OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

Haberler

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

Ryu [CUKUR] ::::::>> OKTAY

1

DeathNote

[TOT: 200.722.000] LAZKRAL [FIRTINA] vs. Affetmem [ITX] (S: 1.105.000, D: 199.617.000)

5

DeathNote

Ogame Forumu Hak Ettiği Kralına kavuştu şok şok şok şok

513

4EVER

Ponçik Team | Part XIV | Alucard

119

unresoLved^

solarlar nasıl güvende olur

7

LuckyLuke94

[TOT: 226.153.000] Beylerbeyii [CUKUR] & CuMaLi KoCoVaLi [CUKUR] vs. Freud [NOBLE] (S: 255.000, D: 225.898.000)

9

LuckyLuke94

Spica Modern Cafe

24,329

4EVER

Aventuras Brasilerias - Brezilya Maceraları

7,681

revenge

[TOT: 108.936.000] DEUALINIRRRR & aRtiz vs. iori yagami (S: 15.075.000, D: 93.861.000)

16

Girida

2019'a kadar 65019 mesaj

47,406

Mikasa Ackerman

Son Etkinlikler

• DeathNote -

50-250M [TOT: 200.722.000] LAZKRAL [FIRTINA] vs. Affetmem [ITX] (S: 1.105.000, D: 199.617.000) adlı konudaki LAZKRAL adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    haksız yere kapatıldı gerekli incelemeler sonucu hesap tekrardan açıldı kaldıgımız yerden bugun itibari ile devam.. deut alınır 1.7 2.7
  • DeathNote -

50-250M Ryu [CUKUR] ::::::>> OKTAY adlı konudaki 19Bjk03 adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    19-10-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Ryu [CUKUR] ________________________________________________ latest Fırkateyn 5.000 _________________________________________ Savunan OKTAY ________________________________________________
  • DeathNote -

Konuyu cevapladı 50-250M Ryu [CUKUR] ::::::>> OKTAY.

Tebrikler ercan abi filona kuvvet ve savunan yyb latest
  • Alıntı ,LAZKRAL: “haksız yere kapatıldı gerekli incelemeler sonucu hesap tekrardan açıldı kaldıgımız yerden bugun itibari ile devam.. deut alınır 1.7 2.7 ” Haksız olmasa kısa sürmezdi aynen deu alınır 1.8 2.8 :F
  • 4EVER -

Konuyu cevapladı Ogame Forumu Hak Ettiği Kralına kavuştu şok şok şok şok.

hayatı tespih yaptım sallıyorum sen ne diyosun bana :rolles: çalışın öğrenin biraz çömler :redfacx:
  • unresoLved^ -

Birleşme : Noe Hangi Evrene Geçmeli? adlı konudaki Wallace adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,PatrickJane: “bir uchiha olarak hesabına talibim :F (Gizli İçerik) ” Ondan sonra multıden kapansın zaten demı. :D Senın kendı hesabında var. Berkay ıkımızıde seçer gonlu zengın onun. Fidiste kademe oynar. Uriel dede kademe oynar maden…
  • KANOGLU53 -

İmza İmza Talebi adlı konudaki PARANOYAK adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    4z6M60.png @JON SNW
    Kaynak Kodu (1 satır)
  • *** RED LINE *** -

2. Torba ** Kallisto & Eridanus adlı konudaki FK.. adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Şimdi bana göre 5x veya üstü bir hızda oynayıp da 2x filoya geçecem çünkü oranın ömrü uzun olacak diyenler kusura bakmasın ama vurulmaktan çekindikleri için orayı tercih ediyorlar gibime geliyor. Sebebi ise oynadıkları evrende bir…
  • TarikbinZiyad -

Aquarius kademe takibi adlı konudaki kerimtk adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,TarikbinZiyad: “toplu maden atcam sana birazdan hızlı hızlı tıklarsın :) ” 5x met 31 1 tanede deu 28 fırında :thumbsup:
  • unresoLved^ -

Konuyu cevapladı Ponçik Team | Part XIV | Alucard.