OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

Haberler

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

2019'a kadar 65019 mesaj

43,903

zalim

Sabit Birleşme Planı Hakkında

2,180

GATE35

2. Torba ** Kallisto & Eridanus

950

H3NRY

Acemi Hilecilerin Anatomisi -KILLERS-

1,156

kolisavra

GOYGOY-VOLVO İttifaklarına Bir Sorum Var

35

SeHiTLeR OLmeZ

1. Torba ** Fidis & Uriel

718

GALATASARAY1905

[TOT: 21.856.438.000] madLove [B O B] vs. A R D A (S: 3.593.521.000, D: 18.262.917.000)

50

SeHiTLeR OLmeZ

[TOT: 1.070.538.000] EndopLazmikBirKuluM [Sah-Mat] & KimVurduysa [RaHaTsIZ] & risus [RaHaTsIZ] vs. Beylerbeyii [CUKUR] (S: 53.997.000, D: 1.016.541.000)

10

Spc

3. Torba ** Pegasus & Evren 1

532

ALkaTRaZZ

Uriel Klasik Cafe

854

ecoquaint

Son Etkinlikler

• stirlingite -

2019'a kadar 65019 mesaj adlı konudaki funca adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Pek çok dizide bu var ama en açık seçik şekilde meleklerin aşkı mı bir dizi vardı hala devam ediyor mu bilmiyorum ama türk örf ve adetlerinin alenen aşağılandığını gördüm
  • stirlingite -

2019'a kadar 65019 mesaj adlı konudaki funca adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Zalım peki bu abuk subuk dizilerle kasti olarak toplumun ahlaki değerlerinin bitirilmeye çalışıldığını düşünüyorum senin fikrin nedir bu konuda :rolleyes:
  • stirlingite -

1. Torba ** Fidis & Uriel adlı konudaki ecoquaint adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    :kura: ve :çay: Müessese İkramımız :redfacx:
  • zalim -

Konuyu cevapladı 2019'a kadar 65019 mesaj.

Alıntı ,funca: “Valla ben aklımdakini direkt söylerim patavatsızımdır alınmasın kimse :F ” en sevdiğim ben alınmam sıkıntı yok :like:
  • zalim -

Konuyu cevapladı 2019'a kadar 65019 mesaj.

Birleşme Planı Hakkında adlı konudaki Endorfin adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    göç etmek için doğdular ya göç edecekler yada ölecekler... :rolleyes:
  • Mikasa Ackerman -

Spica Modern Cafe adlı konudaki Tweety_ adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,RCUBE: “29 ekimden sonra burası olmayacak :cray: ” Harbi evrenlerin en meşhur cafesi burası idi Bütün evren sakinlerine böyle güzel bir sohbet ortamı oluşturdukları için teşekkür ederiz
  • GATE35 -

Konuyu cevapladı Birleşme Planı Hakkında.

Alıntı ,ShAWShAnK: “Uriel sayısının fazla olması normal Benim tahminim taurusun e1 e, betelin Pegasus a yöneldiği şeklinde çok ufak istisnalar hariç 2. Torba eridanus için fiyasko oldu bu anlamda en zararlı çıkan evren gibi…
  • H3NRY -

Konuyu cevapladı 2. Torba ** Kallisto & Eridanus.

62 kişi Eridanus seçmiş. Bence bu rakam bile orası için çok iyi. :rolls:
  • GATE35 -

Birleşme Planı Hakkında adlı konudaki Endorfin adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    göç etmek için doğdular ya göç edecekler yada ölecekler... :rolleyes: