OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Haberler

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

1

deathstar_

SAMUEL vs. MustafaAbi [Smurfs] - NR1 [K.R.A.L]

24

iceman_can

[TOT: 1.078.313.000] climax [TURKNASA] vs. ejderatesi [Zion] (S: 7.650.000, D: 1.070.663.000)

15

iceman_can

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

0

Evrenin Opları Değişsin

12

iceman_can

Ahap

13

athena

CooL >>>><<< Eksi K

22

iceman_can

2018 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz !!!

191

chawshino

İskan Güncellemesi

180

chawshino

[TOT: 113.020.000] ARQES [GoYGoYs] vs. Blackeagle [B S A] (S: 100.000.000, D: 13.020.000) [TOT: 116.200.000] XC90 [GoYGoYs] vs. Blackeagle [B S A] (S: 100.000.000, D: 16.200.000)

47

ArmnGksn

Son Etkinlikler

• KANOGLU53 -

Evrenin Opları Değişsin adlı konudaki iceman_can adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,Kwn: “Alıntı ,Aghahowa: “Eksi yine 1 haftada 2 milyarlık filo bastı.Musluklar ona çalışıyor bu ara ” Bir hafta değil 2 gün :-D Dün siyahkanı vurdu 700milyon maden ne aldı bilmiyorum Bu siyahkanın Nicki daha önce Karakafaydi hatta nicki…
  • KANOGLU53 -

Evrenin Opları Değişsin adlı konudaki reddew1L adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    @Kwn seni operatör olarak görmek istiyoruz :)
  • KANOGLU53 -

Evrenin Opları Değişsin adlı konudaki SLEDGEHAMMER adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,Kwn: “Alıntı ,Aghahowa: “Eksi yine 1 haftada 2 milyarlık filo bastı.Musluklar ona çalışıyor bu ara ” Bir hafta değil 2 gün :-D Dün siyahkanı vurdu 700milyon maden ne aldı bilmiyorum Bu siyahkanın Nicki daha önce Karakafaydi hatta nicki…
  • KANOGLU53 -

Evrenin Opları Değişsin adlı konudaki Kwn adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    iftira ve itham yoktur bu bahsettiklerim Ogame istatistik takip sitesinden herkes tarafından görülebilir Ben sadece bilgilendirme amaçlı buraya atıyorum görselleri anlatıklarımdan dolayı Burda Hile yaptı diye bir ithamım yoktur sadece iki
  • deathstar_ -

Konuyu cevapladı VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI.

Dostum öncelikle Allahtan rahmet diliyorumda.bu bir başlık olacak konu gibi gelmedi bana insanların bu başlığı tekrar tekrar görüpte acısını anması yersiz gibi olmuş ben şahsım adıma böyle bir başlık istemezdim yakınım vefat ettiğinde.
  • KANOGLU53 -

Evrenin Opları Değişsin adlı konudaki SLEDGEHAMMER adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Bu başlığı uzun süredir açmak istiyordum bu akşam canıma tak etti ve açıyorum.Evrenimizde bulunan oplar ve diğerleri görevlerini doğru düzgün yapmıyorlar ve bunun değişmesini isteyen sadece ben miyim yoksa başkalarıda istiyor mu merak ediyorum. En ufak
  • iceman_can -

Konuyu cevapladı 250-1000M SAMUEL vs. MustafaAbi [Smurfs] - NR1 [K.R.A.L].

• umut süper kar tebrikler savunmaya geçmiş olsun
  • iceman_can -

Aquarius Cafe adlı konudaki AmonRAA adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
  • athena -

Yeni bir konu başlattı: VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Konu
    Değerli kardeşim UYKUCU nıckı ıle oynayan urıel ve zıbal evrenlerinde beraber oynadıgım ismail kışlakçı kardeşimizin babası hakka yürümüştür vefat eden babamızın mekanı cennet olsun cenaze oglen namazına muteakıp memleketi ankara…