Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 157.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• alın allstara açiyim hesabı herkesi almışsınız ztn

• tebrikler evrene az hareket gelsin. tüm herkesi allstar yapmışlar

• evrene neler oluyor

oYuN_MaNia - - Merkur

tatile aldım oyunu bi süre önce. ancak bakıyorum da evren komple allstar olmuş. camelot vardı bi ara yok olmuş oda

• teşekkürler arkadaşlar teklifleriniz için. takas etmekden vaz geçtim günde 1 girip madeni kaldıracaz artık. japonlara sardım bu aralar japon ogamesindeyim. modum kilitleyebilirsiniz başlığı

• Genel Sıralama : 16 Filo Sıralaması : 73 Ekonomi Sıralaması : 14 Araştırma Sıralaması : 7 Level of Mines player oYuN_MaNia ( s139-tr ) at 04.04.2018 22:43:39 : Planet 01 : Metal 38 / Crystal 31 / Deuterium 34 / 5°C Planet 02 : Metal 38 / Crystal 31 / Deuterium 34 / -93°C Planet 03 : Metal 38 / Crystal 31 / Deuterium 34 / -96°C Planet 04 : Metal 38 / Crystal 31 / Deuterium 34 / -98°C Planet 05 : Metal 38 / Crystal 31 / Deuterium 34 / -105°C Planet 06 : Metal 38 / Crystal 31 / Deuterium 34 / -105°…

• Alıntı ,Sperare: “Ben suan Virgo dayım. Kademeler 36 30 32 olmak üzere x11 infocomplate diyor ki metalleri 37 basıp astro 20 21 e git bana sanki biraz erkenmiş gibi geliyor ne diyorsunuz biraz daha kademe basıp mı astro dönsem yoksa İnfoya mı uysam bilemedim help me ” eklentinin ayarlarından deu oranlarını doğru ayarladınız mı? fabrika ayarı 2 1 1 oranına göre söylüyor basmanız gerekeni. bu oranı ticaret oranınıza göre ayarlarsanız öncelikler değişecektir. eklenti genede basın diyorsa amortisman…

• Alıntı ,PiSiKoLoJiK_MaYNaH: “analitik geometri dersine giren hocam geldi aklıma. Oda yazar anlatırdı birşey anlamazdım. Allahtan ondan daha iyi biliyordum da sınavlardan geçiyordum. Valla bu nasıl bir öneri. Anlamaya çalışıyordum en son. Sonra bir baktım ayları terk ediyorum teker teker ” sen çok farklı anlamışsın olayı hani ayı yok etme görevinde rip yok olup aya bişey olmuyorya bazen. rip patlamasına rağmen ne harabe oluşuyo nede birşey. vardan yok nasıl olabilir? bende yok etme görevinde patl…

• Alıntı ,shoupar: “Alıntı ,oYuN_MaNia: “Bildiğiniz gibi aylara RİP ile yok etme görevi ile oluşabilecek 3 seçenek var. - RİP e bir şey olmaz ay patlar - RİP ayla beraber patlar - RİP patlar aya bir şey olmaz. Ripin patlayıp aya bişey olmadığı zaman rip sanki ortadan kayboluyor tam anlamıyla. tamamen yok olmak sacma bir şey. Bence bu 3. durumda ripin harabeleri aya eklenmeli ve büyüklüğü artmalıdır. Böylece yok edilme ihtimali dahada düşecektir. 6 sorti tek riple ay almaya çalışanlar ayı patla iht…

• herkes memnun anlaşılan şuan ki haliyle

• Bildiğiniz gibi aylara RİP ile yok etme görevi ile oluşabilecek 3 seçenek var. - RİP e bir şey olmaz ay patlar - RİP ayla beraber patlar - RİP patlar aya bir şey olmaz. Ripin patlayıp aya bişey olmadığı zaman rip sanki ortadan kayboluyor tam anlamıyla. tamamen yok olmak sacma bir şey. Bence bu 3. durumda ripin harabeleri aya eklenmeli ve büyüklüğü artmalıdır. Böylece yok edilme ihtimali dahada düşecektir. 6 sorti tek riple ay almaya çalışanlar ayı patla ihtimali olabileceği gibi güçlendirme ihti…

• İbretlik olay mutlaka okuyun

oYuN_MaNia - - Xanthus

birkaç gün oynayıp sıkılınca ittiye hesap arayan var mı diye mesaj attım. M KEMAL olması lazım o bana ulaştı ve hesabı abisine vermek istediğini. abisinin eski bir oyuncu olduğunu ve hakkını vereceğini söyledi bende verdim direk hesabı zaten yeni evrenden sıkılmışdım. bikaç gün sonrada email adres değişikliği maili geldi hesap şuan zelis.yildirim.0410@gmail.com hesabında. oyun için yalan uyduran adam dolu alt tarafı oyun bu bunu herkes mi unuttu? bu oyunda hile eksik olmaz olmuş. her evreni ele …

• Alıntı ,NRttn-YYdmr: “Hocam tekrar oralara donemem. En iyisi yeni evren acilana kadar ben filocu takilayim Buda bana tecrube oldu diyelim. ” tavsiyem eğer sıralamayı kafaya takan biri değilseniz. eski evrenlerde pratik yapmanız. eski 5x bir evrende bu dediğinizi çok daha rahat yaparsınız. oturmuş evren en iyisidir bence. inaktif yağmalaya yağmalaya 1 ayda baya bi ilerlersiniz bence. ben oyuna başlarken eski evren tercih etmişdim. eski evren daha güzeldir. derdi tasası olmaz. hilecilerde pek barı…

• Alıntı ,NRttn-YYdmr: “Arkadaslar yeni evrende yani Xanthus da. Somurgelerimi 15den aldim. Ilk bastaki dusuncem ne kadar erken 15e inersem o kadar iyi olur mantigiydi. Buradan uyardiniz ama anlamadigim icin oyle gittim. Suanda mevzuyu cok iyi anliyorum. Cunku enerji konusunda sorun yasiyorum. Solar uydu basamiyorum cok az enerji veriyor. Solar santrali 20ye getirdim. Fuzyonerji 10da. Enerji teknigim 10da. 15den somurge bulmakta cok zor. Gezegenleri patlatip 15den buldum ama bu sirada siralamadada…

• Alıntı ,NinJa: “Alıntı ,Ukabeyn_: “Füzyon işini "hamallık" olarak tanımlıyorum. Gerisi boş ” Aynı evrende olsaydık keşke Her gün 20 25m kristali solar batırdıgımda anlardın o zaman hamallığı ” hiçbir filocu arkadaşı kafaya takmamış anlaşılan eğer bir filocu kafaya taksaydı solar fln basmazdı benden kademe puanı yüksek oyuncularda dikkat ettim hem füzyo hem solar enerji basıo sırf kademelere güç yetirebilmek için bense şuan 43-35-39 olan kademeye bile rahatca enerji yetiştirebillirim

• Alıntı ,oYuN_MaNia: “Alıntı ,Hidra Pearl: “Kademeci arkadaşlarım, Şu forumda kademeleri paylaşmak için infocompte eklentisi falan kuramadım. Link vererek ne indirmem kurmam gerekiyor yazabilir misiniz? Tarayıcım Chrome ” infocompte (kademe düzenleyici) ” Alıntı ,kerimtk: “kademeci arkadaşlar bi fikir verirseniz sevinirim. gezegenlerin nerdeyse tamamı 50 derece üstü. kademelerde 1 hafta sonra hepsi 36-32-33 olucak kristaller bitince. sonrası için hangi kademeyi yükseltmek daha karlı ve kademe yük…

• Alıntı ,Sigmund Freud: “Alıntı ,oYuN_MaNia: “Alıntı ,Sigmund Freud: “Ekonomide ilk 20 nin puanları Dream Teamin ortalaması 42-36-38 bandında ama kendinizi bize göre kıyaslamayın yani bu ortalamalar evren 2 de yani dream teamin orijinal evreninde 1x oynayarak ve akabinde evren 1 e göç ederek ki 2x bir evrendi anca yapıldı 4x 5x evrenler bizleri 3 katlamış olabilir ” olsun ilk hedefim sizi geçmek sonra pegaya dikerim gözü ” bizler gibi 12 yil bu oyuna emek verecekseniz elbette memnun oluruz ” o es…

• Alıntı ,Sigmund Freud: “Ekonomide ilk 20 nin puanları Dream Teamin ortalaması 42-36-38 bandında ama kendinizi bize göre kıyaslamayın yani bu ortalamalar evren 2 de yani dream teamin orijinal evreninde 1x oynayarak ve akabinde evren 1 e göç ederek ki 2x bir evrendi anca yapıldı 4x 5x evrenler bizleri 3 katlamış olabilir ” olsun ilk hedefim sizi geçmek sonra pegaya dikerim gözü

• Alıntı ,Sigmund Freud: “Alıntı ,NeStLe: “aslına bakarsanız öneri yaparken iki şeye dikkat ediyorum, soruyu sorana bakıyorum, soruş tarzından oyuna dair geleceğini anlıyorum ona göre cevap veriyorum. Olur da yanılırsam, adam gerçekten yıllarca oynayacaksa da biraz km ye kıyar yine istediği sıcaklığa ulaşır, eğer oyuna yeni başlamış birisiyse biliyorum ki devasa kademelere ulaşması %0,1 siz realist bakıp enerji tekniği, günlük deu üretimi farkı diyorsunuz, bense pragmatik bakıp onlar için en uygun…

• Alıntı ,NeStLe: “ikinci seçeneği yap madem iskan yapacaksın km kullanacaksın demekki 15 de genelde ortalama soğukluğa ulaşılıyor, ulaşılamadı diyelim, yeniden başka 15 e iskan edersiniz ” Alıntı ,devy jones: “merhaba arkadaşlar neredeyse 106 sayfanın tamamını okudum. sizlere danışmak istediğim bir kac konu olacak. yeni acılmış bir evrende tam istenilen alan ve sıcaklıkta sömürge bulmak için malumunuz yüzlerce koloni atmak pek mümkün degil. Bu sebeble kafamda iki secenek geliştirdim bunlardan han…

• Alıntı ,Hidra Pearl: “Kademeci arkadaşlarım, Şu forumda kademeleri paylaşmak için infocompte eklentisi falan kuramadım. Link vererek ne indirmem kurmam gerekiyor yazabilir misiniz? Tarayıcım Chrome ” infocompte (kademe düzenleyici)

• Alıntı ,kerimtk: “ozman günde rahatlıkla 25-30 kere deneme yapılabilir . bi düşünim ben olmazsa yavaştan başlıyım . ” 20 mi 30 mu ben 200e yakın deniyordum bir yerden sonra otomatiğe bağlıyorsun ztn

• Alıntı ,NRttn-YYdmr: “ * Çap: * 12.531km (0/182) * Sıcaklık * -162 °C ile -122 °C aras Sicak sicak yeni buldum bi tane. Boyle birsey cikma yuzdesi nedir ? Hep boyle bir gezegen bulabilirmiyim ? Yoksa bu seferlik mi sansim yaver gitti ? ” bu iyi çıkma yüzdesi çok az bu kalsın hep böle gez bulamazsın malesef. alan ise kastın 15de en çok 186 buldum. +175 alan ve -125 ve aşağı sıcaklık olması önemli 180 ve üstü alan için bu sıcaklık -122ye çekilir bence çokta alana takılma bence bu oyunu ne kadar bi…

• Xanthus Kademe Takibi

oYuN_MaNia - - Xanthus

Level of Mines player oYuN_MaNia ( s150-tr ) at 11.02.2018 17:19:34 : Planet 01 : Metal 21 / Crystal 18 / Deuterium 15 / 70°C Planet 02 : Metal 21 / Crystal 17 / Deuterium 15 / 29°C Planet 03 : Metal 21 / Crystal 17 / Deuterium 15 / 10°C Planet 04 : Metal 21 / Crystal 17 / Deuterium 16 / -48°C Planet 05 : Metal 21 / Crystal 17 / Deuterium 15 / 29°C Points in the metal mines : 3.740 Points in the crystal mines : 1.982 Points in the deuterium mines : 1.446 Points in the mines : 7.168 Plasma Techno…

• Alıntı ,MELEK GÖZ: “ * Çap: * 12.533km (0/182) * Sıcaklık * -135 °C ile -95 °C arası silinmelimi silinmemeli ? çok kararsız kaldım ” sana bağlı ben ilk zamanlar +180 arıyodum. ama keşke hepsini -125 -130 arasında bulsaydım diyorum. kademe 34 olan deunun sıcaklıkla farkı şu şekilde -90 derecedeki sömümdeki deu üretimi Saatlik toplam:85.359 Günlük toplam:2.048m Haftalık toplam:14.34m -129 derece olan sömümdeki deu üretimi Saatlik toplam:93.260 Günlük toplam:2.238m Haftalık toplam:15.667m aradaki f…

• Alıntı ,NRttn-YYdmr: “ * Çap: * 12.372km (0/178) * Sıcaklık * -142 °C ile -102 °C aras Sonunda bi tane buldum. Evlat sahibi olmus kadar sevindim ” sıcaklığı kötü patlat bence

• Alıntı ,NRttn-YYdmr: “170 alan ve sicaklik -130 ile -93 arasiydi patlattim. Insallah pisman olmam. Verdiginiz bilgier icin tesekkur ederim. 20. Somurgeyi atiyorum gercekten sabir isteyen bir is. ” ben ilk sömü illa 187 ve üstü olsun diye takmıştım. 1100den fazla koloni attıydım bu daha başlangıç. kimi sömümü ilk 20de aldım kiminide 1000e yakın koloni sonrası. bu yüzden belli bir kademe puanı lazım bu iş için. ve 10 gezi bulup tamamlamam 3 ayımı almışdı. bakalım siz ne zamana tamamlıcaksınız.

• Alıntı ,NRttn-YYdmr: “sicaklik konusunu anliyamadim. 13. Gezegenden aldigim bir gezegenin sicakligini paylasiyorum. -79 °C ile -39 °C arası 15den aldigim somurgede bu sicaklik nasil olmali ? Bu -39 olan yermi -120 ve ustu olmali ? Yoksa -79 olan yer mi -120 ve ustu olmali ? ” * Çap: * 12.336km (203/210) * Sıcaklık * -169 °C ile -129 °C arası * Pozisyon: * [5:292:15] bu bulabileceğin en soğuk gezlerden biri sağ taraf deu üretimini belirliyor ne kadar soğuk o kadar iyi

• Alıntı ,NRttn-YYdmr: “* 15den ne kadar alanli somurge bulursam iyidir. ( ornek veriyorum 170 ile 180 bulursan al gibi yazarmisiniz ? ) ” 175 ve üstü işini görecektir. Alıntı ,NRttn-YYdmr: “* 15 den aldigim somurge sicaklik olarak kac olmali ? ( ornek veriyorum -100 ve -200 bulursan al gibi yazarmisiniz ) ” maximum sıcaklığı -120 ve üstü mükemmeldir. tavsiyem bu işe başlamadan önce enerji tekniğini 18 basman. 18 basabilecek seviyeye gelene kadar kalkışma bu işe bence. solarlar 15de +1 ile +3 aras…

• Xanthus Kademe Takibi

oYuN_MaNia - - Xanthus

Alıntı ,.CaSaNoVa.: “Level of Mines player CaSaNoVa ( s150-tr ) at 10.02.2018 23:36:35 : Planet 01 : Metal 17 / Crystal 15 / Deuterium 13 / 79°C Planet 02 : Metal 17 / Crystal 15 / Deuterium 13 / 28°C Planet 03 : Metal 17 / Crystal 14 / Deuterium 12 / 31°C Planet 04 : Metal 13 / Crystal 12 / Deuterium 09 / 36°C Planet 05 : Metal 06 / Crystal 03 / Deuterium 01 / 0°C Points in the metal mines : 471 Points in the crystal mines : 395 Points in the deuterium mines : 336 Points in the mines : 1.202 Pl…

• Xanthus Kademe Takibi

oYuN_MaNia - - Xanthus

Level of Mines player oYuN_MaNia ( s150-tr ) at 09.02.2018 01:37:52 : Planet 01 : Metal 17 / Crystal 14 / Deuterium 10 / 70°C Planet 02 : Metal 16 / Crystal 14 / Deuterium 11 / 29°C Planet 03 : Metal 16 / Crystal 14 / Deuterium 11 / 10°C Planet 04 : Metal 16 / Crystal 14 / Deuterium 11 / -48°C Points in the metal mines : 441 Points in the crystal mines : 344 Points in the deuterium mines : 190 Points in the mines : 975 Plasma Technology : 0 Per hour : 65.201 Metal / 30.192 Crystal / 11.676 Deute…

• Alıntı ,By MeLKoR: “Yok yaw yanlış biliyosunuz beni öyle çok yağma yapmıyorumki günde 500saldırı attımmı bana yetiyor ihtiyacım kadar yani ” evrende zaten 400 inaktif var artan 100ü tekrar mı atıyon 2. sorti olarak

• Alıntı ,Honulu: “inaktifler kan ağlıyor ezilmiş vurulmuş örselenmiş inaktifleri korumak adına greenpeace yi başlığa davet ediyorum. "seninki kaç santim" kampanyasının merkür inaktiflerine uyarlanmasını talep ediyorum "seninki kaç kn" kampanyası yapalım 100 kn altı ellenmesin ” sadece sen inaktifleri yağmalamasan her inaktifde 400kdan fazla maden olur tüm inaktifler senden çekio eziyeti biz senin kadar dadanamıoz inaktife sen sardın inaktiflerin basına milleti kademe inceliklerinde dillendirdin d…

• Alıntı ,MeRMi Ma: “Alıntı ,oYuN_MaNia: “Alıntı ,mitralyoz: “Hahah ayın altindan o filo ciksa ne olur cikmasa ne olur bos işlerle uğrasiyorsun ” maksat göz dağı ki haklıda. millet tüm evreni nasıl yağmalıyosa ilk 50deki inaktifde 100k maden yok bende yağmalıyorumda bi adabı var. 5. galaksideki 200k üstü madeni olana 1 sorti çıkıyorum. adamlar 200k madene bile kaç sorti çıkıyosalar maden yok inaaktiflerde. uzun sürüyor bide. ben nerdeyse oyundan soğudum o yüzden atmıyorum inaktife saldırı. ceyyar …

• Alıntı ,MeRMi Ma: “Alıntı ,oYuN_MaNia: “Alıntı ,rrremley: “tebrikler guzel savas .neden ki.ben tatilden cıkınca sanki ben vuruyomusum gibi bi ima oldu sanki bu sakıncalı hediye icin tesekkurler. son asılan savaslara bakarsak tatilden cıkmamın bi anlamı yok zannımca soyle bi izlenim olustu bende .sanki beni vurunca tum emellerine kavusacakmıssın gibi bi halin var (bu evrenisin) ” seni ben vurcam o değil ” Denemek laızm bi deneyek beğenmezsek bir faha yapmayız @oYuN_MaNia naptı remley sana ” filoy…

• Alıntı ,mitralyoz: “Hahah ayın altindan o filo ciksa ne olur cikmasa ne olur bos işlerle uğrasiyorsun ” maksat göz dağı ki haklıda. millet tüm evreni nasıl yağmalıyosa ilk 50deki inaktifde 100k maden yok bende yağmalıyorumda bi adabı var. 5. galaksideki 200k üstü madeni olana 1 sorti çıkıyorum. adamlar 200k madene bile kaç sorti çıkıyosalar maden yok inaaktiflerde. uzun sürüyor bide. ben nerdeyse oyundan soğudum o yüzden atmıyorum inaktife saldırı. ceyyar bunları kurutsunda inaktif işine döndüğü…

• Alıntı ,rrremley: “tebrikler guzel savas .neden ki.ben tatilden cıkınca sanki ben vuruyomusum gibi bi ima oldu sanki bu sakıncalı hediye icin tesekkurler. son asılan savaslara bakarsak tatilden cıkmamın bi anlamı yok zannımca soyle bi izlenim olustu bende .sanki beni vurunca tum emellerine kavusacakmıssın gibi bi halin var (bu evrenicin) ” seni ben vurcam o değil

• Yavaş bağlantılar

oYuN_MaNia - - Öneriler

Alıntı ,kerimtk: “Herkese merhaba Yıllar önce yavaş bağlantılar için oyunda bi seçenek oluyordu. Görünümü temayı değiştirebiliyorduk. Hatırladığım kadarıyla birimlerin resimleri kalkıyor oyundaki renk sayısı minimuma iniyordu . Baya bi kurcaladım ama böyle bi seçenek şuan yok. Özellikle mobildeyken şebeke zayıf olduğunda çok sıkıntı oluyor . Genelbakış ekranından filoya geçmek bazen 15.20 saniye sürüyor. Acaba geçmişte kullanılan bu özellik tekrar getirilemez mi ? İşlerimiz dolayısıyla telefonun…

• remley vs. oYuN_MaNia [KANTURA]

oYuN_MaNia - - Merkur

Alıntı ,MeRMi Ma: “tbr geçmiş olsun yeni yıl hiç iyi gelmemiş size ” şağolasın ceyyar valla nasıl oldu ben hala anlamış değilim alkol fln alsam dicemki tmm. alarmı kurduydum, yorgundum uyudum. çalmadı galiba alarm yoksa ben yatarken salondaki çıta kalkan adamım. uzun süredir vurulmadıydım iyi oldu fazlalıkları attım Alıntı ,By MeLKoR: “Tebrikler savunmaya geçmiş olsun ” teşekkürler komşu size noldu üstünüze çizik atmışlar. bi baktım 2 sıra yükselmişim 1 kademeyle bu kadar yükselmez dediydim. bi …

• Alıntı ,darthfero: “Alıntı ,hatch...: “6.73.15 11.467km (0/131) Température : -161 °C à -121°C 6.73.15 11.132km (0/123) Température : -161 °C à -121°C aynı yere 3 gün aralıkla yollanan koloni. başlığı baştan sona okuyamadım, okuduğum aralıkta gördüğüm soruya yanıt olması için denedim. aynı yeri kolonileştirirsek alan değişiyormu diye. ” hangisini ilk yolladınalttaki ise 8 alan artma var ama kayda değer bir artış değil bu da belli bir kombinasyonu yok gibi duruyor ama yinede 2 denemede bu çıkmaz …

• remley vs. oYuN_MaNia [KANTURA]

oYuN_MaNia - - Merkur

tbr banada geçmiş olsun saati kurduydum kalkmadım mı? çalmadı mı? valla hatırlamıyorum güzel uyudum ama haaa 2 güne fazlasıyla koyarım onu ztn keşiften gelen yüklerin gitmesi iyi oldu. o kadar sondaladın hakkındı. içi dolu olsa uyumaz beklerdim