OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Haberler

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

Pegasus Evren Özellikleri Değişim Anketi

42

pars_54

Spica Modern Cafe

18,638

pirss

Linz [Bordo] vs. EREN (S: 0, D: 830.000.000)

7

kraken

Birleşme

614

revenge

[TOT: 37.426.507.000] DELiORMANLI & Pbc vs. 1 9 1 9 [] (S: 10.245.401.000, D: 27.181.106.000)

24

ExtraTerrestriaL

Spica Kademe Takibi

935

gizala

[TOT: 26.176.000] SpiritCrusher [EKiP] vs. MaxPayne [KILIC] (S: 2.435.000, D: 23.741.000)

0

[TOT: 4.310.388.000] S K [nWa] & deli [nWa] vs. Fatihin Fedaisi [ISS] & Thetheje [ISS] (S: 332.801.000, D: 3.977.587.000)

15

Eksi

ay denemesi

4

myst3ry66

Aquaris ing serveri 11.sırada

2

revenge

Son Etkinlikler

• pars_54 -

Konuyu cevapladı Pegasus Evren Özellikleri Değişim Anketi.

arkadaslar oy nasıl kullanıyoruz bu arada yorum ıle mı
  • pirss -

Konuyu cevapladı Spica Modern Cafe.

Alıntı ,4EVER: “françayzing ver bari çocuga :d: ” franchais verse yıllık benim vermem gerekir 50 100 k @4EVER ama melek yatırımcı olsa duruma göre franchais bile alabilirim önce ufak ufak girişmek gerek birden boğulmayım :F
  • kraken -

Konuyu cevapladı 250-1000M Linz [Bordo] vs. EREN (S: 0, D: 830.000.000).

komutan tebrikler hediye için cok tşklr herkse ıyı oyunlar....
  • revenge -

@Hell Gate ya sizin evrende acayip inaktif yagmasi yapiliyomus cok sanslisiniz cidden
  • revenge -

Alıntı ,4EVER: “françayzing ver bari çocuga :d: :F
  • pirss -

@revenge ozaman tatlıcı yada kadayıf künefeci açalım gel gel melek yatırımcım ol kosgebin ellerine atma beni :O
  • 4EVER -

• Hell Gate -

Alıntı ,revenge: “Alıntı ,4EVER: “bende mümkün oldukça almamaya çalışıyorum.astro bassam mesela bas bitir yapmak için alırım süre bekleyememe sıkıntım var.başka da almam kolay kolay :redfacx: ” Ben astro 21 dahil kmsiz bastim da bundan sonra km ile basmam…
  • revenge -

Konuyu cevapladı Birleşme.

Alıntı ,4EVER: “Alıntı ,revenge: “Alıntı ,4EVER: “deuları tüccara bozduran adam zengindir ağa :d: ” Thenks. Kadikoye gel bi kahve ismarliyim platinium kartimla :Dmüsait bi gün muhakkak gelicem plazanı da merak ediyorum :rolles: ” Plazada calisiyorum ama plaza…
  • revenge -

Alıntı ,pirss: “@revenge para varsa km ile çarçur etme at bana 50-60 k lira pastane açayım isminide ogamerevenge yapayım yarı yarıya ortak olak :baby: :O ” Pastane zincirim var teklif icin thens ama sorry :-D