Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 574.

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Dracula banlanmış.Bir altta vurduğu savaş var , eskide olsa manidar.

• Ben oyunda bile daha üste çıkmak için her türlü dalavereyi yapan hileci arkadaşların sosyal hayatlarını ,iş hayatlarını filan çok merak ediyorum doğrusu.Bu hırsın sosyal hayattaki karşılığını gözlemlemek isterdim.

• Ben neden kapandım?

srtt - - Virgo

Saldıran taraftan 1 tanesi durmayı engellemeye sonda dahi atsa saldıran taraf tazminat ödüyorken ; bu savaşta savunma yapan taraf *aynı gün içerisinde savunma yapan ekipten 2 3 kişinin filo kırıp filo bastığı söylendi ve filosu kitlenen arkadaş bunu kabul etti *415milyon deut alıp ticaret yaptığını bastığın 200küsür k hafif avcının savaşın seyrini değiştirmediğini iddaa ediyorsun ama evrende kaç kişide 200k üstü hafif avcı var sanki.kaldıki bastığın filonun etkisi 5vs10luk issye göre değil 1vs1 …

• Ben neden kapandım?

srtt - - Virgo

Alıntı ,TarikbinZiyad: “Alıntı ,srtt: “Senden aldığı deutu ticarette kullanamayacağı kurallarda gayet net şekilde belirtilmiş.Kuralları bilmediğiniz için operatörleri suçlamayın. ” Konuyla uzaktan yakından alakası yok ama Allahaşkına deu ticaretinden maden kazanmayan üst sıralarda kademeci mi var sanki:) En büyük maden getirisi bu şekilde oluyor bunu bilmeyen mi var ” Kademeciler ürettikleri deutları satarlar ve deut ticaretinden maden kazanabilirler gayet normal ve kurallara uygun.Kurallar hibe…

• Ben neden kapandım?

srtt - - Virgo

* Düşük puanlı oyuncu hibeyi aktif oyunundaki normal hesap aktivitelerini yerine getirmek için alabilir. * Düşük puanlı oyuncu aldığı hammadde ile evrendeki oyuncuları etkileyecek kadar filo basamaz. * Düşük puanlı oyuncu aldığı hammadde ile Ticaret yaparak kar sağlayamaz/sağlatamaz. * Puan farkı hesaplamasına oyuncuların mevcut arttırılan bina, araştırma ve üretimi süren tersanedeki gemilerin hammadde değerleri de dahil edilmektedir. ** Bir hesabın bütün imkanları kullanılarak boşaltılması ve d…

• Ne Olacak Bu Muavenet'in Hali ?

srtt - - Nusakan

Bana arkadaşını söyle , sana kim olduğunu söyleyeyim. Bu atasözü tüm nusakanlılara gelsin.

• Ben neden kapandım?

srtt - - Virgo

Şartları gözden geçirmek gerekir. 1.olarak savaşa durma atan oyunculardan bazılarının aynı gün içerisinde yan hesap vurup filo şişirdiklerini söyleyen arkadaşlar oldu.Ben takip etmedim ama yalanlamada gelmediği için şu aşamada doğru kabul ediyorum. 2.olarak arkadaşın aldığı 415milyon deut ki siz savaşın kaderini değiştirmez diyorsunuz da ben merak ediyorum bu evrende kaç kişide 220k hafif avcı var en fazla 5-10 kişide vardır bu kadar filo.aldığı deutla direk sıfır bir hesabı filoda ilk 80e sokab…

• Ben neden kapandım?

srtt - - Virgo

Alıntı ,* Anekin *: “Alıntı ,ArmnGksn: “Gerçekleşmemiş bir savaşın kaderini değiştirdiğim için ceza almam doğrumudur? ” O deut savaşın kaderini değiştirmez. ” Sadece meraktan soruyorum ne kadar deut savaşın kaderini değiştiyor?Kıstasınız nedir yani?

• Ben neden kapandım?

srtt - - Virgo

Alıntı ,ArmnGksn: “ya hasan sabbah sen ne kindar bi adammışsın damladın başlığa sağa sola giydirip duruyosun. Biz seninle daha önce herhangi bi evrende oynadıkmı birader, sen benim daha önce bi evrende ceza aldığımı gördünmü organize yediğimi gördünmü. Ben bu başlıkta kendi aldığım cezadan bahsediyorum. Herkesin herkeste numarası var ara derdin kiminleyse küfürünü et adam akıllı otur yerine. @bkipin @srtt Ben olayın sadece kendimle ve XC90 la ilgili kısmını ele aldım. 415m deu aldım. Sadece bir …

• Ben neden kapandım?

srtt - - Virgo

Oyuncuların hiç birisini tanımıyorum ne yapmıştır ne yapmamıştır bilemem , fakat sadece ticaret bile olsa ortada aşağıdaki kuralımız mevcut.Bunun yanına ekstra vukuatlar da varsa organize çıkmış olabilir.Geçmiş olsun. oyuncu aldığı hammadde ile evrendeki oyuncuları etkileyecek kadar filo basamaz.

• Ne Olacak Bu Muavenet'in Hali ?

srtt - - Nusakan

Ogame in suç makinası adeta.Sayın yöneticiler organize hile nedir?Tanımına neler girer bi beyin fırtınası yapsanız artık.Yani bir insan aynı şekilde defalarca banlanıyorsa bu eylemlerin organize olmadığını iddaa edemezsiniz.Bu oyuncunun 7.cezası bildiğim kadarıyla filo kırma ve multiden bunlar bide yakalanabilenler.6/24 cezası almıyor bu oyuncu filo kırıyor ve multi yapıyor.Lütfen artık ipini çekinde biz bıraktık bari geride kalanlar irrite olmasınlar.Artık ayyuka çıkmış durumda yapılanlar elini…

• Göz göre göre kırıyorlar !!!

srtt - - Virgo

Ban politikası eski haline dönmeli.Asi Avcı geri dönsün bak bir daha filo kırabiliyorlarmı.

• Sayın comadan ricam şu kırıcı arkadaşlara +100milyar kademe puanı +100milyar filo ekleyinde gözleri doysun ,belki bir daha kırmazlar zayıf bir ihtimal de olsa.Ama yine de kırıp yakalanıp komik duruma düşmelerini seviyorum ,hem hikaye konusunda da yaratıcılıklarını geliştiriyor arkadaşlar

• Hala mı kırıyorsunuz ya:D

• Bad bad

srtt - - Nusakan

Turkey istersen bende savunmaları satıp hepsini aya koyayım onlarıda al.Doymuyorsunuz malum.

• Alıntı ,No1: “Alıntı ,HALASKAR: “Alıntı ,wizard1: “anlamadıgım şey neden ben adamın dibine iskan verdim geldim kırma olayını erkene almış yüzünüze gözünüze buklaştırmışsınız bukadarınada pes dogrusu kendinizi bir oyun için rezil ediyorsunuz cidden ” konu o mu bilmeden atlıyorsun uyma Cengize benzetir herkesi kendine ona sor bi teshrika de anlatsın sana anlatabilirse eğer... ” kaşıntı problemi var anladım o hesabı ben vurduktan sonra duygu sömürüsü yapıp o adamdan hesanı alıp defalarca boş ayını …

• Bende tahmini 10 günden sonra kayboldu.Yazan bütün şeyleri denedim bir sonuç alamadım ,ticketta açtım coma bir sonra ki güncellemede düzeltilecek dedi. Yani 10gün filan silinmesini beklemekten başka çareniz yok arkadaşlar malesef.

• Filo Kıranları İfşa Başlığı

srtt - - Nusakan

Başlığı hortlatayım Geçen gün istatistikleri kontrol ederken Barmen hesabını gördüm istatistiklerde clubmed isimli oyuncu tarafından vurulduğunu.Dedim hayret Servet hesabı niye açtı.Zaten hesabı sistem kapatmak için kullanmışlardı fazlasıyla zayıf bir oyuncuydu.Clubmedinde malum kişi tarafından 2.ye yağmalandığını görünce tüm taşlar yerine oturdu.Gerçekten aracı hesaplarınızın belli olmayacağını mı düşünüyorsunuz?Arkadaş bu ne hırsmış 3e 5e bile göz dikmişiniz yazık valla.

• Tebrikler & Geçmiş olsun.

• Tebrikler & Geçmiş olsun. Hayırlı teskereler.

• Tebrikler & Geçmiş olsun.

• Gülme sırası gelenler buyursunlar.

srtt - - Nusakan

Alıntı ,CILGIN__TURK: “Alıntı ,Castiel: “@MeRMi Ma Ben tazminde değilim. Eğer dikkatli okuduysan forumda yetkili olan birisi kullanıcılara hiçbir şekilde emir kipiyle konuşamaz. Biz kimsenin egosunu tatmin edemeyiz Sen,konuşma,uyarmicam,şansını zorlama, sanki ben başlığı kilitletmeye çalışıyormuşum havası verme vs yukarıda hepsi yazıyor işte hepimiz eğleniyoruz ben sadece wonderlive forumda bizlerle nasıl konuşulduğunu yetkileri var diye istediklerini soyleyebiliceklerini ne kadar tehdit vari ko…

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Castiel: “Alıntı ,srtt: “Alıntı ,Castiel: “Sizden ne oyuncu olur ne de başka bişi tanzim tanzim diye ağladınız yetmedi evrenler arası oat konu açtınız yanınıza yandaşlar toplayıp yönetime yüklendiniz. Sonrada kalkıp çapınız kadar eğlenmeye kalkıyosunuz no1 seni daha kaç kere vurucaz bıkmadın mı bu evrende sayısız kere vurulmaya güneşi görünce türeyen mantar gibisin. Tanzim olur veya olmaz umrumuzda değil bize dert değilken size ne oluyo anlamış değilim. Umarım geri dönersin bak seni bura…

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Castiel: “Sizden ne oyuncu olur ne de başka bişi tanzim tanzim diye ağladınız yetmedi evrenler arası oat konu açtınız yanınıza yandaşlar toplayıp yönetime yüklendiniz. Sonrada kalkıp çapınız kadar eğlenmeye kalkıyosunuz no1 seni daha kaç kere vurucaz bıkmadın mı bu evrende sayısız kere vurulmaya güneşi görünce türeyen mantar gibisin. Tanzim olur veya olmaz umrumuzda değil bize dert değilken size ne oluyo anlamış değilim. Umarım geri dönersin bak seni buraya gerine gerine nasıl asıyorum o…

• Alıntı ,close: “Ogame Tarihine Kara bi leke daha . Başkada bi açıklaması yok Birinden kilit yersem muhakkak birine sondalatıcam kendimi . @srtt Bana daha fazla anlatma hocam boşver . Benim fikrim sabit ” Kırılan onca filoda da yapılan tüm hilelerde de fikriniz sabitti ,arkadaşlarınız temizdi.Sizin aleyhinize olan konularda sizin fikriniz zaten hep sabit.Kural tanımamazlığınız kuralları kendi lehinize göre yorumlamanız da fazlasıyla sabit.Karar coma dan çıktı , ogame tr nin en yetkili ağızından.D…

• Alıntı ,close: “Yerdeki duran filonun da tazmin i isteniyor . Ama bu kurallarda yazan bişey değil , yanlışım yok dimi ? ” Yerde duran filoyla durmaya giden filo farklı şey.Kural tanımlamasında eksiklik var doğru ama mantık çerçevesinde düşünmek ve yorumlamak gerekir.Başta herkes aynı şeyi söyleyince bende bir bildikleri vardır diye düşündüm açıkçası ama biraz beyin fırtınası yapınca bana saçma geldi ve forumda da yazdım savaşta kural hatası varsa saldıran da savunan da birbirlerinden ayrılamaz.S…

• Şimdi kardeşim size ne kadar maden gönderecekler 6 sıfır atılmış halini bi yazsanıza benim matematik biraz kötüdürde

• Alıntı ,Castiel: “no1 ve final fantasy aldınız mı tazmin'i yazık loo bunlara hala destek bölümüne umutsuzca bakıyolardır gariban gariban Hahahahahahahahahahahahaha Huhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu Hohohohohohohohohohohohoho ” Aldılar.

• Bu oyunda adalet yok olamaz da zaten.Ben adalet arayışımı bıraktım sizde kendinizi yormayın.İp kiralayan aynı pcden 3 4 hesaba bakan adamları yönetim istese de bulamaz ,bulsa da bir şey kanıtlayıp ceza veremez.O yüzden onlara da kızmıyorum.

• Açıkçası şu ana kadar konuştuğum herkes finalın riplerinin tazmini olmaz diyor ama bu konu aslında bana çok mantıksız geliyor.Yapılan savaşta eğer bir kural hatası varsa filonun yarısına var yarısına yok şeklinde nasıl ayırabiliriz ki.Herkesin dediği finalın ripleri zaten yerdeydi.Ne yani illa savaşa durma atacak insanların 3 saniye öncesine atması mı gerekir?Kendisi gönüllü savaşa katılmış bırakmayı göze almış olabilir ama sonuçta no1in kural hatasını farkedip finalın riplerini geri göndermek i…

• Alıntı ,Silent Hill: “Alıntı ,srtt: “Alıntı ,Silent Hill: “@TeresaLisbon Hocam helal edin hakkınızı.Art niyetim yok sadece soruyordum. @srtt siz de helal edin ” Helallik haramlık bir konu yok dostum sen soruyorsun bizde cevaplıyoruz.No1 in yanıtlamasına gerek olan bir konu değil çünkü cevap açık ve net tartışması bile saçma olur kanaatindeyim. finalın da dediği gibi öyle bir taktik yapılsa finalın riplerine ihtiyaç zaten yok çünkü genel kanı tam olarak operatör kararını bilmesem bile yerde duran…

• Alıntı ,Silent Hill: “Alıntı ,TeresaLisbon: “yok öyle birşey yahu, aklımızın ucundan geçmedi. Geçse bile "saçmalama cengiz" der engellerdim ben Offline olduğumu iddia edenlere tarayıcı geçmişinden ogame'de çektiğim genel durum sürelerini de göndereyim de şu tartışma bitsin. Offline olduğumu iddia edenler ya oyun bilmiyordur ya da artniyetlidir Not : savaş 01:33:25'de gerçekleşti. İsteyene API kodunu atarım ” @TeresaLisbon Hocam helal edin hakkınızı. Art niyetim yok sadece soruyordum. @srtt siz d…

• Alıntı ,Silent Hill: “Kanaatim en basından beri 5 saniye kuralının motomot işlemesi yonunde. İçtihatlar emsaller hep bu yönde çunku. Ancak bu savasta farklı olaran su var: Acaba en basından beri hepsi bir kurgu muydu? @gaddar34 ile @No1 savas oncesi aralarında anlasmıs olabilir mi? Saldıran ekibin daha az filo ile gelip pert olmasını planlamısken karsılarına beklediklerinden fazla filo gelince mi o sonda atıldı? Madem vurulacak bu filolar bari karsı taraf da ceza alsın diye mi hareket ettiniz? B…

• Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,kizil bulut: “Alıntı ,*Cyclone*: “ben kilit yedim filo iniş 17.01.01 savaş saati görünen 17.01.03 olacak dedimki sıcramayla belki bir umut kurtulurum filonun ineceği aya geçtim saat olmuş 17.00.00 tam genel çekmeye başlayacam bir anda ne göreyim başka bir galaksideki sömüme savaştan 3 saniye öncesine 15 kişi 250 sorti casusluk filo hareketi yapmış geliyor bunun sonucunda tarayıcım kastı bende vuruldum bu durumda ne olacak? ” 250 sonda olmasın..tek bir sonda olsun..B…

• Alıntı ,Silent Hill: “@TeresaLisbon hatalı anlatım için özür dilerim. Ancak koydugun resim sizin savas sırasında @No1 ile telefonda konustugunuzu gosterir. Oyunda online oldugunuzu degil. Saldıran taraf sizin savas oncesi ve savas sırasında offline oldugunuza dair ellerinde ekran görüntüsü oldugunu da yazmıstı. Bu durumda onlara da cevap hakkı doguyor. Onlar da bir resim koysunlar görelim. ” Oyunu telefondan oynamak zorunda değilki.Gerçekleşecek savaş öncesi pcde oyuna bakarken telde konuşamaz m…

• Filo belki kaçamayabilir ama kuralda duran filonun engellenmesi diye bir ibarede var. yani sonuç olarak savaştan 5 saniye öncesinde duracak filoyu da engelleyebileceği için kilitten kaçma şansı olmasa bile sonda sokulamaz. Kaldı ki bazı arkadaşlar sonda filo inmeden önceydi diye tazmin gereksiz demişler.Ogame de konuş dönüşüne kilidi bile 3 saniyeden fazla sürede atan oyuncu kalmadı yani 6 saniyelik kilit atılacak ta arasına sonda sokulacak.böyle bir kilit zaten forumda alay konusu olacaktır.o y…

• Benimde tazmin beklediğim bir savaştı.Umarım detaylı inceleyip tazmin kararı vereceklerdir ,tazmin kararı verilmiyorsa da kuralların daha netleştirilmesi ve yoruma mahal vermeyen bir şekle getirilmesi gerekir.

• Kbrn-deathwind

srtt - - Pegasus

Forumu açtığımda son post olarak kbrn görünce girip bakayım dedim.Nusakanda da eski ittifak arkadaşlarını defalarca kırdı ,onca ticketa rağmen ceza almamıştı burada kılıfına uyduramamış belliki.Hilecileri göndere çektirenlere teşekkürler. İyi oyunlar.

• Nusakanı iyi ki bırakmışım Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler. Evrenin şu halini en iyi özetleyen atasözüdür herhalde. Herkese iyi oyunlar.

• Alıntı ,SYNONYMOUS: “Alıntı ,srtt: “Bekliyoruz elbette ama 2 taraf içinde büyük zarar oluyor onu söylemek istemiştim.Şimdi tazmin bile gelse muhtemelen final fantasye tazmin gelmiycek ve 1k rip boşu boşuna gitmiş olacak.Bu savaşta ticket kararına göre muhtemelen en büyük karı No1 yapmış olacak. ” final fantasy e neden tazmin yapılsın, üstlerine gelen ve yenişemeyecekleri filonun farkındalar, üstelik 7dk önce konmuş onun filosu geri çekme şansı varken sadece saldıranlara daha fazla zarar vermek a…