OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Geyik Sofrasında ki "Yılın Çömü" seçimi için oylama başladı. " Yılın Çömü " Rütbesini Hangi Kullanıcı Hak Ediyor ?
Oy vermek ve detayları görmek için " 2017 Yılının Çömü'nü Seçiyoruz " başlığını ziyaret edebilirsiniz.

OGameTR Takımınız.

Haberler

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

Çift filo bugu

132

GATE35

[TOT: 37.088.500] LuckyLuke [ALL STAR] vs. GAC CAL [ENDERUN] (S: 180.000, D: 36.908.500)

13

HaYLaZ52

sanal para birimi bitcoin

84

Darth

[TOT: 75.262.500] Buyuk Firar [BAM BAM] vs. YEGEN [KARAESKI] (S: 9.459.000, D: 65.803.500)

1

E C D W

Virgo Modern Cafe

1,765

SHeLLMaN

Son Etkinlikler

• GATE35 -

Konuyu cevapladı Bug-Hata Oyun Çift filo bugu.

Alıntı ,indigo43: “Alıntı ,veterinary43: “oda bişeymi adamlar bana 7 sn ile kilit atıo konuş dönüşüne aya. sıçrayarak kaçıyorum. filo ikizleniyor hem ben kaçıyorum hem savaş oluyor. hiçbir eklentide kullanmıyorum. vuranlar 2.7M…
  • GATE35 -

Bug-Hata Oyun Çift filo bugu adlı konudaki veterinary43 adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    oda bişeymi adamlar bana 7 sn ile kilit atıo konuş dönüşüne aya. sıçrayarak kaçıyorum. filo ikizleniyor hem ben kaçıyorum hem savaş oluyor. hiçbir eklentide kullanmıyorum. vuranlar 2.7M kar ediyor. benim filoda bişi yok kurtulmuş. bana…
  • Oğuz tebrikler kardeşim, savunmaya geçmiş olsun. Evrendeki tanıdıklara selamlar :)
  • Darth -

Konuyu cevapladı Teknoloji sanal para birimi bitcoin.

Coin olayında sabırlı olmak lazım. Eğer broker'lık oynamayacaksanız. :)
  • Tebrikler Pampa ^^
  • SHeLLMaN -

Konuyu cevapladı Virgo Modern Cafe.

iğneleyici konuşuyorsun çünkü zannediyorsun ki her ceza alan ya prodan ya multiden yada ağır hakaretten ceza aldı gibi davranıyorsun yapma.
  • RCUBE -

Spica Kademe Takibi adlı konudaki Nokta adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Level of Mines player Nokta ( s145-tr ) at 15.12.2017 00:50:14 : Planet 01 : Metal 37 / Crystal 31 / Deuterium 31 / 18°C Planet 02 : Metal 36 / Crystal 31 / Deuterium 33 / -120°C Planet 03 : Metal 36 / Crystal 31 / Deuterium 32 / 12°C Planet 04 : Metal
  • *Cyclone* -

Alıntı ,SHeLLMaN: “Her Evrende Bu tarz Konulardasın sen ya cyclone nerde kimi kızdırırm nerde polemik nerde kavga gürültü hep içindesin ama bilki insanlar bıktı artık senden attığın bütün postları kimse okumuyo artık bütün herkesin
  • SHeLLMaN -

Her Evrende Bu tarz Konulardasın sen ya cyclone nerde kimi kızdırırm nerde polemik nerde kavga gürültü hep içindesin ama bilki insanlar bıktı artık senden attığın bütün postları kimse okumuyo artık bütün herkesin kafasını açıyorsun artık. yeter artık
  • endermsr -

Konuyu cevapladı 2017 Yılı - "Yılın Çömü" Aday Başlığı.