OGame TR

OGame Türkiye Forumu

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Haberler

• YENİ

Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Oyuna yeniden dahil edilen casus sondası ile saldırı özelliği bildiğiniz gibi yeni evren Virgo da aktif edilmişti.
    Ancak saldırı kurallarındaki bundan önceki güncellemede bu konu net olarak belirtilmediği için karmaşaya sebep oldu.

Saldırı Kuralları yeniden revize edilerek : Casus sondaları deposu açık ve saldırı imkanı olan Evrenlerde, saldırı kuralında casus sondası ile saldırı limiti 6/24, filo ile saldırı limiti 6/24 olarak ayrı ayrı hesaplanacaktır.
    Kuralın yürürlülük tarihi : 26/11/2017 Saat : 00:00

Bilginize.

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

Evren Özelliği Değişikliği Anketi

912

hops

Game Of Thrones (Taht Oyunları)

3,356

ardabebe

2018 Yılı Yılın Çöm Useri seçimleri ön hazırlık başlığı......

91

franklinda

Sabit Hal Hatır Sohbet Köşesi

3,465

blue

Son 2 Harften Kelime Türetmece

3,519

ardabebe

Son Etkinlikler

• Alucard -

Tarazed Sohbet Muhabbet adlı konudaki Marlox adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Arada okuyorum, nasıl bir çay içiyorsanız kafalar güzel..Şaka bir yana post kasmak şahane. :like:
  • hops -

Konuyu cevapladı Evren Özelliği Değişikliği Anketi.

Alıntı ,__savasci__: “savasci ile izdivac diye bi baslik acip alayinizi evlendirsem de kurtulsam diyorum ” evli olanlarla ilgili düşüncen nedir mesela sevgili ortağın Taylan onu ne yapacaksın
  • ardabebe -

Konuyu cevapladı Yabancı Dizi Fantastik Game Of Thrones (Taht Oyunları).

şimdi kendi fikrim ile aşk a bir yorum getirirdim ama siz gençlerin aklını bulandırmamak adına uzaktan izlemekte fayda görüyorum :F @Alvarez iyi bir anime buldunmu bende arıyorum . @Mikasa Ackerman death note da bitti ergo proxy e bakmadım görüntü…
  • tataci culverin topları userlere hedeflemiş ya bana oy verirsiniz yada kara toprağa diyomuş :O
  • __savasci__ -

Konuyu cevapladı Evren Özelliği Değişikliği Anketi.

savasci ile izdivac diye bi baslik acip alayinizi evlendirsem de kurtulsam diyorum
  • blue -

Konuyu cevapladı Hal Hatır Sohbet Köşesi.

Alıntı ,RCUBE: “@blue pm den ulaşıver, biraz zaman alırsa kızmaca darılmaca yok ” İstediği kadar uzasın üstadım problem yok.. Senden bir imzam olsun hatıran olsun istedim... Yazıyorum şimdi pmden...
  • __savasci__ -

Evren Özelliği Değişikliği Anketi adlı konudaki HASAN-SABBAH adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,Bendis_: “Alıntı ,TerbiyesizHerif: “14. evrenden Galdic vardı Gürol ittifak arkadaşı ile evlendi adam ” :) oda birseymi bende sgomla evlendim. o zaman optum :) ” dügünde de km kuponu takilmistir kesin :F
  • Alvarez -

Konuyu cevapladı Yabancı Dizi Fantastik Game Of Thrones (Taht Oyunları).

bende öyle oldum gülsem mi ağlasammı bilemedim
  • __savasci__ -

Evren Özelliği Değişikliği Anketi adlı konudaki Bendis_ adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,TerbiyesizHerif: “14. evrenden Galdic vardı Gürol ittifak arkadaşı ile evlendi adam ” :) oda birseymi bende sgomla evlendim. o zaman optum :)
  • ardabebe -

Konuyu cevapladı Son 2 Harften Kelime Türetmece.