Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Bölüm – 3.3Kısa bir süre sonra ileride üç tane bir biri ile sohbet halinde kişi gördü. Onlara doğru heyecan ile yaklaştı. Üçlü onun yaklaştığını fark edince sohbeti kesti ve ona pür dikkat kesildi. “Nasılsınız?” diye sordu Eric üçüne birden. “Bakın kimler gelmiş” dedi kinayeli bir ses tonu ile Belit. “Kahramanın gelmiş Po” diye laf çarptırdı Zafyal. “Tamam ama. Üçümüz de biliyoruz artık durumu. Uzatmasak?” oldu Po’nun tepkisi. “Önce beni alt ettin Flawless’ın yardımı ile. Sonra Zafyal’ı alt etti…

• Bölüm – 3.2Eric kendi odasına doğru yavaş adımlarla ilerler iken Flawless’ın sesini duydu kafasının içinde ; “Nereye Ortak?” diye “Dedim ya Ortak. Ne kadar az bilirsen zaferimiz için o kadar iyi olur. Sen dahil kimseye anlatamayacağım şeyler var. Güvensizlik ile alakası yok. Tedbir amaçlı. Sana anlattım zaten bunu” diye cevapladı Eric. “İyi. Bu savaş bitince sen anlatmazsan ben anlatacağım durumu. Ona göre” oldu Flawless’ın tepkisi. “Savaş bitsin hele. Gizli saklı kalmayacak. Emin ol” dedi Eric …

• Bölüm – 3.1 Emberwrath’ın emri ile ordusu dört koldan istilaya devam ediyordu. Bir cephede Grugtok ordulara önderlik ediyordu. Bu cephede gösterilen merhamet en alt düzeyde idi. Orkların kaçtığı cephe bu idi. Elf diyarını yok edip gelen cepheye Bloodwyn liderlik ediyordu. Centaurlar gelen haberlerle hemen Bloodwyn’e katıldıklarını bildirmek için yola çıkmış ve artık onun emride idiler. Dwarf diyarını yok edip gelen cepheye ise Zayla liderlik ediyordu. Burada yolları ogrelerle kesişmiş ve onlar d…

• cuma(yarın) yeni bölüm olur gibi

• @Gothic-Gargi @__savasci__ @HARU @fed10

• Bölüm – 2.2“Gelen var” diye gözcü seslendi. Shadley hemen kapıya askerlerle gitti ve durum raporu istedi. “Orklar geliyor generalim” dedi gözcü asker. “Başka?”diye sordu Shadley. “Hepsi bu” dedi asker. “Emrim olmadan ateş açmayın” dedi Shadley ve kapıyı açma emri verdi. Yanında korumaları ile dışarı çıktı. Gelen orklar durdu ve içlerinden sadece ikisi ilerlemeye devam etti. Shadley de iki askere gelin işareti yaptı. Ortada buluştular. “Niyetiniz ne?” diye sordu Shadley karşısındaki Ork’a. İlk ba…

• Bölüm – 2.1 Etrafa uzunca baktı Eric. Buraya daha önce bir kez gelmişti. Her şey bıraktığı gibi idi. Yavaş adımlarla şehrin giriş kapısına yanaştı. Kapıdaki görevliler o yaklaştıkça daha da temkinli hareketler içindeydi.Görevlilerin yanına kadar geldi ve durdu. Önce sağdakine uzun uzun sonra da soldakine uzun uzun baktı ve öylece durdu. Görevlilerden sağdaki elini avuç içi Eric’e bakacak şekilde yere dik izaya getirdi. Eric tebessüm etti ve elinin birini görevlinin eline diğerini de omzuna denk …

• aksilik olmazsa pazartesi yeni bölüm

• Bölüm – 1 “Oğlum akşam oluyor. Gir artık eve” diye seslendi oğluna. “Tamam anne. Beş dakikaya evdeyim” diye cevap verdi oğlu. Arkadaşları ile saklambaç oynuyordu genç elf. Doğanın verdiği tüm güzelliklerden faydalanıyordu elfler bu ılık geçen ilkbaharda. Yeşile çoktan bürünmüştü her taraf ve kuşlar çoktan ağaçların dallarında yerlerini almışlar ve yuvalarını yapmışlardı. Elfler yaza merhaba derken onlar da yeni yavruları ile elflerin yaz şarkılarına eşlik etmenin tatlı telaşı ile kanat çırpıyorl…

• Neden Ben Seçildim-6 (Kapanış) ile hikayemiz tamamen kapanacaktır. - Eric nasıl geri döndü - Eric yokken neler yaşadı - “O” kim ve neler yapacak - Ve çok daha fazla... - En önemlisi “Neden Ben Seçildim sorusuna cevap bulacak Eric sonunda 5 günde bir bölüm yazacağım şimdiden bilginize. Takip edenler yorumlarını esirgemezse sevinirim. İşte başladığımız hikayeyi bitirme zamanı geldi çattı

• Aksilik olmazsa yarın ilk bölümü yazarım @fed10 @HARU

• Neden Ben Seçil(me)dim-5'in sonu ; Khain Eric’e bakarak ; “Kala kala kaç kişi kaldık ki dede” diye iç çekti. Sesi üzüntü dolu idi. Eric torununa baktı ve gülümseyerek ; “Sekiz kişi. Ben Golyat ve Olaf üç kişi idik yola çıkarken. Her şey başladığından daha iyi durumda” diye gülümseyerek. Khain beş oturan bir de minatour saydıktan sonra ; “Yedi ve sekiz?” diye sordu. Eric gökyüzüne baktı. Flawless ve türü daireler çizerek kendi çaplarında Po’ya veda ediyorlardı. “E sekiz?” diye sordu Khain. Eric g…

• buradaki tüm toruncanlar bana 1 dakikalık antreman ya olur ya olmaz . her daim "may the force be with you" gençler

• 2019'a kadar 65019 mesaj

gnardal - - Geyik Sofrası

tünaydın toruncanlar pazar şerifleriniz hayır ola

• Mahmut Hoca

gnardal - - Kültür & Sanat

Daha 12 yaşında iken Ankara'da bir tiyatroda sahne alan Münir Özkül oyundan sonra Muhsin Ertuğrul onu biri ile tanıştırır. Münir Özkul'un karşısındaki ; ”Çocuk çok büyük bir tiyatrocu olacaksın” dedikten sonra onun başını okşayıp alnından öper. Kaynak : Muhsin Ertuğrul “İnsan ve Tiyatro Üzerine Gördüklerim” kitabı Münir Özkül hakkında orada övgü dolu sözler söyleyip onu alnından öpen : Mustafa Kemal Atatürk

• Mahmut Hoca

1. Mahmut Hoca: “Okul sadece dört yanı duvarla çevrili, tepesinde dam olan yer değildir. Okul her yerdir. Sırasında bir orman, sırasında dağ başı. Öğrenmenin, bilginin var olduğu her yer okuldur.“ 2. Hababam Sınıfı’nın öğrencilerinden Boncuk okuldan ayrılmak üzeredir. Babası okul taksitlerini ödeyememiştir. Paragöz müdür Boncuk’u hemen okuldan atar. Hababam Sınıfı hüzünlüdür. Bahçenin merdivenlerinde oturup vedalaşmak için Boncuk’u beklerler. Boncuk neşe içinde merdivenlerden iner. Damat Ferit: …

• Mahmut Hoca

MÜNİR ÖZKUL KİMDİR? Münir Özkul, İstanbul Erkek Lisesi mezunudur. Sanat hayatına henüz lise öğrencisiyken 1940 yılında Bakırköy Halkevi'nde tiyatro ile başladı. Bir süre İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'ne ve Edebiyat Fakültesi'nin sanat tarihi bölümüne devam etti. 1948'de Ses Tiyatrosu'nda sahnelenen “Aşk Köprüsü” oyunuyla profesyonel oldu. Daha sonra Muhsin Ertuğrul'un yönetimindeki Küçük Sahne'ye geçti. Bu dönemde John Steinbeck'ten Fareler ve İnsanlar (1951), John Millington Synge'den…

• Mahmut Hoca

Mekanın Cennet ola Kel Mahmut

• 2018'e kadar 100018 Post

yeni başlık açtım. bunu kilitlerseniz sevinirim

• 2019'a kadar 65019 mesaj

Yeni başlık . Yeni şans Hadi toruncanlar

• 2018

Herkese sağlık , mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Sizleri sefiyorum toruncanlarım

2 günde bitecek bu başlık

bit-e-cek o ka-da

bitecek bu başlık o ka-daaaaaa

• Dede'den Duyuru

benim disko yaşım geçti. az sonra uyku vaktim gelecek. siz takılın diskoda

• Dede'den Duyuru

şekerli mavi bir sıvı verdiler. o sıvı nerede takılıyorsa orada var demek çıktı. benim bildiğim bu. başka seçenekler var/yok yorum yapamam ama kanserli hücre şekeri seviyor bu kesin

• Dede'den Duyuru

onkolog : "düzenli kontrollerle 1.aşamada fark edilmiş. her şey çok iyi durumda. düzenli gelmeyen birisi olsaydınız 3.aşamada ancak fark edilir ve artık çok geç olurdu. sadece ilaç veriyorum" dedi. bunu da "şimdilik" atlattık

• Dede'den Duyuru

arkadaşlar ilk sonuçları az önce aldık 1. aşama dedi doktor. kemoterapiye gerek yok dedi . onkolog'a da gösterin bir de o yorumlasın dedi oradan da sonuç alınca yazarım

• Dede'den Duyuru

yazan yazmayan herkese minettarım öncelikle durum bugün belli olacak idi ama olmadı sonuçları alınca nedir ne değildir belli olacak arkadaşlar nasip artık ilgi ve alakanıza teşekkür ederim saygılarla

• Dede'den Duyuru

başlık veda başlığım değil. sadece her olasılığı göz önüne almak adına helalleşme başlığı bir iki de nacizhane tavsiyem oldu. pazartesi dahil girerim foruma. salıdan sonra ? Allah kerim

• Dede'den Duyuru

Sevgili Ogame Ailem , Aşağıdakileri sonuna kadar okursanız sevinirim. Okumazsanız da canınız sağ olsun - Kötü insan yoktur benim için. Kötü niyetli var mıdır? Vardır. Ama bu forum o kadar olgunlaştı ki artık kötü niyetlileri barındırmıyor çok şükür. Hep iyi niyetli olun ve iyilik yapın. Karşılığını alamıyorsuz ama hep iyilik yapınca dediğinizi duyar gibiyim. İyilik zaten karşılık beklemeden yapılır. Yoksa adı iyilik olmaz. Değil mi zeki toruncanlarım - Birbirinizi kırmayın. Kırıcı olmayın. Yapıc…

• Nice Bayramlara Toruncanlar

Sevdiklerinizle huzur içinde sağlıkla ve mutluluk dolu bir bayram dilerim sefiyorum hepinizi

• sonlara doğru okuyan kalmadı herhalde

• Bölüm – 12 (Kapanış) Gwakhmai Po’yu öldürüp kardeşinin intikamını aldıktan sonra gelene yüzünü döndü ve ; “Kimsin bilmiyorum ama az önce bu dünya’da tek kalan tanrı ben oldum. Seni de yok edip buraya hükmetmeme engel olamayacaksın” diye ayrı ayrı ellerinden otuzar büyü yolladı. Khain son büyülerini kullanıp gelen kişiye kalkan oluşturdu. Gelen kişi sadece sağ eli ile havada daire çizdi. Otuz büyünün hepsi dairenin içinde yok oldu. “KİMSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN” diye haykırdı cüce ve “Bedelli Sald…

• çarşamba son bölüm. bilginize

• Bölüm-11.2Önce Nholodan sonra Shadley’in düşüşlerine tanıklık eden Kenda için artık hiç bir şeyin önemi kalmamıştı. Kalkanı kenara attığı gibi kılıcını iki eli ile tutup bir dua mırıldandı “Tanrın sana cevap veremez. Ölmekle meşgul” dedi Voxen ve beş değişik renkte ışık yolladı Kenda’ya. Uzaktan durumu fark eden Gyla yüzüğünü kullandı. Ama bu kullanış aykırı bir kullanış olmuş ve yüzük emri yerine getirirken parçalanmıştı. Gyla bir anda Kenda’nın önünde belirmiş ve beş ışığa Kenda değil Gyla maa…

• Bölüm-11.1 Karartı Liderinden dökülen kan ile savaş daha da kanlı bir hal almıştı. Gwakhmai dökülen kana şahitlik etmiş ve çıldırmıştı. Emri verdi ; “Canlı kurtulan olmayacak. Acımak yok. Acıyanı acınacak hale ben bizzat kendim getireceğim. Hepsini öldürün” diye hakırarak. Earthling liderini ve dört muhafızının yanına bu emirden sonra Ogre lideri ve iki muhafızı da konuşlanmıştı. Rot-Der-Kagan ve Bradagan ve de yanlarındakilerin işi zordan daha da zora dönmüştü. “Ortak ya onlar ya biz. Azdan az …