Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Spica Modern Cafe

Alucard - - Spica

turnuva evreni olmaz gibi arkadaşlar onların daha mühim konuları var malum sonuçlandı onu konuşurlar evrenlere bakın siz

• derneğin elektriği kesilmiş kimsecikler yok jeneratör alayım mı size

• 2019'a kadar 65019 mesaj

Alucard - - Geyik Sofrası

tosba kurtulmuştur elinizden

• Spica Modern Cafe

Alucard - - Spica

Alıntı ,HARU: “@Alucard modum geyikteki başlığı buraya spicaya taşıyabilirmiyiz ? dilekçe yazsak işleme alınır mı n dersiniz ” olmaz o zaman geyikte tek başıma kalırım hem burası benim evrenim bile değil saygılar @Darkmoon modum

• Tokyo Ghoul

Alucard - - Sinema & TV

Alıntı ,ShutDownn: “(Gizli İçerik) ” spoiler severiz biz devam et sen okuruz

• Spica Modern Cafe

Alucard - - Spica

Alıntı ,pirss: “bölüm modum sohbet esnasında sizi menşınlayıp sohbete muhabbete davet ettiğimiz de rahatsızlık duyuyormusun ” tuzak sorular bunlarla gelme bize pirss

• Spica Modern Cafe

Alucard - - Spica

çok piramit yapıyorsunuz demedi demeyin yıkın piramitleri en güzeli müstakil olanı

Alıntı ,4EVER: “Zamanında tosbayı kesmeme izin verilseydi şimdi burda parti yapıyor olurduk ” itiraf et ne yaptın tosba yok ortalıkta gözümden kaçtı sanma

• Spica Modern Cafe

Alucard - - Spica

Alıntı ,RCUBE: “Etiketleme olayında Nirvana ” bildirim de geliyor mu bari

• Spica Modern Cafe

Alucard - - Spica

Alıntı ,RCUBE: “Alıntı ,Alucard: “Alıntı ,RCUBE: “ben geyiğe gidiyorum post kacağım oranın modu @Alucard değil mi? ” siz post kasın ben okurum ” @RCUBE bu modu sevdi ” kendini mi etiketledin sen

• Spica Modern Cafe

Alucard - - Spica

Alıntı ,4EVER: “benim favori yeşilim Darkmoon ona serenat yapıcam Alucard kıskanmasın ” dün akşam benim için geyikte şarkılar söylüyordun yalan dünya işte haru şahitsin sen de

• Spica Modern Cafe

Alucard - - Spica

Alıntı ,RCUBE: “ben geyiğe gidiyorum post kacağım oranın modu @Alucard değil mi? ” siz post kasın ben okurum Alıntı ,4EVER: “Alıntı ,RCUBE: “Hava kara bulutlu Yine yağmur yağıyor Sanki günahsız gibi Gözlerime bakıyor of of of... ” bu sevdadan hayır yok artık burada bitsin ” gözüm üstünde yeşil yeşil o şarkıyı unuttum sanma

Alıntı ,RAMBO: “Alıntı ,Alucard: “siz uyuyordunuz hani ne oldu bir anda birlik oldunuz benim için ” Bi beş dakka uyutmuyon ki ZaLım Mod , tam uyuyacakken ceeee diye ortaya çıkıp uykumuzu kaçırıyon ” tamam hadi ben de uyudum rahat rahat uyursunuz artık

siz uyuyordunuz hani ne oldu bir anda birlik oldunuz benim için

Alıntı ,unresoLved^: “@Alucard banlansın ” sonra çok özlersiniz öyle söyleme

herkese benden de iyi geceler gözüm üstünüzde yeşil yeşil

Alıntı ,4EVER: “Alıntı ,Alucard: “artık istese de istemese de o şarkıyı dinlerken ben gelirim aklına ” Artık dinleyemicem ”

artık istese de istemese de o şarkıyı dinlerken ben gelirim aklına

Alıntı ,4EVER: “Alıntı ,Alucard: “Alıntı ,4EVER: “Alucard modum çöm mod dicem olmucak siz kendi kendinize şeyetmişsiniz de aklıma bile yeşil oldugunuz gelmemiş ” hepimiz çömüz ama sen daha çöm çıktın forumda yeşil dersen akıllara biz geliriz tabi ” Emel sayından-bak yeşil yeşil dinleyip aklına Alucard mod gelen varsa bi adım öne cıksın bişiy denicem ” sen bir şey deneme

Alıntı ,4EVER: “Alucard modum çöm mod dicem olmucak siz kendi kendinize şeyetmişsiniz de aklıma bile yeşil oldugunuz gelmemiş ” hepimiz çömüz ama sen daha çöm çıktın forumda yeşil dersen akıllara biz geliriz tabi

Alıntı ,RAMBO: “Aleme Bir @noe^ Gerek Yiğitlere @pirss Gerek Geyiğe Varmak İçin @HARU yu Bilmek Gerek ” beni unutmuşsun Alıntı ,4EVER: “kapat gözlerini kimse görmesin yalnız benim için bak yeşil yeşil çok değerli bi parçadır ” Alıntı ,4EVER: “lisede bi sevdiğim vardı yeşildi gözleri açıp açıp dinlerdim ey gidi şimdi aklıma geldi açayımda emel sayın bi söylesin ” yeşil filan yazınca ben de şarkıyı bana söyledin sanmıştım

• nihayet yeni başlık açıldı burası kilit ponçikler

video yok siz söyleyin şarkıları

Alıntı ,HARU: “gir müziği Ocağım söndü nasıl beladır Bırakıp getti bu ne devrandır Dünya gözümde kerbeladır Allah'tan bulasın ” Alıntı ,RAMBO: “Ocağım söndü nasıl beladır Bırakıp getti bu ne devrandır Dünya gözümde kerbeladır Allah'tan bulasın ” baskın marşı güzel oldu

• o zaman yyb dileyelim biz hadi bitirin bu gece başlığı ama uslu durun

Alıntı ,HARU: “Birde @Alucard modda her baskına gelmeli semaveri o koymalı ” tamam o iş ben de Alıntı ,4EVER: “bi dakka şimdi gitti die moduma laf söyletmem hak edene hakkını vermek kıyak olmaz abi goldeni banladılar orderi emekli ettiler alucard modumu yedirtmeyiz ” ama inandırıcı değilsin daha geçen gün beni de gözden çıkarmıştınız

• nerelerdesin sen yoktun yine epeydir

• kazasız belasız bitirin başlığı yenisini açın bence artık

Alıntı ,RAMBO: “Alıntı ,Alucard: “pirss getirmiş ilk o semaveri öyle söyledi ama ben yoktum o zaman görmedim hepimizin işte semaver ben de koruyorum çalınmasın diye ” Bundan sonna bana emanet et sen semaveri modum , yıkamadan paklamadan peçeteyle kurulamadan geri vermem ” ceday çok laf etti bakımsız diye ben de özel bakım yaptırıyorum haftalık Alıntı ,HARU: “@franklinda yı da ayarlayalımda modum semaverle onun ziyafet sofrasını baskın başında kuralım ortaya gülmekten de yazamayız ya olsun ” bask…

pirss getirmiş ilk o semaveri öyle söyledi ama ben yoktum o zaman görmedim hepimizin işte semaver ben de koruyorum çalınmasın diye

Alıntı ,simsek: “Alıntı ,Alucard: “cuma günü uygun olur yeni baskına beni dinleyin siz ” aevrende secın modum ” siz seçin beğenin bana da haber verin Alıntı ,HARU: “Alıntı ,Alucard: “cuma günü uygun olur yeni baskına beni dinleyin siz ” semaversiz gitmem baskına ” semaver bizde tamamdır

cuma günü uygun olur yeni baskına beni dinleyin siz

• Alıntı ,VECiHiTrollKing: “Tüm erkekler ölüyor yav ne spoiler vereyim daha Cüceyle kıvırcık evleniyor con ve kalesinin kızına bakıyorlar. Büyüyor gıraliçe oluyor falan ama herkes ölüyor merak etmeyin ”

• Müzik Kutusu

Alucard - - Müzik Bölümü

Hayko Cepkin & Halil Sezai - Duyanlara Duymayanlara

• GökBörü Göktürk

Alucard - - Sergi Sarayi

RjbnOk.png REA35z.png

• Alıntı ,Castiel: “@GökBörü GöktürkBeni unutalı 5 aydan fazla oldu sanırım ” Alıntı ,GökBörü Göktürk: “oldumu okadar yahu ” 5 ay olduysa çok olmuş yenilemek lazım sen iyi ol sağlığın yerinde olsun da gerisi önemli değil

• Alıntı ,HARU: “semaveride götürmüş @Alucard modumuz bu olmadı şimdi çay içecektim ” çalmasınlar diye semaveri geyiğe götürdüm gelin tekrar yakarız