Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Hyperion

GATE35 - - Hyperion

Alıntı ,Radius: “Bende hemen bugün demedim zaten, yarın olur, öbür gün olur. Ön yargılı olma, benimkini seversin emin ol. ” Tabi ki de canım belkide çok severim kim bilir

• Hyperion

GATE35 - - Hyperion

Alıntı ,Radius: “Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,Radius: “Nail olmak istediğin zaman gel, bol bol içeriz kahveyi. Hatta ” Bi gizemli olma çabaları felan hanyy şekilsin yaa qhjsjqkwk Yok gelmem ha gelirsem de benim içmediğim Muzu eve götürürsün elbet evden birinin canı çeker ” Hemen koş etrafında ki en yakın damacanaya da kafa at da özentiliğin yarım kalmasın asfdszxda.Ben kimseye reddedebileceği teklif sunmam. Senin muz'u çok sevdiğini bildiğim için direk onu teklif ettim, bana kalsa direk 'karnıyarık'…

• Hyperion

GATE35 - - Hyperion

Alıntı ,Radius: “Nail olmak istediğin zaman gel, bol bol içeriz kahveyi. Hatta ” Bi gizemli olma çabaları felan hanyy şekilsin yaa qhjsjqkwk Yok gelmem ha gelirsem de benim içmediğim Muzu eve götürürsün elbet evden birinin canı çeker

• Hyperion Cafe

GATE35 - - Hyperion

Alıntı ,erdemliyiz: “gitti güzelim hesap ” Canım sen kayıt ol ben 1 sömürgenin üretimini üstüne yaparım ayıp ediyorsun

• Hyperion

GATE35 - - Hyperion

Alıntı ,Radius: “Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,Radius: “''O'' konu dışı o zaman. ” Buyur benim sen kimsin denişik ” Önce biraz merak et, sonra belki tanıma şerefine nail olursun. ” canımsın Pek nail olmak istemiyorum Hayır belki tanırsın felan diye trip atıyorsun resmen bana ,gönlünü almak için kahve felan ısmarlıyım mı?

• Hyperion

GATE35 - - Hyperion

Alıntı ,Radius: “''O'' konu dışı o zaman. ” Buyur benim sen kimsin denişik

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

@*cimcime* Aslında profesör tuzlukmuş jqjshwhwhwh

• Hyperion

GATE35 - - Hyperion

board.tr.ogame.gameforge.com/i…7d38abf5eae463e9aa5b59957

• Hyperion

GATE35 - - Hyperion

Alıntı ,jetsu: “Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,jetsu: “Alıntı ,GATE35: “Takılmaca ” Bu bırlestırmeyı yapsa yapsa sen yaparsın bır haber etseler de duruma gore fılo basmayı bırakıp metal 38 tıklıcam da herseyımız muamma:D ” Ortam çok gergin 5-10M madenle takılan adamlar var Evren’de filo bassa neden basacak kademe bassa eee yarın birleşme açıklansa büyük zarar@wonderlive1973 comaaaa ” benım tek umudum senın mucadelen valla sımdı kademe bassam bendekı bu sansla 2 gune evrenler bırlesır:D ” Çooook yoğun …

• Hyperion

GATE35 - - Hyperion

Alıntı ,jetsu: “Alıntı ,GATE35: “Takılmaca ” Bu bırlestırmeyı yapsa yapsa sen yaparsın bır haber etseler de duruma gore fılo basmayı bırakıp metal 38 tıklıcam da herseyımız muamma:D ” Ortam çok gergin 5-10M madenle takılan adamlar var Evren’de filo bassa neden basacak kademe bassa eee yarın birleşme açıklansa büyük zarar @wonderlive1973 comaaaa

• Hyperion

GATE35 - - Hyperion

Takılmaca

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

Alıntı ,Bolorpo: “Dün 7. bölümü de izledim. F E N A... ” @'*cimcime* Doğru yolu bulun başlayın bu diziye

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

Alıntı ,__savasci__: “ne yaziyo ne varki o kasada anlamadim ” yazı net belli olmuyor ama kasa üstündeki o kırmızı yer Türk bayrağı Daha doğrusu birşey yazmıyor sadece barkod ve TR

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

board.tr.ogame.gameforge.com/i…7d38abf5eae463e9aa5b59957

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

@__savasci__ @Shoot Em Up!! @Fero ♪ Hazırmısınız Monica’nın vurulduktan sonra saklandığı kasayla ilgili git foto atıcam Ben çook şaşırdım görünce

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

Alıntı ,Shoot Em Up!!: “2 sezonda bitti. İzlemeyen arkadaşlarıma bir bir izlettim eş dost arkadaş kim varsa tavsiye ediyorum. Uzun zamandır bu kadar güzel polisye dizi izlemedim. Berlin ah berlin izleyecek olanlar olmasa neler yazıcam ” Canımsın Berlin adamsın ama hala bi Tokyo gerçeği var canım benim yaaa Monica diye bir gerçek var unutmayalım lütfen

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,Fero ♪: “2.sezonuda mı var dizinin ” evet var. ve 2. sezon son. bitirmişler diziyi. lakin 2. sezon netflix de yok internette izleyebilirsiniz. ” 2 sezon olması daha iyi olmuş yoksa suyu çıkardı tadı damağımızda kalsın

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,GATE35: “Dün oturup 7bölüm izledim son zamanlarda izlediğim en iyi polisiye dizi diyebilirim Yaa Tokyo sen ne tatlı şeysin öyle Dimiiiii ” dizinin 2 sezonunu da izledim bitti tokyo ve sevgilisinden nefret ettin isleri gucleri bozgunculuk ve sorun cikarmak. dizide 2 tane adam gibi adam var. biri berlin digeri profesor. moskova yi da sevdim ” benım geldiğim yere kadar tokya çok tatlı bence uwehrwer tabi sonra ne olur bilemem ama Berlin tam bir karizma idealist biri ba…

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

Alıntı ,Shoot Em Up!!: “Sezon finaline doğru kararın değişebilir ” İçimden bir ses kıskançlık krizi geçirecek ortalığı karıştıracak diyor hahsh

• La Casa De Papel

GATE35 - - Sinema & TV

Dün oturup 7bölüm izledim son zamanlarda izlediğim en iyi polisiye dizi diyebilirim Yaa Tokyo sen ne tatlı şeysin öyle Dimiiiii

• Alıntı ,MptzLL: “Alıntı ,KillerSalwira: “ses kontrol ” 1 2 3 se se ses deneme ” Şşş şşş

• Çukur

GATE35 - - Sinema & TV

Yamaç söyleyecek herşeyi oğlun vartoli diye

• Alıntı ,*cimcime*: “birbiriniz ile tartışmak sorunları çözmez gereksiz postlar kaldırılmıştır ” Teşekkürler cimcime Şu vatandaşıda kaldırırsanız size minnettar oluruz

• Ne güzel olur ulusal bir oyun Almanlar Ruslar Japonlar Benim gözümde bu işin ehli polonyalılar efsane savaşlar olur saat farkından yaşanacak hatalar Milli duygularla oyuna geri dönecek büyük kitleler Artık oyunda kullanılmayan diplomasi başlıklarının çayır çayır yanması Ülkeler arası dostluklar off off

• Alıntı ,darthfero: “yeni açılan bir evrende bu uygulanabilir ama taşınan evrenlerde bunu ayarlamak zor bence bir grup evren merkezine yakın çıkar pastayı o yer diğer grup dışarıda kalır itiraz çok çıkar yeni evrende üretimi 1. sistemleri nasıl ayarlayacağız ? a ) sistemleride bir sarmal olarak yapmak ve güneş sistemi etrafında döner olarak yapılabilir o da b) evrenin merkezi dedin bu galaksiler kendi çevresinde dönüyor oyuna yansıtırsak belli bir zaman evren merkezine yakın belli bir zaman uzak …

• Kuzen akıyorsun Tebrikler Savunan arkadaşa geçmiş olsun

• Çukur

GATE35 - - Sinema & TV

Yıkın buraları Yakın ortalığı konuya kilit gelsin bence Bitirdin bizi vartolu

• Alıntı ,BioMeqHaNiq: “Denize rağmen....hashdsahj Tebrikler beyler rekor hayırlı olsun. ” Kıskanıyorsun hahhqahah

• Alıntı ,KillerSalwira: “bu arada deniz unuttu sanırım heyecandan. mustafa kanka seni unutmadım savasın mimarlarındansın. biraz mazluma döndün ama olsun ” trenci dedik ya alta quhwduwqdha

• 27-01-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Vartoli-Aganiz [IMP] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 1 Hafif Avcı 1.488.063 Komuta Gemisi 100.968 Muhrip 20.201 _________________________________________ Saldıran de la GATE35 [IMP] ________________________________________________ Casus Sondasi 1 Hafif Avcı 1.247.556 Muhrip 32.368 _________________________________________ Saldıran ephi [IMP] ________________________________________________ Casus Son…

• Çukur

GATE35 - - Sinema & TV

Bence kimseye söylemicek bi süre sadece vartoluya söylicek herşeyi biliyorum diye Vartoliii aganizzz ajhsjqjaa

• TR yönetmenin bu konuda çok etkisi olduğunu düşünmüyorum Çünkü olay @Gameforge bitiyor Hiç bir oyun portalı yoktur ki oyunularını bu kadar mağdur eden bu kadar kötü yönetilen tamamen para odaklı olmuş bir oluşum başka birşey değil TR yönetimine kızasım geliyor ama sonuç değişmez ellerinden birşey gelmiyor ama kızdığım en büyük nokta TR yönetimi Buradaki oyuncularla iş birliği yapmaması Ya makamlarını rütbelerini kaybetmekten çekiniyorlar ya da gerçekten ellerini taşın altına sokmak istemiyorlar …

• Çukur

GATE35 - - Sinema & TV

2. fragman çıktı yeryerinden oynayacak arkadaşlar

• Haa bu arada çok güzel düşünülmüş ona birşey diyemem tek Evren’de olması kötü olmuş Az önceki postta bahsettiğim gibi diğer Evren’lere haksızlık olacak bence

• @Bolorpo Bence yanlış bir turnuva bence neden tüm evrenler arasında yapılmıyor sırayla demişsiniz bizim evren aktif 30kişi bile değiliz yarısının forum hesabı bile yok... Biz 15kişimi savaşacaz yoo diceksiniz ki sizi bi bi kaç Evren’le ortak yapıcaz eee böyle olacaksa ne gerek var ayrı ayrı turnuvaya Bence eskisi gibi herkesin katıldığı bir turnuva yapılmalı (Tabi bi ihtimal daha var bu evren tutulmadı bu şekilde pazarlama tekniği ile yeni kayıt artacağı düşünülmüş olabilir)

• Alıntı ,ALkaTRaZZ: “Alıntı ,Bendis_: “kurallı yazarken anlam kargaşası yaratmış olabiliriz düzenleyeceğiz . ” Bu konuda düzenleme yapılmadan "2 gündür" bu kural ile oynuyor olmamızın sebebi nedir? Düzenleme yapılacak denildikten sonra kuralın geçerli olma tarihinin ileri alınması gerekmiyor muydu? Mevcut kurala göre "dönüşünden 5 sn öncesine sonda attığım bir filoyu" (ki bunu bilmem imkansız) 5 gün sonra bile vurursam tazmin etmem gerekiyor. Ayrıca oyun içi mesaj ile duyurulan ve herkesin okuduğ…

• Bu tür etkinliklerin amacı hiç bir zaman oyuncu kazansın diye yapılmaz kasa her zaman kazanır Buradaki amaç on sürelerini artırıp oyunda daha fazla zaman geçirmek belki sen ben bi kaç kişi sadece keşif için on süresini artıracak ama belkide 10kişiden 1kişi savaşa denk gelicek km harcıyacak ya da km alacak Bir nevi pazarlama-satış tekniği Şuana kadar oyuncuya kazandıran tek şey km harabe etkinliği aslında yine bir reklam taktiği bu şirket yine kazanıyor sonuçta kmnin onlara herhangi bir maliyeti …

• Alıntı ,turgay06: “tebrikler gecmis olsun ” Napıon , özledin mi beni

• Alıntı ,SELCUK BEY: “Alıntı ,KillerSalwira: “Alıntı ,SELCUK BEY: “solar vurmaya tahrik diyorsunuz nak. vurmaya filo kırmaya savaş diyorsunuz bi dediğiniz bi dediğinizi tutmuyor ” bunlarda oyuncumu yaastığım astık kestiğim kestik havanız batsın ” ” Herkes bi şekil arkadaş Mustafa kim çaça kim ephi kim Bunları tanıdığım güne ne diyim artık ağzımı bozmayacağım