OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Aylık haber bülteni " Sayı #3 Eylül 2017 " yayınlandı. Yeni bültene buradan ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
OGameTR Takımı

Merhaba,
OGameTR takıma Moderatör alımı yapılacaktır.
Başvuru için | Moderatör Başvuru Formunu | 'nu doldurarak istenilen adrese mail atmanız yeterlidir.

OGameTR Takımı

Son Etkinlikler

• Itachi Uchiha -

1000M Üzeri Bireysel Evren Rekoru BİREYSEL EVREN REKORU [TOT: 70.185.872.000] HaLiKaRNaS [SNAGE] vs. Receptionist [ATTACK] (S: 26.257.592.000, D: 43.928.280.000) adlı konudaki imera fera adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    23-09-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran HaLiKaRNaS [SNAGE] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 230.451 Hafif Avcı 2.467.077 Kruvazör 399.995 Komuta Gemisi 200.000 Casus Sondasi 60.000 Muhrip
  • KARBONATerkan -

Konuyu cevapladı Dünya Dert Şampiyonu.

AŞKI ANLATMAKMIYDI EN BUYUK YETENEK BEN SENI DUSLERIMDE ANIYOR VE ANLATIYORUM ben ask nedır bılmedım hıc bılemedım bıragıp gıttın sevgılım bunu hagettım yıldızlar gayıp gıdıyor bag omrumden mazı omrumde bır tutsag gıbı sigara.gif
  • PiSiKoLoJiK_MaYNaH -

Hal Hatır Sohbet Köşesi adlı konudaki PARANOYAK adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    tam kafayı yemelik avatar yemin ediyorum :D:D
  • PiSiKoLoJiK_MaYNaH -

Hal Hatır Sohbet Köşesi adlı konudaki PARANOYAK adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    oha gözlerim bozuldu :D
  • PiSiKoLoJiK_MaYNaH -

Beğeni (Mesaj)
    kingler kendi avatarlarını kendi bulurmuş
  • AdMİX -

Konuyu cevapladı 10-50M MaRaT & AVCI.

Alıntı ,reis-AVCI: “benim zamanımda takana die bişi vardı ona alışmıştık epeydir savaş da asmayınca üstüne bi de forum almanca anca bu kadar ... ” adam haklı :F
  • PiSiKoLoJiK_MaYNaH -

Beğeni (Mesaj)
    tam paranoyak oldum :D
  • PiSiKoLoJiK_MaYNaH -

Öneri - Oyun İttifak Vergi Sistemi adlı konudaki Honulu adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    şokşokşokkkk flaş flaşşş flaşşş evet sayın seyirciler şu anda aldığımız bi haber göre deutta kdv ötv yeniden artıldı bugün gece yarısından geçerli olmak üzere deuta ek %3 ek vergi getirildi filo kaldıracakların 12 den önce…
  • PiSiKoLoJiK_MaYNaH -

Öneri - Oyun İttifak Vergi Sistemi adlı konudaki alcol1qmatador adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Evde toplanır kısır yapar evrenin dedikodusunu yapar @*cimcime* yi çekiştiririz :F
  • KARBONATerkan -

Konuyu cevapladı Dünya Dert Şampiyonu.

Saatler geçiyor günler geçiyor aylar geçiyor bir bakıyorsun üstünden seneler geçiyor hayat değişiyor yaşantın değişiyor etrafındaki insanlar değişiyor ama tek bir şey değişmiyor bende "o" değişmiyo ve emınımkı degısmıcekte değişmeyecekte sigara.gif…