Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 820.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Bolorpo

FaKe TO FaCe - - Yardım & Sorular

Merhabalar @Bolorpo Gördüğünüz gibi sorularınızın cevabı zaten başlıkta mevcut. Ayrıca ben her soru soran kullanıcıya da ayrı ayrı açıklama yapıyorum. Farklı bir sorununuz var ise lütfen ticket açın. Üslubunuza ve hitaplarınıza dikkat edin. Bu iyi niyetimi lütfen suistimal etmeyin. Burada ne demek istediğinizi açıklarmısınız .hangi uslup ve iyi niyetten bahsediyorsunuz pek anlayamadım.konuyu bu kelimelerle sonlandırınca sanki ben haksız sizde haklı mı olduğunuzu sanıyorsunuz?? Burası Yardım ve S…

• Devir işlemeri

@kasvetli bu konuyu açan benim.okumadığımı mı sanıyorsun Ayrıca sorduğum soruların cevabını alamayan benim. Bence asıl okumadan direk konuya dahil sizmişsiniz gibi geldi? Konuya müdahilseniz ,bir bilginiz varsa yazın aksi halde sırf yazmak için yazmayınız İyi forumlar Alıntı ,FaKe TO FaCe: “@Bolorpo peki tahmini bekleme süresi nedir bellimi? ve bu süre içindeki oyuncuların mağduriyetlerini gidermek için yapılan bir hazırlık varmıdır. Not: mağduriyet derken hesapların tatile alındığı süreden başl…

• Devir işlemeri

Alıntı ,BASKAN: “Ahh Ahh, keşke konuşulanların %10'u yapılsa.. Sn. @Bolorpo bu tatilde olan hesapların subay ücretlerini karşılayacak mısınız ? ” Tenezzül edip cevap yazmıyorlar bile biz neyin derdindeyiz.adamların umrundamı sanıyorsun.

• Nusakan News

FaKe TO FaCe - - Nusakan

@Kalladin Al sana haber 5 multi gümledi

• Nusakan News

FaKe TO FaCe - - Nusakan

@Kalladin hocam eline emeğine sağlık güzel çalışma.devamını bekleriz

• Zibalde Neler Oluyor

FaKe TO FaCe - - Zibal

Aperatif isteyen buyursun images

• Zibalde Neler Oluyor

FaKe TO FaCe - - Zibal

Alıntı ,stirlingite: “Alıntı ,FaKe TO FaCe: “buyrun afiyet olsun images ” civciv mi o ” Büyümüş hali

• Zibalde Neler Oluyor

FaKe TO FaCe - - Zibal

buyrun afiyet olsun images

• Devir işlemeri

@wonderlive1973 sizin bu konuda ki görüşleriniz nedir??

• Devir işlemeri

Alıntı ,asasas: “stomt.com/ogame buradan en azından devir takas konusunda acele etmeleri/öne çekmeleri konusunda şirkete direk yazı yazabilirsiniz arkadaşlar, bir deneyin derim. ” Burayı pek kaale alacaklarını sanmam.ama şirket oyun yönetimi bölümüne direk ulaşabileceğimiz bir iletişim yolu varsa oradan şansımı denemek isterim

• Devir işlemeri

@Bolorpo peki tahmini bekleme süresi nedir bellimi? ve bu süre içindeki oyuncuların mağduriyetlerini gidermek için yapılan bir hazırlık varmıdır. Not: mağduriyet derken hesapların tatile alındığı süreden başlayarak üretimin durması ve subayların devam ediyor olması bu konuda bi çalışma yapılırmı?

• Devir işlemeri

@Bolorpo Devir işlemleri yönetim tarafından yapılamıyor demişsiniz.peki sizde biz oyuncuların devir&takas isteklerini direk olarak şirkete yönlendiremezmisiniz? böylelikle onlarda oyuncuların devir işlemlerini belki gerçekleştirir hem bu konuda ki taleblerin yoğunluğunu hemde sizlerinde arada kaldığını belki algılarlar.

• Devir işlemeri

Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,FaKe TO FaCe: “aynı anda oynayın tatile almayın demişsiniz adamın ekstradan bi evrene bakabilecek zamanı,zamansız bazı olaylardan dolayı yok.zaten bu nedenle devir etmek istiyor ve tatilde durduğu her gün sıralaması geriliyor.oyundan kaynaklı hata yüzünden oluşan bu zararı neden karşılanmıyor? ” Yani hesaba bakamıyorsunuz ama devir edeyim bir başkası oynasın, sonra da ben o hesabı ileride gelişmiş bir şekilde geri alırım. Bu şekilde mi düşünüyorsunuz? Bu arada oyunda ki…

• Devir işlemeri

aynı anda oynayın tatile almayın demişsiniz adamın ekstradan bi evrene bakabilecek zamanı,zamansız bazı olaylardan dolayı yok.zaten bu nedenle devir etmek istiyor ve tatilde durduğu her gün sıralaması geriliyor.oyundan kaynaklı hata yüzünden oluşan bu zararı neden karşılanmıyor?

• Devir işlemeri

Merhabalar Ogame de bayadır süren devir işlemlerinin yapılamaması durumu ne zaman aşılacak ve devir edilemeyip tatilde duran hesapların sıralamaları hergün düşmektedir yönetim bu konuyla ilgili ne yapmayı planlıyor? Günlük üretim zararını karşılayacaklar mı? Sonuçta oyundaki sistemsel hatalardan dolayı devir işlemi yapılamıyor burada oyuncuyu bağlayan bir durum yok. Lobi sistemiyle birleştirilen hesaplar şimdi yetersiz program yüzünden tek tek ayrıştırılamıyor ve bunun ceremesini biz oyuncular ç…

• Zibalde Neler Oluyor

FaKe TO FaCe - - Zibal

Alıntı ,Plevneli: “@Kwn tamam sana mocha ısmarlayacam bu benim için kutsal görev oldu :DD ” EE hani bana??

• Alıntı ,Morgan Freeman: “Alıntı ,FaKe TO FaCe: “Alıntı ,LALILULELO: “Alıntı ,FaKe TO FaCe: “Tebrikler İlkay 2 gündür benimle uğraşıyorlardı 9 ayı patlattılar ama filoyu bi türlü bulamadılar, sağlık sorunlarından dolayı dün tatile aldım . oyuna ilgilenecek gücüm yoktu yoksa böyle atraksiyonlar arada heyecan veriyor oyuna ama 2 gün sonra bi aksilik olmazsa yine oyundayım. ” öncelikle geçmiş olsun sonradan öğrendik hasta olduğunu. Ayrıca oscara tebrikler şans ondan yana güldü. Senin ilk 4 ayını ald…

• Alıntı ,LALILULELO: “Alıntı ,FaKe TO FaCe: “Tebrikler İlkay 2 gündür benimle uğraşıyorlardı 9 ayı patlattılar ama filoyu bi türlü bulamadılar, sağlık sorunlarından dolayı dün tatile aldım . oyuna ilgilenecek gücüm yoktu yoksa böyle atraksiyonlar arada heyecan veriyor oyuna ama 2 gün sonra bi aksilik olmazsa yine oyundayım. ” öncelikle geçmiş olsun sonradan öğrendik hasta olduğunu. Ayrıca oscara tebrikler şans ondan yana güldü. Senin ilk 4 ayını aldığımızda zaten filonun dönüşte olduğu belliydi g…

• Tebrikler İlkay 2 gündür benimle uğraşıyorlardı 9 ayı patlattılar ama filoyu bi türlü bulamadılar, sağlık sorunlarından dolayı dün tatile aldım . oyuna ilgilenecek gücüm yoktu yoksa böyle atraksiyonlar arada heyecan veriyor oyuna ama 2 gün sonra bi aksilik olmazsa yine oyundayım.

• Hayırlı olsun bol Savaşlar

• @Bolorpo ben şahsi olarak sizden bahsetmedim.o zaman ticket yazmıştım.gelen cevabın bir kısmını sizlerle paylaşayım ''Efendim öncelikle oyundan kaynaklı bir problem olması neredeyse imkansızdır.'' gelen cevap bu tarzda. ayrıca sizinde ''Hatayı biz yaparsak bizim düzeltmemiz gerekiyor. Oyuncu yaparsa da oyuncunun düzeltmesi gerekiyor.'' yazınıza istinaden bu olayda ne sizin nede benim bir hatam vardır.oyunda ki bug u oyuncunun hatası olarak mı algılıyorsunuz.oyun bana 107k nak hibe ettiyse bunda …

• Alıntı ,TarikbinZiyad: “arkadaş ne kadar zaman önce belirtmiş durumu neden 6 gün beklenip de geri isteniyor ki? Aynı gün hesabındaki fazlalık filolar sistemden silinemezmiydi? ” İnanın bu durumu ben yazmasaydım kimse farkına bile varmazdı.oynadığım evrende 107k.nak madeni 10dk lık üretmim lakin madeni yollamayacağım.ama isterseniz 107k nak ı silebilirsiniz. bu olaya inanmayanlar zamanında yildun da filomun yere erken indiğinede inanmamışlardı.ve neredeyse oyun kutsaldır oyunda hata olmaz denildi…

• Tebrikler& Emre geçmiş olsun kardeşim.zarar fazla değil ne gerekiyorsa söylemen yeterli

• selam inanmadığınız olay gerçekmiş @Bolorpo benden 107k nak madeni istiyorsunuz lakin bu madeni hiç bir yere yollamam mümkün değildir.zamanında oyundan kaynaklı hatalar yüzünden filom yere erken indi ve vuruldum keşke o zamanda geçiştirmek yerine araştırılsaydı ama bana oyunda hata olması İMKANSIZ denildi geçildi.ha şimdi bu 107k nak madeni benm için devede kulak bile değil ama tepki amaçlı bu madeni yollamayacağım.zaten oyun kurallarının hiç bir yerinde de oyundan kaynaklanan oyuncu lehine bir …

• Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,FaKe TO FaCe: “şuan tam gaz gidiyor ” Anlık donmalar yaşayabilirsin ama elinde olmayan gemiler olduğuna emin misin ? ” evet çok büyük bir filo takviyesi aldım

• şuan tam gaz gidiyor

• elimde olmaması gereken filoyla yağma çıktım bakalım ne olacak

• az önce geri çektiğim filo.yani elimde olmayan gemiler filoyu geri çağırdığımda yere inen bişey görünmüyordu.şimdi baktım gemiler birden varolmuş

• nusakan evreninde saldırı yapamıyorum.filoyu seçiyorum.saldırı olarak devam ediyorum.filo yollama da kalıyor oyun. aynı sömde 2 dk öncede elimde olmayan gemiler kendisi otomatik saldırı başlattı.filoyu geri çektim.mevcut gemileri ekledim farklı bi geze saldırı yapıcam.belirttiğim gibi son aşamada kalıyor oyun.

• Lobi & Km

FaKe TO FaCe - - Öneriler

Merhabalar. Oyuna lobi sistemi geldikten sonra tek bir yerden bütün hesaplara girebiliyoruz fakat oynadığımız her evren için ayrı ayrı km almamız gerekiyor. Benim önerim km alımı lobi üstünden olsun ve buradan aldığımız km leri oyuncu oynadığı tüm evrenlerde kullanabilsin.gerekirse bunu oylamaya da sunabiliriz. İyi oyunlar

• uzun uzadıya yazardım da gerek yok .karpuz yiyelim karpuz gerisi hikaye.

• Seyduna'yı Kim Vurdu

FaKe TO FaCe - - Nusakan

ikiside ceza aldı.gün geçtikte daha da iğrenir oldum.yazık

• Alıntı ,Bolorpo: “ Şuan içinde birleşme yok. Herhangi bir evren planlaması yok. Takım olarak yaptığımız çalışmaları da şuan için açıklayamam. ” çünkü siz bile ne olduğunu bilmiyorsunuz

• birleşmenin olması için yeni evren açıldığında kimse kayıt olmayacak yada kimse km çekmeyecek.o zaman belki hali hazırdaki oyuncuları kaçırmamak için bişeyler yaparlar.ayrıca şahsım adına buradaki yönetimden kimsenin sözünü dinleyeceklerini sanmıyorum. oyuncu ve kullanıcı olarak bizim bir tepki koymamız gerekli.bu da ancak km almamak la olabilir.yoksa bizi tınlayan yok

• Tebrikler.gd ler gitsede güzel kâr. savunmaya geçmiş olsun

• Alıntı ,Castiel: “Alıntı ,FaKe TO FaCe: “Rejimdeyim bu ara ekmek yemiyom . ama seni vurayım lokma döktürcem ” Kardeşim 1 kop git ya tamam biliyorum bana hasta oluyosun örnek almaya çalışıyosun ama uzaktan yap bunları düş peşimden ” İdolümsün

• Rejimdeyim bu ara ekmek yemiyom . ama seni vurayım lokma döktürcem

• @Castiel ben de sana bayılmıyom az kaldı filoya başladım 3k fırkam oldu bi bu kadar daha oldumu işlem tamamdır vuracam seni.bırak forumu Bodrum girişine asacam posterle