Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Alıntı ,Powerslave: “Alıntı ,avsar: “@Powerslave cennetten kombine mi aldın kardeş 2 gün sonra pikaçu turans'ı yada turans pikaçu'yu kırar aman pardon vurur. Güzel plan takdir ettim pikaçunun açtığı başlıktan alıntı bu ” oyunculuklar kötü o yüzden çok belli ettiler bence ” sen ıyıy sen gel bırde senı gorelım spıcada anca cene yapıyordun sonra bırakıp gıttın gel bır de senı gorelım ya benım oynadıgım evrende 1 kere senı gormek ısterım power uzakdan atıp sallama

• Alıntı ,*Cyclone*: “turans oyundan anlamıyor zaten o belli spicada pikacunun hesabı satın aldı hiç etti burada da durmadan pikacuya vuruluyor. ” hemde hıc anlamıyor ama bunu kendı bılmıyor

• sizin oyun bılgınız bu kadar ıste ben turansın dıbıne nıye geldım 4 gundur deu topluyorum onada gostermedım deu yu tuccarde cevırıp ve gummm olay budur ıste hadı bakalım azcık susun da savaslar konussun

• 05-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran turans [TROY] ________________________________________________ Hafif Avcı 5.846 Kruvazör 1 Komuta Gemisi 229 Casus Sondasi 1.860 Fırkateyn 158 _________________________________________ Savunan Raporsuz deli [CONVERSE] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 28 Hafif Avcı 220 Kruvazör 196 Komuta Gemisi 39 Solar Uydu 116 Fırkateyn 146 Roketatar 2 Hafif Lazer Topu 6.142 ________________________________________…

• Tarazed Sohbet Muhabbet

PİKACU - - Tarazed

tabıkı hayır yenı uyumasınlar dıye baslık actım

• Raporsuz deli vs turans savaşı

PİKACU - - Tarazed

kendınle karıstırma benı nob gokhan

• 10M Altı Savaşlar Başlığı

PİKACU - - Tarazed

03-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Raporsuz deli [CONVERSE] ________________________________________________ Hafif Avcı 879 Kruvazör 32 Komuta Gemisi 23 Fırkateyn 122 _________________________________________ Savunan Cacaa [WAR] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 6 Kruvazör 109 Casus Sondasi 40 Solar Uydu 2 Roketatar 29 Hafif Lazer Topu 17 Ağır Lazer Topu 22 Gaus Topu 3 Iyon Topu 2 Küçük Kalkan Kubbesi 1 ________________________________…

• skıpper artık vazgec bu sevdadan bırak adamları kendı hallerıne yorulmadın mı yav

PİKACU - - Tarazed

cemocan tamam sızsınız ya bızde ıste kendı capımızda oynuyoruz ogrenmeye calısıyoruz sızıın gıbı ustalardan

PİKACU - - Tarazed

bakıcınla oynuyordu merkurde sıoux la vurduk da ben vuruldunmu ınkar etmem unutmadıysam rahat ol haberını aldım bulent abıden o zaman lar senın oldugunu ozellıkle arayıp sormustum cemocan

PİKACU - - Tarazed

sende kendı bır sey sanıyorsun ya yav sen gıt ıp atla sana noluyor anca yancılık yap sen en fazla yapabıldııgın o

PİKACU - - Tarazed

sons of en son bakbakalıım kım senı astı kac kere erken sen benı bırı kere ben senı bır kere gene beklerım yandaslarınızla ben burdayım evrendem bundann sonrakınde de varım ondnan sonrada yokum cenecıler cenelerıne devam etsın

PİKACU - - Tarazed

aynen unutmusum harabe takıbı kılıdı cakıldık sıız vurmadınız bız kendı ellerımızle teslım olduk unutmusum hatırlattıgın ıyıı oldu sende mılletıın savaslarıyla ovun ve orası merkur degıl polarıs dı polarısde cakılmadıgım kalmadı zaten ne kotu bır evrendı

PİKACU - - Tarazed

Alıntı ,Pinokyo_: “Cemocan sen bu arkadaşı merkurde kimle tarla etmiştin dur bakıyım aynı nickimi vericeksin ordada öyle km ile başlayıp sonra tarlaya döndürmüştü bir ekip vardı bu risusların zerklerin oldugu gerçi ikisinide sevmem ama yanlış hatırlamıyorsam tarlanın kralı yapmışlardı ordada böle artisleniyordu verdiler 2-3 kere filosunu eline öyle baka kaldı ” bu mesaj banaysa gıt sor bakalım benı bır kere vurmuslarmı bos bos konusma

• Spica Modern Cafe

PİKACU - - Spica

Alıntı ,DIYOJEN: “Alıntı ,LuKaCHiKiRi_: “Doğru, kurtarmıştı seri şekilde gd kitleyince 30 M maden çok tatlı gelmişti. K4r4 biraz daha saygılı en azından fikirlerinde değişiklik oldu. Bu diyojen midir nedir, neyin hazımsızlığı var bilmiyorum. Mesela irili ufaklı bu gece 370-380 m maden kaldırmışım. Bak kardeş, hala inaktiflere arada yağma gidiyorum. 3-4 gün pek savaşamadığımız oldu. Hatta 8 ripim patladı. Ayı alamadık vs. Kovalarız, vururuz vuramayız. İki sonuçlu oyun. Ama gelip burada car car yo…

• tbrkler ama yanlıs yere asmıssın 10 m altı bolumune asacaktın kılıt gelır bırazdan

• Alıntı ,ViqiLante: “geldim kusura bakma...saldırdıgın abimiz ogame cok eski oyuncularındandır ama uzun bir aradan sonra aramıza katılmıstır.... o önemsememiş olabilir ama onlineken bana saldıran her adama ayar vermeye calısırım nasıl mı tabiki hepniz biliyonuz... filonun donusune kilit atmak ben yapamasam bile birilerini kesin bulmaya calısırım..işte iyi oyuncular her zman sonunu dusunur... filonu yavaslattın mı yavaslatmadın mı bunu online oyuncu hesaplar.bence cok buyuk risk alıyorsun ama seni…

• Alıntı ,ViqiLante: “Alıntı ,MySeLf: “Alıntı ,ViqiLante: “Alıntı ,PİKACU: “Alıntı ,ViqiLante: “ittifak arkadaşımızı diyecem olmayacak abimizi tebrık ediyoruz... online oyuncuya saldıranların hazin sonu... elbet çakılır elbet kar edemezsin savaştan... ” senın oyun anlayısın bu sekılde oldukdan sonra senden bır cacık olmaz zaten ” her şeye bi cevabım var ama sana yok... çünkü her şey ortada. para ile yaptıgın filonu, çakıla çakıla bitir... oyuncuyu takip etmeden incelemeden savaş yapmaya devam,,,,b…

• estara02.08.2017 19:31:45 maşallah abisi ne diyeyim hakkında hayırlısı olsun. foruma üye değilim tebrik edemedim forumdan kusura bakma.tabi senden de bir tebrik beklerim.))) benim adıma bu postu yapıştırırsan sevinirim. iyi oyunlar. estara ayın hayırlı olsun senıde tebrık ederım

• Alıntı ,ViqiLante: “ittifak arkadaşımızı diyecem olmayacak abimizi tebrık ediyoruz... online oyuncuya saldıranların hazin sonu... elbet çakılır elbet kar edemezsin savaştan... ” senın oyun anlayısın bu sekılde oldukdan sonra senden bır cacık olmaz zaten

PİKACU - - Tarazed

kaya kaya rhea da kı hesabını banan satıyordun hatırlatırım sen cok temızmıssın gıbı konusma kendını sutten cukma akkasık gıbı gosterme ve ben fılo kırmıyorum vurduklarım adamlara bak bakıyıım fıılo kırdırcak adamlar mı bos konusuuyorsunuz hepınızı kım nasıl tepkılı olursa olsun haklısın ben oyuncu degılım sız oyuuncusunuz hepınız benden cok ıyısınız ben kendımce kendııme gore oynarım evrenın sonunda kım kalırsa o zaman konusursunuz hadı ııyı forumlar

PİKACU - - Tarazed

bosuna konusmayın kural dıısı hıcı bıır sey yapmadım ben ıstedıgımı ıstedıgım gııbı vururuum whatsapda herkez yazııyor bana oldu her konustugumu vurmayın aynen benım oyun ahlakımda ıttıfagım dısı kımseyı ıtanımam var mı otesı nıtekım turans bana kılıt atıp kn cekıp solarıımı gelıp vuran adama asla ahlakım olmaz nettır bu konuu bosuna kınusmayın keyfımın kahyası degılsınız oyun benım fılo benım ısıtedııgımı yapar ıstedıgımı ıstedıgım sekılde vururum bu kımseyı baglamaz kı helekı sız kımsınız ya s…

PİKACU - - Tarazed

sız konusa durun oyle ben vururum kardesım raporsuz olmak kolay degıl ıttıfagım dısıı herkezı vururum bu bukadar bos konusma yapmayın vuran bennı eden benım he ben boyle oyuncuyum sızene

• 02-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Raporsuz deli [CONVERSE] ________________________________________________ Kruvazör 16 Komuta Gemisi 33 Fırkateyn 64 _________________________________________ Savunan estara [J W] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 1 Hafif Avcı 11 Ağır Avcı 3 Kruvazör 41 Komuta Gemisi 50 Casus Sondasi 6 Fırkateyn 41 Roketatar 12 Hafif Lazer Topu 3 Ağır Lazer Topu 6 _________________________________________ Savaş sonrası…

PİKACU - - Tarazed

sence burda yanlıs olan tek bır sey soyle bana

• altın kapılarıımız kan oldu tayfun

• kardesım sonda koydu 5 dakka yavaslattım zaten 16 sn de gıdıyor sonda ne yapayım daha ne kadar yavaslatayım

• ben kendıme oynuyorum senıın gııbıılerın ne soyledııgı umrumda bıle degıl bunu her szaman dıyorum anca konusursunuz

• Tarazed Gazetesi

PİKACU - - Tarazed

bu kadar mı acınız var benden valla yazık hepınıze beklıyorsunuzkıı kımseyı vurmayayıım basarılı olmayayım sız basarılı olunda vurulmayıın hepınız nıkınızı saklayarak oynuyorsunuz oynamaya devam edın anca burda patava calıyorsunuz

• konus yapcak bır sey yok kanka pıızlenıyordun bırıazda

• Tarazed Gazetesi

PİKACU - - Tarazed

afferin rambo ben mansetlerı severım kardesım anca konusurlar

PİKACU - - Tarazed

02-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Raporsuz deli [CONVERSE] ________________________________________________ Komuta Gemisi 43 Fırkateyn 53 _________________________________________ Savunan MANTI [SWAT] ________________________________________________ Büyük Nakliye Gemisi 36 Hafif Avcı 19 Kruvazör 2 Komuta Gemisi 30 Geri Dönüsümcü 153 Casus Sondasi 39 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran Raporsuz deli [CONVERSE] ____________________________…

PİKACU - - Tarazed

02-08-2017 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Raporsuz deli [CONVERSE] ________________________________________________ Hafif Avcı 162 Kruvazör 60 Komuta Gemisi 6 Fırkateyn 61 _________________________________________ Savunan Amrabat [SWAT] ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 45 Büyük Nakliye Gemisi 35 Hafif Avcı 174 Kruvazör 20 Komuta Gemisi 60 Geri Dönüsümcü 68 Casus Sondasi 37 _________________________________________ Savaş sonrası ... Saldıran …

PİKACU - - Tarazed

gidene güle gğle kendınızı amma onemlı yaptınız kımler geldı kımler gıttı gule gule

PİKACU - - Tarazed

iyiki var @GökBörü Göktürk