Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Spica Modern Cafe

GATE35 - - Spica

Selamın aleyküm

• Açık oylama yapılsın İss gelmesin diyenleri vura vura oyun bıraktırılsın @.TATU. Kemerleri bağla geliyorum

• Spica Modern Cafe

GATE35 - - Spica

Merhaba

• Havalar yine 1500

• Birleşme

GATE35 - - Evrenler Arası Tartışmalar

Birleşiyoruz

• Birleşme

Bence tek evrense toplasınlar bizi olay çözülsün

• Birleşme

Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,GATE35: “Ama yönetim hız değiştiği anketime yönlendirdi ” Yalaaannn.. İftiraaaaa.. İngilterede evren özellikleri değiştirilmiş bizde neden değiştirilmiyor sorusuna istinaden ozaman sizde anket açıp karar verin bizde gerekli yerlere bu konuyu iletiriz dedim ” İngiltere de kmyi oyuncular satıyormuş şirket alıyormuş bitcion gibi

• Birleşme

Alıntı ,__savasci__: “ya iste o yuzden talep edin o saydigin eski evrenlerle birlesin. bu konuda acacaginiz anketlere kulak vereceklerdir. ” Bizim anketi gördün Biz bu Evren’lerle birleşme sözü verecekseniz hız değişimine gerek Yok dedik Ama yönetim hız değiştiği anketime yönlendirdi

• Birleşme

Alıntı ,__savasci__: “2 sene goturur Alıntı ,GATE35: “Birleşme geçici çözüm bence Bugün birleşsek bile 2020 ocak ayında ağlamaya başlıcaz birleşme Evren’ler öldü diye Birleşmeden çok daha iyi bir proje yapılmalı Daha efektif bir şey olması lazım ” ” Şuan ki eski Evren’ler e1 pega betel e50 gibi Evren’ler 2 yok götürür Ama kalanların ömrü birleşmeden 1 sadece o kadar bile olma Merkur jepa eri hyperion isimleri misal yazdım Şuan bu Evren’lerde aktif oyuncu sayısı 25 tatilde kalan 10olsa 35 kişi 14…

• Birleşme

Birleşme geçici çözüm bence Bugün birleşsek bile 2020 ocak ayında ağlamaya başlıcaz birleşme Evren’ler öldü diye Birleşmeden çok daha iyi bir proje yapılmalı Daha efektif bir şey olması lazım

• Birleşme

@Bolorpo foruma şirketten üst düzey yönetici çağırsak az sallasak birleşme için

• hadi oyuncaklarınla köşede oyna

• Alıntı ,FuelForLife: “@sipsica öncelikle oyun içerisinde kim olduğunu bizimle bir paylaşırsan, o zaman ISS ye bu kadar karşı olman konusunda bir fikir sahibi olabilir. Oyuna kayıt olurken ISS yok diye kayıt oldum, benim oyunumu başka yere taşıyın demişsin. O zaman ülkenin yönetim şekli değişti, hangi ülkeye taşındınız acaba ? Çoğunluğa saygı duyalım lütfen. Emin olun anketten hayır çıksaydı biz saygı duyacaktık. ” Bu arkadaşın nicki muhtemelen Mavi Duvar Bu vatandaşın oyun politikası ağır kademe…

• Alıntı ,sipsica: “Alıntı ,GATE35: “Yanında içecek alırmısınız? Gayet demokratik bir anket yapılmış Eğer Evren’de 10kişi kalıp oynamak istemiyorsanız iss gelmesi çok daha mantıklı ve o zaman birleşme için bir şansınız bile olabilir Yoksa spica olarak bi 3-4 yıl daha beklersiniz birleşmeyi ” yönetici misin ? o zaman mantıklı düşünseydin kayıt olmasaydın ! ISS lı evrenler varken ISS sız bir evrene niye kayıt oluyorsun ? mısın dıye sorarlar . ” Sana mı sorucam kayıt olurken? Zoruna mı gitti çoğunluğ…

• Birleşme

Konu kitlenmesin arkadaşlar rica ediyorum

• Yanında içecek alırmısınız? Gayet demokratik bir anket yapılmış Eğer Evren’de 10kişi kalıp oynamak istemiyorsanız iss gelmesi çok daha mantıklı ve o zaman birleşme için bir şansınız bile olabilir Yoksa spica olarak bi 3-4 yıl daha beklersiniz birleşmeyi

• Birleşme

Birleştik galiba

• Alıntı ,4EVER: “Alıntı ,unresoLved^: “Alıntı ,kasvetli: “evet oyuna yeni başladım sonra başvurdum alındım başvuruya çare bolorpo yazınca alıyorlar ” Bulduuumm, senin yaptığın geyik çok tanıdık gelmiştii biliyorummmmm eveeet seni buldum şuanda :Oikram yapmazsan ifşa ederim ” @GATE35 baksana buraya ” Kasvetli ile ben pek anlaşamıyorum O yüzden sustum

• Maç başladı maç

• Spica Modern Cafe

GATE35 - - Spica

Hadi gidelim koşa koşa hemdeboard.tr.ogame.gameforge.com/i…0c2165306cbed3097f892a69e

• Birleşme

Alıntı ,wantura: “liseyi bitiren biri 5 yıl sonra üniversiteye gitmek isterse ne yapıyor, ilkokuldan mi başlıyor. Oyun deneyimi olan eski bir oyuncunun yönetimin bilgisiyle hesap devralmasi gayet doğal. Parayla olur olmaz ben para işine karşıyım o başka birşey. Ama hesap devri mutlaka olmalı. Özellikle de evren Birleşmelerinden sonra birçok oyuncu hesap devir alarak oyuna renk katabilir. ” bu konuda hem fikiriz ama 10 hesap devrinin sadece 1 ve ya 2tane gerçek devir oynanmak amçla alınıyor onun …

• Birleşme

neyse boşverin hissediyorum birleşicez

• Spica Modern Cafe

GATE35 - - Spica

Alıntı ,crybaby: “Alıntı ,revenge: “1.siradaki ve 2. siradaki hesap olsa yine cok da bi nebze anlarim ama 3 4 5 ciddi geride. Hayal bence o fiyat Edit:Belki de bir 0 fazla atti ” hesaplarimiza ne demek istiyosun ” hayrına banada ayarlayın şöyle 1.000tl lik bi hesap ama ben sacede hayır duası ve öpücük veririm başka olmaz uqwhduqwd

• Birleşme

Alıntı ,revenge: “Yonetim artik hesap satisina bir sey demiyor ki. Zamaninda ben foruma 1 yil once hesabimi sattim yazdigim icin forumun en pasif admini bi anda mesajimi gorup banlamisti beni suresiz. Simdi herkes rahatca yazabiliyor. Dekontlar eskiden ise yarardi simdi onlara da itibar edilmiyor. Satis serbest . Olmasi gereken de bu . Herkese esit muamele yapilmali ” 10 hesap satışının sadece 1 tanesi gerçekten alıp oynamak için yapılıyor kalan 9 tanesi sadece hesap kırmak için yapılan satışlar…

• Birleşme

Alıntı ,FK..: “Hele bi ogamer46 mı ne var efsane satıcı o forumun piyasası o adamın elinde Satılanları alıyor kelepir fiyata, sonra üstüne kar koyup satıyor adam, ogamenin en elit tüccarı ” bu konuyu kesin takip ediyor o zaman birleşmede elindeki hesaplar en az %200 daha değer kazanacak

• Birleşme

Alıntı ,FK..: “Alıntı ,GATE35: “ ” Fiyatlara bak O forumdaki çoğu oyuncu hesabını takasa da koyuyor ordan eşleştirip denk getirebilirsiniz ” @Gameforge dan daha iyi paralar kazanıyorlar qwudhqwudhq

• Birleşme

Alıntı ,RCUBE: “O web adresi ile ilgili ticket açalı yaklaşık 1 ay olmuştur @GATE35 Olay yönetimin takdirinde ” sizlik birşey yok takılıyorum abi sana adamın adı sanı memleketi belli zaten hqwdhqwdq neyse biz işimize bakalım @Bolorpo birleşicez sanki haa ne diyorsun? şablonlar felan hazır mı

• Birleşme

Alıntı ,RAMBO: “@4EVER senin ismin Gökhan mıydı ” bizim evrende 1 tane gökhan var o da bizim ittifakta acabaaa mııı diye baktım soyismi tutmadı qwudhqwudhqw

• Birleşme

Alıntı ,RAMBO: “Adam satmayı kafaya koymuşsa satar , birleşme olursa iyi paraya satar olmazsa maliyetine ama satar. Yöneticileri panel dışına davet eden arkadaş, panel dışında toplanan delilleri gameforce kabul etmiyor ki , delil bulsalar ne olacak. ” ciddi bir emek veren bir yönetici bu arkadaşı rahatlıkla bulur hangi evrenlerde ne hesabı var nasıl el değiştiriyor rahatlıkla çözebilir ama uğraş gerektirir tabikide bu işler şuan durgun durumda bizim evrende maks 20kişi kaldık 15i bizim ve 3-4dos…

• Spica Modern Cafe

GATE35 - - Spica

spicada filo sıralamasında ilk 5te hesap. Fiyat 1000tl pazarlık payı var güncel 800tl satıcının ismi gökhan bence bu arkadaşı bulup vurun qwudhqwqw

• Birleşme

Alıntı ,jetsu: “@GATE35 bırlesme rafa kalktıgından berı hesabım tatılde 500 mılyar fılo yapsak da elımıze ne gecıcek ugrasmaya gerek yok ılanı acmıslar yakında vururlar pazarlıga gıren var:D bundan sonrası ıcın acıkcası hıc hevesım kalmadı guzel bır ortamımız var belkı madenı topla hafıf avcı bas fılo kaldıra da devam edıcez gıbı gorunuyo ” orası öyle tabi bi an önce birleşme olması şart yoksa bu konuların çoğunu açan gökhan isimli arkadaş batacak yoksa quwdhqwudhq

• Birleşme

yanlız o forumda bir nick dikkatimi çekti lonely warrior bu vatandaşın açtığı hesap satış konu sayısı benım gördüğüm en az 10 farklı evren adam bu ogame tr hesap satışı bayii gibi bir şey olmuş yönetim azcık panel dışına çıkıp bu vatandaşın peşine düşerse bence en az 20 hesap satışını yapılmadan engelleyebilir duyduğuma göre by arkadaş'da deli gibi birleşme istiyormuş çünkü elindeki hesaplar ölü evrenlerde olduğu için çok kelepir fiyatlara gidiyormuş dertli çok dertli...

• Birleşme

@jetsu bu yakında sizin evrende hesap satıyorlar kesin kıracaklar ahaa ilan açıklaması bu Hesap 27M puanda 23M kademe puanı 4.5M filo puanı fiyat sorunuz çok uyguna vercem @__savasci__ sizin evrende kademeci hesap satıyorlar arkadaş piyasa araştırması yapıyor * e1 de ilk 160 içindeki kademeci (150 rip ve nakliyeler var ) bir hesap ne kadar eder acaba? @RCUBE sizin evrendede şuan hesap okuyorlar ama rakam çok uçmuş arkadaş * Spicada filo sıralamasında ilk 5 te hesap. Fiyat 1000tl pazarlık payı va…

• Birleşme

Ogame tr yi alalım olmaz mı

• Kuralsız Evren

GATE35 - - Öneriler

Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,GATE35: “3 7 20 gün tarzında cezalar kalksın En ufak cezada bile bu evrene atılsın hesaplar Hileciler burada kozlarını paylaşsınlar ” evet bak bu da mantikli. bir tur hapishane gibi ama yok olmaz. burada hile serbest oldugundan bi sekilde yuksek kar edip geri donebilir ” Çıkış yok giden gelemez Hatta o Evren’in ekonomi hızı x20 felan olsun Hilecilerin amacı ego tatmini değil mi Ee birleşmeliyede gerek yok bu evrende Çünkü sürekli birileri yakalandığı için en aktif e…

• Kuralsız Evren

GATE35 - - Öneriler

3 7 20 gün tarzında cezalar kalksın En ufak cezada bile bu evrene atılsın hesaplar Hileciler burada kozlarını paylaşsınlar

• Birleşme

Birleşme olmamasının hiç bir mantıklı açıklaması yok en can yakan nokta bu Ama şöyle bir gerçek var bu konu altında yazan ve ya takip kemik bir kadro var tahminim 200kişi En acı gerçekte bu konuyu hiç takip etmedyeb Yeni evren açılsın diye ortalıkta dolaşan 200kişi hatta fazlası oyuncu var Ortalama 150sinin evren başında ciddi km aldığını hepimiz görüyoruz biliyoruz Bence bizim 200kişi bu oyunda söz hakkı olan kısım olduğunu düşünmüyorum

• Birleşme

Savaşçı böyle pasta yapmayı nereden öğrendi ahshjwjsjw

• Birleşme

Alıntı ,FK..: “Valla ben birleşmeden umudumu kestiğim için oynadığım bir kaç evreni silme moduna almayı düşünüyorum. Silmeye kıyamadıklarım için de evrenlemizde özellik değiştirmek için çalışmalara başladık. Bana göre birleşme 2019 yılından önce açıklanmaz. ” Tek evrene düşürdüm O hesapta sıfırdan oynadığım çok emeğim var Çok çöp ettim çok geri döndüm Hem ortamı hemde hesabı bırakamıyorum Yanlışlıkla ittifak bırakıyoruz dese Muhtemelen forum hesabını dahii kapattırıp bir daha asla gelmem