Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-2, toplam 2.

Merhaba OGameTR ailesi,
Yeni açılacak evren için başlattığımız anketler sona ermiştir.
Katılımız için teşekkür ederiz.

Saldırı Limiti Anketi Sonucu >>> Saldırı Limiti Anket Sonucu
Evren Özellikleri Anketi Sonucu>>> Evren Özelliği Anket Sonucu

OGameTR Takımı

• Alıntı ,kizil bulut: “Önerinizde bahsettiğiniz km kullanımı ile ilgili bir itirazım yok.Sadece yanlış yazdığınız bir yeri düzelteyim.Filo basımında yarıla bitir sizin düşündüğünüz gibi işlemiyor.O dediğiniz yöntem araştıma ve kademe basımında geçerlidir.Ama filo veya savunma basımında o şekilde olmaz. 30k fırka basmak için km kullanacaksanız ilk yaptığınız yarıla komutu ile 15k fırka basılmış olur ve bug olmazsa aynı zamanda puana da yansır.İİkinci komut(bitir komutu) ile de kalan 15k fırka bası…

• Merhabalar benimkis sadece bir eleştiri diyelimki ben oyunu hiç bilmiyorum sadece kademe basıp kendi halimde takılıyorum ve birden evren 1.si haftalarda benı takıp ediyor izliyor çok büyük emekler vererek hesap kitap matematik yapıp filomun dönüşünü kitliyor benım var 300 tane firktaeynm bana geliyor 10.000 bin firkateyn ile 2 saniyeyle filomu kitliyor kaçamam yapabileceğim hiçbirşey yok artık sonum geldi diyorum ama bi anda cebimde kredi kartımı buluyorum paramda var KM alıyorum 30.000 tane fir…