Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Alıntı ,.TATU.: “Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,.TATU.: “neymıs talebe gore hareketmıs her talep degerlendırılıyorsa evren bırlesmesı en cok ıstenılen talep ozaman onuda yapın derler adama neyse ” Birleşme ne? Gemi falan mı ? ” o kadar uzun yazıdan cımbızla bunu mu çıkardınız sn admin ” Evet. Çünkü diğer cümlelere benim cevap vermem doğru olmaz ama bu konu beni doğrudan ilgilendiriyor. Birleşme başlığında sık sık konu ile ilgili bilgi paylaşımı yapıyorum.

• Alıntı ,FaKe TO FaCe: “Alıntı ,TarikbinZiyad: “arkadaş ne kadar zaman önce belirtmiş durumu neden 6 gün beklenip de geri isteniyor ki? Aynı gün hesabındaki fazlalık filolar sistemden silinemezmiydi? ” İnanın bu durumu ben yazmasaydım kimse farkına bile varmazdı.oynadığım evrende 107k.nak madeni 10dk lık üretmim lakin madeni yollamayacağım.ama isterseniz 107k nak ı silebilirsiniz.bu olaya inanmayanlar zamanında yildun da filomun yere erken indiğinede inanmamışlardı.ve neredeyse oyun kutsaldır oyu…

• OG_HappyDay.jpg 23 Temmuz * %30 + Karanlık Madde (Mutlu Günler) Merhaba OGameTR ailesi, 23 Temmuz tarihinde, tüm gün boyunca mutlu günler etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca her karanlık madde alımınızda +%30 karanlık madde daha kazanabileceksiniz. * Karanlık madde bonusu için oyunda ki bildirime dikkat ediniz. OGameTR Takımınız.

• Alıntı ,.TATU.: “neymıs talebe gore hareketmıs her talep degerlendırılıyorsa evren bırlesmesı en cok ıstenılen talep ozaman onuda yapın derler adama neyse ” Birleşme ne? Gemi falan mı ?

• info@gameforge.com Almanca veya İngilizce yazabilirsiniz.

• Maalesef bu konu ile ilgili bir değişiklik yapamayız. Ben değil OGameTR olarak bir değişiklik yapamayız. Bunu şirkete bireysel olarak iletebilirsiniz.

• Yeni Evren Özellik Anketi

Bolorpo - - Oyun Duyuruları

Sonda deposu için seçiminizi yapabilirsiniz.

Galaksi sayısı için seçiminizi yapabilirsiniz.

İttifak savaş sistemi için seçiminizi yapabilirsiniz.

Harabe alanı için seçiminizi yapabilirsiniz.

Ekonomi hızı için seçiminizi yapabilirsiniz.

Filo hızı için seçiminizi yapabilirsiniz.

Merhaba OGameTR ailesi, Açılacak olan yeni evren için, evrenin bazı özelliklerini sizler belirleyebilirsiniz. Ayrıca bu anket, oyun içerisinden de oyun hesaplarınıza gönderilecektir. Aynı oyları oyun içerisindeki anket içinde kullanabilirsiniz. Tüm sonuçlar toplanarak ortak bir değerlendirme yapılacaktır. Verilen oylar değiştirilemez. Anket 24.07.2018 Salı günü saat 13:00 'de sona erecektir. Yeni evren için sabit özellikler; Savunma Enkaz Oranı Hesap Onayı ve Karanlık Madde Ekstra Gezegen Alanı …

• Spica ISS anketi

Bolorpo - - Spica

Spica için bir çok oyuncu hem özelden itirazlarda bulundu hemde yapılan ankette neredeyse %50lik bir hayır oyu kullanıldı. Bu durumlarda ISS in açılması maalesef mümkün olmayacaktır.

• Merhaba OGameTR ailesi, 25.07.2018 Çarşamba günü, Türkiye saati ile 11:00 - 14:00 arasında tüm sunucularda güncelleme yapılacaktır. Bu güncelleme arka planda yapılacak olup görsel olarak oyuncular tarafından görülemeyecektir. 5 dakikadan kısa sürecek olan güncelleme, oyunlarınızı etkilemeyecektir. OGameTR Takımı.

• Devir etmeyin oynayın. Sonuçta 3. açarken 2 evren vardı.. 5.yi açarken de 4 evren vardı. Yani aynı anda oynanabilir oyunlar.

• Hesabınız ile ilgili bilgiyi ticket sistemi üzerinden öğrenebileceğiniz bilgisi var. Yeni hesap açmayınız.

• OG_MoonChance.jpg 21 - 22 Temmuz * %40 Ay Çıkma Şansı ve %15 Ay İtem İndirimi Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 21 - 22 Temmuz tarihleri arasında, tüm gün %40 'a kadar ay çıkartma şansına sahip olabileceksiniz. Ayrıca Ay itemlerinde de %15 indirim mevcut. *Etkinlik server saati ile 00:01 ' de başlayıp yine server saati ile 23:59 ' da bitecektir. *Bol şans... Ayrıca " Ay Oluşumu " ile ilgili olarak Ay 'ın Evrelerinin Ay Oluşumuna Etkisi başlığına da bakabilirsiniz. Keyifli Oyunlar Dileriz. OGameT…

• Birleşme

Bolorpo - - Evrenler Arası Tartışmalar

Hello dedi de Merhaba yazmadık mı

• Tatile almayın oyununuzu oynayın. Bu nedenle maden kaybı karşılanmaz. Lobi ile sorun yaşayıp oyun mailini değiştiren bir kaç kullanıcı var. Bunların mail değişimleri şirket tarafından yapılacağı için hesaplarının devrine izin verilmiştir.

• Birleşme

En çok maden benim hesapta var.Geçen zibalde ilk 8deydim belki görenler olmuştur.

• Merhaba, İlgili menü artık kullanılmayacaktır. Bültenleri sabit başlıktan takip edebilirsiniz.

• Birleşme

Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,Bolorpo: “:x13: ” bi ittifak kursanız Yönetim diyeŞöyle 15-20kişi aktif oynasanız Sizi vursak felan ” Event serverda vardık,

• Birleşme

• Alıntı ,mezartasi: “Tekrardan bir başlık açmak istemediğim için buraya yazayım dedim. Sayın @Bolorpo 23 haziranda (26 gün önce) 1-2 hafta içinde açıklama yapılacak ve devirler açılacak demişsiniz fakat 18 temmuz oldu hala bir açıklama olmadığı gibi attığımız tickete verilen cevapda 15-20 günden bahsediliyor. şirket yeni ve arızalı bir sistem getiriyor ve bunun ceremesini biz çekiyoruz. ” Maalesef şirket devir ve takas ile ilgili kural güncellemesi yapmadığı için henüz bir bilgi veremiyorum. Hesa…

• Alıntı ,revenge: “Alıntı ,Bolorpo: “Oyuncu veya forum hesaplarının ismini doğru yazalım. ” Bunu bana mı dediniz? Bana dediyseniz nerede yanlış yazdım baktım da bulamadım?Ayrıca revenge olamazsınız revenge çok ceza aldı ” Dikkatleri üzerime çekmemek için kendime ceza veriyorum

• Alıntı ,revenge: “Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,revenge: “@hezzieN bolorpo kimin yönetici olup olmadığını söyleyecek olsa ilk kendisinin kim olduğunu sorarım Bir de @Alucard modumu merak ediyorum ” Bana benim yönetici olup olmadığımı mı sorcan ? ” Hayır yönetici olmayan hesabınızın nickini sorardım demek istedim ” revenge

• Oyuncu veya forum hesaplarının ismini doğru yazalım.

• Alıntı ,revenge: “@hezzieN bolorpo kimin yönetici olup olmadığını söyleyecek olsa ilk kendisinin kim olduğunu sorarım Bir de @Alucard modumu merak ediyorum ” Bana benim yönetici olup olmadığımı mı sorcan ?

• Merhabalar ; Destek sistemi Kullanımı ( Ticket sistemi ) - Oyundan '' Destek Sistemi '' Girişi için ; image.png - Forumdan '' Destek Sistemi '' Girişi için ; image.png - Açılan yeni sayfada öncelikle sisteme kayıt olmak için alttaki resimde belirtilen alana tıklayarak tıklayarak kayıt bölümüne geçiyoruz . image.png - Çıkan yeni sayfada '' Kaydol '' tıklayarak devam ediyoruz . - Açılan sayfada oyuna veya foruma kayıtlı olduğunuz mail adresi ve oyuncu adını girerek kayıt oluşturuyoruz . - Destek s…

• Merhaba OGameTR ailesi, 18.07.2018 Çarşamba Saat 15:00 ' de Lobi Ekranı güncellemesi yapılacaktır. Bu güncellemeden oyuncular etkilenmeyecektir. Düzeltme - Kurallar ile ilgili açılan yeni sayfa tekrar konumlandırıldı. Düzeltme - Yanlış yerleştirilen buton, resim vb. objeler düzeltildi. Düzeltme - Arka plan görüntüsü tekrar optimize edildi. Düzeltme - Bazı topluluklarda Facebook bağlantısı farklı dillerde açılmaktaydı. OGameTR Takımı

• Alıntı ,hezzieN: “Alıntı ,revenge: “@hezzieN bence ya yöneticisin ya da eski yöneticisin son mesajinin ilk paragrafindan öyle anladim ” Allah yazdıysa bozsun ” Niye yöneticilik kötü bişey mi

• Ekonomilerin yükselmesi genel anlamda iyi oldu diyelim ozaman.

• Alıntı ,darthfero: “Alıntı ,Bolorpo: “Aşağıdaki tabloyu mesajınıza ekleyiniz. Seçeneklerden sadece bir tanesini kullanınız. Filo Hızı: x1, x2, x3, x4, x5, x6 Ekonomi Hızı: x1, x2, x3, x4, x5, x6, x7 Harabe Oranı: 30%, 40%, 50%, 70%, 80% Savunma Enkaz Oranı: %0, 30%, 40% ISS: Var , Yok Galaksi Sayısı: 4, 5, 6, 7, 8, 9 Deut Tüketimi: 0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 0.9, 1 Sonda Deposu: Açık , Kapalı ” yanlız burada bir hata var baştan oy kullanan tüm oyuncular bu hataya dahil olduhata nerede Savunma Enkaz Ora…

• Mesela @GATE35 hedef olarak düşündüğü evrenler için x6 talep etti. Fakat hedef evrenlerde x5 den x7ye çıktı.

• @FK.. oylama kapalı olduğu için kimin ne oy kullandığını göremeyiz. Evren 50 için 1524 davet gönderdik. Tatilde olanlarda oy kullanabilirdi silme modunda olanlarda, o an evrendeki 1524 oyuncu oy kullanabilirdi. Mutlaka haklılık payın var. Evrendeki oyuncular hesap açmış olabilir. Ama bunu tek taraflı düşünmemen gerekiyor. Sen her ne kadarda ben eminim, kademeciler hesap açtı oy kullandı desende, bende filocularda aynı şeyi yapabilir diyebilirim. Hatta forumda ve oyunda filocuların daha fazla olm…

• OG_ImportExportEvent.jpg 19 Temmuz * İthalat/İhracat Etkinliği (x4) Merhaba OGameTR ailesi, 19 temmuz günü, tüm gün boyunca ithalat/ihracat etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca günde 4 defa günün ürününü alabileceksiniz. * Lütfen bayrak ikonunu bekleyiniz. Keyifli Oyunlar Dileriz OGameTR Takımınız

• Alıntı ,TarikbinZiyad: “Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,TarikbinZiyad: “bitek sende gördüm de mesaj sayısına karşın bu kadar yüksek puan ondan sordum. ” Puan kısmına bakarsan, * Likes Received * 426 * 1 * 426 * Posts * 2,849 * 5 * 14,245 * Threads * 40 * 5 * 200 Yani mesaj sayısı 1909 değil 2849. Sadece görünümde farklı gösteriyor. ” bizimki neden farklı peki ? ” Forum güncellemesi ile ilgili bir durum. En son sunucu taşıması yapılmıştı. Yakında güncelleme yapılır ve rakamlar düzelir. Ama puanlarda ve…

• İyi akşamlar arkadaşlar. Birazda ben sitem edeyim. Okuyun bakalım Öncelikle anketlerde bir sorun yok. Tüm anketler sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Sadece yarın net oy oranlarını her evrende paylaşıp duyurudaki sayıları güncelleyeceğim. Bunun " dışında güvendiğimiz dağlara kar yağdı " daha uygun bir başlık seçimi olurdu. Ayrıca @FK.. vermiş olduğun tarihlerde yeni hesaplar açılmış olabilir. Bu çok normal. Teorine göre kademeciler hesap açıp oy vermiş olabilir. Fakat benim teorime göre de forumu …

• Alıntı ,TarikbinZiyad: “bitek sende gördüm de mesaj sayısına karşın bu kadar yüksek puan ondan sordum. ” Puan kısmına bakarsan, * Likes Received * 426 * 1 * 426 * Posts * 2,849 * 5 * 14,245 * Threads * 40 * 5 * 200 Yani mesaj sayısı 1909 değil 2849. Sadece görünümde farklı gösteriyor.