Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• yakari & anti vs. FiRARiST [YCO]

Honulu - - Evren 1

Alıntı ,mancarmi: “Alıntı ,Eksi: “tebrikler,geçmiş olsun yakari alpertunga abimi? ” Yok, alpertunga abi değilim. ” tebrikler mancarmi. hangi ara vakit buldun

• Ay da Nanit

Honulu - - Öneriler

biz olumlu yaklaşıyoruz da gameforce olumlu yaklaşmaz onu demek istiyoruz sen olsan bindiğin dalı kesermisin. nereden para kazanıp varlığını sürdürecek ? kademesini araştırmasını basar herkes kimse km almaz.

• bolorponun dediğiden anladığım aysız sömürgene yakın dost sıçramayı kullanıp filo götürebileceksin. o kadar yani düşününce mantık olarak km kullanımını azaltacak bişey. gameforce böyle adım atmaz gibi geliyor ya o değilde bi vakit kargo kapasitesi artacaktı. kalktım araştırma bile bastım onun için. onunla oyaladılar. sonra adı anılmadı. esamesi yok sonre birleşim dendi. 1 yıldır tık yok. ha geliyodu ha gelecek bayramda gelecek yılbaşında gelecek diye kendi kendimizi kandırıp oyaladık. 3-5 kişi o…

• net bir bilgi yokki daha. arkadaşın sıçrama geçidi kullanılacak ta ama ne maksatla kullanılabilecek? arkadaşın sıçrama geçidinden saldırı yapılabilecek mi o muhim

• arkadaşın ayından saldırı imkanı olursa zaten gezici olayı kalkar. yan hesaplar devreye girer. nooba yakın filosuz hesaplar her yere üşüşür. taşıma geçit savaşları başlar. böyle olmaz tahmin ediyorum. ama yine saldırı amacına hizmet edecek. ama bolorponun anlattığına göre sıçrama basıp savaş yapmanın espirisi kalmaz. km kullanmadan hızlı şekilde savaş yapılır. gameforce böyle adım atmaz diye düşünüyorum

• öyle denmemiş örnekte. ama bekleyip görücez nasıl olacak

• saldırı amaçlı kullanılacak yöntem bu. km kullanımını azaltır. söm atıp sonda ile ay çıkartıp km ile sıçrama basmak yerine söm atılacak+arkadaşın geçidi kullanılacak savaş yapılacak başka birinin geçidinden de kendi sistemindeki aysız bir sömüne geri alacaksın fioyu hmmm @stirlingite 2009-2010 a kadar e1 de idim evet

• Alıntı ,kerimtk: “- dostum bana maden lazım 6g deki aya sallasana - la sıralaman benden yüksek nasıl atayım - saçmalama ya filoyu tek yere topla bana sıçra işte - tamam hemen sıçrıyorum... ” anlatılan örneğe göre bu cazip değil. ay olmayan söme yakın ittifaktan birinin ayı ile sıçrama yapıp filoyu gönderiyorsunuz filoyu yolladın komisyonu ödedin. filo aysız sıçramasız söme vardı ne işe yarayacak merak ettim. ordan geri dönüş var birde.

• ya bişi olmayabilir de çok umutlanmayın fii tarihinde bi müjde daha vardır. gb bn kapasiteleri artıyodu basit bir yenilik bile 2 yıl oldu ses seda yok. kaldı gitti.

• Alıntı ,Bolorpo: “Kim dedi maden sıçratması var diye ? ” * [table] * OGame'in nabzında [/td] [/tr] [/table] * Son bültende duyurulduğu üzere, ittifaklarınız ve arkadaşlarınızla kooperatif oyununuzu (daha doğrusu filolarınızı) geliştirmek için çalışıyoruz. Bu noktada daha fazla ayrıntıya girmek istiyoruz: Temelde bu,sıçrama geçidinin yükseltilmesi ile ilgilidir. Gelecekte geliştirme seviyeleri ve araştırma seviyelerinde ittifakınızın ve arkadaşlarınızın sıçrama geçitlerini kullanabileceksiniz. Bö…

• ee merküre gelip olumsuz oy atan sen miydin

• ogame tek evren önerisi.

Honulu - - Öneriler

çok önce yapmıştım bu öneriyi desteklenmeli. birleşim deyip + 10 20 kişi ile kaderimizle başbaşa olmamalıyız. 2 evren belirlensin. zayıf ve güçlü. isteyen istediğine göçsün

• %80 şartı biraz ağır gibi sanki. o değilde çok az kişi var. 10 kişi olan evrenler var. 3 aktif hayır dese değişim kalıyor. pazarlık payı yokmu

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “burası baskın başlığımı yoksa @Honulu hasan usta tatlıcısı mı Reklam olmasın diye selam vereyim dedim ” BHO dur o

• SAMUEL [Dream.T.] vs. Comandante

Honulu - - Evren 1

boş durmuyosun bakıyorum da seemi vuruyosun kırbacı vuruyosun kırbacı savunana geçmiş olsun

• Alıntı ,MELEK GÖZ: “Bu oyunda var olgumdan beri bu öneri kısmında önerilen 1 şey bile oyunda görmedim . Umarim bir gun gorurum. ” bende onu diyorum da bazıları yeni tabi. belli ki takip de etmemişler. adamlar 10 yıl öneri almasak olur elimizde tonla güzel öneri var diyorlar buna rağmen de yapılan hayata geçen elle tutulur bişey yok misal en son kabül gören onaylanan nakliye ve gd lerin kapasitesi için çalışma vardır yıl geçti ses yok o bile faaliyete geçmedi. adı esamesi dahi anılmaz oldu. halbu…

• taşımayan kalmasın @Itachi Uchiha nakliyeci gibi oldun herkesi taşıyosun bakıyorumda

• Alıntı ,L o d o S: “Alıntı ,Honulu: “gameforce ne yiyecek? o tüccarlara gidiyor satın alınan km nin önemli bölümü. günde 1 tüccar bedava olsa hem gameforceye yaramaz hemde ticareti öldürür. şahsi dostluk gereği olmadıkça kimse ticaret yapmaz. tık tık çeviriverir madenini. tutmaz bu öneri. diğer br konuda önerilerin nobeli olsa ve en güzel öneriyi bulup nobeli de alsanız hayata geçmez. bilin istedim ” Hmm, düşünce güzel hiç bir öneriyi beğendiremeyiz zaten burada herşeye bir çamur. herşeye karala…

• gameforce ne yiyecek? o tüccarlara gidiyor satın alınan km nin önemli bölümü. günde 1 tüccar bedava olsa hem gameforceye yaramaz hemde ticareti öldürür. şahsi dostluk gereği olmadıkça kimse ticaret yapmaz. tık tık çeviriverir madenini. tutmaz bu öneri. diğer br konuda önerilerin nobeli olsa ve en güzel öneriyi bulup nobeli de alsanız hayata geçmez. bilin istedim

• -160 çoh eyi board.tr.ogame.gameforge.com/i…ad451caee11c83e3d5a4ca9e9

• imza isteği

Honulu - - Görsel Tasarım

Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,Honulu: “şükür ki garantisi varmış teşekkürler ” Bende yanlış olmaz ” herkese tavsiye edeceğim. yaptırdım memnunum. sizde yaptırın

• fii zamanında yazmıştım. sonra tekrar alıntıladım. şimdi üşenmeyip arayıp tekrar alıntıladım hala iş görüyor olabilir göz atmakta fayda var *ihtiyacı olana Alıntı ,Honulu: “ Alıntı ,Honulu: “fizyo ancak soların 1-4 arası verdiği yerlerde tek çareniz oluyor. solar 5-7 veren yerlerde solar basılabilir. 3-5k soları korumak ve vurulduğunda yenisini basmak çok yıpratmaz. sık vurulacak olursa yine fizyoya talim. solar 1-2 veren yerde solar basarsanız onu korumak için çok kalın savunma basmanız gerek a…

• imza isteği

şükür ki garantisi varmış teşekkürler

• imza isteği

@Bolorpo bana yaptığın imza bozuldu. çin malı font mu kullandın garantisi yokmu bunun

• 2019'a kadar 65019 mesaj

Honulu - - Geyik Sofrası

serbest çağrışım olmuyo mu kekiksizmiydi

Honulu - - Geyik Sofrası

sibel mi Alıntı ,4EVER: “bol kekikliyse hayır demem ”

Honulu - - Geyik Sofrası

içeriye girdiğimde tospağayı yiyorlardı..

• yok böyle bir strateji. tiz o kademeler düzeltile. legor mezarında ters dönecek

• @Wallace Nasıl gidiyor kademeler. dibini buldun mu

• NR1 [K.R.A.L] vs. SAMUEL [Dream.T.]

Honulu - - Evren 1

toruk gel kurtar evreni adaleti tesis et evren seni çağırıyo 7 ittifak 150 oyuncu 10000M filo ile seni vuramazlar everallah hepsinin sondalarını bi çırpıda vurursun @Toruk Makto @Toruk-Makto @TorukMakto multici mahmut gibi maşallah

• görüyorum ve artırıyorum alman serverlerinde inaktifler teklif ediyomuş

• teşhir direğini şirket kaldırdı. hiç bir ükede yok. geri gelmeyecek hile dersen tr de yaygın. yabancılarda bu kadar olduğunu zannetmiyorum.

• Ay da Nanit

Honulu - - Öneriler

aya gar atılıyor yıllardır

• Spica Modern Cafe

Honulu - - Spica

devrettim ben orayı. çok oldu ne durumda hesap iyi mi

• acil yardım

Honulu - - Yardım & Sorular

bişey olmaz. silmezler filoyu. savaşın olması oyunun bugu olmuş. en fazla çöpü geri verirsin diye düşünüyorum +dilini bilmediğin yerde napıyosun biz burda herkes Türkçe konuşurken bile bazen meramımınızı anlatamadığımız olmuşken elin arjantinlisine nasıl laf anlatıcan internet mahiri çağırın

• adından kaybetti gitti işkal nedir eşki gibi bişey mi

• Ne önerirsiniz?

@modelrommel tecrüben artana kadar, evrendeki oyuncuları tanıyana kadar aktivite yıldızı yanan oyunculara saldırma saldırdığın yerin çevresindeki filocu oyuncuların gezegenlerine bak. onlarda aktivite olması da dikkat edilmesi gerekendir. evren ilerleyince tanırsın zaten kim napıyor. ona göre saldırırsın.

• Ne önerirsiniz?

Alıntı ,Bolorpo: “Saldırdığınız oyuncuya dikkat etmeli, kontrollerinizi ona göre yapmalısınız. ” ne kadar dikkat etsende km ile kurduğun tuzağın başarısız olma ihtimali sfıra yakın değerli adminim. saldırı altında yarıla bitir saldıran için çok tehlikeli savunan için nimet. gf için de nimet. en çok km buralarda harcanıyor.