Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 150.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Birleşme

* Anekin * - - Evrenler Arası Tartışmalar

Alıntı ,GATE35: “Bu konuda olay olmasın arkadaşlar kapanmasın tek birleşme başlığı Rica ediyorum sizden @Bolorpo Tatildesin demi Ama şu birleşmeye bi el atsan ” test bolorpo lar birleşip tek olduğu gün bizim birleşeceğimiz gündür

• Birleşme

Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,*Cyclone*: “napıyonuz gençler imp ittifağı bizle aynı noktaya gelemiyorsa rpid ile hiç gelemez o konuda raadım keşke imp e vurulsam ” Ejder kime laf soktun anlayamadım jajsjajskak Bize sokmuş gibi gözüküyorsun Bir daha okuyorum kendinize bile olabilir Ama içimden bir ses ripd diyor ahdhwjjs ” laynnnnnnnn hahahahahah yapma bunu gece gece ahhaha ah karnım

• Birleşme

dağılıyoz ortam bozuldu

• Birleşme

Alıntı ,ShutDownn: “Alıntı ,* Anekin *: “Hem bırak hayatında 10M deu bir arada görmüşmüki o he de geç ” 7M var sadece ” Yazıklarım olsun Tenekeler de 10M var Sen hala 7 desin Sonda atsan tenekeye 1M zorla çıkar

• Birleşme

Hem bırak hayatında 10M deu bir arada görmüşmüki o he de geç

• Birleşme

Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,* Anekin *: “@GATE35 in kulak böyük o zaman yüz yüze sahilde gece içerken pek farkedememişim demekki ” Ulu orta söyleme bunları sonra yancı diyor tenekeler hahshqhshwj Hayır şimdi seni vursak multi derler Vurmasak yancı derler Derler derler 10M dedi ya la adam ajzjajjsajbswh ” Hakkaten bak vurulma olayını düşündümde vurmama olayı aklıma gelmediydi o değilde iyi yedik ama herkez yancı gibi yedi midyeyi

• Birleşme

@GATE35 in kulak böyük o zaman yüz yüze sahilde gece içerken pek farkedememişim demekki

• Alıntı ,ExtraTerrestriaL: “Alıntı ,PatrickJane: “bi arkadaş 0 puandayım v.s bir şey demiş , oyunda kaç kişiye yardım ettim hatırlamıyorum hiçbirisine maden lazım mı diye sormadım bana noob olan herkese hemen hemen maden attım ” beleş maden dağıtıyorlarmış %35’lik paydan @* Anekin * ” Hesap yeni benim çok gelir 35 0,5 yeter şimdilik kim atıyor madeni gençler

• Birleşme

Alıntı ,ShutDownn: “Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,Silent Hill: “Alıntı ,FK..: “2019 ortaları diyorum hala birleşme birleşme diyonuz ” Haziran dan once olsun ben de sana 1 Milyar deu vercem.2019 EYLÜL ” Güzel rakamlar konuşun lütfen hahsjajsaj ” Gate bi 10M deut fişeklesene ” O kadar deutu evrene döküp yakın sonra Az kaldı ama ben yapacam o dedğimi

• Alıntı ,PatrickJane: “evrende olmayıp bütün meseleyi forum postlarından takip eden arkadaşları pistten alıyoruz düğün bitti hade . 4ever sen zahmet etme biz gittik zaten temiz temiz oynayın abişlerinizle Stein hala vicdandan bahsedebiliyor musun sahiden ? ” Taze hesabım var 0 puan oldumu ? Maden atarmısınız banada Kasayım %0,5 bile çok bana

• Maşallah maşallah birleşme olmadan daha evrenler yavaş yavaş kaynamaya başlamış tek tek Adamın wp konuşmaları var ve kendi eşrafı itham eden tarafı tiksiniyorum diye kınıyor, insana bir aynaya bak demezlermi yada biri demedimi daha

• Alıntı ,*Cyclone*: “Alıntı ,MptzLL: “çatıyı gördün mü ki sen ? ” ciddiye mi aldın ortam ısınmış geyik yapıyorum ben ilyas birşeyler karalamış ciddiye alamayacagım takviyeciyi ilyas dışındakileri toplaa hepsi bi ilyas etmez hile konusunda ” Bunu diyen noobun benim 3 yıllık hesabımın, 1 yıllık oturmuş kademeli hesabın filosundan fazla filosu var ve bana ne ithamda bulunuyor ve üstelik hesabı 1 yıllık Ejder ben sana sonda atmadım çünkü filon yoktu bişeyin yoktu, BASAMIYORDUN çünkü.. Ben seni böyle …

• Alıntı ,MptzLL: “malecit filo var mı ? Solar vurmuyorum ben filo yoksa devam etmeyeceğim sohbete ” Adam bence son noktayı koydu ahmet Diyecek başka bişi yok. Filosu olmayan adamlada tartışmanın anlamı yok. Bu tartışma havada su dövmeye benziyor. Hepinizi vurucam çocuklar gibi, hepinizi vurucam git önce filo edin öyle çık karşımıza Çok boş muhabbet. Ne haliniz varsa görün goygoy olarak.

• Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,Maledict: “hah valla sesimi duydular ekip olarak geldiler. kabul müsünüz beyler ilyaslara yancı olacak mısınız ” Bizim IMP ittifağı üyelerinden başka kimseye yancılığımız yok olmazda Kendinizle karıştırma bizi Kimlere nasıl peşkeş çektiğinizi çok iyi biliyoruz Hayır ömründe 20M filo görmeyen adamlar gider yapıyor Merak etme Toruktan alışığız senin gibi gereksizlere ” Haahahhaha Hahahha la sesli güldüm kırmızılı yere

• ahmet şaşırdın sen hakkaten imp beni yerde görse vurur evet muhabbetim var iyi kötü biz dost itti yada ve benzeri birşey olmadık ne ben onların yancısıyım nede onlar bizim biz yakın zamana kadar hep rakip olarak gördük birbirimizi ve halada öyle seviyeli bir rakip olarak gördük, onlarda bizi keza sizin gibi her karşımızdakini yancı, ocu bucu olarak görmedik

• Başına ilyas ile luca düşsün emi @Maledict ilyas aşağı luca yukarı sıkılmadınızmı adlarımızı ağzınıza almaktan ilyas yada luca geldide başlığa taşmı attı size hem ayrıca ağa babalar derken ? hepimiz ağa babasıyız, buna ismail de dahil, sanki ismail ı vurdularda sıra bize geldi, kilit atıpda vuramadınız o zaman. Dİyeceğim oki ismail de ağa babamız, bende öbürüde diğeride, bizde maraba yok, hepimiz agayız. Eridanusda biz çakıldığımız zaman, filo üstünlüğünü kaybettiğimzde bile vuramayan siz birleş…

• Birleşme

Bolorpo adminim seviliyorsunuz bakın, kızmayın banada. Forum olsun tekniklik olsun sizin kadar koşanı görmedim, samimisinide görmedim pek yada sayılıdır şu ogame yönetici tarihinde. Yalnız forumdaki görevi bırakın bence, tamamen tekniğe yönelin. İncelicem dediniz 2 aya dayandı benim ticket dönüş yok Korkuyorum yani birleşme mevzusuna dönerse diye

• Birleşme

Bolorpo adminim, 2 yılı geçkindir genel olarak yönetici kadrosundan birleşmeye yönelik kuvvetli hislerini biliyoruz zaten. Genelde yapılan açıklama kutumda büyük hissediyorum ama hep boş. Mesajınızı okuyunca istemsiz güldüm inanın. Komik olmaya başladı bu tarz hissiyatlar. Yapmayın bence bunu artık. Biz ne kasımlar ekimler gördük bitmedi gitti. Bence en güzeli net bir delil, samut ve elle tutulur birleşme oldumu açıklama yapılsın. Bu konuda gameforce uda geçtiniz. Gameforce bile tr yönetimi kada…

• Birleşme

Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,GATE35: “Kitlesel bir hareket yapalım desem olmaz Change.org da imzamı toplasak birleşme için Ya da bimer e şikayet mi etsek vergi kaçırılıyor diye komple kurtulsak ” Birleşme için mutlaka bir plan vardır, hemen olacak veya erkene alınacak bir durum değil. ” Plan yapılmaya başlayalı 2 yılı geçti 3 e dayanır oldu ve hala plan aşamasında. Benim karnım tok, tr yönetimi olarak tabiki bu konuda sizin üstünüze düşen görev az ama tr yönetiminin çoğu konuya ilgisizliği, cezalar…

• pvc sanada son kelamımı edeyim, meydan boş kalmasın Bak multi yapıyorsun yap, oyundur hırsdır hadi anlarız. Ama benim adımı olsun, diğer eski ittifak üyeleri olsun ağzına alıp yalan dolan yapma. Senki ceza aldığında bile yüzsüzlük yapıp hyperx e gidip ağlayıp, aldığın cezanın madenini ondan isteyip, hyperx maden yok dediğinde 100 200 rip boz diyen birisisin. Bunları biz biliyoruz. Çatur çutur ceza yerken adminlere ödemen gereken madenleri dileniyordun sağdan soldan. Vurabiliyorsan vur, as foruma…

• Tabi böyle forumda ulu orta dersem inkar etmen normal Senin yolun yol dedil bilmeni isterim, Ben diyeceğimi dedim Yarın arar yüzleşebilirsinde, istersende bende gelirim konferans da yaparız. Sanada iyi oyunlar.

• Pbc abilerin konuşuyor, vızıltı yapma

• ismail sen şimdi reddevil murat ı tanımıyorum ? ben ondan hesap istemedim ben ona rekor olan savaşda ben yoktum pbc vardı bunları inkar mı ediyorsun ?

• İsmail ben seni vega dan tanımıyorum, sadece ismin geçiyordu, ordan bilirim. Aynı ittide bile olmadık. Ben vega da çok kısa bir dönem kademeci hesapta oynadım çok kısa. Onda da kademecilik yapıp deut verdim ittiye sonrada devrettim gittim. Reddevil a hesapda pvc vardı diyen sensin, bunu bana diyen reddevil, Reddevil ın hesabını isteyende sizsiniz, yalan konuşmayın yukarda allah var. Masasına oturup rakı tokuşturduğum adam bana yalan söylüyor o zaman Benim reddevil a güvenim sonsuz, böyle bir kon…

• Birleşme

O zaman herşeyi bırakın mevcut anketleri, sitemi o admin i buraya transfer için anket açalım

• Şans eseri gördüm başlığı yakubu, geçmiş olsun öncelikle Beni tanırsın Sen tatilde değilken bu olayı yaşamışsın, biz zamanında tatildeki hesapta aynı muameleyi gördük Yaftalandık Belki şimdi biraz olsun anlamışsınızdır bizi Bence uğraşma, değişen birşey olmıcak Uğraşırsanda gönlüne göre olsun

• Birleşme

@wonderlive1973 bir sorum olucak evren birleşmelerinde esas baz alınan unsurlar nedir genel puan mı filomu evren hızımı yada başka etkenler mi

• Birleşme

Arkadaşlar şurda bir hem fikir olmak lazım. Bazı arkadaşlar genel puan üstünden birleşme düşünüyor. Böyle olursa adaletsizlik olur. Yok efendim kademeci filoya dönerse, genel puanda beni geçerse. Bana göre bu yanlış. Ben filocu olarak gelmişim zaten belli bir seviyeye, bu saatten sonra kademeci filo bassa benim işime gelir, benim genel puanımdan fazla olsa ne yazar olmasa ne yazar. Kaldıki aksine ben isterim çünkü adam iyi üretim yapıcak, vurabilirsem ne ala. Bu bütün filocular içinde hemen heme…

• Birleşme

Bir ara bir arkadaş yapmıştı, adı aklıma gelmed, kusuruma bakmasın, gate olabilir ama Şimdi birleşmelerde eko ve araştırmaya bakılmaz bu bir gerçek Daha önce yapıldığı gibi evren hızları baz alınarak birbirine yakın hızlardaki evrenlerin ilk 10 yada ilk 5 de olabilir filoların ortalaması alınarak bir karma denemek lazım. Sanırım çoğunluğa daha iyi uyar Misal x evreni 4x ilk 10 filo ortalaması 50 milyar y evreni 5x ilk 10 filo ortalaması 65 milyar z evreni 4x ilk 10 filo ortalaması 55 milyar ver …

• Birleşme

O değilde artık onu bunu şunu elin coma larından öğrenir olduk, ne kadar acı Bizim coma nerdeki acaba

• Birleşme

Alıntı ,thunderlizard: “Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,thunderlizard: “Bu arada lobi yine ertelenmiş. ” şaka ? ” Org. coma açıklaması ” Neremle güleceğimi bilemedim, Kınamayın beni, bu refleksim artık sinidenmi oldu yoksa böyle olacağını bildiğimdenmidir, imtemsizdi yani Uzunca bir süre birleşme idi lobi idi sadece duyurularda var başka bir haltda yok, sadece gelecek deniliyor ama gelemedi. Bunlar gelesiye daha 50 fırın daha duyurusu olur sonrada hatalar giderilesiye kadar bir sürü yama olur. Kıs…

• Birleşme

Artık sayı sayma, smiley tarzı başlıklar legal, sizinkiler illegal asdadasdada

• haru ile pek muhabbetim yok ama iyi kötü forumda görüyordum. Fosil kısmının saygı duyduğu birisi. Yerden göğe kadar haklıda. Bu adamıda çıldırttılarsa dicek birşey yok pek. Yalnız sitemde bulunulmuşda, üzülüyorum görünce. Benimde beklentilerim vardı ama artık yok. Medet umduğunuz emirhan doğru düzgün kural yorumlıyamıyan olarak görüyorum. Coma desen ara sıra gelip gidiyor. Bolorpo yuda teknik admin yapmışlar. Adam forumamı yetişsin yoksa teknik işleremi baksın. İki karpuz bir koltuğa sığmaz. O y…

• tbr ler geçmiş olsun donsuz oynayan yok mu ?

• Böyle Kural Olur Mu ?

* Anekin * - - Evren 1

Kullanıcılara ateş püskürün, kovalayın, artislik yapın, forumda kullanıcı kalmasın ve milleti soğutun forumdan sonrada forumda post ve kullanıcı sayısını arttırmak için şart koşun Günü gelicek sadece kendiniz kalcaksınız bu forumda, o zamanda birbirinize atarsınız terlik takunya ayakkabı. Dream liler el atsın olaya bence, savaş asmaları F li siteden yayınlamalara başlanır, zamanla artarda, birleşme başlığıda açarız

• Alıntı ,GATE35: “Birleşmeyelim @*cimcime* Bu konu açık kalmış burayıda kitler misiniz ” Biride onu kitlese bide. Sonra hebele hübele, ad isim şehir den hep beraber saçmalarız istedikleri gibi, forum buna döndü çünkü.

• Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,TarikbinZiyad: “Adminim elbette kayıt olan çok olacaktır. Biraz dolaylı sitem bizimkisi.. Özellikle 1 kademe arastırma ya da bina yükseltme mükemmel bir ödül özellikle eski evrenler için. Ama açıkcası eşitlik yok bu etkinlikte. Halbuki şu sıralar OGameTR de benim kadar müsait zamanı olup da filo kovalayabilecek bir elin parmakları kadar oyuncu ancak vardır. 10x i duyunca bayıldım. Dedim döktürme zamanı ama işin km kısmı elimi ayağımı bağladı. Girsem en az 250 liralık al…

• sen çok emin konuşuyorsun, konu ben ticket attım yada tahminden ibaret değil benim evrenimde olmadığın halde ticket dan söz edebiliyorsun adminler inceler elbet şurda tartışıyoruz mesala, iki dakka ciddiyetii koruyamıyorsun, anca pişmiş tandır kellesi gibi sırıtırsın öyle ithamlarımada birşey diyemedin, musalla taşı pamuğu gibi tıkandı ağzın haydi bana eyvallah yeter seni ciddiyealdığım

• haha iyi niyetini yerim senin ben cevap ver, ithamlarıma cevap ver disjointed yada diğerleri multi yapmadı de bana sen kuyruğu kıstırıp kaçmadım de bize diğerlerine cevap ver ejder luca onu bunu demiş olabilir deme, önce net diyordun şimdi ise yuvarlak yazıyorsun, luca nın hakkımdaki yazısı forumda, alıntıla gel buraya kimle uğraştığını bileceksin önce sen adminmisin de elinde ticketlar var ? şu konuyada açıklık getirelim bakalım @wonderlive1973 @Bendis_ @Venice adminlerimiz arkadaşın iddası ağı…