OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

Haberler

• YENİ

Merhaba OGameTR ailesi,

Açılacak olan yeni evren için, evrenin bazı özelliklerini sizler belirleyebilirsiniz.
    Ayrıca bu anket, oyun içerisinden de oyun hesaplarınıza gönderilecektir. Aynı oyları oyun içerisindeki anket içinde kullanabilirsiniz.
    Tüm sonuçlar toplanarak ortak bir değerlendirme yapılacaktır.

Verilen oylar değiştirilemez. Anket 24.07.2018 Salı günü saat 13:00 'de sona erecektir.
    Yeni evren için sabit özellikler;

Savunma Enkaz Oranı

Hesap Onayı ve Karanlık Madde

Ekstra Gezegen Alanı

Deuterium Tüketimi
    % 0
    +8.000
    +30
    x0.5

Yeni evren için sabit özellikler;

Filo Hızı

Ekonomi Hızı

Filo Harabe Oranı

İttifak Savaş Sistemi

Galaksi Sayısı

Sonda Deposu
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?
    ?

Oy kullanırken sabit özelliklere dikkat ediniz.

OGameTR Takımı
  • YENİ

21 - 22 Temmuz * %40 Ay Çıkma Şansı ve %15 Ay İtem İndirimi Etkinliği

Merhaba OGameTR ailesi,

21 - 22 Temmuz tarihleri arasında, tüm gün %40 'a kadar ay çıkartma şansına sahip olabileceksiniz. Ayrıca Ay itemlerinde de %15 indirim mevcut.

*Etkinlik server saati ile 00:01 ' de başlayıp yine server saati ile 23:59 ' da bitecektir.
    *Bol şans...

Ayrıca " Ay Oluşumu " ile ilgili olarak Ay 'ın Evrelerinin Ay Oluşumuna Etkisi başlığına da bakabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar Dileriz.
    OGameTR Takımınız

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

casperrr ' i kim vurdu ise foruma atsın sabırsızlıkla bekliyorum.

5

Endorfin

Birleşme

1,361

4EVER

SouL [Warriors] vs. Stadtholder Sunspot [AYYILDIZ]

2

Endorfin

Anketlerdeki hüsran!

115

Endorfin

saldırı yapamıyorum

8

TarikbinZiyad

1 M deu alınacak

7

aonall

[TOT: 20.356.812.000] melih41 [ANKA] & SiLentDeath [ANKA] & brTT [ANKA] & HALASKAR [ANKA] & CarliitO [ANKA] vs. alemdar_0606 [TURKUAZ] (S: 3.707.745.000, D: 16.649.067.000)

32

HaYLaZ52

[TOT: 416.843.500] polybekir vs. YURI BOYKA (S: 21.064.000, D: 395.779.500)

0

[TOT: 1.315.729.000] polybekir vs. DADAS (S: 291.465.000, D: 1.024.264.000)

0

[TOT: 154.536.000] kertenqele [DELILER] & denethor [DELILER] vs. CeSeT61 [StarWars] (S: 7.536.000, D: 147.000.000)

5

anadoluparsi

Son Etkinlikler

• Can01 -

Anketlerdeki hüsran! adlı konudaki Endorfin adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    büyük filocu hesapların kademeleri çoğu "kademeci"den daha yüksek seviyededir eeeee eko artışı sadece kademeciye yaradı saçmalığı nedir yav. oyunda önüme pat diye bir anket geldiğinde eğer organize bir hareketin parçası değilsem…
  • tamam itiraf ediyorum ben vurdum olayı büyütmeyelim pls
  • 4EVER -

Konuyu cevapladı Birleşme.

@GATE35 candır gerisi heyecandır :redfacx: İnsan sevdiğine takılır başkasından bize hayır yok :rolles: ama iyi hayal satıyo maşallah inanasımız geliyo :F
  • Endorfin -

10-50M SouL [Warriors] vs. Stadtholder Sunspot [AYYILDIZ] adlı konudaki asasas adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    saldıran solarcı arkadaşa tebrikler..
  • o filoyu vurup da askeri sıralamada gerilemicek çok da adam yok zaten.
  • 4EVER -

Birleşme adlı konudaki HUTAME adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,4EVER: “İMP ittifak adının hayalçalan olarak değiştirilmesini talep ediyorum :d: Gate canımızı cok yaktı :F ” sıkıntı sizde ama ben söyleyeyim de adam süleyman demirel gibi 6 kere gider 7 kere gelir getiren de sizsiniz katlanacaksınız…
  • Endorfin -

Konuyu cevapladı 10-50M SouL [Warriors] vs. Stadtholder Sunspot [AYYILDIZ].

• HUTAME -

Alıntı ,4EVER: “İMP ittifak adının hayalçalan olarak değiştirilmesini talep ediyorum :d: Gate canımızı cok yaktı :F ” sıkıntı sizde ama ben söyleyeyim de adam süleyman demirel gibi 6 kere gider 7 kere gelir getiren de sizsiniz katlanacaksınız…
  • Endorfin -

• 4EVER -

İMP ittifak adının hayalçalan olarak değiştirilmesini talep ediyorum :d: Gate canımızı cok yaktı :F