Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Çukur

__savasci__ - - Sinema & TV

• Çukur

yavvvvvvvvvvv adamlar amerikada dizi cekiyor kendi baskanini es cinsel gosterip erkeklerle opusturuyor (bknz: house of cards) biz burada biri birini azarlamis diye tepki veriyoruz. dizi o yahu , masal hikaye yani. neyi ciddiye alindi bu kadar hayret etmemek elde degil. aşamadik bu isleri

• Alıntı ,Mikasa Ackerman: “Alıntı ,*cimcime*: “ben anlatamadım tüm seriyi geçen sene izledim, son sezonu izlemeye yeni başladım ” ben de direk dan diye 7. sezondan başladınız sandım ” bende

• Yüzüklerin efendisi

__savasci__ - - Görsel Tasarım

board.tr.ogame.gameforge.com/i…f42ec080eed8d7208b72e00b3

• Jet Sosyete

izledim. hic gulmedim ama genede garip sekilde izledim ve hosuma gitti. fenerbahcede forvet oyuncusu jansen var. asla gol atmaz ama nedense begenirim. bu dizide ona benziyor. ilerki bolumler daha eglenceli olacak gibi. erdal bakkal in oglunu surekli gommesi ve bunu yaparken kulla digi kelimeler biraz gulumsetti

• Oyundaki Mesajlar Kısmı

__savasci__ - - Uriel

Alıntı ,m_cumur: “Alıntı ,__savasci__: “o bir cogumuzun yasadigi bir sorun. genelde ittifak dagitilip yenisi kurulunca duzeliyor ama duzelmediyse 1 hafta sonra duzelebilir. ” çözüm beklememik mi ? ” sezen aksu ne demis ? zaman sadece birazcık zaman

• Oyundaki Mesajlar Kısmı

__savasci__ - - Uriel

o bir cogumuzun yasadigi bir sorun. genelde ittifak dagitilip yenisi kurulunca duzeliyor ama duzelmediyse 1 hafta sonra duzelebilir.

• Alıntı ,*cimcime*: “izlemeye başladım da püfffff baymaya başladı artık uçan böcekler kendini uçan böceklerin annesi sanan bir sarışın, ölüp ölüp dirilen bir aşiret reisi, akrabasının kızına aşık yaşlı adam ” ilk 2 sezon bayabilir adminim. sabredin 3 ve sonrasi guzel saracak

• daha 1 sene var.

• La Casa De Papel

darphane ve profesorun disarda gidip geldigi yerlerde geciyor adminim

• La Casa De Papel

Alıntı ,*cimcime*: “hımmmmmm demek çok güzel , etiket atılmasa haberim olmuycak saçma sapan dizilere takılıyorum sizin yüzünüzden bu akşam başlıyım, spoiler falan vermeyin bak banlarım ” bence bayılacaksınız

• 14 şubat sevgililer günü

__savasci__ - - Öneriler

Alıntı ,FED: “14 şubat sevgililer gününe özel gf dan biz oyunculara yönelik kombo happy hour oyun etkinliği bekliyoruz %50 bonus karanlik madde iskan indirim %15 geri ödeme etkinliği ” bana sevgililer gunu hediyesi olarak karanlık madde alacak bir sevgili icad edilene kadar buna hiç gerek yok. henuz bole bir sey dunyada gorulmedi

• ilki ni begenmiştim. 2. yi o kadar sevememiştim. bu son film 2 den guzel geldi bana ama filmin ilk başı hızlı başlayıp oldukca duragana dogru ilerliyor öyleki seans arası verilip ışıklar açıldıgında bir çok kişi yanındakine uyudugu için guluyordu. 2. yarıda ise iş yavas yavas sonuca baglandıgı için heycanlı geciyor.

• Aluvard a iyi davranın. ne gunah işlediyse evren forumuna moderator olmuş. çıkacak ilk kavgada sinir krizi falan gecirebilir.

• labirent son isyana gittim , ilk yarısında uyuduk . 2.yarısını izledik. gitmek isteyenlere duyrulur

• La Casa De Papel

Madem Bolorpo admin de bu diziye başlamış Türk dizilerinin müdavimi cimcime adminimizide o bataktan kurtarıp la casa de papel cennetine transfer etmemiz lazım

• Bir Şikayetname

__savasci__ - - Evren 1

komedi Hakaret etmediği sürece oyun içindeki bu tarz zıtlaşmalar ceza almaz. Ama gerçekten komikmiş . Allah sabır versin

• La Casa De Papel

ne yaziyo ne varki o kasada anlamadim

• La Casa De Papel

Alıntı ,Fero ♪: “2.sezonuda mı var dizinin ” evet var. ve 2. sezon son. bitirmişler diziyi. lakin 2. sezon netflix de yok internette izleyebilirsiniz.

• La Casa De Papel

Alıntı ,GATE35: “Dün oturup 7bölüm izledim son zamanlarda izlediğim en iyi polisiye dizi diyebilirim Yaa Tokyo sen ne tatlı şeysin öyle Dimiiiii ” dizinin 2 sezonunu da izledim bitti tokyo ve sevgilisinden nefret ettin isleri gucleri bozgunculuk ve sorun cikarmak. dizide 2 tane adam gibi adam var. biri berlin digeri profesor. moskova yi da sevdim

• La Casa De Papel

ayni anda bize diziyi izleten arkadas var ortada. ayni kisimi yoksa bu yav

• La Casa De Papel

vay arkadas bu kadar denk gelir. dun bir arkadasimin yogun israri ile , aylar once kapattigim netflix aboneligimi sirf bu dizi icin geri actim ve 2 bolum.izledim. gercekten guzel bir dizi . sanirim izleyen kimse pisman olmaz

• ben de nedense hic kus yiyen kedi gormuyorum. kardes kardes geziniyor hepsi.

• siz sasirdiniz mi ? bu yay n1 in ezeli ve ebedi multisi degilmi ? n1 yay i kirdi diye ceza bile yemedimi ? isin diger boyutu balbazarla , n1 idusman degil mi ? n1 neden dusmanina multisini kirdirsin. yay i sadece n1 kirmak icin vurabilir anlayisi var galiba evrende . baskasi vurunca herkes sasiriyor :))) n1 vurdugunda hic agzini acmayanlar baskasi vurunca post kasiyor not: 15 20 gundur yokum bu surede farkli bisey olduysa anlatin

• vurulan kim ? yay mı

• Alıntı ,revenge: “iddiaya girelim mi ben 3 4 aya biter bu evren diyorum ” karanlık madde ile depo doldurma özelliği var oldugu surece her evrenin ömrü dedigin gibi kalacak.. yine evren acılacak yine daha 1. gunden 5. somurgesini alan arkadaslar çıkacak. Yine butun oyuncuların şevkini kıracaklar.. E tabı bunu düzgün oynamayan hile yapan arkadaslar izleyecek .. 3 ay sonra evrene el fatiha

• bu sene icinde illaki yapacaklar okadar laf soz vs bosuna olamaz

• Evleniyoruz

__savasci__ - - Uriel

arkadaşımıza geçmiş olsun. yeni yapılanmasında başarılar dilerim (Gizli İçerik)

• ben snein karşında değilim. kulvarımız farklı. sen karşında olan kişinin ben oldugunu sanıyorsan e1 de 10 gun bile hayatta kalmassın

• Alıntı ,FK..: “Alıntı ,__savasci__: “valla istatistiklere gore birleşmede e1 e gelen herkes vuruluyor. eski e1 liler tarafından .D ” Sizin darth o yüzden mi tatilden çıkmıyor, vurulurum diye O zaman matematik yalan söylemez ki sen çok iyi bir matematikçisin, gelelim evren 50 olarak ve eski e1 oyuncuları teker teker bizi vurarak sürekli rekor geliştirsinler Not: "ki sen çok iyi bir matematikçisin" ==>> mübalağayı bile abarttık ama olsun biraz hayalcilik iyidir ” e50 nin pembe ruyalar görmesi güze…

• Alıntı ,FK..: “Renklendirdiğim kısım bu oyundaki düz oyuncuların sorunudur. ” Alıntı ,FK..: “Ha şu var orda haklısın, yüksek hıza alışmış bir oyuncu düşük hızlı evrende savaşmaz, ” gene bana sallayıp , benle aynı şeyi söylemişin fk

• Alıntı ,ALkaTRaZZ: “Bak tezine karşı bir şey demiyorum; Yoksa gemi sayısına baksam 1 milyon üzeri 5 tane "eski e1"'li yok, filo puanına baksam ilk 30'da 5 tane "eski e1"li yok. vs. vs. Buna rağmen haklı olduğun noktalar var. AMA ben şunu soruyorum : 2016'daki birleşme sonrası gelenleri silkeleyen "eski e1" oyuncuları kim? ” sayısının az olması gayet normal. ogame nin son yıllarda en yuksek filocu oranına sahip evreni ile birleştik. e diger evrenlerdende birkaç filocu gelince haliyle eski e1 filo…

• e1 hedef evren. bu sebeple eninde sonunda herkes orda toplanacak gibi gozukuyor. hepiniz potansiyel e1 lisiniz

• Alıntı ,GATE35: “E1 den gelip vurulanları neden saymıyorsun bu gelen oyuncuların hepsinin eli armutmu topladı Objektif olunca bence ” armut topladı valla göçle gelen kendisiyle birlikte gelenleri vurdu. bunun tek istisnası sweet november olabilir.. eski e1 lileri vurabildi ve onları vurarak 2 de rekor kırdı ve vurulmadı.. lakin oyunu bıraktı CCTV de vurulmasaydı bu kategoriye girerdi. lakin oda eski e1 lileri vurabilmişti oda 2 rekor kırdı. lakin ömrü cok uzun olmadı ve eski e1 liler tarafından …

• Alıntı ,ALkaTRaZZ: “o bir espriydi diyorum , şimdi de soruyorum; 2016 birleşmesi öncesi e1 de olan hangi filocular, birleşme ile gelenleri sürklase etti? ” yav kaç tane dengeleri degiştirebilecek oyuncu geldi ki zaten gelenlerde vuruldu işte alkatraz alla allaa CCTV: türkiye rekortmeni olarak geldi . vuruldu e2 den gelen tüm filocular vuruldu. (sweet november harç) (isimleri aklıma geledi şimdi) KK ittifakı çok iddalı geldi filocusu vuruldu evren rekoru oldu nerdeyse tr rekoru falan oalcaktı .. …

• Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,*Komando*: “yıllardır oynuyorum ve izlenimlerime göre e1de 3-5 sağlam filocu dışında pek oyunun kaderini değiştircek filocu yok. e1 git gide farm villa tarzı oyun oynayanlarin hegemonyasına doğru ilerliyor malesef ” Hayır neyi iddaa ediyorlar anlamış değilimE1 deki filocuların hiç biri son hız değişikliğinden memnun değil Sırf kademeciler 2x daha fazla üretim yapıp daha fazla kademe basılsın diye hız değişikliğine gittiler X4 - X4 hızlı olan bir evren bir gün e1 ile birl…

• Alıntı ,GATE35: “Siz sadece filosu e1 de var sanıyorsunuz herhalde kanka E1 de oyunu öğrenip senelerce oynayıp başka Evren’lerde devam eden çok filocu oldu ki şöyle bir gerçek var filocu adam evren hızına göre vurulunca ya bırakıyor ya başka evrende başlıyor Sizin bahsettiğiniz kişilerin hepsi kademeci Ha iyi filocular var hakkınuzı yiyemem Ama %90ı kademeci olan bir evren birleşemede anca puan sıralamasına etki eder başka birşey olmaz ” yok ben hiç kademecilerden bahsetmiyorum.. ama %90 ı kadem…