Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 158.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Zibal Evreni 100cü sırada

ViqiLante - - Takas

Zibal evreninde 100cü sıradaki hesabım vardır.(ViqiLante) Ekonomi 86 Arastırma 186 Askeri 193 4Gezegen var Suan Kademeler basılı maden harcanırsa 90e kadar gelir. 18 16 10 19 genel olarak kademeler Filo pek yok kademe saglam gitmeyi tercih ettim.Ama ileride filoya dönerim diye gezegenler yaklasık 100er sistem arayla atıldı.Gezegenler tarla edilebilecek kişilerin yanındadır:D Tekliflere açıgım. Eski evrenim Spica yı ve ittifakım POTC özledim, burdan onlara selam olsun:D

• Uriel Veda Edenler

ViqiLante - - Uriel

bende bıraktım ne 4x ne 1x en iyisi 2x.D hem kademeciler için hem filocular için en iyi evren 2x filo hızı olan evrendir...bu tatil boyunca tarazedde spicada urielde oynadım ama en iyisi spicaydi. belki iss olsa cok daha guzel olurdu ama yinede cok ii.ne 5dk bir bakmak zorundasın nede bi yan sisteme 2 saatte gitmek zorunda...belki 3x de denemek lazım ama 2x en iyisi...

• Spica Modern Cafe

ViqiLante - - Spica

Alıntı ,Itachi Uchiha: “Sıradaki parça sökmeye gönderdiği gdleri kilitlenenlere gelsin Sistemdeki çöpünle avunur gönlüm Daha dün ayımdaydın şimdi nerdesin Ne çabuk söktüler nerde o çöpün Belli ki dönülmeyen uzak sömdesin Ne güzel de duruyor çöpün sistemde Sanki bana gel diyor uzak sömlerde Soruyorum seni tüm gdlere Belli ki dönülmeyen uzak sömdesin Bu evrende en mutlu beni sen ettin Çöpü söküp gelicem diye beklettin Ağlamaklı bir günde beni terkettin Belli ki dönülmeyen uzak sömdesin ” Bayıldım …

• 10M Altı Savaşlar Başlığı

ViqiLante - - Uriel

16-09-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 1 _________________________________________ Savunan ZEN ________________________________________________ _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran ViqiLante ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 1 ( -0 ) _________________________________________ Savunan ZEN ___________________________________________…

• 10M Altı Savaşlar Başlığı

ViqiLante - - Uriel

bu zamana kadar hiç karanlık almamıs birisi olarak oyuna girdigimde 2ci sırada olmama ragmen evet yine o karanlıkcılar sayesinde ilk 100de bile degilim. sizin için 150 lira 200 lira bişey degil ama bizler için oyuna para yatırmayanlar için yine karanlık yine karanlık demek hakkımız. oyunculugunuza lafım yok ama karanlık kullananlar oyun basında kullanmayanlara karsı haksız avantaj saglamaktadır.gece uyurken normal sartlarda 2 roketatarın yeterli olacagının dusuncesi sizin paranızla bi cırpıda si…

• Elvada Spica Elvada Kademeciler:D

ViqiLante - - Spica

Arkadaslar oyunu bırakacagım... artık kademeciler rahat rahat yerde filo bırakabilirler:D , Hesabı devralmak isteyen varsa oyundan yazarsa sevinirim...eger deviralacak kimse cıkmazsa 2ci gunde tatilden cıkıp savunmalar filo satılıp muzayedeye uçuk teklifler verilecektir.D bana maden atar mısın diye mesaj atmayınız lutfen:D Hakkınızı helal edin benden bukadar... benden yana helal olsun... Oyundakı hesap ismi suan: DeviredlirSaglamHesa Sağlıcakla Kalın... Kademeciler :

• tebrikler abi benimde takibimde olan birisiydi...online suresi yuksek olan birisi;harabeyi toplamıs olması sasırtıcı degil.D

• 05-09-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Kruvazör 4.000 _________________________________________ Savunan MaMuLiTSa [GOG] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 3.284 Hafif Avcı 3.194 Kruvazör 1 Komuta Gemisi 1 Geri Dönüsümcü 94 Fırkateyn 1 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Kruvazör…

• tebrikler bizde savas yapıyoruz sanıyoruz kendimizi:D savunanlara gecmiş olsun...

• 04-09-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Kruvazör 4.000 _________________________________________ Savunan kirlian [IYI] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 131 Büyük Nakliye Gemisi 1.840 Hafif Avcı 103 Ağır Avcı 10 Kruvazör 15 Geri Dönüsümcü 1.493 Casus Sondasi 20 Hafif Lazer Topu 1.148 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran ViqiLante [POTC] _______…

• Alıntı ,VECiHiTrollKing: “Alıntı ,ViqiLante: “Alıntı ,Hydrogen: “bu yetmeeeez devamını sabırsızlıkla bekliyoruz ” kademeciyim anca bukadar.D fazlasıda cevremde pek yok... tskler tebrikler için...kar kardır:D ” 406k filon var la ne kademecisi ” tam filocu degilim ben aldıım madeni kademeye yatırıyorum... ara arada filo basıyorum. kademeler yaklasık 33 27 29 cogu kademeciden ii kademem var..:D

• 03-09-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Kruvazör 400 _________________________________________ Savunan Frost ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 898 Koloni Gemisi 1 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Kruvazör 400 ( -0 ) _________________________________________ Savunan Frost ____…

• 03-09-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Kruvazör 4.006 _________________________________________ Savunan Osiris ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 1.156 Geri Dönüsümcü 404 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Kruvazör 4.006 ( -0 ) _________________________________________ Savunan …

• 03-09-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 1.500 Hafif Avcı 15.000 Kruvazör 4.044 _________________________________________ Savunan Mirhann ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 300 Hafif Avcı 13 Geri Dönüsümcü 2 Casus Sondasi 30 Solar Uydu 7.368 Fırkateyn 2 Roketatar 7.000 Hafif Lazer Topu 1.137 Ağır Lazer Topu 343 Gaus Topu 61 Plazma Atıcı 39 Küçük Kalkan Kubb…

• Spica Modern Cafe

ViqiLante - - Spica

ilk olmazsın.D oyun bu sonucta kendi becerimle bi kademeciyi vurmam zor senin hatanla vurablilrim:D kac bn var onu sole bi hele:D

• Spica Modern Cafe

ViqiLante - - Spica

neyse elbet bi gun denk gelirsin.D yada elbet bi şekilde ogrenirim:D ama durduk yere milletin solarlarını vurmam tarla etmem... ama kar bırakırsa dişimizi dolduracak kadar emin ol saldırırım.D azar azar ust uste koymadan ilerleyemeyiz.D

• Spica Modern Cafe

ViqiLante - - Spica

kademeci dusmanı degilim:D gordugumu kalkarım bide benim dusmanlıgımla vurulmaycaksın ki kendi hatanla vurulacaksın... lutfen biraz cesaret biraz özguven.D

• Spica Modern Cafe

ViqiLante - - Spica

Alıntı ,VECiHiTrollKing: “Neyse 3 haftaya gidiyorum. Vurabilen vursun. Misal bu gece maçı izlerken uyuyakaldım saat 00:41'de uyandım biriniz de sonda atmamışsınız ” oyunda olmana okdar alıstık ki o taraflara bile bakmıyoruz.D bide su unresolvedin oyundaki hesabı ne cok merak ettim.D kacak gureşiyor olmaz ki.D

• Spica Kademe Takibi

ViqiLante - - Spica

32 27 29 32 27 29 33 27 29 33 27 29 33 27 29 32 27 29 32 27 29 32 27 29 29 25 25 plazma 11 nanit 3 astro 16 basılı

• oktay abi gecmiş olsun... dunyada oyundan daha önemli şeyler var tabi dogru secimi yapmıssın:D vuran arkadaslarda cok sanslılarmıs senin bole bi sanssızlıgının ustune denk gelmişler:D telefonu suya dusmustur abimizin... saldran arkadaslara tebrikler...

• Alıntı ,unresoLved^: “Alıntı ,ViqiLante: “Alıntı ,unresoLved^: “somurdun evreni yav. Tebrikler ” yok be usta.D kucuk bi filomuz var... yagmacı takılıyoruz.D marat vurmasın diye basmıyorum... aman dikkat cekmeyelim:D ” Valla ben o madeni kademeci halimle zor görüyorum sen gunde kim bilir kac savaş yapiyosun Kademecilere dokunmuyon dimi ” usta gucum bi kademecilere yetiyor artık.D oyuna zorda kalmadıgım surece para yatırmak istemem ama kendimi zor tutuyorum su gezegenleri iskan etmemek için.D cevr…

• Alıntı ,HE-MAN: “Alıntı ,yasarolmez: “tebrıkler ama yazın kenara marat 1 hafta demez karayı da alır ” yalniz benim anlamadigim diyojen bu gune kadar hic vurulmadan geldi bildigim kadariyla ve su anda marat onu vuracak gucte simdi diyojen vuruldu her ne kadar copu almis olsada deut iceren filolarini kaybetti onlari basamaz simdi tekrar baslayip 25k firkayi vuracak filoyu nasil olusturacak @yasarolmez arkadasim? ” biri bana su yazılanları acıklayabilir mi anlayamadım...kim kime dum duma olmus...ge…

• Alıntı ,unresoLved^: “somurdun evreni yav. Tebrikler ” yok be usta.D kucuk bi filomuz var... yagmacı takılıyoruz.D marat vurmasın diye basmıyorum... aman dikkat cekmeyelim:D

• 31-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Hafif Avcı 16.191 Kruvazör 4.199 _________________________________________ Savunan indy [57 ALAY] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 155 Hafif Avcı 4.139 Ağır Avcı 37 Kruvazör 223 Komuta Gemisi 12 Geri Dönüsümcü 45 Casus Sondasi 26 Bombardıman Gemisi 4 Solar Uydu 111 Muhrip 99 Fırkateyn 3 Roketatar 5.916 Hafif Lazer Topu 5 Ağır Lazer Top…

• gecmiş olsun asel... tebrikler savunan arkadasa.

• Alıntı ,Hydrogen: “bu yetmeeeez devamını sabırsızlıkla bekliyoruz ” kademeciyim anca bukadar.D fazlasıda cevremde pek yok... tskler tebrikler için...kar kardır:D

• 30-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Kruvazör 1.500 _________________________________________ Savunan sampiyon besiktas [YNP] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 100 Büyük Nakliye Gemisi 3.000 Hafif Avcı 60 Koloni Gemisi 5 Geri Dönüsümcü 77 Casus Sondasi 52 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran ViqiLante [POTC] _________________________________…

• tebrikler bukadar buyuk iki savasın bi gunde gerceklesmesi biz forum takipçilerini ayrıca sevindirdi.D sıralamada dususleri gorunce insan merak ediyor... nasıl vuruldu nasıl bi stratejı izlendi diye.D savasları paylasman senin için önemli olmayabilir ama bizler için önemli:D wolworini savunma vururken yakalamışsındır heralde:D en iyi yaptıgı iş:D savunanlara gecmiş olsun...

• tebrikler abi sıradaki isim belli aslında da...çok deu yaktırıyor.D

• tebrikler abi wolworinin canı cekmiştir:D

• tebrikler abi kar kardır.D bosa durmasın filon.D

• tebrikler bende filo sayısında bi dusus farkettim ya vurdular yada saglam savas yaptı diye içimden geçiriyordum:D saglam savas olmus ama su telefonlarına bi baksan filonda biraz erken inseydi abi daha buyuk bi savas bizi bekliyordu...D nasip tabi k4r4 selamlar.D bu arada beni vuracak kişiyi bekliyorum oyunu bırakmak için.D vurunda bitirek su evreni.D

• 22-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Kruvazör 630 _________________________________________ Savunan Lykee ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 124 Büyük Nakliye Gemisi 1.192 Solar Uydu 190 Roketatar 75 Hafif Lazer Topu 4 Gaus Topu 12 Plazma Atıcı 5 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran ViqiLante [POTC] ___________________________________________…

• 22-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran ViqiLante [POTC] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 400 Hafif Avcı 10.000 Kruvazör 2.800 Komuta Gemisi 1.000 _________________________________________ Savunan indy [57 ALAY] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 1 Büyük Nakliye Gemisi 95 Hafif Avcı 105 Ağır Avcı 170 Kruvazör 574 Komuta Gemisi 45 Geri Dönüsümcü 19 Casus Sondasi 17 Solar Uydu 45 Muhrip 124 Roketatar 3.567 …

• tebrikler abi saglam yagma...

• Alıntı ,zarslan: “Evet. :)) Bugünlerde ağırlıklı kademeciler vuruluyor. Sana da tebrikler. Savaşlarını forumdan takip ediyorum. Temiz iş çıkarıyorsun. ” teşekkurler... bi parca filomuz var bakalım...arada gordugumuzu vuruyoruz sansımız yaver giderse...

• tebrikler:D kademeciler yatıyor heral:D

• tebrikler dostum savasmaya devam...