OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Haberler

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

0

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

0

Evrenin Opları Değişsin

12

iceman_can

Ahap

13

athena

CooL >>>><<< Eksi K

22

iceman_can

2018 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz !!!

191

chawshino

İskan Güncellemesi

180

chawshino

[TOT: 113.020.000] ARQES [GoYGoYs] vs. Blackeagle [B S A] (S: 100.000.000, D: 13.020.000) [TOT: 116.200.000] XC90 [GoYGoYs] vs. Blackeagle [B S A] (S: 100.000.000, D: 16.200.000)

47

ArmnGksn

[TOT: 60.338.000] reddew1L vs. Commodore Ara ----- 2 :)

15

chawshino

[TOT: 30.437.000] Last World [REBELS] vs. Basbug Atilla [VATAN] (S: 87.000, D: 30.350.000)

0

Son Etkinlikler

• iceman_can -

Aquarius Cafe adlı konudaki AmonRAA adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
  • athena -

Yeni bir konu başlattı: VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Konu
    Değerli kardeşim UYKUCU nıckı ıle oynayan urıel ve zıbal evrenlerinde beraber oynadıgım ismail kışlakçı kardeşimizin babası hakka yürümüştür vefat eden babamızın mekanı cennet olsun cenaze oglen namazına muteakıp memleketi ankara…
  • athena -

Yeni bir konu başlattı: VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Konu
    Değerli kardeşim UYKUCU nıckı ıle oynayan urıel ve zıbal evrenlerinde beraber oynadıgım ismail kışlakçı kardeşimizin babası hakka yürümüştür vefat eden babamızın mekanı cennet olsun cenaze oglen namazına muteakıp memleketi ankara…
  • Pisikolojik_Maynah -

2018 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz !!! adlı konudaki stirlingite adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,MELEK GÖZ: “millete ne rüşvet verdin psiko ” öselden kendi oyum için pazarlığa oturdum :pour: :F :F :F
  • Pisikolojik_Maynah -

2018 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz !!! adlı konudaki werder_weremem adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    manyah iyi prim yaptı bu sene alacak gibi
  • iceman_can -

Konuyu cevapladı Evrenin Opları Değişsin.

Alıntı ,Kwn: “Alıntı ,Aghahowa: “Eksi yine 1 haftada 2 milyarlık filo bastı.Musluklar ona çalışıyor bu ara ” Bir hafta değil 2 gün :-D Dün siyahkanı vurdu 700milyon maden ne aldı bilmiyorum Bu siyahkanın Nicki daha önce Karakafaydi hatta nicki…
  • athena -

Konuyu cevapladı Ahap.

Değerli zibal evreni dostlarım ve userlar ismi ve bahsi gecen grida tuncer beyi iyi ve yakinen tanırım ha kendısi ark lıstemdemıdır hayır fakat kendisi fılo kırmaya ıhtıyacı olmayan maddı anlamda ve manevı anlamda ust duzey bır…
  • hbinv -

Evrenin Opları Değişsin adlı konudaki SLEDGEHAMMER adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,Kwn: “Sayın Berkay kardeşim ben bu konularla ilgilenmiyorum Sadece @Aghahowa kardeşim yazınca bilgilendirme amaçlı bildiklerime yazdım eğer ticketlerinizden sonuç alamıyorsanız üst operatöre çıkmanızı tavsiye ederim ” Tavsiye ve
  • hbinv -

Evrenin Opları Değişsin adlı konudaki Kwn adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    iftira ve itham yoktur bu bahsettiklerim Ogame istatistik takip sitesinden herkes tarafından görülebilir Ben sadece bilgilendirme amaçlı buraya atıyorum görselleri anlatıklarımdan dolayı Burda Hile yaptı diye bir ithamım yoktur sadece iki
  • iceman_can -

Konuyu cevapladı 10-50M CooL >>>><<< Eksi K.

Alıntı ,SLEDGEHAMMER: “Alıntı ,iceman_can: “Alıntı ,SLEDGEHAMMER: “Sabaha kadar bende takip ettim kendisini kalkıcaktım ama emin olamadım sana kısmet olmuş yildizi 1 kere bile sonmedi ama ne hikmetse yıldızı sönmeyen kişi vuruluyor on değilse