Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Çukur

*cimcime* - - Sinema & TV

Alıntı ,alcol1qmatador: “emrahda deli. Yamacda deli. Yerler bunlar birbirini. Vartoluda menemen yiyor. Yahu bu arada paşa öldümü ? En son yere yigildi kaldı. Medeti paketlediler vs. ” paşa ölmedi de vartolunun idrisin oglu oldugunu ögrenince adam kalp krizi geçirip yere yıgıldı, medet de sazan gibi paşayı öldürmeye geçti çukurun elemanlar bir güzel silkeledi bunu

• La Casa De Papel

8. bölümdeyim anlatma

• Savaş ilanı

*cimcime* - - Tarazed

savaşın iptal edilmesini istemiyorsanız agız dalaşını bir kenara bırakıp , filolarınızı konuşturup yaptıgınız savaşları buraya asın

• La Casa De Papel

parmak izini biliyor mahsus safa yatıyor, profesör arabayı neden parçalatmadın 1000euro verdim sana , 2milyon eruo alıcaksın zaten diyince , elimdeki paraya bakarım senin dedigin parayı alıp alamacagım belli degil diyor arabadaki parmak izlerini silmeye giden profesör fena enseleniyordu, son anda içinden bir canavar çıktı ve iyi kamuflaj yaparak kıl payı kurtuldu. asıl merak ettigim gözlüklü polisin gözlügüne mikrofon koydular ya profesöründe herşeyden haberi oluyor bizim akıllı rachel ne zaman …

• Çukur

vartolu ölmedi şu emrah amir fırtınası geçmeye yakın hortluycak, yamaç aliço ya kimsesi olmayan birini bul ama tehlikeli görev vercem demişti hee işte bu tehlikeli görev vartolunun yerine adam koymak ve kaçıyormuş süsü vermek, celasun artık yamaçın adamı ve vartoluyu da evden o çıkarmaya çalışıyordu burda hesaplamadıkları tek şey beyefendinin arabayı taramasıydı vartolu mahsen de menemen yiyor

• Alıntı ,TaYYaR52: “Şu şirinceye gitmek bir nasip olmadı. Merak ediyorum. Özellikle üzüm suyunu ” ooooo büyük hata yapmışsın tayyar52 hele üzüm suyunu içmediysen büyük kayıp her sene yolumu ordan geçirmeye çalışıp mutlaka 15 şişe üzüm suyu alırım , çok şifalıymış öyle diyorlar

• 20171202_155836_1.jpg

• izmir şirince 20562130_881496922000359_103139195_n.jpg

• Alıntı ,PiSiKoLoJiK_MaYNaH: “bende iyiyim. Evet bağa da günaydın. Hep demişim mod kilit atamaz yuzır başlık kitlettirür. Mesela ben az sonra bir başlık açarım. Daha 1 kişi bilem post atmadan kitlenir o başlık. Profesyonelce davranırım bu konu da ” bende profesyonelce yazma yetkisi alırım, kullanıcı girer foruma şuraya da bir cevap atayım diye düşünüyor aaaa bir bakmış gönder tuşu yok

• Çukur

en çokda kılkuyruk selim in oglunu merak ediyorum, pısırıt ezik bir tipmi yoksa yamaç gibi deli baş birşeymi

• Çukur

tepki aldıkları için özür sahnesi çektikleri bariz belli

• ceza ile alakalı yayınlama

*cimcime* - - Libra

sorunlarınız ile alakalı forumda başlık açarak çözüm bulamazsınız veya buraya yazdıklarınıza göre diger oyuncuların yorumları ile kararda degiştirilmez ticket ile itirazısını yaptıysanız sonuçunu yine ticket üzerinden size gelecek cevap ile anlayabilirsiniz devamı niteliginde başlık açmayınız kilit

• Alıntı ,-DoGAnCAnKo-: “Alıntı ,Mikasa Ackerman: “jilet ahmet sevdiğimiz bir abimizdi yapılanmayı iyi bilirdi mesela ben bilmem tebrikler savunmaya yapılanmasında başarılar ” Espri yapmış tosbamm gülsenize olm ” her başlıkda uyarmıycam , forumun herhangi bir bölümünde yorumlarınıza çeke düzen verin aksi durumda madde 33 ile hesabınız süresiz kapatılıcak

• La Casa De Papel

• @Mikasa Ackerman @-DoGAnCAnKo- gereksiz postlarınızı şimdilik kaldırdım aynı şekilde devam ederseniz uyarısız ikinizde ceza alıcaksınız

• Savaş ilanı

*cimcime* - - Tarazed

savaş ilanınızı ticket açarak onaylatmanız ve savaşı onaylayan oyun yönetiminin bu başlıga post atması gerektigini unutmayın

• Arkadaş Arkadaşı vururmu?

*cimcime* - - Wezn

bunun başlık açmanıza gerek yok , bölümdeki sohbet başlıgından devam edebilirsiniz

• Alıntı ,Alvarez: “bi düşündüm de spoiler versem banlanır mıyım adminim ? ” bence hiç düşünmeyin , aklıma gelen başıma geldi demek var sonunda

• La Casa De Papel

1 .sezonun 6. bölümünde çözdüm zaten

• Çukur

Alıntı ,bunedirya: “"Sen ne ayaksın la bebe" derdi öyle olsa amir. @*cimcime* adminim, biz ilk 10 dakikasıyla son 10 dakikasını seyretsek yetecek sanırım hakkaten. ” kesinlikle bundan sonra öyle yapıcam

• Ne Olacak Bu Muavenet'in Hali ?

*cimcime* - - Nusakan

uslup bozuklugunu geçtim ucu açık hakaret vari yazdıgınız ve bölüm modum tarafından kaldırılmış postlarınızı okudum yazdıklarınız için yorum bile yapmıycam, ceza alanlarında itirazları hiç bir şekilde kabul edilmiycek gördügüm kadarıyla hala da başlık da devam ediyorsunuz şimdi ; bu son uyarım falan diye yazmıyorum, yapılan ihlal de süreli ceza degil tarafımca direkt madde 33 ile süresiz kapatma verilicek ticket ile yapılıcak itirazlarında hiç biri kabul edilmiycek , başlıgı kitleyin ozaman fala…

• Çukur

çukur çukara doğru ışık hızıyla koşmaya başladı

• Çukur

Alıntı ,bunedirya: “90'lı yıllarda pek modaydı, bir kalantora denk gelen polise haritadan yer seç demek. Nostalji yapmışlar. ” evet bunu zenginn zümre veya üst düzey devlet mensupları çok yapardı hala da var ama aynı meslek mensubunun yapması yakışık almamış dogudan istanbul a getirtmişler ayrıca sınırsız yetki falan vermişler , beyefendi selim e dedi ya oyunu degiştiriyoruz diye kesin buda onun başının altından çıktı. çukur u basmaya gidiyorlar, yamaç gibi kafa kırık bizim polis de bakalım nası…

• Alıntı ,Mikasa Ackerman: “Alıntı ,*cimcime*: “ben anlatamadım tüm seriyi geçen sene izledim, son sezonu izlemeye yeni başladım ” ben de direk dan diye 7. sezondan başladınız sandım ” yanii bazı dizilere psikoluk yaptıgım var ama bu dizinin tüm sezonu izlemeden anlamak zor heleki ilk 2 sezon izlemeden çözmek zor olurdu nasıl kandırdım sizi ama

• Çukur

az önceki polisin polisi ezme sahnesinden sonra çukur gözümde degerini kaybetmiş bulunuyor o ne demek arkadaş beni sen nasıl çevirirsin seni sürdürürüm atarları, bagırıp çagırmalar berbat bir sahneydi

• Çukur

evettt beklenen yeni tip de bodozlama daldı oyuna sözde polis arkadaş , kapı önünde araba patlatıyor, elindeki silah ile böcek gibi adam öldürüyor, benzin döküp ev yakıyor birde rütbesi neymişş amir iyce saçmalıga doğru gidiyor bu dizi

• ben anlatamadım tüm seriyi geçen sene izledim, son sezonu izlemeye yeni başladım

• Çukur

üfff başladı yine ilk 1 saat uzatma sahneleri ile geçiyor

• başdan başlamadım 7. sezona yeni başladım

• La Casa De Papel

Alıntı ,Bolorpo: “youtube.com/watch?v=VVPnyjkKevs E se io muoio da partigiano o bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao, E se io muoio da partigiano Tu mi devi seppellir. ” Madde 4 OGame TR Forum dili Türkçe'dir. Paylaşılan resimlerin - videoların - linklerin veya imza ve avatarın içerikleri dahil yazılan mesajların tamamının ya da çoğunluğunun yabancı bir lisanda olması yasaktır. 1. ihlal: Uyarı verilir. 2. ihlal: 1 gün forum hesabı kapatılır. Sonraki ihlaller: 3 gün forum hesabı kapatılır…

• Hadi be oğlum

çok çekici bir konu degilmiş spoiler okuyunca gitmiş kadar oldum

• izlemeye başladım da püfffff baymaya başladı artık uçan böcekler kendini uçan böceklerin annesi sanan bir sarışın, ölüp ölüp dirilen bir aşiret reisi, akrabasının kızına aşık yaşlı adam

• İçerde

içerde yi geçen bir dizi yok şuan tekrar verselerde izlesek

• gitmeyi düşünmüştüm sonra yorumları okuyunca filme gitmekden vazgeçmiştim iykede gitmemişim

• Jet Sosyete

dün olagan dışı gezmelerim sebebiyle izleyemedim kesin tekrarı falan verirler olmadı netden izliycem bölümü

• La Casa De Papel

spoiler veresim var falan diyenleri banlarım

• Çukur

sena gibi gıcık bir tip , kesin abisidir mahalleyi polisler falanda bastıgına göre

• La Casa De Papel

Alıntı ,unresoLved^: “Profesör mü ezik, Profesör adamdır adam. Berlin de adamdır, adamsın Berlin, spoiler veresim var veremiyorum BERLİİİİİNNN. ” banlarım bildigin fena banlarım

• La Casa De Papel

ooo bizim profesor aslında bir ezikmiş, çete lideri berlin