Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 624.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Tebrikler tekrardan.İtici seviyeleri yemek yemeye bile müsade etmiyor artık:)

• 9 10 gün içinde kendi kendine kayboldu bende.3 msj vardı ilk teki kayboldu, 1 2 gün içinde son kalan 2si kayboldu.kendi kendine silinmesini beklemekten başka çareniz yok bildiğim kadarıyla.denenmedik şey bırakmadımdı fayda etmediydi.çok sinir bozucuydu ama yapacak birşey yok

• Google da OGame Expeditions Calculator diye aratıp similatörden herşeyi deniyebilirsiniz.

• Ne olacak Bu EFENDI böyle

srtt - - Nusakan

Aslında veryansın ediyorsun ama kendi soruna kendin cevap vermişsin.Sende tavır koy ki (TÜM HİLE YAPANLARA) kendi klanındakiler de dahil diyelim ki bu adamda bak nabza şerbet değil herkese küsküyü veriyor helal olsun.Ben aylarca tüm hilecilere karşı eşit mesafede durdum her gördüğümü söyledim.Cengiz arkadaşım olmasına rağmen onunkileri de söyledim.Hileyi kim yaparsa yapsın karşısındayım. Alıntı ,morgan freeman: “Ben kimseye sen niye bunu yapıyorsun diye tavır koysam ne olucak , yapmıycakmı ben b…

srtt - - Nusakan

Alıntı ,deryabeyi: “Çalmanın azı çoğu olmaz,Hak yiyen herkes HIRSIZdır tabi de ankaların konuşması çok komik oluyor bu konu da;Evrenin başından beri en çok multi,kırma,bakıcılık onlardaydı hep..(bir de organizeci var o ayrı yüzsüzlük) bırakın tartışmayı Temiz oynayıp kırmaları takip eden @srtt hocam konuşsun (bir ara iyi takip edip ifşa ediyordu ) Kırık mı çıkık mı @srtt hocam ? ” Ben artık bakmıyorum dostum bu evrene.100kişiden az adam kalmış yarısı multi hala devam ediyorlar malesef. Alıntı ,L…

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Plevneli: “Alıntı ,Morgan Freeman: “Ayrıca bir kişide demiyorki ; -adam hile yaptı. -Haksız. Herkes hala daha bize atıyor. girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep, dediler ilim geride, illa edep illa edep. ” Aslında Efendiye herkes kızıyor fakat sizin katma değeri yüksek tavırlarınızdan dolayı şu açılan başlığı desteklemek kimsenin içinden gelmiyor bence. Ayrıca kırma multi konusunda gerektiğinde arkadaşınızı eleştirecek olgunlukta olsaydınız emin olun desteklerdi insanlar.Alıntı ,Mo…

srtt - - Nusakan

Niye gidiyim tapulu forumun mu?Ayda 100liralık km çekiyon diye nusakanı kendi hususi evrenin mi sanıyorsun?

srtt - - Nusakan

Evrende aktif 97 hesap kalmış hala hile peşindesiniz yazık.hepiniz artık inaktifleri bile kordinat kordinat bildiğiniz evrende hala hilelerinizin yakalanmayacağına inanıyor musunuz gerçekten?

• Ne Olacak Bu Muavenet'in Hali ?

srtt - - Nusakan

Ahmet ya sevilesi adamsın bu kadar rezil etmeme rağmen yine suratın gülüyor kendinle barışıksın seviliyorsun Geçen temmuzda silininen hesabı her gece bam bam bam hee:D sen yaparsın tabi senin ogamede hesaplar silinmiyor:D Palavra atmakta bir meziyet tabi ama dikkat et ahmet kanıtlanabilir şeyler sallama sonra rezil oluyon:D Virgoya gelemezsin sen orda ciddi filocular var ödün kopar:D Hem yalan söyleyip ,hem rezil olup , hem bana yalancı diyorsun ya çok üzülüyorum be ahmet senin bu haline Tıp dün…

srtt - - Nusakan

Şu krss44 ü nasıl ezdiğini de bir anlat da dinliyelim 3 mesajdır masal dinlemiyoruz senden

srtt - - Nusakan

Ne o burada söyliyecek lafın kalmadı wp muhabbetlerinizimi yazmaya başladın:D Evet ahmet yeter artık kendini daha fazla rezil etme diyolar ama sen bunu anlayamıyorsun malesef İnsan kanıtlarıyla koyduğumuz şeye hala yalan diyor ya senin kafa yapısının tıpta karşılığı nedir acaba Kıvırırken müzik ister misin ahmetçim?

srtt - - Nusakan

Halamın bıyıkları olsa tadında paylaşımlar.yahu edemediğini kanıtladık mı kanıtladık.Kıvırdın mı müzik eşliğinde kıvırdın.sen sonda bile atamazsın bize:D Ne o srtt beni nasıl rezil etti diye mi konuşuyorsun watsappta Temsili : Muavenet abi ben krss44ü vurdum diye sallamıştım srtt kanıtlarıyla önüme çıkarttı beni tüm foruma rezil etti şimdi ne palavra sıkayım da bu ayıbı temizliyeyim diye soruyorsundur muhtemelen

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Castiel: “Yalancı düdük çala çala gelmiş yine buralara aspurhu da krs44 final fantasy sets sen hepinizi dümdüz ettim. Neden inkar ediyosun. Ayrıca şunu aklına sok boş aydan 20m deu aldın ne solar ne de başka bişi vuramassın yürek lazım yürek sen hayatımda gördüğüm en kolpaçino user'sin beni kıskandığın her halinden belli senin hiçbir zaman bu kadar filon olmadı olmucakta O yüzden ağla ağla çatlayana kadar kendini yerden yere at pasifmen ” Alıntı ,Castiel: “Sende algılama sorunu var user …

srtt - - Nusakan

Müzik eşliğinde kıvır

srtt - - Nusakan

Hayatın palavra be carlito krs44 oyunu bırakalı 1.5 yıl oldu vurulmadıdanda bıraktı.zamanındada filosunu kırdınız diye iftira atmıştın ogniterden önüne koyduğumuzdada kıvırdıydın.başka bir arkadaşımıza devretti onuda siyah vurmuştu. [TOT: 411.023.000] Siyah [ANKA] vs. krs44 (S: 47.640.000, D: 363.383.000) [TOT: 5.631.682.500] MUAVENET [Kuvva] vs. XDEVREDILIRX [NEMESIS] (S: 1.595.872.000, D: 4.035.810.500) Alıntı ,srtt: “ah carlito ah nasıl bir hayal dünyasından gerçekten merak etmiyor değilim.ne…

srtt - - Nusakan

OOO bende nereye kayboldun diye merak ediyordum.Sen hiç birimizi vurmadın bunu sende bende gayet iyi biliyoruz.finalfantasyi vuranlara anca sonda katabildin ondada aldınız boyunuzun ölçüsünü.Sallamada şener şeni bile geçtin.Almanyada başka nerelere gittin carlito desem aslan avına gittim diyecen.Valla senden daha iyi atıp tutan ve convert eden yok.sen kim bana filo kaldırmak kim.sen anca multilerini vurursun yada başkasının savaşına sondayla katılırsın çakma filo 1.si Zaten vurulmaktan ödün kopu…

srtt - - Nusakan

Alıntı ,SYNONYMOUS: “İşiniz mi yok derdiniz mi yok ? Hala aynı şeyleri konuşup tartışmaktan bıkmadınızmı ? Vazgeçmeyip ısrarcı olucam diyenler varsa cevap net ; 'Nafile' . Yel değirmeniyle dövüşemezsiniz dövüşsenizde kazanamazsınız ! ” Cevabın nafile olduğunu biliyoruz ama gerektiğinde hak edene yerini ve ederini hatırlatmak adettendir.

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Plevneli: “Alıntı ,srtt: “Alıntı ,Plevneli: “Real madrid-Bayern münih maçı varken niye bu kadar heyecanlı tartışıyorsunuz ki :))) @srtt hesabını bana versene kru vardı sende ben vururum :DD fırsatçılık yapayım :DDD Kuzenler varken yan ve multi hesaplarla sistem kapatmayanı, bakıcısı olmayanı ve teamvierı olmayanı vuruyorduk eski günleri hatırladım :DDD ” 10k kru vardı sanırsam kru carlitonun solarları için :D:DOnlar müthiş filocu evrendeki filonun %70i kendilerinde olduğu halde sistem ka…

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Plevneli: “Real madrid-Bayern münih maçı varken niye bu kadar heyecanlı tartışıyorsunuz ki :))) @srtt hesabını bana versene kru vardı sende ben vururum :DD fırsatçılık yapayım :DDD Kuzenler varken yan ve multi hesaplarla sistem kapatmayanı, bakıcısı olmayanı ve teamvierı olmayanı vuruyorduk eski günleri hatırladım :DDD ” 10k kru vardı sanırsam kru carlitonun solarları için :D:D Onlar müthiş filocu evrendeki filonun %70i kendilerinde olduğu halde sistem kapatan cesur filocular

srtt - - Nusakan

Gücünün yettiğini vuramayanlar da var

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Castiel: “2 Tane faydasız çıkmış burda atıp tutuyo o kadar çok yüreğiniz varsa çıkın tatilden de görelim kaç kilosunuz ” 1 yıldan fazla aynı evrende oynadık 1kere filo kaldırmadın şimdimi kaldırcan çakma filo 1.si Ben seni vurdum karşılık bile veremedin Cengizede R yapmışn utanmadan bide çağırıyon.Siz multilerinizi kırarsınız anca

srtt - - Nusakan

Evet bir convert daha geldi:D 5 msj önce hesabı almaya ki Alıntı ,Castiel: “Korkunu yen ve dön o zaman srtt madem çok şey bildiğini iddia ediyosun gel görelim Bu arada hak hak diye tutturuyosun ama hesabını satıyosun ne oldu bu ara tiko musun? hamsicikler para getirmiyo heralde o çöp hesabına kaldığına göre ” Daha 10 msj olmadı bu hesabı satın alacak para yok diyeli adam nasıl convert ediyor bilemiyorum hafıza hamsiden de kısa yapacak bir şey yok

srtt - - Nusakan

Alıntı ,No1: “Alıntı ,srtt: “Hazır konu konuyu açıyorken filo 1.si olarak sonda kattığın şu savaşlardan birini anlatsana bize ” Abi geçen bana kalktı bu user. 10k hafif 10k kru ile 700 solar uydumu vuracak aklı sıra beni korkutacak.. bi genel çektim ne oldu tahmin et ? Reeeeeeeeeeeeeeeeeeee öyle böyle değil.. şanzuman şanzuman olalı böyle R görmedi ” Öz hakiki filo 1.si solar bile vuramayan cinsten

srtt - - Nusakan

Bak 5 msj önce error veriyon dedim yine taklit yine taklit:D biraz yaratıcı ol yeni cümlelerle gel. Devir hesapları ağaç sanan çakma filo 1.si bak sadece emekle genelde ve ekonomide 1.lik gören hesabım çınar gibi orda 6 ayda anca 11.liğe gerilemiş.Senin oyuna başladığın hesap nerde duruyomu kırdınız mı?

srtt - - Nusakan

Bak benim yazdığımın aynısını yazmışsın olmamış ahmet.Diyorum bak senden 50 tane gelsin clone la kendini sizin ittifakta cezada olmayan gülebilen varsa gelsin burada beraber gülelim.Aylarca tüm nusakan senin hahaha hohoho larına güldü bugünde bir değişiklik yapmayıp yine sana gülüyorlar.Bak öyle acıyoruzlu filan konuşma ceza alıcan ben sensiz ne yaparım burada sonra. Hazır konu konuyu açıyorken filo 1.si olarak sonda kattığın şu savaşlardan birini anlatsana bize

srtt - - Nusakan

İyi pas veriyorsun da gol atmayacağım teyzelerle ne izlediğimiz konusunda şimdi Ayrıca teyzelerle çekirdek çitlemek dünyanın en keyifli işlerinden biridir ,yapmadıysan öneririm ufkun açılır ,gıybet nasıl yapılır ,karşındaki nasıl tiye alınır öğrenirsin.ufkun genişler hahahahoohoh dışında bir çift kelam öğrenirsin Sen çenenin ne olduğunu bilmediğin için çene yaptırdım sanıyorsun da senden 50 tane gelsin hepinize yeterim Senin hahaha hohoho larına pabuç mı bırakırım ben

srtt - - Nusakan

Yok en keyiflisi seni tiye almak diğerleri keyif vermiyor

srtt - - Nusakan

Ne olur geri dön Ahmetttt,sen yokken ben kimi tiye alıcam

srtt - - Nusakan

Keşke sende azıcık oyun kurallarını okusan da aynı adama 20 kere saldırmaman gerektiğini öğrensen Ah carlito ah sana tef alıcam kendin çalıp kendin oynarken tefle eşlik edersin Op arkadaşlar alenen hesap satın almaya çalışan del pierroyla da ilgilenirseniz seviniriz

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Morgan Freeman: “Alıntı ,srtt: “Hmm konuşmam faraziyse demek ki kırılacak hesabınız bitmemiş Bazı şeyler parayla satın alınmaz.Belki bir gün anlarsınız doğru düzgün oyun oynamayı öğrendiğinizde. ” Paranın satın alamayacağı şey yoktur ” Sen alışıksın herhalde her şeyi parayla satın almaya:) seni hayal kırıklığına uğratmak hoşuma gidecek

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Castiel: “srtt hoşsun balıkçısın ama boşsun dostum ben sana ayar vere vere bıktım sen almaktan bıkmadın Ahmet abinde olmasa tek başına kalıcan kimsenin seni tii ye aldığı yok bu da senin ne kadar basit ve faydasız olduğunu gösterir ” Ah ahmet ah gel sana mangalda lüfer yapayım dedim gelmedin eksik kaldı fosfor yani savaşı konuş dönüşü sanan sen ayar verdiğinin sanan yine sen nasıl oluyor bi anlat diyecemde yine convert edecen diye korkuyom:D sondalı savaşların padişahı

srtt - - Nusakan

Hmm konuşmam faraziyse demek ki kırılacak hesabınız bitmemiş Bazı şeyler parayla satın alınmaz.Belki bir gün anlarsınız doğru düzgün oyun oynamayı öğrendiğinizde.

srtt - - Nusakan

Alıntı ,LALILULELO: “srtt birinciliği gördün eyvallah sende bilirsinki astro basarken puan ve sıralamadan illaki feragat ediyorsun. Toparlanma sürecindeyken keşke oyuna devam edebilseydin de tatlı sert rekabet edebilseydik ” Kısmet değilmiş diyelim dostum başka dünyalara inşallah.Çok iyi kademecisin daha uzun rekabet edebilseydik güzel olurdu ama pilim bittiydi malesef bu evren için.

srtt - - Nusakan

Zarf atıyoz hemen convert edip senaryo yazıyon:D 1 saat kalan konuş dönüşüymüş:) bikere saldırı dönüşü vurdunuz riplerle saldırı attıydı gaddar isimli oyuncuya:D Ah Ahmet hemen nasıl senaryo üretiyon belli değil

srtt - - Nusakan

He diğer filo kaldıran 4 kişi metalle kaldırdı filoları yani ilahi carlito:D Yani 90 sistemi konuş dönüşü kafadan 24 saat varken yakında söm alıp ay çıkartamıyorsan yada sırf fırfır kalkamayacaksan oynama bence yazık okadar filoya.Ama tabi sende haklısın 3 5 sistemde multi kırmak varken niye 90 sisteme deut yakasın ki

srtt - - Nusakan

Doğru sen çakma filo 1.siydin o savaşa her zaman ki gibi 1 sondayla katılmıştın

srtt - - Nusakan

Alıntı ,Castiel: “Doğru unutmuşum sen dahil ittifak arkadaşların forumda ağlamıştınız hele o sarışını hiç unutmuyorum Mytoghol 7/24 tarla gibi kullanıyodu sizin hesapları O zaman abi abi diye peşimizde koşuyodunuz evreni bırakınca palazlandınız bakıyorum ” Sarışın deme istersen ceza almanı istemem şimdi forumda ne güzel lak lak yaparken ceza alıp beni boynu bükük bırakma:) Ha bu arada tazmin madenlerini gönderirken çok yutkundunuzmu

srtt - - Nusakan

İlahi yine güldürdün beni Ahmet.mytogol bizim uğurun solarlarını vurdu ertesi gün uyarı atışı yaptım 1 sömünde 1400solar vurdum.oda karşılık olarak yine uğurun 5 sömüne ve benim 1 sömüme girdi.Ertesi gün 5 sömünde 18k solarını vurunca bidaha sonda bile atmadı hele 15.sistemdeki gezegenine basmış 10k solar 1 tane roket yok aheste aheste uçup vurdum.Sanada hatta savunma bas demiştim ne o öyle diye:)Hayal gücün yine şaşırtmadı