Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Tebrikler hayrını gör, çıkan çöp gd atıp beklemeye değmez olmasın o

• Alıntı ,cliptonic: “@MeRMi Ma anladım yani filomu kaldırıp oyundan cıktım dolayısıyla mın verdiğim saat-15 dk =filomu kaldırdıgım saat. adam da takip ediyor benı nere ye gidecegini biliyor filonun dolayısıyla bum eğer karşılamassam ” evet aynen böyle, seni takip eden kişi az çok ne yaptığını biliyordur, o yüzden hesaplaması zor bir şey değil

• motor tekniklerinde implusa itki motor takımı denmiş , benim pc deki çeviriden mi yoksa lobiden mi bilemiyorum, bakarsanız sevinirim link bu Yanma motoru İtki motoru prntscr.com/jxsskj

• Alıntı ,cliptonic: “@Radius zaman ayırıp cevap veridğiniz için teşekkür ederim. İyi forumlar... ” aya konuş giden filo her ne kadar radarda görünmese de işinde usta olan bir oyuncu, sizin yeteri kadar takip etmişse eğer filonuzu kaldırdığınızda min almışsa muhtemel inecek yeri de hesaplayıp kilit atabilir bilginiz olsun, tabi siz filonuzu karşılamazsanız vurulmanız gayet doğal ama kilidi yediniz oyundasınız ve gerekli müdahaleyi yaptıysanız zaten vurulmazsınız.

• Birleşme

MeRMi Ma - - Evrenler Arası Tartışmalar

birleşmeden ziyade buna kesin çözüm bulunması gerekiyor, evrenler arası sıçrama geçidi gibi bir şey olmalı ve bunu astro gibi araştırmaya bağlamaları lazım, basılan her kademeye göre de bir üst evrene geçişe imkan sağlamalı, gidilen evrende de mevcut sıçramanın açılması için nasıl bekliyorsak bununda buna benzer bir yöntemle olması makul olur. yada turnuva evreni olacak gerekli araştırma kademesini basan bu evrene gidecek orada belli bir süre kalacak savaşlarını vs yapacak, kazandığını alıp evre…

• Alıntı ,TaYYaR52: “Hadi bakalım herkes ayağa Tam destek hep destek Bütün evrenler güncellensin herkes rahat etsin. Madem birleşme yok. ” Zamanında e1 için ilk postu atmıştım hatta evren dışı da oy kullandık diye tepki verdi çoğu Alıntı ,FK..: “Desteğe destek ” gece bir adet yakışıklı eveti yapıştırdım oraya

• Alıntı ,RAMBO: “Olası bir birleşme için özellikleri birbirine benzer ve birbirine yakın zamanda açılmış evrenlerle eşitlemeniz gerekirken , siz özellikleri çok farklı bir alana çekmişsiniz o yüzden özelliklerinizin aynı kalması yönünde oy kullandım. Zaten yüksek olan özelliklerinizi sizin dediğiniz şekilde değiştirilirse sizinle eşleşecek ve birleşecek evren bulmanız zor olur , birleşme olursa da haksızlık olur. ” Maalesef benzer özellikleri bir araya getirecek bir birleşme olmayacak, birleşmeni…

• Hey maşallah adama bak neler yapıyor, defansa taziyeler , Bu gidişe zirveye doğru emin adamlarla ilerliyorsun badi

• Alıntı ,ArmnGksn: “20milyar madenin var bi de daha fazla harabe istiyosunuz. Napacaksın inaktiflerin harabelerini de mi toplıcaksınız artık fırat Hayır dedim affet, birleşmede karşılaşırız umuduyla ” kim o yav kedidir kedi. cyclone yapmış 5M deu bu gidişle kimeyi birleşirmeyecekler, yapackalar bi araştırma binası basan başka evrene gidecek sorunda temelli çözülecek

• MERKÜRÜ CANLANDIRMA ETKİNLİĞİ

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,By MeLKoR: “board.tr.ogame.gameforge.com/i…2e50dca8bf097674b085d6968 Başlığı yeni gördüm seninki bu karikatüre benzemiş biraz Fırat :d ” hıhıhıh bizimki adet yerini bulsun diye açılmış burayı boşver evren özellik değişim anketine göz at x7 eko istemez misin bak çok güzeldir

• Alıntı ,LAZKRAL: “Hakkinizi arayin insallah bulursunuz ” merkürde tatilde bi LaZKopaT var o sen misin yoksa :D

• dostum daha önce merkürde bu durum 2 defa oldu, ay alındı filo çekildi ve dönüş süresi hesaplandı, filoyu eklemeye 5 saat varken defans kendisine ceza aldırdı, ceza aldığını gördüğümüz anda ticket atıp durumu izah ettik ve cezanın savaştan sonrasına ertelenmesi için gerekli açıklamaları yaptık, ticketi gören yönetici savaşın olmasına 1-2 saat kala cezayı erteledi, defansı vurduk daha sonra da cezayı aldı. ceza aldığını gördüğünüz anda ceza erteleme talebi oluşturmadınız mı ? oluşturduysanız ve o…

• Tüm Pegasus oyuncularını ve destek verecek diğer evren oyuncularını bekliyoruz.

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,yugioh: “Aman niye gelelim oyuna böyle tatil modu güzel gidiyor millet basmış 1000-1500 rip kademecilere saldırsınlar oh ne ala benim oyunda o kadar on olma şansım yok en fazla günde 4 saat ” sen gel gel Alıntı ,sarilarin silo: “eskiden hesabım vardı burda 10m de puanı vardı bi yurtdışına gittim geldim hesap silinmiş yeni hesap açıyım dedim açmaya izin vermedi severdim bu evreni ” yeni üye sorunu var kayıt edilmiyor diye ticket açmıştı arkadaşlar ve sorunun düzeldiğini belirttiler, tekra…

• saldırana hem tebrikler hemde geçmiş olsun ayrıca defansa da geçmiş olsun sıra b isimli arkadaşın hatasıyla aslında çöp gitmiş, bu oyuncuyu daha önce simlemişsin ne kadar gd lazım olduğunu da biliyorsun neden hazırlık yapmadın ? burda senin hatan büyük, ayrıca mesaj atmış olsanda ve adam bu mesajı görmüş olsa da senin rakibin, neden aldığı harabeyi sana versin ? şu oyunda harabe çalmak kadar ustalık isteyen başka bir iş yoktur, oyunun ilk mantığı en kısa sürede iticiyi basmak ve herkesten önce o…

• tebrikler emrullah geçmiş olsun balamir, malesef balamirin tarzı bu, zamanında merkürde ittifakımızda olan arkadaşın hesabını aldı gayette kuvvetliydi, efendice oynar diye düşündük ama öyle olmadı aradan 3-4 gün geçti evrendeki kademeciler olsun filocular olsun, hepsinin sömürgelerine girmeye başladı , yapma böyle dememe rağmen devam etti, devam etme sebebi de her sömden 10m alınca günde 30-50 arası böyle saldırı yapınca 300-500 m arası geliri oluyormuş vs, uyarıları dikkate almayınca @badboy_75…

• Alıntı ,ArmnGksn: “Alıntı ,MeRMi Ma: “rekorunuz hayırlı olsun tebrikler, not : bir şey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim, bu evrenin açıldığı günden şu savaşa bitimine kadar ayrı ayrı olmak üzere ne kadar km harcadınız ? ve çıkan bu harabeyi topladıktan sonra tershaneye verdiğiniz madeni çıkartmak için ne kadar km harcadınız ? @ArmnGksn ” Sormaya çalıştığın şey anladım fırat. Ben filoya dönmeden nanitleri ayarlarım. Nanit 5-3-3-2 sömlerim var. Madeni yayıp filo basınca sabahtan akşama kad…

• rekorunuz hayırlı olsun tebrikler, not : bir şey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim, bu evrenin açıldığı günden şu savaşa bitimine kadar ayrı ayrı olmak üzere ne kadar km harcadınız ? ve çıkan bu harabeyi topladıktan sonra tershaneye verdiğiniz madeni çıkartmak için ne kadar km harcadınız ? @ArmnGksn

• Betelgeuse Neo

MeRMi Ma - - Yardım & Sorular

Hocam bu oyuna ciddi emek VErdiğinizi söylüyorsunuz haklısınızda ama her yeni gelişmeyi de forumdan takip etmek sizin göreviniz , 4 ay önce bu lobi gelecek diye bas bas bağırdılar , son 1 aydırda gerekli hazırlıklarınızı yapın diye söyleyip duruyorlar , siz bunları yaptığınız halde giriş yapamadıysanız ticket atacaktınız , ticketi bilmiyorum demeyin lütfen , hadi bilmiyorsunuz buraya konu açıp destek isteseydiniz her türlü yönlendirilirdiniz , vurulmuş olsanız bile ticket atmışsanız size yardımc…

• Bayramanız kutlu olsun

MeRMi Ma - - Merkur

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyorum.

• Tebrikler kar güzel defansa taziyeler

• Alıntı ,interStyle: “kayit ettim nasil yollicam ” videoyuyoutubeye yükle yöneticiye ya özelden yada ticket atarak video linkini verebilirsin.

• NIGHT STALKER [SNaKeS] vs. pRaeToR

MeRMi Ma - - Evren 1

tebrıkler geçmiş olsun vur vur affetme

• tebrıkler rekor hayırlı olsun , bize denk gelmezki böyle uzun uzun offf verenler @ArmnGksn bak millet neler vurduruyor sen anca git kokoreç ye tek başına bizi davet etme ikramda bulunma emi @*Cyclone* ne diyorsun bu işe armana bi ayar çekmek lazım olmuyor böyle

• iosta sorun yok girişler rahatça oluyor, een azından bende sorun yok hem pc hem mobil takır takır işliyor

• tebrıkler güzel savaş olmuş son damlayı da kuruttuğunuza göre artık bir birleşme şart adama - puan kazandırdığın için cezalısın çöpün hepsini uzay boşluğundan salın gelsin bana

• her iki tarafa hem tebrikler hem de geçmiş olsun rekorunuz hayırlı olsun, evren özellik bakımından zararı hızlı kapatmaya yönelik özelliklere sahip , o yüzden bu zarar iki tarafa da dokunmaz,

• Birleşme

MeRMi Ma - - Evrenler Arası Tartışmalar

lobide sıra çok olur mu ? eğer bekleyeceksek geceden adam dikeyim de yer tutsun birde bu lobi neye benziyor acaba , ekteki resimler gibim olur mu 1 board.tr.ogame.gameforge.com/i…2e50dca8bf097674b085d6968 ___________________________________________________________________ 2 board.tr.ogame.gameforge.com/i…2e50dca8bf097674b085d6968

• Oyundaki Şaibeler

MeRMi Ma - - Xanthus

Alıntı ,DENGESIZ: “@shadow_blade @MiZanTropisT @CosMo Bu adamlarin oyunda yaptiklari cok saibeli. Oyundaki nickleri GameOver - Mizantropist - Cosmo olan bu sahislar binbir turlu hile yapmaktadir.Ekip olarak calisan bu sahislar resmen Xanthus evrenini isgal etmislerdir. Yonetimin bunlara el atmasi lazim. Siz oyuncularin ise bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Kullandiklari programlar sayesinde oyunu hile hurdayla yonetiyorlar. Aman dikkat edin hile hurda ya bulasan bu adamlarla sohbet bile etmeyin.…

• Alıntı ,*Cyclone*: “marat ne agladın be planlama hatası yapmışssın ” çöpü çaldırmayaydı iyiydi Alıntı ,.TATU.: “hayır tabikide yan sistemden kitlediğimden dolayı süre uzun ben kitledim 1 sn ile filonun gideciği belli olmuş oldu aynı sayfada oldugundan dolayı 15 dk da zaten kitleyebiliyor durum bu benden 1 sn öncesinede o kitledi aynı süreyle kitlemiş ve harabeyi almış oldu ben kitlemesem sorun yok bana harabeyi vermemek için sen al oldu plan buydu ” her iki tarafa da geçmiş olsun , saldırıp avan…

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,*Cyclone*: “sen fena zulacı çıktın 20 milyar maden vardır sende bizde de bir tane robot var 20-22 saat on sorsan kademeci bana bakıcılı oynuyorsun diyor kendi oyundan çıkmıyor o eglendiriyor beni yoksa evrenin keyfi kaçmış ” senınki belliki ağır işsiz kademeci adamın ne işi var o kadar online süresine, çok çok günde 6 defa gir malları topla bak keyfine, yok mu hesap verinde eğlenecek orda biraz

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,*Cyclone*: “Alıntı ,MeRMi Ma: “Alıntı ,*Cyclone*: “birleşmeden sonra baya muhabbet olur inşallah ” lobi gelecek hataları düzelecek yamalar yapılcak sonra birleşme duyuurusu yapılacak sonra vakit tanınacak sonra birleşme olacak, uykum geldi valla en az 6 ayı var ” en iyisi hesabını ver Arman a sen bırak birleşme olursa çağırırız seni ” buda mantıklı düşüneyim ben bunu bir :D, olmadı madeni veririm sıfır hesap açarsın kafaya gelirsin onunla

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,*Cyclone*: “birleşmeden sonra baya muhabbet olur inşallah ” lobi gelecek hataları düzelecek yamalar yapılcak sonra birleşme duyuurusu yapılacak sonra vakit tanınacak sonra birleşme olacak, uykum geldi valla en az 6 ayı var

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,*Cyclone*: “Alıntı ,MeRMi Ma: “Alıntı ,*Cyclone*: “KBL kim ulaşıp tatile aldırmak lazım ” SEN tanıdıklara bi ulaş kbl elbet bu başlığı görür tanıdıkları toplaki ekonomiye can gelsin ” merkurde oynayıp ne etcekler zaten en son 2 milyar metal kaptırdılar sana sen gel japede destek ol bana ” destek istedin de vermedik mi inaktif verin bana Alıntı ,ArmnGksn: “Risusun hesabını bana verin ben canlandırırım evreni Birleşmeye aç kaldı bu evrenler yav, nedecez biz. Kaldır indir inaktif döv bütün …

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,Endorfin: “uzak evrenden selam merkür oyumu birleşmeye verdim. bir oyum daha olsa yeni başlayanlarla ilgili olana olurdu. diğer seçenekler pek mantıklı ve oluru varmış gibi durmuyor. umarım birleşmeye dahil olursunuz bol şans.. ” @Endorfin öncelikle hoşgeldin, uzak diyarlardan getirdiğin destek için teşekkürler, kampanya adını açıklıyorum getir dostunu başlat oyuna, benden kap pegasustan bir hesap

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,*Cyclone*: “KBL kim ulaşıp tatile aldırmak lazım ” SEN tanıdıklara bi ulaş kbl elbet bu başlığı görür tanıdıkları toplaki ekonomiye can gelsin

MeRMi Ma - - Merkur

* SIRALAMA * PUAN * OYUNCU * ITTIFAK * * * * * 90 * 4 429 432 * TerrateX (vI) * * 91 * 4 371 693 * TaTaR (vI) * * 92 * 4 355 706 * Altwar (vI) * [SPQR] * 93 * 4 205 756 * CaLLiST0 (vI) * [DoS] * 94 * 4 202 326 * ATTiLA (vI) * [TURAN] * 95 * 4 160 619 * Seko (vI) * [SPQR] * 96 * 4 075 143 * 2miracLe (vI) * * 97 * 3 846 980 * sconia (vI) * * 98 * 3 651 731 * BloodMoney (vI) * [ISTIKLAL] * 99 * 3 605 167 * TIESTO (vI) * * 100 * 3 555 273 * DeaDWaY (vI) * [ISTIKLAL] LİSTEDE İSMİ BULUNAN OYUNCU VE İ…

MeRMi Ma - - Merkur

* SIRALAMA * PUAN * OYUNCU * ITTIFAK * * * * * 51 * 9 434 729 * matrai35 (vI) * * 52 * 9 343 397 * Bay Z (v) * [FNATIC] * 53 * 9 296 422 * Silver (vI) * * 54 * 9 221 078 * Reaver (vI) * * 55 * 9 031 977 * GeneraL ZenG (vI) * * 56 * 8 944 293 * zoro (v) * * 57 * 8 778 121 * Dr Jr (v) * [Smurfs] * 58 * 8 730 680 * LSI (vI) * * 59 * 8 514 789 * Mrsmart (vI) * [ISTIKLAL] * 60 * 8 311 985 * CeMSuLTaN (vI) * * 61 * 7 857 293 * OxyGeN (vI) * * 63 * 7 094 109 * Angelous (I) * * 64 * 7 089 290 * HELLYEA…

MeRMi Ma - - Merkur

* SIRALAMA * PUAN * OYUNCU * ITTIFAK * * * * * 8 * 59 471 976 * DeuTMaN (v) * * 11 * 49 387 179 * Osetya (vi) * * 12 * 48 065 035 * saskin (v) * * 13 * 39 529 309 * cavana (v) * * 15 * 31 962 194 * ALsAncAK (v) * * 17 * 30 063 341 * Sayanora Beybi (vI) * * 18 * 29 462 678 * oYuN_MaNia (v) * * 19 * 27 923 482 * Yugioh (vI) * [TUGRA] * 22 * 20 771 247 * majestic77 (vi) * * 23 * 19 523 053 * kutul amare (v) * * 24 * 19 095 113 * Beelzebub (vI) * * 25 * 17 566 289 * KissYou (vI) * * 26 * 17 320 899…

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,oYuN_MaNia: “alın allstara açiyim hesabı herkesi almışsınız ztn ” sen kazana düştün