Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Alıntı ,Flying: “pek foto atma konusunda deneyimli degilim umarım becerebilmişimdir. yaklaşabildigim en iyi sonuc bu oldu heralda. 1. grupta rhea belki 6. gruba geçebilir. 2. gruptan iss isteyen bi evren çıkarsa o da 6. gruba kaydırılabilir 3. grupta pegasus tek basına nereyle birleşse problem.puanları almış başını gitmiş yetmiyomuş gibi bi de eko7 yaptılar yeni zamanda orayı.heralde alınan en yanlış karar olmuş. betel genel olarak pega ile birleşmekte sorun gormediginden onları yazdım yine gene…

• Alıntı ,ShutDownn: “Xhangus pegasusa gelsin bari ” onlar çok çok özel bir evren olduğu için sizinle birleşmeleri uygun olmaz, e1 de çok özel bir evren olduğu için belki bu iki özel evren bir araya gelirse ortaya çok daha özel bir evren çıkabilir

• merkürü canlandırma etkinliği

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,badboy_35e: “ayrıca deu satmak yasak bizim ejdersegoy virgoda ceza yedi 1 hafta ticaretten ben de küfür ve hakaretten yedim düşün biz ve ceza op lar çıldırdı virgo da İzmir de deli Önder vardı emekli trafik polisi efsaneleri bitmez kendine bile ceza yazmış adam. virgoda da öyle fırfıra binerken kemer takıyor pilotlar artık ” sen gel ben sana ripleri gülleyio yollarım yeterki sen iste ama digerlerine normal gül

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,omcore: “Herkese selam, Evren birlesimleri konusunda bilgisi olan var mi? Bir tane baslik var, usendim okuyamadim. ” haftaya bi şablon çıkar belli olur az çok

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,*Cyclone*: “Alıntı ,MeRMi Ma: “Alıntı ,*Cyclone*: “Vuu ” patron çıldırdı böyle kampanya görülmedi daha ne olsun ” Sende japeyi ac deu sat bana :)) ” hesap işe yarramaz ki :d açayım tarla olsun daha verimli olur

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “Alıntı ,VECiHiTrollKing: “@SeyyarTayyar nerelerdesin iki gözüm ” adamı yokluğunda temsil etsene yılın çömü. Seni neden çöm yaptık sanıyorsun. "Xhangus çok elit bir evren. İss siz olmasından dolayı çok özel bir evren." W. Seyyar Tayyar. ” x evreni çok özel bir evren olduğu için hesap açıp tarla olarak bırakacam ki bu özel evrene layık olsun.

MeRMi Ma - - Merkur

Alıntı ,*Cyclone*: “Vuu ” patron çıldırdı böyle kampanya görülmedi daha ne olsun

MeRMi Ma - - Merkur

gel kampanya var gellll hesabını açıp bize deu satana taş değil gül atıyoruzz gelll

• Bizimkisi Bir R Hikayesi...

MeRMi Ma - - Aquarius

Alıntı ,-CooL-: “Alıntı ,MeRMi Ma: “09.11.33 dk da hem dur hem de saldırı filosu var , saldırı yapıldıktan sonra mı dur filosu atıldı yoksa dur atıldıktan sonra mı saldırı geldi ? ben asıl burayı merak ediyorum @-CooL- ” Saldırı yapılıp herkes filosunu ekledikten sonra bizde durlarımızı gerçekleştirdik hocam karşılarında bizi görünce afalladılar anlayacağın ” not: Küçük bir ayrıntı vermek istiyorum, önce saldırı sonra da aynı sn ye dur atıldığında; dur filosu savaşa girmezdi, saldıran taraf bu d…

• Bizimkisi Bir R Hikayesi...

MeRMi Ma - - Aquarius

09.11.33 dk da hem dur hem de saldırı filosu var , saldırı yapıldıktan sonra mı dur filosu atıldı yoksa dur atıldıktan sonra mı saldırı geldi ? ben asıl burayı merak ediyorum @-CooL-

• KM Kampanyası

MeRMi Ma - - Yardım & Sorular

kupon alımları normal fiyatta oluyor, oyun içinden satın alma gerçekleştirdiğinizde yüzde olarak indirimi görebilirsiniz.

• board.tr.ogame.gameforge.com/i…e2d8ee01163a629cc9d6ba37f BU TABLOYA BAKTIĞIMDA MAHİNİN PUANI HARİCİNDE GÖZÜME çarpan absürt bir durum yok, neden bu e1 olayı bu kadar uzuyor ? neredeyse hepsi birbirne denk, mahideki 9k rip mi dengeleri değiştiriyor ?

• e 1 filocuları : * * 1 * NR1 * [K.R.A.L] * * 219 621 968 * * 11 * Darth * [DEATH] * * 113 649 732 * * 44 * eskihisar * [DrAGoN] * * 76 422 741 * * 33 * SARPEDON * [SNaKeS] * * 72 084 160 * * 24 * karadenizli * [SNaKeS] * * 70 553 096 * * 69 * Yamamoto * * * 63 781 715 * * 54 * BALBAZAR1907 * [Risk] * * 54 683 718 * * 74 * NIGHT STALKER * [SNaKeS] * * 51 785 814 * * 27 * blackfighter * * * 51 564 355 * * 73 * CHOP SUEY * * * 50 076 837

• e1 güçlü filo istemiyor o zaman. e50 filocuları : * * 3 * K O * [AGA] * * 187 414 725 * * 5 * YuSuF * [Asiller] * * 146 290 936 * * 1 * MAHi * [Asiller] * * 99 421 894 * * 28 * ADIGECE * [VATANIM] * * 57 136 438 * * 22 * KENE * * * 56 145 782 * * 9 * absuga * [SHYO] * * 55 128 273 * * 10 * Asi ve Mavi * * * 49 146 869 * * 33 * GABBAR * * * 47 984 991 * * 46 * planet earth * * * 46 747 744 * * 6 * KORAHAN * [FAMILY] * * 46 695 160

• Alıntı ,robotix: “Ne inaktif sevdanız varmış arkadaş İnaktif diye diye millet inaktif yağmalamaya başladı Tek takıntınız inaktifse sizleri inaktiflerle baş başa bırakalım. ” öyle deme günde 500m kaldıroyruz ejder bu duruma çok kzııyor

• bu birleşmeye inaktifleri götüremiyoruz bu işi hiç sevmedim ama kafama takılan bir soru daha var @*Cyclone* ejder diyelim ki 21 gün ceza yedi ve göç emri bittikten 4 gün sonra hesabı cezadan çıkacak, şimdi bu adamın durumu ne olacak ? hesabı cezadan çıkartılıp göç emri mi verecek yoksa yönetim onun adına mı göç emri verecek, örnek olarak ejderi gösterme sebebim en yakın zamanda ceza aldığını bildiğim bir o var. @Bolorpo ne olur bu durum

• ama dedim demi sana savunmayı kırma diye bi savaşta 230m kar var bi savaşta 300k çöp anca var, sanırsın 10M KAR var o ripleri oraya yollamaya değmez kırmak için,

• Alıntı ,DaayT: “Alıntı ,Bolorpo: “Bu arada, 29 evrende 3 tanesinde iss yok ve bu 3 evrende iss talebi geldi. Bu nedenle böyle bir oylama yapıyoruz. 26 evrenden ISS olmasın talebi gelmedi. Bu nedenle de hiç bir evrende oylama yapılmıyor. ” Adminim biraz da mecbur kaldık açıkcası iss talebinde bulunma hususunda. Uzun süredir forumda sadece okuyucuyum ama yazma gereği duyduğum ilk konu bu oldu. Ne olursa olsun oynayacağız seviyoruz bu oyunu fakat memnuniyet ve istekler şu anda gerçekleşmezse belli …

• Alıntı ,Bolorpo: “Günaydın herekse ” günaydınlar efendim :d uykunuzu da aldıysanız ve güzel bir kahvaltıyla da bunu tamamladıysanız bi kopya verin bakim :d güzel bi şablon çalışması için yol haritası yaparız

• inş e1 i hedef değilde göç evreni yaparlar. o zaman kim nereye gidecekse tercihini yapıp gider,

• pegasus filocu verilir

MeRMi Ma - - Takas

düşündüğün evrenleri ve kademe veya filo tercihi olarak belirtebilir misin ?

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “ grup 1: betelgeuse - pegasus - evren 50 - taurus (bu 4 evren x4 filo / x6 ekonomide birleştirin.) grup 2: e1 - hydra - eridanus - japetus - merkur - kallisto - quaoar - nusakan - hyperion ( bu 9 evreni x3 filo / x6 ekonomide birleştirin) grup 3 : ganimed - ursa - andromeda - ızar - oberon - polaris - rhea ( bu 7 evreni x4 filo / x7 ekonomide birleştirin ) grup 4: libra - tarazed - virgo - wezn -yildun -uriel (bu 6 evreni x3 filo / x7 ekonimide birleştirin) iss'siz g…

• Alıntı ,madLove: “Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,000000000: “yildun xanthus la birleşme olursa iss mı kalkacak yoksa devam edecek mı acaba ” @madLove sana soruyor ” Eğer xanthus gelirse issli oynayabilir orada ki çoğu oyuncu iss ye alışkın zaten, ama iss istemeyen fazla ise iss 'siz de olabilir. Şahsi gönlüm iss nin devam etmesinden yana, ama iss'siz olursa filo büyüklüğü bakımından benim işime gelir ama iss bu oyunda ittifakları bir arada tutan en önemli şey bence. ” ben xanhtustada oynadım iss olma…

• Alıntı ,madLove: “Tarazed (hedef) Uriel (göç) Virgo (göç) Wezn (göç) Xanthus (göç) Yildun (göç) X4 filo. X5 Eko. İss var. %70 harabe. Sonda deposu kapalı. Puan olarak , evren yaşı olarak birbirine yakın rekabetin güzel olacağını düşündüğüm bir tablo, Diğer evrenlere de o evrenlerde oynayan arkadaşlar karar versin diyorum. ” filo hızlarına +1 ve-1 ekleyerek oluşturdum tabloyu, puana dikkat edersek bu defa hızda düşüş veya yükseliş olacak, buradaki çoğu kişi hızların çok değişmemesi taraftarı gibi…

• Alıntı ,Bolorpo: “@MeRMi Ma puanları hesaba katmaz isek çok güzel bir çalışma. ” ufak düzenlemelerle taslak geliştirilebilir

• o zaman çok fazla kurcalamaya gerek kalmadan böyle yapılabilir. ____________________________________________________________ hedef evren e1 x2 filo x7 eko %50 harabe oranı 0,5 deu tüketimi e50 ( göç ) hydra ( göç ) taurus ( göç ) ganimed ( göç ) kallisto ( göç ) nusakan ( göç ) ursa ( göç ) andromeda ( göç ) ___________________________________________________________________ hedef evren pegasus x5 filo x5 eko veya x7 eko da tercihe göre yapılabilir %50 harabe oranı 0,5 yada 0,3 deu tüketimi bete…

• Alıntı ,Bolorpo: “hedef evren +-6 olabilir. Filo hızları +-1 olarak değişebilir ama genel olarak ekonomilerin yüksek olması herkes için tercih olacaktır. Bu arada inaktifler ile ilgili göç evrenlerdeki inaktifler taşınmaz ama hedef evrendeki inaktifler duracaktır. ” olası birleşmede Merkür’ün göç Evren’i olarak belirlenmesi buradaki bütün inaktifleri bitirir, ama Merkür hedef evren olursa buraya gelecek oyuncular inaktif yağmasıyla banyo ederler. Evren başından beri bu inaktif konusunda çalışmal…

• @savasci yüksek puanlılar gelmesin diyor ama çok yanlış düşünüyor. 5 tane 250M kademeci mi gelsin yoksa ? 5 tane 200 M filocu mu gelsin ? bunlar sizin dengenizi bozmayacak mı ?puana çok takılmayın siz filocu gelmesin diyin en iyisi

• Alıntı ,Honulu: “+ inaktifler de taşınsın ” bak bunu desteklerim :d yanımızda +3 inaktif de getirsek sayı artsa olmaz mı

• Alıntı ,badboy_35e: “tebrikler çok söyledim dinlemedi geçmiş olsun sıra ben de mi gelem mi ” sensiz evren bir boşluktaymışcasına sallanıyor

• Baya eski evrenler; Yavaş evren isteyenler E1 göç etsin Hızlı evren isteyenler pegaya göç etsin Bir önceki birleşmeden sonra açılan Evren’ler için ; X2 veya X-3 filo hızı ve X7 ekolu yere göç edebilir X-5 filo hızı X-7 eko hızlı yere göç edebilir Eski ve yeni evrenlerde 2’şer seçenek bana mantıklı geliyor , ayrıca birleşecek bütün Evren’ler X-7 eko’lu yere geçmeliki üretim hızında eşit şartlarda devam ederler. Hiç bir kademeci veya hiç bir filocu x7 üretime hayır demez. Yakıt tüketiminin de deva…

• özelden biri meşhur face sayfasını bi atıversin

• o 5 sn kuralı araya sokulan ufak çaplı sonda nakliye vb gibi gemiler içindir, defansın asıl filosunu vurabilecek güçte filo yolladığın zaman sorun yok, o bahsettiğin kuralla ilgili çok tartıştık, ceza bu savaşla ilgili değildir, başka bir durumla alakalıymış, o yüzden bu savaşa bir şey demek doğru değil, neden ceza aldığını da kendisi açıklarsa açıklar artık.

• yan hesaptan ay alınıp filo vurulmuşsa ve bu yan hesapla daha önceden de ceza almışsa yönetim bu savaşa organize bile vermiş olabilir, tabi bizimki sadece yorum, ejder gelip aldığı cezayı ve olayları özet geçerek anlatırsa güzel olur, her iki tarada da geçmiş olsun

• tebrikler ali, defansa geçmiş olsun

• Alıntı ,ArmnGksn: “Tebrikler Fırat, aldım haberleri, güzel organize olmuşsunuz ” saolasın arman, uzun zamandır yapacaktık aslında ama kısmet bugüneymiş, ekip ruhu böyle bir sonuca varmamıza katkı sağladı

• 04-09-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Ceyyar [ALLSTAR] ________________________________________________ 555.jpg Koloni Gemisi 1 Hafif Avcı 1.589.003 Komuta Gemisi 48.923 Muhrip 192.549 Fırkateyn 180.865 Ölüm Yıldızı 344 _________________________________________ Savunan saskin ________________________________________________ 666.jpg Büyük Nakliye Gemisi 269 Casus Sondasi 172 Solar Uydu 50 Ölüm Yıldızı 1.000 Büyük Kalkan Kubbesi 1 _________________________________________ Sav…

• 04-09-2018 --:--:-- tarihinde karşılaşan filolar: Saldıran Ceyyar [ALLSTAR] ________________________________________________ Ölüm Yıldızı 1.300 _________________________________________ 555.jpg Savunan Remley image.jpg ________________________________________________ Küçük Nakliye Gemisi 156.958 Büyük Nakliye Gemisi 27.113 Hafif Avcı 523.858 Ağır Avcı 7 Kruvazör 13.584 Komuta Gemisi 25.179 Koloni Gemisi 33 Geri Dönüsümcü 65.565 Casus Sondasi 580 Muhrip 7.705 Ölüm Yıldızı 126 Fırkateyn 28.964 __…

• Tebrikler defans her ne kadar safını yanlış taraf olarak seçmiş olsa da ona da geçmiş olsun , akşama sunumu hazırlayıp asıl vizyon filmini asarım