 2009, 4:05pm

ben bukadarda bi savasin kirlendigini görmedim. farklı konu acarak ne yaptgını sanıyosun? post mu kasıyosun burda? savasta ticket attim demissin zaten. bi gelsin cvp ı snra herkez degerlendirir. böle de cirkeflik olmaz. madem yediremıyosun kendine vurulmayı oynama oyunu. bisey demıyeyım dedim ama yok illa zorluyosunuz. sen haklı olursunda ticket cvp ı gelır ıncelenir op lar vars bi bı hile söyler bizde firar olarak özür dileriz. ama yoksa siz ne dileyeceksiniz? :sniper: shoplamadıgın ne malum onu__? ps leri? madem öle koly insanlara atifta bulunmak bende sen o resimleri shopta duzelttin dıorum. uzucak gidicek. bi adabını bil yapacagın islern. gelsin cvp ac konuyu. savası bukadar kirletme. simdi sendenmi ogrencem adamı diceksin bende ogrencen böle devam edersen

Güńáhláŕı Düńýádá Báğışláńáńıń, Céńńété Báğışá íhtíýáćı Kálmáźmış...

of liii

Beginner

• "of liii" is male

Date of registration: Oct 12th 2006

Occupation: Bilgisayar Mühendisi

• Send private message

13

Thursday, November 12th 2009, 4:05pm

CEVAP: zzzz

MOD lar bu yazilara izin vermeye devam edecekse ben bu forumda yapilan asilan her savasi karistirim ve hepsine hile yapiyorsun yazarim. buna artik dur deyin.
YETER kimseye camur atmaya hakkiniz yok. gidin Oplara ticket atin sonucu bekleyin sonra atin camurunuzu. Noldu benim savasta yazdiklariniz? kimse bise yazamaz oldu_? yok filo kirdi yok madeni bilerek verdi. yok tatilden ciktigi gibi adam vurulurmuymus? hepsi lafta kaldi.Susunda filolariniz konussun.
:lol: deut tankerinin yaninda sigara icmek yasaktir :lol:

Kanka61

-MyCRoP-

Banned indefinitely

• "-MyCRoP-" is male
  • "-MyCRoP-" has been banned

Date of registration: Jul 9th 2007

Occupation: Komuta Tamircisi

• Send private message

14

Thursday, November 12th 2009, 4:10pm

Aydan aya profesyonel oyuncular ancak o kilidi atar o kadar aşmamış oyuncular hile hurda diye geçiştirirler ;)

:rocketlauncher: MYCROP :sniper:

MiriM

Beginner

• "MiriM" is male

Date of registration: Aug 28th 2009

Occupation: çArşı

• Send private message

15

Thursday, November 12th 2009, 5:36pm

YAHU arkadaslar aydan aya konusa 1 sanıye kilitmi atılır kafanızmı güzel sonda atılmamıs hızını nerden biliyor hızını bildi diyelim filoınun ne zaman kalktıgını nerden blior o kadar filoyla yagmamı olur cok komik 1 durum

zeddicus

Çekirge Mod

• "zeddicus" is male

Date of registration: May 10th 2009

• Send private message

16

Thursday, November 12th 2009, 6:00pm

Arkadaşlar sakin olalım.Kırıcı sözler söylemeyelim birbirimize.Neticede bu sadece bir oyun.Konuyla ilgili olarak da, gerekli tickt atılmış belli ki, sonucu bekleyelim.Suçu ispatlanana kadar herkes masumdur bunu unutmayalım ve yorumlarımızı ona göre yapalım.

Emekli Çekirge

Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

M. Kemal ATATÜRK

edem

Kruvazör

• "edem" is male
  • "edem" has been banned

Date of registration: Sep 8th 2009

Occupation: Saglik

• Send private message

17

Thursday, November 12th 2009, 6:35pm

5 yıldır bu oyuna emek veriyorum. 1 sn.. imkansiz bişey. /color]
“Cesaret ölümsüzlüğe, korkaklık ise ölüme götürür”

Evren 21 = ede (emekli)
Evren 51 = edem (emekli)
Gemini = edem (emekli)
Kassiopeia = edem (devam)

BoZKuRT78

Banned indefinitely

• "BoZKuRT78" is male
  • "BoZKuRT78" has been banned

Date of registration: Mar 27th 2009

Occupation: Elektronik

• Send private message

18

Thursday, November 12th 2009, 7:10pm

CEVAP: aydan aya konuşlandırmaya 1 sn ile kilit ne büyük bir şans

Şu anda savaşlar bölümünde olan savaşla ilgili olarak savaş başlığı kirletilmesin diye düşünerek bu başlığı burda açıyorum. Gerekli ticket lar atıldı ve savaş incelemede ama bu konu o kadar ilginç olduğu için burda da tartışılması gerektiğini düşünüyorum. 1 sn ile aydan aya konuşlandırmaya kilit atılmasının ne kadar büyük bir şans ve bunun tüm evren oyuncuları hatta ogame oyuncuları arasında değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Olayların gelişimi şu şekilde :

1 ) 3. sistemdeki ay dan ana filoyu server saati ile 16.28.35 de kaldırdım.
2 ) Min çıkmış olabilir ama saldıran arkadaşların dışında başka bir ittifaktaki bir oyuncu saat 16.52.xx de beni sondalamış ( sonda raporları silindi tekrar kontrol edinizi lütfen sn olarak ) Bu oyuncunun sondalaması diğer iss yapan oyunculardan önce ve diğerlerinin sondaları ulaşmadan gezegende * yanması gerekir.
3 ) iss saldırısını gerçekleştiren arkadaşların sondalaması 16.52.59
4 ) % 50 hız ile kaldırdığım filo 19.33.48 de sökmüş harabeyi
5 ) Harabeyi söken filonun iniş saati 22.38.55 ve arada herhangi başka bir sondalama yok
6 ) saat 22.39.26 da 31 sn farkla harabe takibi yapılarak ana filonun inişi sonucu saldırı gerçekleşmiş.

Buraya kadar olan kısımı anlamak mümkündür. çok iyi bir harabe takibi ile ve ilk sondalamayı yapan arkadaşla belki olası haberleşme ile benim filomun kalkışından itibaren min. çıkmasını bekleyerek 24 dakika 24 sn sonra sondalama yapılmış ne var yok diye bakmak için. Dikkat edin 24 dak. 24 sn sonrası sondalama ( min çıkma süresi 15 dakika ) ve diğer sondalayan ile haberleşme söz konusu ise olabilir diyorum hala.

Ve asıl söz konusu ve tartışmak istediğim nokta

1 ) 8. sistemdeki ay dan kalkan ve 3. sistemdeki aya konuşlandırma olarak gönderilen filonun iniş zamanı 23.20.34 ( filoda 1454 hafif avcı , 37 kruvazör ve 30 fırkateyn var isteyene o şekilde print screen de gönderebilirim )
2 ) Ana filonun vurulmasından sonra normal şartlarda gönderilmesi gereken yağma filolarından 1. si olan nakliye içermeyen 7700 hafif avcı ve 932 kruvazör olan filonun ay ı vurma zamanı 23.20.35 ( 1 sn öncesinde konuşlandırma olarak gelen ve bu yağma filosundan sonra gelen 100 kru ve nakliyeleri içeren sortileri vurabilecek bir filo )
3 ) ardından gelen nakliye ve 100 er adet savaş gemisi içeren filoların vuruş zamanları da bu 1. yağma filosu olarak adlandırılan nakliyesiz filonun yaklaşık 1 dk sonrasından başlıyor.

Ana filo vurulduktan sonra normal şartlarda atılması gereken yağma sortileri yaklaşık 40 dk sonra başlıyor ve forum da ki tartışmalarda da görebileceğiniz gibi iss ekibi bunu etraftan başka yardım gelebilirdi diye savunuyorlar. Bu 1. yağma filosunun etraftan yardım gelmesi durumunda başarılı olma şansı yok. Ve ardından gelen 100 kru ve nakliyeleri içeren 2. 3. 4. vb.. yağma filolarının konuşlandırmaya gelen filonun karşısında yağma yapabilme şansları hiç yok.

Ne dersiniz ne büyük bir şans değil mi ? Oyuncunun tüm filosunu biliyorsunuz ve mükemmel bir harabe takibi ile vuruyorsunuz , ardından doğal olarak yağma sortileri atmaya başlıyorsunuz 40 dk sonrasında ve yine doğal olarak belirli sayıda nakliyeleri ve hafif savaş gemilerini içeren filoları gönderiyorsunuz ve bu yağma filolarından 1. si 7700 hafif avcı ve 932 kru içererek aydan aya konuşlandırmaya gelen filonun 1 sn arkasında diğer 2. 3. 4. lerin korumasını yapıyor.

herkese iyi forumlar.

Arkadasım haklısın vede ama soyle bısı var kendı hesabımdan baktıgım zaman 100 savas gemısı ver naklıyeler savastan yaklasık 28 30 dk soran varıyor vede baska bısı var 7700 ha ve 900 kusur kru yaklasık olarak 1.086.008 maden tasıyor vede bu benım acımdan saldıran oyuncuların madenı alabılecek naklıye gemısı kalmamısından dır ve yagma fılosu olarak gonderılmıstır benım acımdan sız nasıl dusunursunuz bılemem ha bıde soyle bısı var 7 cı galaksı ıdı sanırım ordan 3 cu galaksıdekı gelen fılonun vurulmasıda tesaduftur benım kanımca ne kadar arastırılırsa arastırılsın bu arastırmalar bos cıkacaktır saldıran ekıbı kutlarım cok guzle kar etmıssınız basarılarınızının devamını dılerım

BaTRaCHoToXiN bilinen en etkili zehirden bile 250 kat daha güçlü.Tek bir kurbağanın üzerindeki zehirle 30.000 fareyi yada 150 insanı aynı anda öldürmek mümkün.

This post has been edited 1 times, last edit by "BoZKuRT78" (Nov 12th 2009, 7:10pm)

of liii

Beginner

• "of liii" is male

Date of registration: Oct 12th 2006

Occupation: Bilgisayar Mühendisi

• Send private message

19

Thursday, November 12th 2009, 7:37pm

Arkadaşlar sakin olalım.Kırıcı sözler söylemeyelim birbirimize.Neticede bu sadece bir oyun.Konuyla ilgili olarak da, gerekli tickt atılmış belli ki, sonucu bekleyelim.Suçu ispatlanana kadar herkes masumdur bunu unutmayalım ve yorumlarımızı ona göre yapalım.

evet herkes masumdur ama sonuc ıspatlanana kadar forumda ceza kesiliyor ve siz sadece seyrediyorsunuz ne yazıkki. mademki diyorsunuz herkes masumdur o zaman bu konusanları neden konusturuyorsunuz?lutfen buna bi dur diyin.
:lol: deut tankerinin yaninda sigara icmek yasaktir :lol:

Kanka61

onleyici6158

Banned indefinitely

• "onleyici6158" is male
  • "onleyici6158" has been banned

Date of registration: Jun 20th 2009

• Send private message

20

Thursday, November 12th 2009, 7:49pm

tartısmalar bolumunde atıp tutan fırarlı vatandaslar haddınızı bılın adam savasınıza yorum yazmıyor daha bu tur konuların aramızda yorumlanacagı bı baska yere acmıs hala bıseler dıyonuz

yorum yapacaksan gıt savasında yap burası tartısma bolumu

ogameyı evren 3 acıldıgından berı ara ara oynarım forumları arayın aydan aya konus yapan fıloya kılıt atabılen yoktur ben forumda gormedım o kadar ıyı oyuncu 31 sn lık farkla ha takıbı yapmaz demekkı o profesyonel oyuncu ayaklarını gececeksınız

cok ıyı ha takıbı yapan vatandas kalkıpta 31 sn ıle kılıt atmaz demekkı ıyı ha takıbı yapamıyor yada sız gormemıssınız

neyse bunları gecıyporum

benım kafama takılan noktalar var bunlar aydınlanması benım ıcın yeterlı

fılosunu bıldıgın bır kısıye kılıt atıldıgı zaman ve sortı yolanacaksa neden vurduktan sonra beklenır ? usta kılıt atan bırı emın deılmı baska bıselermı beklıyo demıskı onume fılo cekılebılırdı kı orada ha takıbınden vurulan bırıne yardıma gıdecek olan medusaydı ve onunda fılosunu cekecek olsa ıkıncı sortıde savas berabere kalır kı saldırı fılosunu yollamanın mantıgı yok kru ve ha ıle bırısı 1m mal alıyor demıs bırsuru mal olan ayda 5 saldırı hakkın varken onden naklıye ve bıraz saldırı fılosumu eklersın yoksa fazla mal olan yerı az kapasıteyle es mı gecersın sonrakı turlara

bırde bu adam aydan gelen fıloya nasıl kılıt atmıs yada nasıl denk gelmıs

o fılo aynı sısteme yaklasık 37 dakkada gıderken yaklasık 40 dakkada neden gonderılmıs savas olmus bakmıslar mal dolu neden hemen cıkartmamıslar fıloyu yagma ıcın ? hadı saldırı fılosu yolladı dıyelım yaklasık o fılonun aynı sısteme gıdısı 37 dakka neden savastan sonra bekleme geregı duyulmus

bu arada savunan ıttı arkadasım ha takıbı ıcın bı sıkıntı var demedıkı nıye bu kadar costunuz ? cok ıyı ha takıbı yapan ıttınızdekıler 31 sn ıle kıtlemısler arkadas vurulmus sorun yok bunda sorun bundan sonrasında

bu konularda benı aydınlatırsanız sevınırım

This post has been edited 1 times, last edit by "onleyici6158" (Nov 12th 2009, 7:51pm)

My buddies