Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 948.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Konyalı Savaşı Üzerine ....

Dell - - Yildun

konu çok çalkantılı allak bullak birşey yazılanları merak ediyorum ama okurken sıkılıyorum ama birşeyi çok merak ediyorum herhangi bir art niyet olmadan sadece merak ettiğim için saygılı bir şekilde soruyorum lütfen cevap verecek olan var ise saygılı bir biçimde cevap versin çünkü gerçekten art niyetim yok merakım var savunan ekip takdire şayan bir dayanışma içerisinde güzel bir plan yapmış bu planı yaparken evrenin dengesi değişme zımbırtısını düşünerekten olası ceza alma riskini düşünüp ticket…

• tebrikler savunan kondom gossarli miydi ?

• tebrikler güzel organizasyon savunan tarafın garları yakalayamaması tüm işi bozmuş garları yakalayamadığından dolayıda duramayan arkadaşlarına gocunmaya hakkı kalmamış bence

• Revolte_07 + Algan <> MorG + ARDANIL

Dell - - Yildun

Alıntı ,Adu35: “Neyi tartıştığınızı ben anlayamadım. Morg adlı şahsın tek başarısı Ardanılın onu ciddiye alıp dur atması. Algana geçmiş olsun, Ardanıla tekrar tebriklerimi sunuyorum. emek verilmiş filo ” aslında hile hurda vs olmayan tertemiz bir savaş tartışacak birşey yok yani

• tebrikler bu savaşa çok sevindim savunmadaki oyuncu 30m maden 30m filoyu hep yerde bırakıp diğer oyuncuların boş yere deu yakıp zaman kaybetmesine sebep oluyordu artık böyle yapmaz heralde

• azaazil adlı oyunuc nasıl kırıldı

Dell - - Yildun

varmı gelişme

• 2 tarafada tebrikler zararlar eşit olmuş

Dell - - Yildun

Alıntı ,Rancodes: “beyler morg daha yarım saat önce 3.241 dekiki komutan logara kalktı adam benden dur istedi .. bu adamın offa yatması imkansız .. algan dediğiniz oyuncu on süresi 16 saatin üstünde ve sadece 2 genel arasında vurulmuş tecrübeli bi oyuncu ... bu adam mı morgu off sanıp kalktı şimdi .. başka hiç bişey demiyorum size ” işte şansa bala oldu bişeyler

Dell - - Yildun

Dell - - Yildun

Alıntı ,SahTe-Joker: “TebRikler Ve GEçmiş Olsun Diyip Gidicektim lakin Dell Kardeş. Senin 2m Metal için Ne solar lara kalktıgını Ben biliyorum az cok Hic sevmem şu oyunda solar vuranı Haz almam Vura biliyorsan filosuna Kalk Adam sana entare birşey yazmamış solar vurdun diye kızmış buda onun en dogal hakkı. Solarci Adam Aciz adam filodan Korkan adam dır. ” valla zamana göre keyfime göre solarda vuruyorum 1-2 m madenede kalkıyorum boyumdan büyük filolara çakılıp harabeyi toplayıp zararı telafi ett…

Dell - - Yildun

Alıntı ,Algan: “Senin Harabeni Dahi Toplamayacağım. Bunu da Yaz.... ” 2_PSCTT0_Q_400x400.jpg

Dell - - Yildun

Alıntı ,Algan: “Senin Eziklik Nedenini Biliyorum. Seninle Özelde Bile Konuşurken Asla Terbiyemi Bozmadım. Ama Şimdi Son kez Bu Forumda ve Oyunda Terbiyemi Bozuyorum. Seni Bu Foruma İki Kulağından Amerikan Doları İle Asarım. Benjamin i Gördükçe İçin Sızlar. ” 1.jpg Sistemime geldin benden kat kat büyük filon vardı 8-10 dakika gibi kısa bir sürede beni vurabiliyordun bende kolay lokma olarak görme diye ve bana o saatlerde filo kaldırama diye saldırdım yerdeki deularını aldım yerdeki 3-5 soların pa…

Dell - - Yildun

Alıntı ,Algan: “Bak Güzel Kardeşim Kimseyi Küçük Görmem Asla. Her Cevabım Eğlence Amaçlıdır. Bunun Bir Oyun Olduğunu Hatırlatırcasına. Lakin Tavrın Hiç Hoşuma Gitmedi. Savaş Sonrası Seni Tebrik Etmeme Rağmen. Güzel Bir Plan Kurdun Tebrik Ederim Dememe Rağmen Hala Böyle Büyüklenerek Kime Neyi İspat Etmeye Çalışıyorsun... Terbiye Sınırlarını Aşma. Sana Tebrikten Sonra En Yegane Temennim Olur... ” tavır konusunda hoşuna gitmeyen nedir anlamıyorum ciddiyetten ve saygıdan asla ödün vermedim ama senin…

Dell - - Yildun

Alıntı ,stirlingite: “saldıran ekibe geçmiş olsun, yyb lar.. savunan ekibe tebrikler, güzel set, muazzam kar & aksiyon olmuş ” teşekkürler bana göre kar önemli değil durmaya gelen olmasa bile ben filoyu kaldırmayıp harabeyi toplayacaktım küçük filolar ile büyük filosu olan oyuncuları alt etmek çok keyif verici oluyor

Dell - - Yildun

Alıntı ,HRB84: “Serverda adam bırakmadınız, sizden korkudan tatile aldım:)) ” sen ucuz kurtardın aynı sonu yaşayacaktın ama biraz daha uyanık çıktın küçük detaydan çözdün olayı helal olsun ama bence elinde sonunda aynı sonu yaşayacaksın

• Alıntı ,KUZEY89: “Alıntı ,publica: “tebrikler bana da geçmiş olsun güle güle harca harabeyi, iyi oyunlar ” Hocam sana kasıtlı asılan birsey değil Sözde filocular için ” saldırana geçmiş olsun savunanada tebrikler dipşeysi yazdığın şeyi okuyunca publica devamlı saldırıyor solarlarını vuruyor seni rahat bırakmıyor gibi anladım ben ama galiba öyle değilmiş publica öyle biri değilmiş laf olsun torba dolsun diye yazılmış birşeymi ?

Dell - - Yildun

16-07-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Revolte_07 [KNGSMAN] ________________________________________________ Hafif Avcı 57.042 Kruvazör 1.748 Komuta Gemisi 495 _________________________________________ Saldıran Algan [KNGSMAN] ________________________________________________ Hafif Avcı 14.768 Ağır Avcı 2.228 Kruvazör 9.203 Komuta Gemisi 2.274 Muhrip 2.231 _________________________________________ Savunan MorG ________________________________________________ Küçük Nakliye Gem…

Dell - - Yildun

Alıntı ,Hopaa: “Villeguard ceza almışın sesinde cıkmıyor ” utanıyormudur acaba

• tebrikler savunana geçmiş olsun demeye gerek yok daha bir sürü satılık pardon takaslık esap var evrende

Dell - - Yildun

Ceza gelmis

• JoeBLacK + STRIKER <> MorG + Aristo Han

Dell - - Yildun

Alıntı ,JuMaNJu[Ju]: “:x9: ” ben anladım

• kar zarar durumuna bakılırsa eğer saldirana geçmiş olsun savunana tebrikler

Dell - - Yildun

Alıntı ,varlayokarasi: “Tebrikler çok güzel savaş, saldıranlara geçmiş olsun. ” teşekkürler Alıntı ,Czar Eos: “Savunanlar siz hangi dağın aslanısınız :))) Savunan arkadaşlara 10 numara tebrıkler eder hernekadar düşmanımda olsa joeblack gecmiş olsun derim ” teşekkürler Alıntı ,TURIDY: “Saldiran ekibe geçmiş olsun , savunan ekibe tebrikler. Sunum güzel olmuş. Ama savaşlarda sunum yetersizliği var. Bir gün vurulur yada çakilirsam evrene vasiyetim olsun. Güzel bir sunum isterim.:) ” teşekkürler sunu…

Dell - - Yildun

13-07-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran JoeBLacK [GUARD] ________________________________________________ Hafif Avcı 11.290 Kruvazör 1.000 Komuta Gemisi 3.290 Fırkateyn 9.700 Casus Sondasi 2 _________________________________________ Saldıran STRIKER [BEN TEK] ________________________________________________ Kruvazör 5.016 Komuta Gemisi 1.300 Fırkateyn 1.493 _________________________________________ Savunan MorG ________________________________________________ Küçük Nakliye Ge…

• Alıntı ,SahTe-Joker: “evrende forumda burayı takip edenler anladı sen anlamadı isen mesebin cok geniş miş. ” bence bu ağır olmuş

• Alıntı ,JON NOOW: “Alıntı ,Dell: “boogeyman dan eşşek yükü ile maden kaldırdın bastın filoyu artık zaten vuramazsan yuh sana ama olay farklı yere kaydı şuana kadar savaş asmadım lafına dönersek zaten boogeyman hariç savaşın yokmuş gibi birşey bunada bir cevap yazsana şuana kadar .... yüzünden savaş asmadım derken yalandan yere öyle yazdım artislik olsun diye itiraf et bence ” boyle bir savaası neden assmyım soylermisin mantıklı mı konustukların zaten filoyaa yeni baslamıs biri için bence mukemme…

• Alıntı ,JON NOOW: “Alıntı ,Dell: “Alıntı ,JON NOOW: “bende senin görüsüne katılıyorumkardesim...... kendileri saavas ypar bir halt olmaz millet vaas yaapınca altındaa biseyler araanır kim ne dersedesn elinizde bir belge kanıtvars aacarsınız ticket op lar gerekeni yaparlr gereksiz muhabbete girip insaanın sinirini bozmayn suana kadar savaass asmadım bir aastım herkes icinde birseyler aradı nasıl bir düsüncedesiniz anlayamıyorum polemeğe kimseyle girecek degilim o mesaj bana grosarli taarafından y…

• Acer - Virus Infection

Dell - - Izar

11-07-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Acer [kazik] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 2.232 Hafif Avcı 18.559 Ağır Avcı 178 Kruvazör 4.080 Komuta Gemisi 396 Bombardıman Gemisi 124 Muhrip 166 Fırkateyn 643 _________________________________________ Savunan Virus Infection [WARRIOR] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 600 Geri Dönüsümcü 5 Casus Sondasi 100 Solar Uydu 2.920 Roketatar 9.711 Hafif Lazer Topu 5.5…

• Acer - Virus Infection

Dell - - Izar

10-07-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Acer [kazik] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 1.100 Kruvazör 1.100 _________________________________________ Savunan Virus Infection [WARRIOR] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 680 Geri Dönüsümcü 8 Casus Sondasi 100 Solar Uydu 2.387 Roketatar 475 Hafif Lazer Topu 20 Küçük Kalkan Kubbesi 1 Büyük Kalkan Kubbesi 1 _________________________________________ Savaş sonras…

• Acer - Virus Infection

Dell - - Izar

10-07-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Acer [kazik] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 500 Bombardıman Gemisi 126 Muhrip 166 Komuta Gemisi 401 Fırkateyn 648 Ağır Avcı 191 Kruvazör 4.022 Hafif Avcı 23.839 _________________________________________ Savunan Virus Infection [WARRIOR] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 600 Geri Dönüsümcü 5 Solar Uydu 3.030 Roketatar 7.406 Hafif Lazer Topu 10.355 Ağır Lazer Topu …

• Virus Infesction - Acer

Dell - - Izar

Saldıran Virus Infection [WARRIOR] ________________________________________________ Fırkateyn 50.000 _________________________________________ Savunan Acer ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 9.195 Büyük Nakliye Gemisi 8.003 Hafif Avcı 4.443 Ağır Avcı 1.530 Kruvazör 3.096 Komuta Gemisi 2.197 Koloni Gemisi 1 Geri Dönüsümcü 17.300 Casus Sondasi 2.575 Bombardıman Gemisi 850 Muhrip 545 Ölüm Yıldızı 19 Fırkateyn 4.210 Roketatar 10.000 Hafif Lazer Topu 3.000 Ağır Laz…

• hakan0202 [Plt C8] vs. kilit [ULTRA]

Dell - - Yildun

tebrikler

• Alıntı ,JON NOOW: “bende senin görüsüne katılıyorumkardesim...... kendileri saavas ypar bir halt olmaz millet vaas yaapınca altındaa biseyler araanır kim ne dersedesn elinizde bir belge kanıtvars aacarsınız ticket op lar gerekeni yaparlr gereksiz muhabbete girip insaanın sinirini bozmayn suana kadar savaass asmadım bir aastım herkes icinde birseyler aradı nasıl bir düsüncedesiniz anlayamıyorum polemeğe kimseyle girecek degilim o mesaj bana grosarli taarafından yaazıldı ben kendi yanımdan yazmadı…