Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 727.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Lobi Sistemi geliyor!!!
Tek bir mail adresi ile tüm oyunlarınızı görebilecek ve oyunlarınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Detaylı bilgi için Oyuna Giriş Ekranı - Lobi sistemi isimli konuya bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Ne Olacak Bu Muavenet'in Hali ?

Linkin Park - - Nusakan

Sonuç nedir? Görelim elleri

• Spica Modern Cafe

Linkin Park - - Spica

Aaaa deu deyince akla ben gelirim ama.

• Spica Modern Cafe

Linkin Park - - Spica

Alıntı ,RCUBE: “Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “tamem o zaman sıkıntı yok. Gf 2005 model hesabımı silmeseydi keşke . ” GF benimde 2008 model olanı silmiş ” Allah allah hayırdır temizlik mi var acep.

• Spica Modern Cafe

Linkin Park - - Spica

O Zaman benimkini de silmişlerdir.

Linkin Park - - Nusakan

Multi mi

• Güzel savunma Tebrikler & Geçmiş olsun.

• Alıntı ,KBRN.: “Arkadaşlar bu adamın astrosu 17. Kademeler metal 30 kristal 28 deut 25 bu nasıl madeni saklayacak açıklayında aydınlanalım. Linkin Park, sen konuyu anlamamışsın veya anlamak istemiyorsun. Ben çakıldığımın derdinde değilim. Oyuncunun hile ve oyun kuralı aykırı filo basmasının derdindeyim. Şunu da söyleyeyim. 5 sn öncede sonda attım... Bu kadarına oyun tecrübem var merak etme. Burada oyunun açığı bariz bellidir. Hile ile çakılmış olduk, artık bu haksız taktik sürekli uygulanacağını…

• Kardeşim bu arkadaşımız o işi hiç bir yerde beceremedi ki burada becersin. Filonun 5 sn önüne sonda koysa zaten filocu olacaktı ama hala hep sınıfta kalıyor.

• Alıntı ,SYNONYMOUS: “Alıntı ,sinatle: “bunu nusakan da kuzenler ittifakı yaptı. ” sana yakışmayan şeyler yapmaya devam ediyorsun. Kuzenlerin bu anlattığını yapmış olduklarına tanıkmısın nakliye raporları sana mı geldi? ” Acayip Cevap Olmuş Aynen

• Ne olacak Bu EFENDI böyle

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,No1: “Buralar sessizleşmiş durun özlediğiniz şeyi yapayım. zahahahaaha zozozophohhohoho pıhohhohohohoho orjinali kadar saçma olmasada idare edin artık ” Sende bunları ciddiye alıyorsun hocam. Yanı kendileri söylüyo kendileri dinliyo. Nedemiş bir büyüğümüz >>tencereee tavaa hep aynı havaaa<<

• Bide bunların KING dediği user var. Hele onu hiç sorma değme gitsin.. Adamın oyundan aldığı ceza sayısını gameforge tutamadı kendi haline bıraktılar. Sonrada buradan çıkıp şöyle oldu böyle oldu vıdı vıdı vıdı.

• Taktik belliymiş .. Napıyoruz anlamadan dinlemeden filonun 5 sn önüne sonda koymayı beceremeyince çakılıyormuşuz. Hadi bakalım..Başlıyoruz..

• Savunan arkadaşa geçmiş olsun. Saldırana tebrikler.

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,SahTe-Joker: “Alıntı ,SOLOTURK: “İlginç durumlar var nasıl muhabbetler dönüyor belli değil herkes birbirine sallıyor oyun bu oyun fazlası değil oyun için kalp kıran dostta düşmanda tanıdım değer mi be savaş çıksa cephede birbirimiz için belki can verecez bu ne düşmanlık aga kıytırık bi oyun için kaç yaşında adamların düştüğü duruma bak yapmayın ” Güzel Söylüyorsun Gardaş Savaş Cıksa dedigin Bigi Lakin Ben bu Oyuna başladıgımda Hile hurda Nedir bilmezdim Sagolsun @SYNONYMOUS Cygnus evrenı…

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,srtt: “Niye gidiyim tapulu forumun mu?Ayda 100liralık km çekiyon diye nusakanı kendi hususi evrenin mi sanıyorsun? ” @srtt hocam bu eleman bayağı bayağı bir coşmuş. atarlanıp trip atmalar felan .Bazı şeyleri de karıştırmış artık. Boşuna demedik >>öldü ağalar paşalar kellere kalmış köşeler.<<

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,HALASKAR: “Alıntı ,Linkin Park: “Alıntı ,SYNONYMOUS: “:içiçi: Korkma kirli çamaşırlarından bahsetmem baydınız artık çünkü ” Ben birşey diyeyim mi.? Bunların kirli çamaşırlarını değil Gameforge ARIEL bilem temizliyemez. ” @Linkin Park sen bişey deme sen kaybolmuştun noldu klonlandın mı? ” Bir yurt dışı yapıp geldim. Naber ne var yok ? formundamısın.. Yazışalım da kızışsın biraz ortalık.

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,SYNONYMOUS: “:içiçi: Korkma kirli çamaşırlarından bahsetmem baydınız artık çünkü ” Ben birşey diyeyim mi.? Bunların kirli çamaşırlarını değil Gameforge ARIEL bilem temizliyemez.

Linkin Park - - Nusakan

Ne oldu şimdi bu ZATI MUHTEREM hamama gitti de aklandı paklandı da başkalarını suçlama pozisyonuna geldi. Desenize >>Öldü Ağalar Paşalar Kellere Kaldı Köşeler<<

• Demek burdada çakıldınız. Hımmmm

• Alıntı ,*cimcime*: “bu durumda admin her zaman haklıdır kuralı işler ” Aman @PatrickJane duymasın adminim aramızda kalsın.

• Yukarı baksak terlik aşağı baksak tombik bizim durum vahim..

• Bad bad

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,RAHMETLIDESONDALARDI: “turkey var bi tek şeref puaninda düşen ama ne hikmetse tatilde!!! ” Ne oldu hocan vermişler ayarı galiba.. İlgili hesaba..

• Bad bad

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,HALASKAR: “Alıntı ,Linkin Park: “Alıntı ,HALASKAR: “@Linkin Park sana lakırdı yok çoğu rakibimin ismini biliyorum senin oynadığın bile belli değil hulasa sen etkisiz elemansın yani kısaca 0 (sıfır) o yüzden çık aradan yine ceza alırsın bak forumdan... ” Yok sana sallamazsam kankin ceza vermezz.. Ama sen zorla aranıyon be abii.. Neyse @No1e kaşı beni demiştin o kaşırr seni. ” Kayboldum ben aranıyorum @Linkin Park ne yapacaksın bakalım bulunca beni sen kaşı emi beni nolur başkasına bırakma…

• Bad bad

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,HALASKAR: “@Linkin Park sana lakırdı yok çoğu rakibimin ismini biliyorum senin oynadığın bile belli değil hulasa sen etkisiz elemansın yani kısaca 0 (sıfır) o yüzden çık aradan yine ceza alırsın bak forumdan... ” Yok sana sallamazsam kankin ceza vermezz.. Ama sen zorla aranıyon be abii.. Neyse @No1e kaşı beni demiştin o kaşırr seni.

• Bad bad

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,HALASKAR: “@wizard1 Adnan süren doldu seni ben vuracaktım ama seni Carlitto 'ya havale ettim daha önce dümdüz etmişti yine o vursun seni onun gülücüğünü atacamda ben becerimiyorum idare et sen... ” Şişşt naberss

• Alıntı ,Mydanoz: “gençler cici modumuz yine bizi tehdit etti 3 günümüz varmış çabuk koşun ” @Darkmoon modumuz bir bıraksa 70 de yapacaz da olmuyoo işte...

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,SOLOTURK: “Oyuna kayıt olurken IQ testi koymazsalar olacağı bu işte. 5 yaş zeka seviyesindeki insanlarla muhattap olursun. Aaaa balkonuma kuş konmuş gidiyimde onla tartışayım o daha çok keyif verir ” Ahh ahh öyle test mest bize yetmezz.. Nakil lazım dedeme nakill.. Ahh dedem ahhh

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,HALASKAR: “aman sen bişey anlatma WC ci @Linkin Park... ” Korkma dedem ben buralardayımm.. ahh dedem ahh..

• Hımmm 50 diyorsun..

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,SOLOTURK: “Alıntı ,Castiel: “Solotürk evrende faydasız ama burda sallamak nasıl 1 duygu anlatırmısın biz çocukken senin gibileri körebe , yerden yüksek , yakalamaç oynarken sen kurufasulyesin dediğimiz çocuklara benzetiyorum seni Hahahahahahahahahahahahaha Huhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu Hohohohohohohohohohohohohoho ” Çocukluktan çıkamadığın belli gülücüklerinden anlaşılıyor zaten Bir dünya post kastın içinde zeka pırıltısı olan bir cümleni şuraya getirsin biri hesabımı silme moduna alacağım …

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,SOLOTURK: “Alıntı ,Linkin Park: “Alıntı ,SOLOTURK: “Alıntı ,HALASKAR: “Her seferinde gel beni tost edin duruyorsun da benim öle fantazim yok @SOLOTURK uzaklaş burdan... ” Tabi utanmanın ne demek olduğunu öğrenince hemen kendin olduğunu fark ettin dimi Sizin kapasiteniz beni vurmaya yetmez malesef hiç boş hayaller kurmayın ” @SOLOTURK Hocam Onun kapasite bi çok şeye yetişemiyoo.. İştee dedem benimm yaa.. napacan Hayallerr vaarrr.. Gerçeklerr varrr.. ” Üzülüyorum aslında biliyo musun Keşke…

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,SOLOTURK: “Alıntı ,HALASKAR: “Her seferinde gel beni tost edin duruyorsun da benim öle fantazim yok @SOLOTURK uzaklaş burdan... ” Tabi utanmanın ne demek olduğunu öğrenince hemen kendin olduğunu fark ettin dimi Sizin kapasiteniz beni vurmaya yetmez malesef hiç boş hayaller kurmayın ” @SOLOTURK Hocam Onun kapasite bi çok şeye yetişemiyoo.. İştee dedem benimm yaa.. napacan Hayallerr vaarrr.. Gerçeklerr varrr..

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,HALASKAR: “Her seferinde gel beni tost edin duruyorsun da benim öle fantazim yok @SOLOTURK uzaklaş burdan... ” Ahh dedem ahh Senin öle fantazin yok değil.. Değil onu yapmak için bir çok bileşenin yok..

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,HALASKAR: “Her seferinde gel beni tost edin duruyorsun da benim öle fantazim yok @SOLOTURK uzaklaş burdan... ” Kızdırmayın dedemi... @SOLOTURK yine dedemin tansiyon şeker uçacak..Yaa allah allah..

Linkin Park - - Nusakan

@HALASKAR dedem gel kaçma gell.. Sana her seferinde aha böyle atıyoruz gell kaçma

• Alıntı ,Kaleli: “Ne deyim, hayırlısı olsun deyim ve reel hayata kaçayım... ” @Kaleli hocam; Sen çakmağı çak sonra kaç ohh ne güzel..

• Alıntı ,Kaleli: “Alıntı ,Linkin Park: “Alıntı ,unresoLved^: “Kitleyemez kiii kitleyemez kiiii Korkuyorum şuan ama hadi hayırlısı ” Algı operasyonu yapmayalım bakk sonumuz fena kilit olur.. ” Yapma yanarız gibi bişey olmuş ” Hehhh işte bende onu diyom da..

Linkin Park - - Nusakan

Alıntı ,SOLOTURK: “Alıntı ,SYNONYMOUS: “@Darkmoon modum halaskar ve castiel in hakaretvari mesajlarına ve hatta halaskarın belden aşağı imalarına hep beraber bakmaya devam edeceksek bizde aynı minvalde yazalım hep beraber bakışırız. ” Bu gidişata uygun bir hikaye paylaşmak isterim. Günlerden bir gün İran Padişahı Yavuz Sultan Selime bi hediye gönderir birsandık dolusu altın elmas vs. ama sandıktan ayrıca rahatsız edici bi koku gelmektedir herkez bu kokunun nerden geldiğini merak etmektedir sandı…

• Alıntı ,unresoLved^: “Kitleyemez kiii kitleyemez kiiii Korkuyorum şuan ama hadi hayırlısı ” Algı operasyonu yapmayalım bakk sonumuz fena kilit olur..