Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

Çeşitli evrenlerde görevlendirilmek üzere OGame Türkiye Takımına operatör alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen oyuncularımız Duyurumuza göz atabilir.

OGameTR Takımınız

Merhaba OGameTR ailesi,

Yeni evren için özellik belirleme anketi açılmıştır. Oylarınızı kullanabilirsiniz.
Oy kullanmak ve detaylı bilgi almak için Yeni Evren Özellik Anketi 'ne bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• birleşme olursa gideceğiniz evrende gezegen sıcaklıklarınız mevcut haliyle kalıyor mu yoksa değişiyor mu ? birleşme yaşayanlar veya bilgisi olanlar aydınlatırsa güzel olur, bence sıcaklığı değişir ama emin değilim, bunu sorma sebebim ise herkes max soğukluğu arıyor zor bela buluyorsunuz sonra gideceğiniz evrende bi bakıyorsunuz ki sıcaklık -129 dan -100 olmuş :d böyle bir şey olursa emeklerinize yazıktır

• KuMRu dan veda

MeRMi Ma - - Xanthus

Alıntı ,CosMo: “olabilir sanırım ogame oyunumum sonlarına geldim. kuvvetle muhtemel devır edebılırım ” AKIT GELSİN @CosMo emin ellerde hesap sahibi kapatıldı mı ?

• Alıntı ,Bolorpo: “Ben ios'a geçtiğimden beri 1 defa bile mobil sürümü arka arkaya kullanamadım. Hep ikinci girişte eski ayarlara geçiyor. Sorun yaşayan arkadaşlar kullandıkları sistemi de yazarsa çözümü daha kısa sürede bulabilirim. ” ios 11.4.1 3-4 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu.

• Mobil görünüm

MeRMi Ma - - Yardım & Sorular

Alıntı ,Bolorpo: “Eski sürümler için maalesef böyle ” telefon sürümü son sürüm, telefon yeni telefon, 3-4 gün öncesine kadar sorunsuz bir şekilde kullanırken birden böyle olması telefon veya güncellemesiyle alakalı olduğunu düşünmüyorum, lobiye birşeyler mi yapıldı da bu sorun çıktı ortaya

• 2-3 gündür mobilden oyuna bağlanmak istediğimde daha önce aktif olarak işaretlenen mobil sürüm oyundan düşüp tekrardan bağlandığımda mobil sürüm pasif duruma düşüyor ve her girişimde tekrardan mobil sürümü işaretlemem gerekiyor, bu sorun sadece bende mi var yoksa herkeste aynı mı @Bolorpo @kasvetli ve sorunu düzeltebilecek diğer arkadaşların fikirlerini merak ediyorum.

• ay radar menzili

evren özellğiniz müsaitse eğer, 1 5.12 deki ayınızdan 1 499 1 deki gezegenin radara girmesi mümkündür. 1 29 15 deki ayımda radar 10 ve bu radarla 1 430 ile 1 128 deki aralığı görebiliyorum

• adam nasıl savaşıyor , azimle yılmadan gayretle valla tebrik ederim badi , defansa taziye

• Alıntı ,marteau1453: “Tebrikler abi hala orada av cıkarta biliyorsun başarılar. ” yoklukta ne çıkarsa artık

• koruma cezalı oyuncu

haydut veya sana tp değilse kaçar badi

• Aşağıdaki tabloyu mesajınıza ekleyiniz. Seçeneklerden sadece bir tanesini kullanınız. Filo Hızı: x6 Ekonomi Hızı: x7 Harabe Oranı: 80% Savunma Enkaz Oranı: 0% ISS: Var Galaksi Sayısı: 5, Deut Tüketimi: 0.5, Sonda Deposu: kapalı ,

• @Bolorpo ankette hangi seçeneğe ne kadar oy kullanılmış öğrenebilir miyiz ?

• tershaneye %25 indirim

MeRMi Ma - - Öneriler

Şimdi anlıyorsun demi beni 20 değildir o , 20 olsa duramazdım buralarda

• tershaneye %25 indirim

MeRMi Ma - - Öneriler

Alıntı ,*Cyclone*: “Alıntı ,MeRMi Ma: “bir çok alanda indirim geliyor , tershanedeki gemi üretimlerine de %25 hızlı bitirme indirimi gelse gayet güzel olur, km ile olandan bahsetmiyorum, araştırmaya ücretsiz %25 nasıl geliyorsa tershane için de gelse iyi olur. ” nanit 9 hepsinde 1 sn yapıyor zaten muh için 10 bas ” bende de aynısı var, ama toplu filo basımı için sürenin azalması güzel olur

• tershaneye %25 indirim

MeRMi Ma - - Öneriler

bir çok alanda indirim geliyor , tershanedeki gemi üretimlerine de %25 hızlı bitirme indirimi gelse gayet güzel olur, km ile olandan bahsetmiyorum, araştırmaya ücretsiz %25 nasıl geliyorsa tershane için de gelse iyi olur.

• yanlız değilsin hisler konusunda, uzun zaman önce tatile alacaktım birleşme muhabbetine almadım, şimdide adı bile anılmıyor, biri çıkıp ta demiyor kardeşim bak şu tarihte duyurusunu yapacaz hazırlıklarınızı yapın, kasmak lazımsa kasarız maden toplamaksa birirktiririz, filo kombinasyonuysa yaparız ama bunları önceden yapmamız gerekiyor.

• Alıntı ,Honulu: “net bir bilgi yokki daha. arkadaşın sıçrama geçidi kullanılacak ta ama ne maksatla kullanılabilecek? arkadaşın sıçrama geçidinden saldırı yapılabilecek mi o muhim ” saldırı konusunda netlik yok, böyle bir şey olmayabilir bile, dost filo hareketlerine izin verecek gibiler

• japetus filocu verilir E1 istenir

MeRMi Ma - - Takas

Alıntı ,ExtraTerrestriaL: “Yalan söylüyor, öyle bi hesap yok @MeRMi Ma ” bilmiyorum valla, evrene siz daha hakimsiniz, @*Cyclone* ne diyorsun bu işe

MeRMi Ma - - Takas

Alıntı ,*Cyclone*: “Hyperx basligi sabote etme istersen @TakaTuka pegasusta ilk100 de zaten hesabim var e1 harici dusunmuyorum ” hiç demiyorsun gel bu pegadaki hesabı vereyim de al oyna, seni esefle kınıyorum o kadar hesap aradık orada.

• saldırana tebrikler defansa geçmiş olsun, babasına acil şifalar diliyorum. savaş oyunu oynuyoruz vurmak veya vurulmak en doğal olanıdır, samuel sıkıntılı süreçte olduğunun bilincinde olmasına rağmen oyunu tatile almaması ya tecrübe eksikliği yada evrenin yavaş olmasına güvenmekten kaynaklandığını düşünüyorum. ortada bariz filo gücü olan bir oyuncunun aktif olduğu evrende 25dk lik min vermek evren yavaş olsada uzun süredir, yıldız yanarken nr1 kalkacağını hesaba katması gerekiyordu, ama olan olmu…

• @badboy_7533 ben sana demedim mi bu evren sana yaramaz diye ama dinlemdin, evren başından beri bu kaçıncı filo kaybediişin @badboy_35e

• Alıntı ,*Cyclone*: “Alıntı ,MeRMi Ma: “Alıntı ,*Cyclone*: “1) ben filocu biriyim büyük filom var diyelim normalde her ayda yüklü miktarda deu tutmam lazım bu tuttugum deu oyuna 30 dk bakmasam ana filom vurulmasa bile ayların yagmalanma şansı var ama bu yenilik gelirse tek yerde filoyu madeni tutup gerektiğinde sıcratarak kullanabilirim. bu da filoculugu olumsuz etkiler bana göre durum bu 2. durum kademeciler için kolaylıktır madeni sıcrat topla gemi gönderme birşey etme oyunda filo hareketliliği…

• Alıntı ,*Cyclone*: “1) ben filocu biriyim büyük filom var diyelim normalde her ayda yüklü miktarda deu tutmam lazım bu tuttugum deu oyuna 30 dk bakmasam ana filom vurulmasa bile ayların yagmalanma şansı var ama bu yenilik gelirse tek yerde filoyu madeni tutup gerektiğinde sıcratarak kullanabilirim. bu da filoculugu olumsuz etkiler bana göre durum bu 2. durum kademeciler için kolaylıktır madeni sıcrat topla gemi gönderme birşey etme oyunda filo hareketliliğini büüyk oranda bitirir ogamenin ruhuna…

• Casus sondaları deposu açık ve saldırı imkanı olan Evrenlerde, saldırı kuralında casus sondası ile saldırı limiti 6/24, filo ile saldırı limiti 6/24 olarak ayrı ayrı hesaplanacaktır.

• tebrikler emre güzel kar defansa geçmiş olsun

• Alıntı ,Honulu: “ee merküre gelip olumsuz oy atan sen miydin ” aynen buydu :d toplamış herkesi gelmiş anket açmasanız özellik aynı kalır kanımca

• bize laf atıyordunuz aynısını yapmışın :d neyse oyumu hayırdan yana kullandım, bize aynısını kullanmıştınız yoksa olumlu kullanırdım

• Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,simsek: “Olay var modaratör admini eziyor ” Canı sağolsun ” bu paymetn cezası nasıl gerçekleşiyor ? ve çözümü nedir bizi de bi detaylı aydınlatırsanız pek memnun kalırız

• Alıntı ,Bolorpo: “Subayları ayrı ayrı alırsanız, heyet bonusunu alamazsınız. O yüzden heyeti alırsanız subayları da aktif etmiş ve bonusu almış olursunuz. ” @Bolorpo benim heyet bittiğinde tekrardan heyet almayıp sadece filo kota arttırıcıyı alacaktım, ama yanlış butona tıklayınca, kararımdan baz geçtim ve kalan bütün subayları tekrardan aldım, heyetin verdiği ekstra +1 Leri de sistemden aldım, bu nasıl oldu peki ? Şuan bendeki subaylar böyle +3 casusluk +3 kota Enerji artımı Teknokrat vs

• Alıntı ,itk120: “asıl soru su subaylari aldiniz ancak heyeti de alinca hepsini almis gibimi olunulunuyor yoksa heyet ayrıcamı hesaplanıyor ben cozemedim ” bütün subayları tek tek alınca sanki heyet almış gibi olacaksınız, sormak istediğiniz buysa cevabı da budur.

• Onur puani

Alıntı ,Ke29: “Burda ne yazıyor bana neden vermiyor bunun gibi bir kaç sarıya saldırdım ne ettiğimi biliyorum ben ama vermiyor kardeş ” SAVAŞ RAPORUNU buraya atarsan iyi olur, apı kodu olur ekran görüntüsü vs

• Alıntı ,Bolorpo: “Arkadaşlar turnuva evreninde yapılan turnuva 17 Haziran saat 13:00 'de sona ermiştir. Bu tarih ve saatten sonra ki filo hareketleri dikkate alınmayacaktır. Küfür gibi, diğer oyunlarınızı etkileyecek kural ihlalleri yapmadığınız sürece kural ihlali olabilecek saldırı veya ticaretler yapabilirsiniz. Event Server önümüzdeki hafta kapanacaktır. ” Alıntı ,SteteskopluDeli: “Alıntı ,MeRMi Ma: “ne enteresan adamlar var yav, turnuva evreninde bile hırs yapmışlar, birde başlık açmışlar e…

• KuMRu dan veda

MeRMi Ma - - Xanthus

geçmiş olsun, ogameyi komple bırakacaksan senin için en hayırlısı olur yok bırakmayıp başka evrende başlayacaksan da yine geçmiş olsun :d forumda savaşı görmüştüm, sizin evrende birine de bahsettim büyük ihtimal aldığı harabeyi gerekli zarar ve yakılan deuyu düşüp yönetime iade olarak isteyeceklerdir, öyle de olmuş, emsallerini çok gördük,

• ne enteresan adamlar var yav, turnuva evreninde bile hırs yapmışlar, birde başlık açmışlar evren kapanıyor zaten filo kırsan ne olacak multi yapsan ne olacak takviye alsan ne olacak ? kalan filoları da şu arkadaşa yollayın da hırsını tatmin etsin

MeRMi Ma - - Takas

Alıntı ,*Cyclone*: “Mines 10.682.446 (8.9 %) Other Structures 6.465.695 (5.4 %) Research 10.240.552 (8.6 %) Armada 91.108.530 (76.7 %) Defences 229.413 (0.1 %) Indestructible 26.425.672 (22.2 %) güncel maden 2M metal 1.2M kristal 4.9M deu güncel.. ” e 1 de yeni açılmış sondan 3 cü olan hesabımı verebilirim ama astro felan basmak lazım .

• Birleşme

MeRMi Ma - - Evrenler Arası Tartışmalar

ne güzel koca evren sein himayende daha ne istiyorsun sen birleşme millet gelip senle birleşsin

• Alıntı ,kerimtk: “hak talep edemezsiniz duru çeken oyuncuda ceza almaz. bu tamamen sizin sorumluluğunuzda olan bi durum. edit: arkaplanda farklı şeyler döndüyse değişik sonuçlar çıkabilir tabi her olayı farklı incelemek lazım ”

• tebrikler geçmiş olsun , birleşmeye kadar desteğini bekliyoruz o zaman MERKÜR EVREN ÖZELLİKLERİ DEĞİŞİMİ ANKETİ

• tebrikler geçmiş olsun MERKÜR EVREN ÖZELLİKLERİ DEĞİŞİMİ

• destekleriniz bekleniyor MERKÜR EVREN ÖZELLİKLERİ DEĞİŞİMİ