Son Etkinlikler

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• RESPECT21 -

Konuyu cevapladı Son İki Harften Kelime Türetme.

• LuKaCHiKiRi_ -

Konuyu cevapladı 1. Torba ** Fidis & Uriel.

Alıntı ,simsek: “Alıntı ,__savasci__: “girişte uzerinideki metal eşyaları platforma koyup xray cihazından o şekilde geçin. görevliye zorluk cıkartmayın ” Çakmakları ayakkabıya saklayabiliyozmu ?? Çok yaparım :) ” Maç izlemek için stada girmiyorsun :F
  • Thekel -

Konuyu cevapladı Birleşme Planı Hakkında.

Son kez etrafa bakayım dedim yerde harabe vardi. Birleşim zamanında vurulmayın lütfen. Gd leri de göndermedim zaten.Aklım harabe de kaldı hala :-D
  • Alucard -

2019'a kadar 65019 mesaj adlı konudaki yakamoz~ adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,Alucard: “ben toplarım :pump: Alıntı ,yakamoz~: “oluyorum aday ama nerden olunuyor :O ” daha aday başlıklarını açmadık haber veririm sana :rolls: : ” ask alucardla yasaniyormuss guzelimmmm alucard bana ben alucarda ozelimmmm senin ileee cehenneme…
  • RESPECT21 -

Konuyu cevapladı 2020'ye kadar 2020'den geriye sayma (1'er 1'er lütfen) !!!.

• HGKSN -

Konuyu cevapladı Birleşme Planı Hakkında.

Mustafa Kemal Atatürk :Türkiye Cumhuriyeti’nin temeli kültürdür. Kültür okumak, anlamak, görebilmek, görebildiğinden anlam çıkarmak, ders almak, düşünmek, anlama yeteneğini eğitmektir. Kültür, Sanat, Teknoloji Başlıkları bence…
  • Alucard -

Zekasına Güvenen Gelsin adlı konudaki HGKSN adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Basit bir detay var burda Yarım saat önce yağmur yağdığı için diğer ağaçlar ıslak sadece arkadaşının dönüştüğü ağaç kurudur. Kuru ağacı seçer.
  • franklinda -

Konuyu cevapladı 2019'a kadar 65019 mesaj.

• H3NRY -

Konuyu cevapladı 2. Torba ** Kallisto & Eridanus.

• bunedirya -

Konuyu cevapladı 2019'a kadar 65019 mesaj.

Alıntı ,funca: “2 dersim boş şimdi :baby: ” Niye, öğretmen mi gelmedi :F :F
  • simsek -

Alıntı ,__savasci__: “girişte uzerinideki metal eşyaları platforma koyup xray cihazından o şekilde geçin. görevliye zorluk cıkartmayın ” Çakmakları ayakkabıya saklayabiliyozmu ?? Çok yaparım :)
  • Thekel -

Yildun Cafe & Restaurant adlı konudaki simsek adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Bu evrendeki son postumu atayımda gideyim :)
  • __savasci__ -

girişte uzerinideki metal eşyaları platforma koyup xray cihazından o şekilde geçin. görevliye zorluk cıkartmayın
  • simsek -

Konuyu cevapladı Yildun Cafe & Restaurant.

Bu evrendeki son postumu atayımda gideyim :)
  • Jay CUTLER -

Konuyu cevapladı 2020'ye kadar 2020'den geriye sayma (1'er 1'er lütfen) !!!.

• simsek -

Tek sıra halinde ilerleyelim taşkınlıklara sebebiyet vermeyelim. Emanetleri zula ya saklayın.
  • Jay CUTLER -

Konuyu cevapladı Son İki Harften Kelime Türetme.

• Jay CUTLER -

Konuyu cevapladı Son iki harften Ülke/Şehir Türetme.

• kizil bulut -

Birleşme Planı Hakkında adlı konudaki metemete adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,Marlox: “@Bolorpo 23 ünde geçiş yapan bir hesap her 2 evrendende oyuna girebilecek. 23 29 arası oyunu göç evreninden mi kontrol edecek( filo hareketi, kademe basma) yoksa hedef evrenden mi kontrol edecek? ” Hesap yeni…
  • Bolorpo -

Birleşme Planı Hakkında adlı konudaki simsek adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,metemete: “@Bolorpo bu birleşme olaylarında tanıdım seni ben. Tek kelime.. adamsin ” Genelde bu hesabımı kullanıyorum resmi olsun diye arada @Bolorpo hesabına giriyorum