Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• hakkaten durmuyor bu cocuk. tebrikler. gecmis olsun braveheart

• Birleşme

__savasci__ - - Evrenler Arası Tartışmalar

Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,Marlox: “Yönetimden birisi yıl sonuna kadar birleşme kesin demişti. ” Ama hangi yıl sonu? ”

• Kuralsız Evren

__savasci__ - - Öneriler

@HUTAME ben bu öneriyi yaparken , sadece hilesiz oynayaman kişiler burada oynasın diger evrenler huzur bulsun ve süresiz kapanma cezası alanlar oyuna veda etmesin burda devam edebilsin diye dusunmustum ama , böyle bir evrenin ogamenin en kalabalık en canlı en ölümsüz evreni olabilecegini dusunmemiştim. Meğer öyle olacakmış. Buradaki yazılardan bunu anlıyorum. E o zaman demekki ogamenin buna ihtiyacı varmış. Bir Pilot evren açılmasında bir sakınca görmüyorum. iyi bir gözlem olur

• Kuralsız Evren

__savasci__ - - Öneriler

Alıntı ,bunedirya: “Böyle bir evren açılma ihtimali 0(sıfır)'dan daha düşük. ” ingiltere serverinde oylamaya sunulmuş. yani sıfır yok . bu suan tartısılan bir konu

• Kuralsız Evren

__savasci__ - - Öneriler

Alıntı ,Ke29: “Ya anlamıyorum burda o kadar Evren var adminler kimseye hile yapmayın demiyor ki aksine yapın ama yakalanırsaniz da cezasına katlanacaksın diyor kısacası yiyorsa yap diyor Onu bunu bırak ya arkadaş dürüst doğru düzgün oynamak çok mu zor anlamıyorum ” sanırım çok zor. zor olmasa senelerdir bu hile furyası bi yerde biterdi. ama bitmiyor.

• Kuralsız Evren

__savasci__ - - Öneriler

var var organize oldumu kapatiyorlar

• Kuralsız Evren

__savasci__ - - Öneriler

Hileciler evrenden giderse oyuncu sayımız duser diyorsun ama , Hile yapanlar banlanıp kapansın diyede her mucadeleyi vieriyorsun :)) bu ne yaman celişki yahu.

• Kuralsız Evren

__savasci__ - - Öneriler

yav hileci ile aynı evrende oynamaktansa hilesiz lerle oynamaya devam ederiz daha iyi. ayrıca kuralsız evren zaten var. adına Origin evreni deniyor. ama türk serverinde değil.

• Birleşme

Alıntı ,FK..: “Sen 13 sene x1 oynadın ama senin o 13 senelik oyun zamanında hızlı evrenler açıldı. Kimse sana veya o 13 senelik oyunculara o evrenlerde kayıt açmayın demedi. Hızlı evrenlerde oynasaydınız da sizin de 13 senelik oyuncuları yakalayan hesaplarınız olsaydı. Sen şimdi kimseye diyemezsin ki senin evrenin benden 5 sene sonra açıldı ama hızından ötürü benden yüksek puandasın ve beni beklemen lazım birleşme için. Öyle bir dünya yok. ” var öyle bir dünya hemde çok güzel var. neden var bili…

• Birleşme

Alıntı ,freddy: “Özellik değişimleriyle evrenler neden denk hale getirilmeye çalışılır ki? Bu bence yanlış bir yaklaşım, Hız konusunda isteklere bağlı olarak değişim yapılabilir ancak eko, harabe oranı ve deu tüketimi bence makul bir ortalamayla her evrende eşit olmalı. Benim 2-3 senede çok daha fazla emek ve efor sarfederek bastığım filoyu 5-6 ay da basabilenler var, O da benim geçtiğim yollardan geçsin yorulsun törpelensin, Adam yüzde 70 harabeyle 2M filodan 2-3M kar yapıyo var mı böyle bir dü…

• Birleşme

yani x10 u misal veriyorum. 5 olur 6 olur vs zaten tavrınızı bu sekilde koymanız lazımdı (tum evrenlere soyluyorum) Hangi evrenle birleselim diye bi anket acacaktınız. cıkan sonuc orda kapı gibi duracaktı. sonra diyecektiniz ki , biz şu evrenle birleşmek istiyoruz o sebeple şöyle bir çalışma yapın özelliklerimizi bu sekilde dizayn edin bizde o evrene birleşme gelene kadar puan olarak yakınlaşalım. böylece birleşme gunu geldiginde yönetimde kimi kimle birleştirecek daha kolay belirlerdi.

• Birleşme

esas eski evrenlerle birlesecekseniz hiz degisimine ihtiyaciniz var. sizi x10 yapsinlar. su 5 6 ay da kapatin farklari kapatabildiginiz kadar.

• Birleşme

ya iste o yuzden talep edin o saydigin eski evrenlerle birlesin. bu konuda acacaginiz anketlere kulak vereceklerdir.

• Birleşme

Alıntı ,RAMBO: “Alıntı ,__savasci__: “bizde her zaman kalir e1. ” Rakamlı evrenlere karşıyım , bütün rakamlı evrenler yok olmaya mahkumdur.Bu gün TR içerisinde bir birleşmeyi konuşuyoruz , fakat gelecekte international bir birleşmeyi konuşacağımız günlerde gelecek, international arena'da maalesef E-1 diye bir evrenin planlandığını zannetmiyorum. Bunu görmek için kahin olmaya gerek yok. ” kehanetlere kaldiysak cok kehanet var bak bi tane yazayim. bir gun bu olacaksa hersey ilk basladigi yerde yan…

• Birleşme

2 sene goturur Alıntı ,GATE35: “Birleşme geçici çözüm bence Bugün birleşsek bile 2020 ocak ayında ağlamaya başlıcaz birleşme Evren’ler öldü diye Birleşmeden çok daha iyi bir proje yapılmalı Daha efektif bir şey olması lazım ”

• Birleşme

bizde her zaman kalir e1.

• Birleşme

Alıntı ,RAMBO: “Alıntı ,__savasci__: “biz goc evreni degiliz hedef evreniz. bilgi yoksunu arkadasim ” Hedef evrenlerin özellik değişimine ihtiyacı olmaz, zaten özellikleri muntazamdır ve aktif kullanıcıları diğerlerine oranla çok daha fazladır. ” ne munasebet. bize gelecek evren lere gore kendimizi entegre ettik. suanda pega haric her evrenle birlesebiliyoruz. (bazi detaylar hal olduktan sonra) gelecekte pegaya da entegre olucaz yada pega ya bize gore bi ayar verilir

• Birleşme

biz goc evreni degiliz hedef evreniz. bilgi yoksunu arkadasim

• Birleşme

Alıntı ,jetsu: “Evren ozellık degısımı tamamen asıl amacımızı baltaladı mıllet o yone kaydı.Gecıcı bır cozum yerıne kalıcı cozumun bırlesme oldugu gorulmekte.Eskı evrenlerın deu tuketımı ıcın acmıs oldugu anketler harıc gerısı bence gereksız.Gundemı mesgul etme amaclı olaylar x7 ekonomı olsa evren 1 ay sonra bırlesme olsa senı ne kadar tatmın edıcek gıdıp de kendını ozellık olarak ıyılestırıp senden daha guclu evrenle bırlestıgınde o zaman sızlanma olmaz ınsallah .Ben de deut tuketımı ıcın bır a…

• Birleşme

bazı oyunculardan mesajlar alıyorum. birleşmeden ümitlerini kesmişler.. şimdi bakın arkadaşlar birleşmenin beklenen den cok daha fazla gecikmiş olması başka bir şey birleşme asla olmayacak demek başka bir şey. Bu birleşme oyle veya boyle eninde sonunda olacak. ha gecikti evet ama sadece gecikti. bu iş olacak. olmassa zaten ogame diye bişey kalmaz ortada 30 tane evren çöp olur. E adamlar da videolarda 50 kere soyledi olacak diye. ve bu oyle 3 sene gecikmes bekliyoruz ama 2 ay olur ama 5 ay olur a…

• Birleşme

en olmayacak evrenlerde bile gordugun evren ozelliği değişim isteklerine bakıyorum. herkes x7 x6 x5 falan istemiş maşşallah. demekki herkes pegasusla birleşmek için oldukça istekli. ama bakıyorum pegasus da aynısını istemiş

• Kuralsız Evren

__savasci__ - - Öneriler

aynen evrenin adı da alkatraz olsun. isminide bulduk. yönetim uyuma bak herseyi biz yapıyoz :)) şakaya vurduguma bakmayın. bazı oyuncular var bunlar her evrene girip kayıt yapıyor. biton da para harcayıp genede her evrende hileden banlanıyor. belki bu kişiler burada banlanayacaları için bu evrene kayıt olur hem banlanıp paraları da heba olmaz. bizde kurtuluruz

• Alıntı ,darthfero: “tanıtım güzel olmuş ama nedense tarihi dizilere bir türlü alışamadım game of trones herkes sever ben ilk 10 dakikada kapattım yinede izleyenleri var olur kesin ” zaten game of thronesi kimse ilk 10 dakkada sevmedi. ben de cidid bi sabırla 2 sezon sabrettim. bak 1 2 bolum olsa neyse 2 sezon diyorum. ama sonra cok fena sarıyor ve sende Game of thrones sevenler kulubune katılıyorsun

• ya ben brad pitt in oynadıgı truva filmini cok sevdigim için bu diziyide bi hevesle açmıştım. 1. bölümü izledim ve hayal kırıklıgına ugradım . cunku o filmdeki hikaye ile bu filmdeki hikayenin alakası bile yoktu. olayı cok farklı açıdan ele almıslar ve ben o açıyı hiç sevmedim

• Alıntı ,pirss: “lâ aynı sisteme gd daha uzun gidiyo bende @alcol1qmatador forumda global olarak 100 k imza topla oyum sana hep ince ince odun kesilecek deilya kışa hazırlık kalın kalın keserik bizde ” o nasıl bir imzadır devamını bekliyoruz

• o birlesmenin oylama kismindaki herseyini ben yaptim. hemde sizin ziril ziril aglamaniza engellemek icin varinizi yogunuzu ortaya koymaniza dis evrenlerden adam toplayip muhalefet etmenize ragmen :)) çatır çatır . insanlar size degil bana inandi kivranmaya ve sallamaya devam burasi evren 50 forumu biraz adap ogren evren1 konularini buraya tasiyip soz hakki dogurma

• darisi diger darkside lerin basina

• hangi oyun platformlariymis onlar. Pes oynasak tayyarin Sallama gucu 20 olurdu ben evren 50 nin mağdur olduguna inanmiyorum. cunku mağduriyet evren 1 ile kiyaslanarak soyleniyor. evren 1 senelerce x1 oynarken burasi x2 idi. 7 8 senelik oyun hesaplarinin oldugu bu evren bizi gecmis kim madur ? lakin bu birlesme 6 ay icinde gelmesse e50 nin bu tarz istekleri karsisinda patirti cikarmicam demistim. o sebeple sozumde duruyorum. cunku birlesme olayini gercekten insanlarla alay edecek boyutta geciktir…

• Kuralsız Evren

__savasci__ - - Öneriler

Alıntı ,GATE35: “3 7 20 gün tarzında cezalar kalksın En ufak cezada bile bu evrene atılsın hesaplar Hileciler burada kozlarını paylaşsınlar ” evet bak bu da mantikli. bir tur hapishane gibi ama yok olmaz. burada hile serbest oldugundan bi sekilde yuksek kar edip geri donebilir

• Kuralsız Evren

__savasci__ - - Öneriler

1 adet numunelik evren acilsin istiyorum. kufur kurali haric hic bir kural olmasin. hersey serbest olsun. bu evrende sınırsız multi bakicilik filo kirma teamwiever bilimum program kullanimi alayı serbest birakilsin. Aleni aleni yapilabilsin. hatta bundan sonra hileden dolayi diger evrenlerde kapanma cezasi alan hesaplar bu evrene atilsin burada oynamaya devam etsin. hem boylece yoneticilerde oyuncularda hile konusunda iyi bir gozlem tecrubesi edinir hadi bakalim

• ya bi karar verin dunya rekoru mu degil mi . bi onceki baslikta 20 basan var diyordunuz

• adminim simdi turnuva bitrigine gore arkadaslar relax takilabilir degilmi? kural mural kalmadi. filo kirmak multi vs alayi serbest arkadaslar

• Birleşme

belkide oyuna geldiniz . belkide bu ozellik degisimleri agziniza bal calmak icindi. boylece sikayetler unutulacakti. simdi en az 2 ay ozellik degisim sureci icin beklersiniz sonra da ozellikler degisir oda bi 4 5 ay herkesi yatistirir. boylece fk nin dedigi gibi 1 sene sonra yine "aa bi dakka ya hani biz birlesiyorduk ne oldu o is " deriz. gecmis olsun tabi bu isin kotu senaryosu belkide dedigim gibi agustosta goc tercihleri yayinlanir

• Birleşme

Alıntı ,FK..: “Alıntı ,__savasci__: “benim tahminim agustos ” zor. ” Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,FK..: “Alıntı ,__savasci__: “benim tahminim agustos ” zor. ” Problem şuraya sıradan bir birleşme olacaksa bence hiç birleşmeyelim oyunun sonu gelsin daha iyi Ama bu kadar beklemenin üstüne Gf şöyle bir açıklama yapsa Eyy vatandaşlar öyle bir birleşme yapıcaz ki Bir daha birleşmeye gerek kalmayacak İttifak olarak çimlerde yuvarlanacaksınız Ama 1yıl daha bekleyin derse beklenir Ama gidip 2-3 evren birleşt…

• Birleşme

benim tahminim agustos

• Birleşme

forum toplulugundan dışlanmış kişiler benim yazilarimi alintilamasin. lakin yazilarim hakindaki degersiz fikirlerini hic merak etmiyorum

• Birleşme

lobi nin daha yerdeki mermerleri tam dosenmedi duvardaki alçıpanlar takilmadi oooo istiyonuz ki lobi den 1 gun sonra birlesme gelsin. yok oyle bak dqha yarin ustalar gelip boya yapacak. - koskoca lobi bu

• Şu Fukaraya Yardım Edin!

__savasci__ - - Xanthus

evet lobi ile birlikte açmıslar hyırlı olsun