Son Etkinlikler

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• blue -

Konuyu cevapladı Hal Hatır Sohbet Köşesi.

Alıntı ,RCUBE: “@blue pm den ulaşıver, biraz zaman alırsa kızmaca darılmaca yok ” İstediği kadar uzasın üstadım problem yok.. Senden bir imzam olsun hatıran olsun istedim... Yazıyorum şimdi pmden...
  • __savasci__ -

Evren Özelliği Değişikliği Anketi adlı konudaki HASAN-SABBAH adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,Bendis_: “Alıntı ,TerbiyesizHerif: “14. evrenden Galdic vardı Gürol ittifak arkadaşı ile evlendi adam ” :) oda birseymi bende sgomla evlendim. o zaman optum :) ” dügünde de km kuponu takilmistir kesin :F
  • Alvarez -

Konuyu cevapladı Yabancı Dizi Fantastik Game Of Thrones (Taht Oyunları).

bende öyle oldum gülsem mi ağlasammı bilemedim
  • __savasci__ -

Evren Özelliği Değişikliği Anketi adlı konudaki Bendis_ adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,TerbiyesizHerif: “14. evrenden Galdic vardı Gürol ittifak arkadaşı ile evlendi adam ” :) oda birseymi bende sgomla evlendim. o zaman optum :)
  • ardabebe -

Konuyu cevapladı Son 2 Harften Kelime Türetmece.

• VECiHiTrollKing -

Konuyu cevapladı Spica Günlük Puan Takibi.

romeo ben oyuna basladigim donemde 700lerdeydi. Ben bir sure takip edebilsem de gelisme hizina yetisemedim. Suan heralde ilk 20de falandir. Benim tahminim programi var inaktifleri belli surelerde yagmalayan cunku yagmaladigi yerleri radarim goruyordu.…
  • Tebrikler ve YYB
  • franklinda -

Konuyu cevapladı Ben Geldim.

Derdim seni gaza getirmek değil foruma yeniden bir yerlerden başlaman için destek olmak :O
  • Tebrikler,savunmaya geçmiş olsun.
  • RCUBE -

Konuyu cevapladı Hal Hatır Sohbet Köşesi.

@blue pm den ulaşıver, biraz zaman alırsa kızmaca darılmaca yok
  • hops -

• MELEKveSHEYTAN -

Alıntı ,kan alıcı: “Alıntı ,Alucard: “aşk acısı çekenler için yeni bir başlık mı açsam acaba :-D ” oyundan tanıstıgım 2-3 dosttan aldıgım tavsiye ve gazlasevdiğim kızın karsısına cıktım 2 gün önce 450km yol gidip :D sonra olaylar birbirini izledi film gibi…
  • VECiHiTrollKing -

Spica Günlük Puan Takibi adlı konudaki hezzieN adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Kardeş işte sen değilsin, biziz. Bizim oyun mantığımız sizlerden farklı sanırım. Senin ittifakında birisi vurulursa ceza ver, kimse karışmıyo.
  • MELEKveSHEYTAN -

Alıntı ,Alvarez: “Hiç öyle gitmedim galiba hep o yüzden kaybettim :901: :901: 4 ay Sonra da evlendi :F :F:heheh: :içiçi: :cray:
  • VECiHiTrollKing -

Spica Günlük Puan Takibi adlı konudaki Itachi Uchiha adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Alıntı ,[ROMEO]: “Alıntı ,hezzieN: “Alıntı ,[ROMEO]: “iyide cikip soylemek bu kadar zormu? insan,sag olsun ittifakim bana 2.4 milyar yardim etti hepsine cok tesekkur ediyorum, ihya oldum diyebilirdi.bende o ittifakta olsam her gun…
  • Wallace -

Müzik Kutusu adlı konudaki hezzieN adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Kış Güneşi
  • Wallace -

Müzik Kutusu adlı konudaki TaYYaR52 adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    tarkan ve 90'lar diyince aklıma benim inci tanem ve asla vazgeçemem geliyor :D :D :D
  • Wallace -

Müzik Kutusu adlı konudaki hezzieN adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Deeperise ft. Jabbar - Raf
  • Ahmets1969 -

Yeni bir konu başlattı: 10-50M SAVAS69 & onur cem

Konu
    23-11-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran SAVAS69 [LORDS] ________________________________________________ Komuta Gemisi 590 Fırkateyn 244 _________________________________________ Savunan onur cem
  • TURKUVAZOR -