Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 571.

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Sessiz Gemi yine yeniden.

CILGIN__TURK - - Nusakan

Opp ler baskı altına nasıl alınır nasıl ceza aldırtılır hep birlik goruyoruz benim 2 savaşımıda buz gibi yediniz hakkım helal etmiyorum bunun ahiretide var... Benim her vurdugum kişi için ticket atıp burada aglamaya devam edecekseniz aglayın kudurun hatta bu kadarına artık şapka çıkartıyorum bulgu ve sebeb yokken var deyipte bunu ceza verilen oyuncuya şu sebebden dolayı denilemiyorsa ben o cezaların altında cok şey ararım opp ler baskı altındamı ceza almamı veya gelişmemi istemeyenlerin bir parm…

CILGIN__TURK - - Nusakan

Alıntı ,Morgan Freeman: “Alıntı ,CILGIN__TURK: “Agladiklari yetmemis gibi birde konu acmislar hehehe Benim her vurdugum savasta sizler boyle agliyacaksaniz kudurun kafanizi duvardan duvara vurun isterseniz korkunun ecele faydasi yok kabusunuz olacam yakinda Ben off yakaladigimi kar yapiyorsam bir savasta gider vururum benim bu sessizle bir bagim baglantim varmi simdiye kadar gidin atin ticketinizi inceletin bosa kafa utulemeyin burada insanlari hakkimda yanlis fikir dusunceye dusurmeyin bana cam…

CILGIN__TURK - - Nusakan

Agladiklari yetmemis gibi birde konu acmislar hehehe Benim her vurdugum savasta sizler boyle agliyacaksaniz kudurun kafanizi duvardan duvara vurun isterseniz korkunun ecele faydasi yok kabusunuz olacam yakinda Ben off yakaladigimi kar yapiyorsam bir savasta gider vururum benim bu sessizle bir bagim baglantim varmi simdiye kadar gidin atin ticketinizi inceletin bosa kafa utulemeyin burada insanlari hakkimda yanlis fikir dusunceye dusurmeyin bana camur atarken oncelikle kendinize bakin evrende kir…

• KUZENLER Nusakandan Çekiliyor

CILGIN__TURK - - Nusakan

Alıntı ,deryabeyi: “Abiler aldığınız karar üzdü beni askerden döndüğümde başlarım tekrar diyordum ama siz yoksanız oynamam bu oyunu Öncelikle evren ve ben sizden çok şey öğrendik.Evren için büyük bir kayıp.. Hilesiz hurdasız oynayıp malum kişileri çok vurduk çok korkuttuk; bir birlerine bakıcılık yapıp 20 min off bile olamadıkları zamanları bilirim. Zirvede zevkinde bırakmak iyi olmuş. Başka evrende başlarsanız haber verin abiler selamete ” Kardeşim geçmiş olsun dönmene sevindim darısı tüm Mehme…

• Alıntı ,Castiel: “Ağla evladım ağla çatlayana kadar Sonra da yorganın altına gir ben Ahmet abime ne yanlış yaptımda bana böyle davranıyo diye yuvarlan yerlerde Hahahahahahahahahahahahahahahaha Huhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu Hohohohohohohohohohohohohohohohoho ” HI HI sen aglatacaksın beni öglemi dur arkamı donuyumde guluyum bi sana anladın sen Sen kim ben kim sen benim makama ulaşa bilirmisin hiç hoşt derler adama vay yavrum vay angara bebesiyiz biz hayırdır

• Sıgıntı gibi başkalarının golgesine sıgınacagıma gider onurumla şerefimle mucadele eder savaşırım yinede bu karakterli oyuncuların golgesınde bulunmazdım... Ama bu şahıs senide kendisine benzetmiş sende carlitodan farkın yok gozumde...

• Tekin gör bunları gör kimlerin peşinde gezdigin kimlere sıgındıgın adamları gör...

• Alıntı ,RAHMETLIDESONDALARDI: “tebrikler eralp... Op arkadaşlar yine umarim baski altında kalmazlar... Her savaşta ceza yenecekse kimseye kalkmayalim... Bence eralp sen kalkma kimseye bi sefer ceza aldin ya Baskiyla hani maçta hakemi etkiliyolarya Burada da olur saniyolar... ” Korkunun ecele faydası yok abi bırak aglasınlar Bir gün nasıl hırs yapıpta bunlardan birisini rekor ettiysek şimdide aynı hırs ve azimle peşlerindeyiz en küçük bir hatalarında enselerindeyiz Bir gece kabusun olacam senın c…

• Agla agla kendini bilmez user sallıyor sapıtıyorsun iyice ittifaktan neden cıktıgımı opp ler dahi biliyor bu saatten sonra benim evrende herhangi bir ittifakla adım anılmıyacaktır cunki bana ceza verilirken eskiden aynı ittifaktaymışınız diyerek bu sebeb gosterilerek ceza verildi bende diyorum ki bu saatten sonra ben babamı tanımam off sa kalkar vururum nakliyelerinlemi yok yok ben oyle basit degilim ki ucuz gemilerle vuruşuyum gel istersen benim filoma sen yanına bir kaç kişi daha al yanına oyl…

• Ben off yakaladıgımı vururum istersen gel sendede uyguluyalım bunu carlito boşa aglamayın her savaşıma çamur atarak kırdı etti diyerek aglıyacaksanız işimiz var sizlerle bana haksız yere ceza aldırttınız acaba bundan sonrasını düşündünüzmü hiç Bir gece senin senin gibi kaçtane varsa alayınızın kabusu olacam karanlık maddeyse karanlık filoysa aha filom en kralınıza yeter yeterki bana 4 saat off kalın bak bakalım ozaman neler olacak..

• Alıntı ,Castiel: “Sen hiç konuşma multici efendi Alın teriyle ödedin mi tazmini Hahahahahahahahahahahahaha Huhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu Hohohohohohohohohohohohohohoho ” Daha cezadan cıkalı 20 dk olmamış gelmiş bana multici diyorsun vezirmisin rezilmisin nesin

• Alıntı ,close: “Üstünden uzun süre geçmiş savaş başlıklarını tekrar üste taşımak yasak diye biliyorum ” Niye acınızımı tazeledik İşinize gelmedimi yasaktı şuydu buydu işinize geldigindede ne yasagı canım diye ver yansın eden userler sizi Bu acı kolay kolay silinmez rekorlar bölümünde sabit bu savaş

• Carlito öncelikle sesini bir kes bakalım Ortada verilmiş bir ceza var evet Sorarım şimdi tüm evren oyuncularına delikanlı olsun herkes 2 dk lıgına Bana bu hesabı kırdı diyorsunuz madem gelelim ayrıntılarına bir göz atalım Bu elemanı ben nerede vurdum 48 sistem uzagımdaki ayında off yakalayıp vurdum dogrumu dogru.. Peki bu elemanın benim 2 deki sistemimde gezegeni varmı var ben bu hesabı kırmak istesem sistemimdemi yoksa 48 sistem uzagımdaki yerdemi vururum ? benim o savaşa yaktıgım deuları bir g…

• Alıntı ,Morgan Freeman: “:D yaw birde ticket atmış. otoparkçı dostum. bırak bu işleri. küçülmene gerek yok zaten küçüksün. ” Benim ekmek kazancıma güvenlik görevlisi olarak alnımın teriyle kazandıgım helal kazanca dil uzatacak kadar küçülmüş insanlarsınız sizler... Kibir insanı yok eder dostum vazgeç senden büyük Allah var...

• albeerto nickli hesaba noldu ?

CILGIN__TURK - - Nusakan

Gerekli açıklamalar savaş altına yapıldı aglıcaksanız gelin orada aglayın... Ticketi bizzat kendim attım Merak etmeyin ticket atan arkadaşların hepside gerekli cevabı alacaklar...

• Tamammı Carlito Beni sizler asla kendinizle karıştırmayın benim alnım açık Yaptıgım savaşı buraya asamıyacak kadar utanacak birşey cok sukur şimdiye kadar yapmadım Sizler demiyorum cunki sizler asla benim gibi emek vererek filo peşinde koşmadınız ya parasıyla aldıgınız hesapları vurarak kırdınız yada ittifak arkadaşlarınızın bırakmış oldukları hesapları vurarak bu noktalara geldiniz... Bunu tüm evren biliyor kaçtane savaşınız var şu forumda bileginizle hakkınız ile vurarak astıgınız her astıgını…

• Mesajın: 2018-04-10 07:13:18 Lütfen probleminizi açıklayınız: Günaydınlar iyi çalışmalar dilerim Gece yapmış oldugum savaşlardan bazı arkadaşlar rahatsız olmuşlar ve filo kırmakla suçlamaktalar benim bu yapmış oldugum savaşların özellikle incelenip sonucunun ilk önce şahsıma bildirilmesine talep ederim... Savaş API leri aşagıdadır; cr-tr-140-a5ec74b3ec672c3043bfc49d066836cb84ba60c2 cr-tr-140-d41afb6b816823af10c52b3e0282e276c053a4dd

• Aglama boşuna carlito bu oyuncuyla uzaktan yakından alakam yok benim Beni kendinizle karıştırmayın ben hiç bir zaman ittifak arkadaşımı vuracak kadar küçülmedim Ticket sistemi orada gider atarsınız ticketinizi sonra gelir burada bana laf soylersiniz... zamanında bizde 1 veya 2 hafta takılmışlıgı ya vardı yada yoktu Oda sırf cengizin hatrınaydı cengizin voltrandan arkadaşıydı sonra kendisinin oyunu bıraktıgını duydum şuan kim oynuyor kım ediyor bilmem cengize sordum bende tanımıyorum eralp kime v…

• 10-04-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran EFENDI [TURKUAZ] ________________________________________________ Hafif Avcı 1.241.473 Kruvazör 252.223 Komuta Gemisi 51.689 Muhrip 49.919 Fırkateyn 124.393 _________________________________________ Savunan Engineer [TSK] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 5.700 Hafif Avcı 8.700 Ağır Avcı 2.500 Kruvazör 1.900 Komuta Gemisi 150 Geri Dönüsümcü 2.497 Casus Sondasi 40 Solar Uydu 503 Fırkateyn 700 Roketatar…

• 01-04-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran EFENDI [TURKUAZ] ________________________________________________ Hafif Avcı 1.208.074 Kruvazör 244.942 Komuta Gemisi 51.199 Muhrip 25.000 Fırkateyn 104.745 _________________________________________ Savunan Efendisiz ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 2.000 Büyük Nakliye Gemisi 17.500 Hafif Avcı 1.000 Ağır Avcı 1.500 Kruvazör 10.000 Komuta Gemisi 13.000 Koloni Gemisi 10 Geri Dönüsümcü 6.500 Casus Sonda…

• E F E N D I [TURKUAZ] vs. SNOW

CILGIN__TURK - - Nusakan

24-03-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran EFENDI [TURKUAZ] ________________________________________________ Kruvazör 225.302 Komuta Gemisi 51.536 Fırkateyn 104.947 _________________________________________ Savunan SNOW ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 34.333 Geri Dönüsümcü 301 Solar Uydu 187 Roketatar 284.574 Hafif Lazer Topu 1.130 Ağır Lazer Topu 941 Gaus Topu 1.068 Iyon Topu 1.090 Plazma Atıcı 1.165 Küçük Kalkan Kubbesi 1 Büyük Kalkan Kubb…

• Bam bam bam opp arkadaşları birkez daha kutlarım umarım artık bu kırma olayları bu savaş ile birlikte son bulurda birbirimizi kovalarız...

• Bad bad

CILGIN__TURK - - Nusakan

Gözünüzde EFENDI yi ne kadar büyütmüşünüz be ne kadar korkutmuşum sizi Korkunuzdan birbirinize atlar oldunuz ne yapacagınızı şaşırdınız Opp arkadaşların bu takip ve detaylı incelemelerini bir kez daha kutlarım ellerine saglık...

• Tebrikler adnan yapistir

• Bad bad

CILGIN__TURK - - Nusakan

Diyecek söz bulamıyorum artık sana... Utanmaz herif birde geçmiş olsun diyor opp ler verecek cezanızı merak etme ozaman bu yüzü bu dilleri isterim senden...

• Bad bad

CILGIN__TURK - - Nusakan

Alıntı ,Castiel: “Balık ye efendi anlaşılan fosfor eksikliğin var. Saçmalama boyutunuda geçtin çünkü senin ne kilon ne de cürmün yetmez bana seni nakliyelerimle döverim ” Seni bakkala sigaraya göndermem ben o derecesin gözümde carlito anladın Hadi şimdi daha fazla yuzsüzluk yapma ticketler atıldı merak etme Bad bad ı kıracagınızı hiç düşünmemiştim ne yalan soyleyim mytogol abiniz geçmişti en son o hesaba hadi buna da yok deyin de o yüzünüzü birdaha görelim nasıl birer oyuncular nasıl birer kişil…

• Bad bad

CILGIN__TURK - - Nusakan

Alıntı ,Castiel: “Geçin bu işleri ne olduğunuzu biliyoruz kalkmış bana hodri meydan diyosun efendi bende varda sende o yürek yok.. no1 senden ricam benimle konuşurken listerine kullan ” Ben hodri meydan diyorum sana sen ne diyorsun daha de get işine oyuncuyum diye geçmişsin birde karşıma

• Bad bad

CILGIN__TURK - - Nusakan

Karşımıza aldıgımız adama bak ya yeminle seni muhatap aldıgıma bazen kendime oyle kızıyorumkı Neyse tatilden cıkmayın cıktıgınızda ensenizdeyim degil 3 k karanlık 10 k karanlık maddede gitse seninde bir gece kabusun olacam ... Ben çenemi senin gibi boş ve gereksiz oyuncu için yormucam Oyun içi sizleri vurmak için ne gerekiyorsa kendimi oraya odaklayıp sizleri bu evrenden kazıyacam carlito bunu unutma...

• Bad bad

CILGIN__TURK - - Nusakan

Alıntı ,Castiel: “Siz ne kadarda çok biliyosunuz işiniz gücünüz iskembeden sallamak burda bidi bidi yapicaginiza müneccin gibi omu vurdu bumu vurdu diceginize ticket atın biz Efendinin veya no1 in kırdığı savaşlara baslikmi açıyoruz o zaman oat bölümüne bizim her hafta başlık acmamiz gerek malum sizde yan hesap aktif oyuncu sayısının 3 katı açıyoruz ticket bekliyoruz bu 2 oyuncunun yüzü olmuş kömür gibi çıkıp buraya ak kaşığı oynamayın kim vurduysa Ohh iyi yapmış kiskancliginda böylesi be.. ” Yü…

• Bad bad

CILGIN__TURK - - Nusakan

Daha arkadaslari cezadan cikmadan yine bir filo kirma olayi vakasi daha... Seref puani kimin serefinden eksildiyse o saat o dk itibari ile o sahis tan baskasi vurmamistir. Tek kelime ile yaziklar olsun buraya cok daha agir ithamlarda bulunmak isterim ama inanin cezadan falan korktugum dan degil bunlarin seviyesine dusmek istemiyorum. Bu kadarmi gozunuz dondu be maden icin bu kadarmi dustunuz... Oyuncuyum diye gezmeyin... Cunki sizlerde oyunculugun zerresi yok Babada biziz agada degil 30 milyar 5…

• Ulaaa abi bu ne Tebrikler geçmiş olsun

• Ne Olacak Bu Muavenet'in Hali ?

CILGIN__TURK - - Nusakan

Carlitonun hesabına muavenet degilde muavenetin forum hesabına carlito geçmiş çoktan baksanıza kimin eli kimin cebinde belli degil Carlito aga isimli oyuncu aracılıgı ile evrendeki tatilde boş duran hesaplara msj attırarak çökmeye çalışıyor bu kadarmı düştünüz be hırsınıza yazık gerçekten cok yazık... aga isimli oyuncu vardı birzamanlar şimdi ise evrende eGe olarak dolaşmakta uyanık olsun herkes kaptırmayın şunlara daha fazla hesaplarınızı...

• Ne Olacak Bu Muavenet'in Hali ?

CILGIN__TURK - - Nusakan

Muavenet ne deyim sizlere bilemiyorum Bu kadar maden için hırs yapmak ve hırsınıza yenik düşmek Sonuç yine hüsran yine tepe taklaksınız Kul hakkına giriyorsunuz denildiginde kimseyi tınlamadıydınız yine bildiginizi okuyup filo kırmaya devam ettiginizde düşmez kalkmaz Allah çıkar bunlar elbet dedik Öyle bir çıktı ki önce rekor ettik sonra da şimdi bu cezalara şahit olduk

• efsus [VOLTRAN] vs. Stoper1975

CILGIN__TURK - - Nusakan

adnan tebrıkler bak tek evrenle ilgilendiginde nasılda geliyor savaşlar ardı ardına Bu saatten sonra adnanı tutamaz kimse tatilde olanlar tatilde kalsın bence...

• adnan tebrikler bu gidişle yukarılara göz kırpıyorsun...

• Cengi tebrikler savunana geçmiş olsun...

• Sanal ortamın atarlı genci klavye delikanlısı Carlito tatile kaçtı... O filoyu bugun kaldırsaydı başına neler gelecegini cok iyi biliyordu Buralara cıkıpta birisine bi gider yapta görüyüm seni bundan sonra hadi şimdi buralardan kaybolun...

• Alıntı ,KBRN.: “tebrikler güzel savaş olmuş. Çöp alan oyuncu da tebrikler. Savaş yapmaktan dan çok çöp toplamak da önemli. Savunan oyuncuya geçmiş olsun. ” Yapılan hırsızlıgı tebrik eden ilk defa birisini görüyorum

• Alıntı ,Castiel: “Ahhh ah aldım harabeyi böyle ağlarsınız işte ohh kebap maden şimdi o madenide sindirmek için tatilemi alsam ” Korkunuzdan tatilli oynamaya basladiniz be yerim sizin oyunculugunuzu...