OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

Haberler

• YENİ

26 - 27 Mayıs * Keşifte x9 Karanlık Madde Bulma Etkinliği

Merhaba OGameTR ailesi,

26 - 27 Mayıs tarihlerinde, tüm gün boyunca yapacağınız keşiflerde tam 9 kata kadar daha fazla karanlık madde bulabileceksiniz.

* Belirtilen süre boyunca yapacağınız keşiflerde, normal oranlara göre 9 kat fazlasını bulma şansınız olacaktır.
    * Belirtilen gün ve saatlerde bol bol keşif yapmayı unutmayınız.
    * Bilgilendirme oyun içinde yapılacaktır.

İyi oyunlar.
    OGameTR Takımınız
    .
  • YENİ

23 Mayıs * Dükkan %10 İndirimli Satış Etkinliği

Merhaba OGameTR ailesi,

23 Mayıs tarihinde, tüm gün boyunca dükkanda %10indirimli satış etkinliğimiz olacaktır.

* Belirtilen süre boyunca dükkanda bulunan itemleri %10 indirim ile satın alabileceksiniz.
    * Alacağınız itemlerin herhangi bir süresi yoktur. O nedenle daha sonrada kullanabilirsiniz.
    * Sınırsız sayıda item alabilirsiniz.
    * Belirtilen gün ve saatlerde dükkanı ziyaret etmeyi unutmayın.

İyi oyunlar.
    OGameTR Takımınız
    .

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

|-| |-| Sith Empire |-| |-| Episode.20 - Imperial Guard's Devri

103

unresoLved^

Spica'nın DEU'ları Nereye Akıyor ?

233

werdos

ALTAR OGLU TARKAN Ne Oldu Acaba Ögrenebılırmıyız..!!!

37

SaVaS TaNrIsI

İNFAZ İTTİFAKĞINA.

39

BEYLERBEYILDUN

Son 2 Harften Kelime Türetmece

9,543

Darknumenor

Yildun Cafe & Restaurant

1,169

stirlingite

DOKTOR - RESOLUMENT ve İNFAZ ( BU NASIL BİR HASTA-DOKTOR İLİŞKİSİ )

10

stirlingite

obi wan kenobi [OGC] vs. yzk

2

stirlingite

[TOT: 24.351.000] ViLLaGeGuarD [GUARD] vs. Albatros0607 (S: 7.440.000, D: 16.911.000)

1

stirlingite

GUARD ITTIFAGININ DOSTLAR ITYIFAGINA SAVAS ILANIDIR

11

BEYLERBEYILDUN

Son Etkinlikler

• werdos -

Konuyu cevapladı Spica'nın DEU'ları Nereye Akıyor ?.

• SaVaS TaNrIsI -

Konuyu cevapladı ALTAR OGLU TARKAN Ne Oldu Acaba Ögrenebılırmıyız..!!!.

Alıntı ,FsY: “bu aralar fikirsiniz galiba gerci sizde haklısınız o kadar filo alıp kırdınız dag dayanmaz buna allah yardımcınız olsun satın alınıp kırılan filolarla filo basıp ahkam kesmek kolay ”
    Tıp dünyası senin karşında çaresiz
  • FsY -

bu aralar fikirsiniz galiba gerci sizde haklısınız o kadar filo alıp kırdınız dag dayanmaz buna allah yardımcınız olsun satın alınıp kırılan filolarla filo basıp ahkam kesmek kolay
  • BEYLERBEYILDUN -

Konuyu cevapladı İNFAZ İTTİFAKĞINA..

Ben artık sana cevap vermiyorum bıktım artık gidiyor musun kalıyor musun ne istersen onu yap. Küfür etmek bize yakışmaz istediğini servis edebilirsin bu senide aklamaz. Daha varsa böyle şeyler paylaş yaz çekinme :)) aklı selim kişiler feraset
  • FsY -

Sistem ddisina 40 dakika da giden GD görmedim itici basılmadan önce hacı çok şükür kimseye yagciligimiz olmamıştır senin oyuncu adında da Veli efendi de çok var samanı yer otururlar orda
  • menesp -

• menesp -

Ha bide musluman yalan soylemez kardesim. Hani dindarsin tarikat ehlisin ya. Hatirlatiyim dedim yalan soyleme iftira atma. Hakaret mi ediyorsun kufur mu ediyorsun ne yapiyorsan yap. Senin uyuyakalip 11 dk onune attigin savas. İttifakta olmamamin nedeni…
  • BEYLERBEYILDUN -

Korkmuyorum sadece önlem olarak sistemden çıkarttım çünkü Opet denilen zat ve tayfası ay patlatıyor. Davranışım gayet normal ama sana göre değil çünkü İNFAZ EKİBİNE karşı duranlara senin gibi yanaşmadım. Buda bi önlem ama bana…