Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• ar3b3skci'den veda!

*Cyclone* - - Virgo

gelen gideni aratır

• 15-01-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Cyclone [VOLVO] ________________________________________________ Fırkateyn 77.777 _________________________________________ Savunan okcu ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 10.000 Büyük Nakliye Gemisi 2.000 Hafif Avcı 11.000 Kruvazör 2.000 Komuta Gemisi 3.000 Koloni Gemisi 13 Geri Dönüsümcü 4.500 Casus Sondasi 191 Muhrip 2.000 Ölüm Yıldızı 10 Fırkateyn 10.000 Roketatar 32.261 Hafif Lazer Topu 1.626 Ağır…

• ar3b3skci'den veda!

*Cyclone* - - Virgo

Alıntı ,kerimtk: “Alıntı ,sonic274: “Alıntı ,kerimtk: “Ekibe tebrikler şık bi duruş olmuş ” tebrikler, eski itt arkadaşım. ” dostum çıkaramadım kusura bakma nick neydi hangi evren ” bizden bizden

• ar3b3skci'den veda!

*Cyclone* - - Virgo

ağlamak istiyorum sayın seyirciler

• Virgo Kademe Takibi

*Cyclone* - - Virgo

@*cimcime* yakubu nun cezası haksız oldu bence konuyu devam ettirmeye yönelik değil sadece knouyu açıklamış bırakıyorum demiş kararınızı gözden geçirmenizi öneririm bu insanlarla 2015 den beri tanışığım daha hilesini uslup bozukluğunu görmedim.

• Virgo Modern Cafe

*Cyclone* - - Virgo

of of

• Virgo Modern Cafe

*Cyclone* - - Virgo

eren abiye üzüldüm o kadar km aldı gerisine zerre üzülmedim bizim ittifağın

• ar3b3skci'den veda!

*Cyclone* - - Virgo

varsa şekliniz age of a bekelriz

• Virgo Modern Cafe

*Cyclone* - - Virgo

come to bandırma

• ar3b3skci'den veda!

*Cyclone* - - Virgo

paşa age of atarız la

• Virgo Modern Cafe

*Cyclone* - - Virgo

speddy ye üzüldüm adamın tek uslup bozuklugunu görmemiştim

• Virgo Modern Cafe

*Cyclone* - - Virgo

bandurmaaa

• Virgo Modern Cafe

*Cyclone* - - Virgo

az önce aradım selamı vaar

• infocompte (kademe düzenleyici)

*Cyclone* - - Virgo

Alıntı ,pale: “bahsi gecen eklentiyi kurdum. hocam harika imiş kademelerin amortisman zamanlarını görmek çok şaşırttı beni sanırım deu ticaretini hesaba katamaması tek eksiği yoksa eklentinin deu kademerini biraz daha erken yüksettirmesi gerekirdi bence neyse çok teşekkürler varsa benzer yararlı eklentileriniz OAT bölmüne daha fazla başlık açmanızı istirham ederim ” board.tr.ogame.gameforge.com/i…d564d920b35f5f12e4c522a40 buradan ayarla

• Virgo Modern Cafe

*Cyclone* - - Virgo

gelin buradan devam edelim beyler ne diyorduk madde 33 mü

• infocompte (kademe düzenleyici)

*Cyclone* - - Virgo

Alıntı ,pale: “bahsi gecen eklentiyi kurdum. hocam harika imiş kademelerin amortisman zamanlarını görmek çok şaşırttı beni sanırım deu ticaretini hesaba katamaması tek eksiği yoksa eklentinin deu kademerini biraz daha erken yüksettirmesi gerekirdi bence neyse çok teşekkürler varsa benzer yararlı eklentileriniz OAT bölmüne daha fazla başlık açmanızı istirham ederim ” ayarlarsan onu da katar

• Mesele amortisman degilki oynama sekli Kademe isteyen sinirsiz kademe basar. Filocu adama 35 30 33 yeter zaten

• RAPORU BOZUK NASIL BASTI FİLOYU

*Cyclone* - - Virgo

5 multi bende olsa simdi hesap acar 4-5 haftaya tepeye oynarim

• Alıntı ,tataci: “iss siz filo birincisini nasıl vuracaz diye sordunuz bende anlattım filo birincisi vuarcak adam bu evrende vuramazsa hiçbir yerde vuramaz kıytırık bi hesapla filo birincisi ancak bu şekilde bi evrende vurulur ” 1 milyar filona 10 milyar filo kalkar adam niye riske girsin tutmaz o planlad bknz spica

• Ninja sende cok demissin 40 34 37 filan yeterli kademedir tabi oyuncunun kademecilik harici planlari varsa yok amaci saf kademeyse 55 50 53 de yapsa metal 56 lara baslar Cok guzel bir noktaya degindir ogame Bitmek uzere birkac yil sonra ne olur belli olmaz o kadar uzun zamanli bakmamak lazim oyundan min emek ve zamanda max keyif almanin yollarini aramak lazim

• Tataci, taktige karsi da taktik var hersey bir yana itici 15 basildiktan sonra senin o dedigin cok zor ve riskli X7 ekonomide 2 ayda itici15 basilir %80 harabe filo kiranlara yarar kmcilere yarar. Olan yine masumlara olur.

• Bu savas ozelinde ogamede genel sorun var Son aylarda 1. Basamak yoneticilerin kararlarinin cogu dogru karar olmuyor ya sgo ya admin yada coma cezayi desgistiriyor veya kaldiriyor..

• Alıntı ,TeresaLisbon: “savaş eğer iptal ediliyorsa benim ripler ne olacak bilmiyorum. Eğer bir ödeme falan olacaksa kapatılan ticketdan yöneticimiz yazar heralde. Normalde dün hesabım silinecekti ancak hem bu harabe paylaşımı hâla sonuçlanmadığından hemde herhangi bir yaptırım olmadığından şimdilik erteledim. Duruma göre devreder yada siler giderim hâla beklemedeyiz yani ” No1 maden atmasi gerekiyor sana topladigi harabeden

• Power in da ripleri tazmin edilir sonucta siz kuralin ihlal edilecegini bilmiyormusun yukarida birkac yorum gordum de iki savunani ayiriyorlar ben hic oyle karar gormedim

• Mantik kalmadi cunku en iyisi oynamamak basarabilirsem bende birakacagim Zaten herhangi bir evrende yeniden baslamam

• Alıntı ,zbam: “ISS olmayinca, beraber savunma da mi olmuyor ? Yani ittifak arkadasiniza veya arkadas listenizdeki birine filo durmak olarak yollanmiyor mu ? ” Hayir

• Butun savasa mi tazmin cikti @No1

• Alıntı ,LuckyLuke94: “Aman yarabbi:D 2 tarla birlesmis savas yapmıs. Beyler vallaha sasırtıyorsunuz. Once Turgutun savas yapması sonra sizin kendimi cimcikledim ruyaysa uyanayım diye:D vallaha sasırtıyorsunuz. Savaslarınızın devamlarını dilerim. Nede olsa sonuc bizim tersane:D:D:D ” konuştugunun 10/1 i kadar oyuncu olsan herkesi vururdun ama neeerde söm vurmaktan başka birşey yapamazsın. iss ekibe tebrikler savunana geçmiş olsun.

• raporsuz deli ittifaka soktuğu ajan ile polaris evreninde koloni dönüşü birini vurmuştu

• online olsa ne olmasa ne filosunu bilerek bıraksa ne bırakmasa ne polaris evreninde goygoys ittifağı olarak operasyon yaptık 2 5 li saldırı çıktık. hesap hatamız nedeniyle ve savunanların gdler dahil savaşa sokması nedeniyle ikinci filomuz çakıldı ancak ayı ittifak arkadaşları aldığı için 2 filonunda tazmini yapıldı. burada kural açık ve net verilen emsal kararlar var. ha dersiniz burada kural ihlali yok ozaman verilen diğer cezalar da geri alınsın.

• Alıntı ,Can01: “@MeRMi Ma kural açık evet ama şu var şimdi o sonda gelmese değişen birşey olmayacak ki sonda filo inmeden 2 sn önce gelmiş filo ile aynı anda yada filonun inişinden savaş saati arasındaki 2 sn içinde gelmemiş ” tarayıcının nasıl kastığı hiç başına gelmedi mi ?

• Rip Cakılma Rekoru

*Cyclone* - - Virgo

1000 nakliyeyi yerde unutmuşum onun için döndüm

• ben kilit yedim filo iniş 17.01.01 savaş saati görünen 17.01.03 olacak dedimki sıcramayla belki bir umut kurtulurum filonun ineceği aya geçtim saat olmuş 17.00.00 tam genel çekmeye başlayacam bir anda ne göreyim başka bir galaksideki sömüme savaştan 3 saniye öncesine 15 kişi 250 sorti casusluk filo hareketi yapmış geliyor bunun sonucunda tarayıcım kastı bende vuruldum bu durumda ne olacak?

• Pegasus Kahvehaneler Zinciri

*Cyclone* - - Pegasus

Alıntı ,revenge: “Alıntı ,*Cyclone*: “1000 bn 1000 bn 1000 bn 1000 bn damlaya damlaya göl olur biliyor musun tabi yakalanmazsan ” ejder abilerin biliyo mu taktiklerinizi buraya yazdigini ” sana ne oluyor anlamadım sana birşey diyen mi oldu 1000 bn 1000 bn 1000bn 1000bn götürürken yakalanan varsa cvp hakkı ona doğar

• Pegasus Kahvehaneler Zinciri

*Cyclone* - - Pegasus

1000 bn 1000 bn 1000 bn 1000 bn damlaya damlaya göl olur biliyor musun tabi yakalanmazsan

• mermi ma tam adamına laf anlatmaya çalışıyorsun savaşçının en sofistike filo hareketi metal madeni için gerekli olan madeni sömürgesine nakliye etmektir. savaşçının yorumlarını görüyorsunuz işte yönetimin verdiği kararlar işte bu yüzden akıla mantığa sığmıyor

• Japetus Kademe Takibi

*Cyclone* - - Japetus

Alıntı ,Osetya: “Alıntı ,*Cyclone*: “@XC90 40 34 36 x14 nirrdeesinn geçmişler seni ” 14 gezo mu? ” Yes

• Alıntı ,Eksi: “kaç paraya aldın low player sende filo kaldıracak kapasite varmı evren başından beri kırdığın filolarla buralara kadar geldin koloni gemisini savaşa neden dahil ettin anlatta ufkumuz açılsın biraz senden bişeyler öğreniriz belki ” usta oyuncu harabe dönüşü kilit atmış ya hatta o kadar eminki min süreden ziyade koloni süresiyle kilit atmış dur gelmeyeceğinden emin

• Japetus Kademe Takibi

*Cyclone* - - Japetus

@XC90 40 34 36 x14 nirrdeesinn geçmişler seni

• Alıntı ,wizard1: “Alıntı ,__savasci__: “""filo kalkışını önlemeye yönelik hareket "" şimdi bu sözden ne anlıyoruz ?Filo kalkışını önlemek için bidefa o filonun yerde olması lazım. yerde olmayan bir filonun kalkışıda zaten önlenmiş olamaz.. bu savasta sonda filo daha havadayken size ulaşmış. bu sebeple yapılan hareketin filonun kalkışını önlemesinden de bahsedemeyiz. admin de bu şekilde düşünerek ceza vermemiş. ” savaşçı he yakaladım şimdi seni kişiye ve şahıslara özel kural olamaz e1deki alpertu…