Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Saldıran ekibe tebrikler&savunmaya geçmiş olsun. ben şahsen dur atılır diye beklemedim.zira kimi oyuncular oyuna o kadar bağlı ki.elindeki filodan 1 gemi eksilse elinden şekeri alınmış çocuklar gibi oturup ağlar.oysa dur atılsaydı bence savaş tadından yenmezdi. oyun bu beyler tadını çıkarıp zevk almaya bakın. hile hurda olacağına bu tarz savaşlar olsun bu oyunda artık.valla birbirinize düşman olmasaydınız bu savaş da bir kırma hikayesi daha dönerdi. bu arada tsk dan byefsane hesabı kimde dir.dün…

• Alıntı ,Plevneli: “hiç sesiniz çıkmıyor multiciler :)))) ”

• Yildun Filocu 70. SIRADA Hesap

FaKe TO FaCe - - Takas

Alıntı ,Castiel: “Evet sömü yanlış attım 10 dkka ya dümdüz ediyorum seni future musun nesin ”

FaKe TO FaCe - - Takas

neyse ben yatıyorum.sana kolay gelsin :)) bu arada başlık sahibi kusura bakmasın.nasılsa op arkadaşlar siler yazdıklarımızı

FaKe TO FaCe - - Takas

deu köpeğin olsun ahmet.sen beni güldürüyorsun ya o yeter bana.ben başka bişey istemiyorum.Allah da seni güldürsün.sömü de yanlış yere attın ahmet hahahahahaha

FaKe TO FaCe - - Takas

Alıntı ,Castiel: “Alıntı ,Plevneli: “ursa 11 gezegen kademler 39-33-35 düşünür müsün hocam ” Bana ver bana ” napacan onu da mı kıracan

• çağrı tebrikler.sendemi buradaydın

• Nusakan Sohbet Muhabbet

FaKe TO FaCe - - Nusakan

Günaydınlar herkese nusakanın çivisi çıkmış bulunuyor. tsk dan ozzi 1 hafta önce nick değiştirip vuruluyor.1 hafta sonra nicki gaddar 2 oluyor.böylelikle tsk nın da birilerinin multisi olduğu açığa çıkıyor.yazık valla çok yazık oyunun çılkını çıkarttınız. zaten tadı tuzu kalmayan bi yerdi.tebrik ederim hepinizi.filolu niye vermediniz vurulur diyemi unutmadan yazayım charles desen karakedinin dibindeki ayına sürekli maden çekiyor ama ne hikmetse 1 puan bile ilerleme olmadı. bu kadar insanları ker…

• ticaret tamamlanmıştır.

• oran. 1deu=1.8kri oyundan xxx İyi oyunlar

• savunma yapan arkadaşın.astro ve kademeleri kaçta? madeni saklayamaz diyorsunuz lakin astro 24 basılıysa ve bina kademeleri yüksekteyse km desteği ile bu filoyu yapabilir.hele astro 25 basılıysa başka hiç bir şeye gerek kalmadan bu filo rahat basılır tabi yine km ile.lakin bunları yaparken sondaya yakalanır.tabi bu da saldıran oyuncunun elinde olan bişey. son 5 saniyede tüccarda madeni bozup ki bu bişlemi bi kaç kez yapması gerekir diye düşünüyorum (devasa depoları yoksa) .sanki biraz filoyu sad…

• Ne olacak Bu EFENDI böyle

FaKe TO FaCe - - Nusakan

Alıntı ,SYNONYMOUS: “Alıntı ,SahTe-Joker: “Komedi Filimi Var dediler geldim Senarist ler Yerlerini almış Yönetmen ben İm herkes Bir senaryo daha yazıyor Çok ayıp Geçler Olmuyor Böyle Burada tanımıyan arkadaşlar Var O Sebeple İsmi Gecen Arkadaşları En iyi ben tanırım Hepinizi Seviyorum .:) Dermişim Bilmem Anlata Bildim mi .:) @Morgan Freeman Kardeş Bu onlar için oyun degil Farklı birşey ” yine mi sen En iyi bu tanırmışmış, aşağıdaki savaştakileri de tanırmısın Servet [TOT: 2.485.747.000] KAHRAMAN…

• Ne olacak Bu EFENDI böyle

FaKe TO FaCe - - Nusakan

• sağır

• Tebrikler&savunmaya geçmiş olsun.güzel kâr

• sanırım siz artık filo kırmaktan sıkılmışsınız? Yada kıracak filo lu hesap mı kalmadı eliniz de? burada ekmek yok diyorsunuz ama herkesin ağzına laf verip herkesin önünde sürekli rezil olan sizlersiniz.siz ve bütün hile yapanlar.bu oyunu herkes layığı ile oynasa herkes sadece yaptığı savaşlarını konuşsa bence de çok güzel olur.ama maalesef herkes hile hurda konuşuyor.konuşulan bu kişilerin başında da siz geliyorsunuz. Neden acabao yüzden burada bu şekil konuşacak son insanlardansınız benim gözüm…

• Alıntı ,__savasci__: “Coma bu turnuvayi Türk oyuncular kazanirsa odul olarak evren birlesmesini hayata gecirtmeli 10 numara vaad olur ” Tr yi düşünen olsaydı şimdiye çoktan birleşme olurdu

• buradaki herkes tepkili ama merakdan herkes bi hesap açıçak kaç kişi kayıt olmuş diye katılım bence bu yüzden baya yüksek olacak ama km alımı nasıl olur onu bilemem.herşeyin başı merak

• Alıntı ,No1: “sonuç ? Ne olacak bu muhavenetin hali ? ” Ne mi olacak.cezadan çıktı zaten.yakın zaman da da tatilden çıkıp pişkin pişkin oynamaya hesap kırmaya hak yemeye devam edecekler.olanı -olmuşu-olacağı bu. başka bişey beklemek gereksiz olur.

• Alıntı ,Castiel: “Alıntı ,FaKe TO FaCe: “Eğerki km alımı açık olacaksa adını turnuva evreni değil Kim Daha Zengin Evreni koysunlar.ben km siz oynarken elin adamı alacak 1000 avro km ben don atlet eşeğin üstünde ,elimde kargıdan sırık. adam gelecek karşıma Altın kaplamalı Tank ile bu mu yani sizin turnuva anlayışınız ” Sen zaten oynadığın Nusakan evreninde biz rakiplerine oyun ismini vermekten korkan user'sin ne işin var senin turnuvada çık dışarı ” Tam sizlik evren orada da hile yapar hesap satı…

• Eğerki km alımı açık olacaksa adını turnuva evreni değil Kim Daha Zengin Evreni koysunlar.ben km siz oynarken elin adamı alacak 1000 avro km ben don atlet eşeğin üstünde ,elimde kargıdan sırık. adam gelecek karşıma Altın kaplamalı Tank ile bu mu yani sizin turnuva anlayışınız

• rüzgar

• Alıntı ,Darkmoon: “@srtt @Castiel arkadaşlar ikili konuşmalarınızı özelden yapın isterseniz Uslubunuzda yeterince bozulmuş başkalarınıda rahatsız etmeyin benide yormayın. ” oat burası bırakın atışsınlar bizde merakla ve gülerek okuyoruz, ama tabi rezil olan nedense hep bi taraf var o daha da komik . Bence sizde takip edin @Darkmoon burası baya eğlenceli

• gücünün yettiğini vurup. filo gücünün yettiğini vuramayana YAN SANAYİ FİLOCU diyorum ben . bakınız bu evrende bolca görünüyor. anlatmaya gerek yok görüyorsunuz

• gücünün yettiğini vuran userler çok bu evrende

• daha bitmedi kırılacak hesap.3-4 tane daha var

• 11:58

• Emre bilimsel felan farketmez hertürlü filo itinayla kırılır. öyle yazmışsınki kime ne yazıyon Emre.beyinlere error verdirtcen.zaten çoğu insanda 1-2 gr var o da çaktırmadan filo kırmaya yarıyor.lütfen böyle atraksiyonlar yapma.

• tiner

• Sessiz Gemi yine yeniden.

FaKe TO FaCe - - Nusakan

Alıntı ,Plevneli: “Yazılanlara işsizlikten bakıyorumdum tekrardan o değilde multi yapanların hepsi doluşmuş buraya Efendiye laf atıyor hadi Efendi bunu yaptı diyelim Ceza aldığına göre hukuk çerçevesinde bakınca yapmış oluyor. siz belki şu an yapmaya devam ediyorsunuz olmaz mı madenleri topladınız nakliyeleri konuşa gidiyor biraz da yanına filo bastınız bir kaç gün sonra pufff olacak , Bunları içinden geçirenleri çok seviyorum ” bana arada denk geliyor bi kaç arkadaşın nakliyeleri aya gidiyor ve…

• Nusakan Sohbet Muhabbet

FaKe TO FaCe - - Nusakan

selamlar .bu charles nickli oyuncu kimdir. bilen varmı

• şu oyunu lütfen -oynamasını bilenler oynasın.çoçukları pistten alalım

• Alıntı ,No1: “Alıntı ,FaKe TO FaCe: “Alıntı ,Castiel: “Alıntı ,ARIZA: “Bilo ” Bu kim? ” diğerleri tamam ama bunu ben bile bilmiyorum diyorsun yani acayip kahkaha attım.sen çok yaşa emi ” malum kaldığın şehire gelicem şu espiriden sonra çaylar benden görüşelim bi çay kahve içelim ” Her zaman beklerim kardeşim.

• kafatasının içinde olan bişey var ya .hah işte ondan kimi insanlarda 1veya 2 gr var.onlarda kendini biliyordur zaten.yazık ya acıyorum onlara.kendi kendilerine takılıyorlar.

• Alıntı ,Castiel: “Ben birden görünce sordum malum @FaKe TO FaCe gibi dedikodu peşinde koşmuyorum ya da yancılık yapıp başkalarının yaptıklarınla övünüp gülüp eğlenmiyorum onlara yağ çekmiyorum bu sözümde evrende ki turkuaz,endless ve bireysel takılıp pohpoh çeken oyunculara.. ” bak halen dedikodu felan diyorsun.kimle ne dedikodusu yapmışım yada kime yancılık yapmışım bende merak ettim.ben oyunu takip ederim ne görürsem onu derim başkada bişeyle işim olmaz.ayrıca sizin ekipde zırt pırt ceza alıp …

• Alıntı ,Castiel: “Onu senin agababaların bilir yani benden korkup kaçan kuzencikler.. ” yahu halen anlamıyorsun.ben yek başıma takılıyorum sessiz sedasız.oyundan da bi kaç kişi dışında kimseyle sohbetim yoktur.o bahsettiklerinle uzakdan yakından bi alakam yok .bunu sana nasıl anlatayım bilmiyorum.yazarak anlattım olmadı çizerek anlattım olmadı.ha niye anlatıyorsun dersen onuda bilmiyorum.kafam biraz dönüyor şuan ondan yazıyorum galiba. bakalım buna nasıl bir kulp bulacan merak ediyorum.

• Alıntı ,Castiel: “Başına gelicekleri biliyosun @FaKe TO FaCeAynen böyle yapıcam sana ” çok tırstım ne yapcam şimdi.sana kendimi nasıl affettirsem.ayda 200m deu bıraksam olurmu acaba