Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• ogame tarihinde hedef evren olmayı istemeyen yegane evrensiniz. e50 hedef evren olun isteyen evrenler gelsin işte e50 ye. ne kadar demokratik ve barışçıl bir çözüm.

• hakkaten bu foruma 2 tayyar çok sanırım n1 e50 dekileri tersanesine katmakta cok istekli. o da haklı ne diyim.

• Alıntı ,SeyyarTayyar: “Tairuz, ” Alıntı ,SeyyarTayyar: “Batelgaus ” Tayyar geldi konuya dönelim

• Alıntı ,4EVER: “Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,4EVER: “Neyse DT evren1 e güçlü filolar gelmesin diyerek ejder gibi userlerin her türlü gar savunma vurma hareketlerini hak ediyor bir bakıma böyle yanlış bir strareji sonlarını getirmez umarım ” vallahi hiç öyle bir şey demedik biz mahi hariç herkes gelsin diyoruz. ” Savaşcı bi mahi yüzünden bütün e50 kendinize düşman ettiniz birleşme olmadan Biraz strarejik davransaydınız e50 bence evren1 i dengeleyebilirdi buda size rahat nefes aldırırdı bunu nası…

• Alıntı ,4EVER: “Neyse DT evren1 e güçlü filolar gelmesin diyerek ejder gibi userlerin her türlü gar savunma vurma hareketlerini hak ediyor bir bakıma böyle yanlış bir strareji sonlarını getirmez umarım ” vallahi hiç öyle bir şey demedik biz mahi hariç herkes gelsin diyoruz.

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “O değil evren eko hızını ileri de birleşme için arttırmadınız mı? ” evren eko hızını birleşme için arttırmak istedik almanya 1 sene boyunca bunu red etti. 1 sene sonra kabul etti ve 9 aydır x4üz. gecen sene kabul etseydi ozamanda demiştik e50 ile birleşmeye karşı çıkmayacaktık.o 1 sene evren 1 e ihtiyac duydugu zamanı kazandıracaktı.

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “Alıntı ,__savasci__: “puan farkı önemli degil kalabalık evren olsun yeter diyenleri yeni evren açıldıgında kayıt yapmaya davet ediyorum. o evrenler epey kalabalık oluyor sıfır puanlı hesaplarıyla oynayabilirler . bakın sorununuzu anında çözdüm. sizin birleşme beklemenize falan gerek yok bunun için. ” hesaplarınızı silip yeni evrene gidebilirsiniz. Hem kalabalık hemde herkes 0 puan ve herkes herkesi geçebilir. Tam size göre ” biz evrenimiz den memnunuz. kendi evrenind…

• puan farkı önemli degil kalabalık evren olsun yeter diyenleri yeni evren açıldıgında kayıt yapmaya davet ediyorum. o evrenler epey kalabalık oluyor sıfır puanlı hesaplarıyla oynayabilirler . bakın sorununuzu anında çözdüm. sizin birleşme beklemenize falan gerek yok bunun için.

• Alıntı ,bunedirya: “Tek şüphem bunu bilinçli ve planlı yapıp yapmadığın yönünde. ” Alıntı ,bunedirya: “Yine aynı şekilde korku propagandasınıi burada da yapıyorsun. ” Seni çoğul cümlede kullanıyorum çünkü aynı ağazdan aynı kelimelerle yazıyorsun. Korkutuğumu söylemeniz , Sıralamada düşmek istemiyor oldugumu uydurmanız ve ardından gelen bir şaibe iması.. Burada adamlar açık açık bu birleşme sen ne dersen o sekilde olacak vs yazmış sen zaten herşeyi biliyorsun o sebeple öz güvenlisin vs yazmış. Am…

• Alıntı ,bunedirya: “Buradaki yanlış propagandaysa birleşme ile sizden yüksek puanlı oyuncuların gelmesiyle kaybedeceğiniz sıralamanın motivasyon kaybına sebep olacağı. ” Alakası yok arkadasım. işte burda onun bunun yanlıs yönlendirmeleri ile herseyi yanlıs anlıyorsunuz. sıralama dusmek motivasyon kaybı yaratmaz. elbette herkes sıra dusecek onda bir sıkıntı yok. bunun karşılıgında oyuncu sayısı artacak buda motivasyon kazandırmayacak mı? kazandıracak buna herkes razı olur. ama sen tavan puanı 260…

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “Alıntı ,__savasci__: “yahu ne bileyim onun çetelsinimi tutuyorum ben aç bak mmorg dan. 6 sayfadır aynı seyi soruyon. ” günde 848721485838373 kez girip baktığın sıralamada hiç diğerleri gözüne çarpmıyor mu. İşte dediğim şey bu bir tek kendini düşünüyorsun. Mevcut evreninde de zaten puan farkları var. Yani hangi evrenle birleşirsen birleş mevcut evren gibi olacak. Savaşcı 4. Sırada olmayacak 144. Sırada olacak. ” Tabi ben de zaten kafayı yemiştim ilk 100 un puanlarını …

• Alıntı ,kerimtk: “Belli ki puanlara dikkat edilecek ama bari puan farkını yüksek tutun. yani 50-60M ortalamalı bi evreni 100M ortalamalı evrene atmaktan çekinmeyin . tabloları oluşturmaya başlamadan öncede E1 e anket açılsın birleşme istiyorlar mı istemiyorlar mı onu bi netleştirin. ” o anket neden sadece e1 de yapılıyor. dediginiz sekilde bir birleşme olacagı duyrulduktan sonra her evrende yapılsın. sonra sonucları görelim.

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “Alıntı ,__savasci__: “yoh artık ” savaşcı bey. E1 in dengesini merak edenleri neden engelliyorsunuz? Evren 3. Kaç puanda Evren 47. Kaç puanda Evren 97. Kaç puanda mesela? Cevap verirsen sana evren dengesinden bahsederiz ” yahu ne bileyim onun çetelsinimi tutuyorum ben aç bak mmorg dan. 6 sayfadır aynı seyi soruyon.

• Alıntı ,FK..: “Part 3 açılır ve e1 in hedef evren değil de göç evreni olduğunu ve gideceği evrende ise hiçkimsenin sıralama korkusu olmadığını görür oturur ağlarsınız. Sonra bi bakmışsınız aaa gerçekmiş ” yoh artık

• Part3 başlığı açılır ve başlığın ilk mesajı benden gelir " e50 e1 in puan dengelelerini bozar ve bu sebeple bunu istemiyoruz " daha sonra e1 ve e50 ile alakası olmayan 35 + alakası olan 5 kişi , Savaşçı şöyle savaşçı böyle der. ortalık cehennem yerine döner savaş baltaları havada ucusur. Ama bi anda bir garip ses duyulmaya başlar diiit diiit diiit.. Bu alarmın sesidir ve @Bolorpo bir hışımla uyanarak oh rüyaymış der ve bir derin nefes alır

• board.tr.ogame.gameforge.com/i…79545a08ee236050cfa35c5ff ABD'de son yılların en şiddetli kasırgası olması beklenen Florence'in cumartesi karaya ulaşacağının tahmin edildiği açıklandı. Bu nedenle tahliye emri verilenlerin sayısı 1,7 milyonu buldu. ABD Ulusal Kasırga Merkezinden yapılan açıklamada, daha önce perşembe akşamı ya da cuma sabahı karaya ulaşacağı tahmin edilen kasırganın cumartesi karada etkili olacağı belirtildi. Açıklamada, perşembe akşamı ve cuma günü kasırganın tetiklediği şiddetli…

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “Alıntı ,__savasci__: “ben kime neden kör demisim ? ayni fikir de olmadigim icin mi yoksa baska bir sey icin mi. buyutec yardimi ile yazinin o kismini tekrar okuyup gel arkadasim . ” sen benim alıntımın üstünde ki puan kısmını neden sildin. Algı mı yaratacaksın. Puan önemli değil diyor herkes. Senin puanında silinmiyor sadece 3. Sırada yazana kadar 39. Sırada yada 139. Sırada yazacak. Korkun bu mu? Yazımı Hubble teleskobu ile oku gel. ” konu ben degilim. sizin algilar…

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “Alıntı ,__savasci__: “ ogame bu gune dinc baslamis. guzel yorumlar geliyor. puanin ne onemi var seklinde skandal yorum yapan lar ve puandan tek bahseden sensin diyen retinasında yırtık oldugunu tahmin ettigim kör arkadaslar okumalı. ” İnsanların düşüncelerine saygı duymak zorundasın. Aynı fikirde değil diye de kör deme hakkın yok. İnsanlar evren sayısı düşsün, özel e1 li olalım, xhanguslu olalım derdindeler. ” ya o dan sonra kör diyince tatava yapiyorsunuz. ben kime …

• Alıntı ,Landroval: “Benim merak ettiğim başka bir konu var. Diyelim ki bir oyuncunun 3 evrende hesabı var ve her evrendeki hesabına farklı miktarlarda KM var. Daha öncede sanırım öneriler bölümünde lobi sisteminden sonra KM’nin birden çok hesapta kullanılabilir olması için lobi ekranına taşınması ve oyuncunun mevcut KM’sini istediği hesapta kullanabilmesi gerektiği gibi bir öneri vardı. Bende böyle bir durum söz konusu değil ama bu şekilde hesapları olanlar vardır. Farklı Evren’lerde oynayan ve …

• Alıntı ,rifki: “bence en adil olacak şekil puan usulüne göre secenekler sunulmasıdır diğer türlü hersey sıkıntııdır. ”

• Alıntı ,HUTAME: “Alıntı ,__savasci__: “e1 e gelirseniz tatil konusun da gözlemleme şansı bulacagım ” filo 1. si tatile almasa 1 günde oyuna bakmasa tüm aylarını söküp ay sökmeyi de geçtim yerde filosu dursa vurabiliyor musunuz? ” simdi bunu kime sordun genel olarak mi bana yada ittifakima mi ? genel olaraksa cevabim : evrendeki filocular o aylari alir. bize sormussan: bir madenci olarak soyluyorum adamin ayindan bize ne ? almaya kalksak e 4 gunluk uretimi heba etmis oluruz tamamen gereksiz masra…

• e1 e gelirseniz tatil konusun da gözlemleme şansı bulacagım

• korkaklık tatile almaktır. benim gordugum filocular %90 tatilde. farmvill 100 metre ilerde caminin karşısı

• Alıntı ,crybaby: “Oyunun amaci keyif almak. ” oyle olsa herkes pega da birlesirdi . denge menge arqnmaz bu torbalar olusturulmaz di. demekki baska amaclarda var

• birlesmenin amaci oyunun amacina aykiri olamaz ve olmamali

• ogame savas oyunu olsa madenci diye bir seyin olmamasi lazim di ogame bir strateji oyunudur. amaci istatistiklerde rakibini gecmektir ve ondan daha guclu olmaktir bu amaca ister rakibi vurarak ulasirsin ister ondan daha fazla üreterek. o oyuncunun tercihine kalmis

• bolopro pek sıcak bakmıyor gibi ama bence bu birleşmede bir tane sıfır evren şart. hedef evren adaylarının hemen hepsinden bir çatlak ses geliyor. hedef evrenlerin bir secenegi yok verilen karara mahkum olacakları için sıkıntı cıkıyor. ama onlarada alternatif olarak bir sıfır evren olusturulursa sorun ortadan kalkar.

• Alıntı ,mamba: “Alıntı ,__savasci__: “kerimtk evrenlerin hepsi zaten tavan puanına ve özellik benzerliğine göre birleştirilecek. tavan puanı yakın evrenler 4 erli 5 er li gruplar halinde birbiriyle gruplandırılacak . şablona falan gerek yok sizin evrenin tavan puanına bakıp kimlerle birleşeceginizi önceden tahmin edebilirsiniz. her evrene yapılan bu uygulama sadece e1 e yapılmamaya çalısılıyor. Bende bunu yapmaya çalışanlara Hayırdır ? diyorum. burdaki curcuna o yuzden kopuyor ” savaşçı sen hayı…

• bizim ittifak olarak a ve b planlarımız hazır. e50 gelse de sıkıntı yok. ama evren 1 için iyi şeyler olacagını sanmıyorum.

• Alıntı ,HUTAME: “hayırdır inşallah en azından birilerine hayırdır.. konuyu bilmiyorum ondan sordum siz en sona kalın sizin durumunuz en son belli olsun ama sen belli olmuş gibi konuştun hayırdır? ” yok sana öyle gelmiş. her şey olabilir. bu başlık bunu konusmak içinvar belli olsaydı başlık olmazdı dimi hutame ?

• Alıntı ,HUTAME: “kim o hayırdır? dedikleriniz? ” e50 nin e1 le birleşmesi gerektigini soylerken benle tartışmaya giren kişiler hutame hayırdır ?

• Alıntı ,4EVER: “Savaşcı dikkatli ol kardeşide iyi garcıymış öle diyolar ” adama daha 3 gun evel elinin altındaki 2. hesaptan gar attı diye cezayı çakmışlar . gelmiş burda gar atmaktan bahsediyor suan ahahahahaha.

• Alıntı ,*Cyclone*: “Birlesme nasil olur bilmem ama bildigim birlesmeden sonra basta savasci olmak uzere dt yi zor gunler bekliyor Ben kesin gidip zararina garlayip yagmalayacagim puan hic umrumda degil o zaman puan hesaplarini gorecem ” kardeşinlemi garlican cyclon hani şu geçen gun multi cezası yedigin hayali kardeşinle Alıntı ,kerimtk: “@__savasci__ tamam son bişey sorucam . 100M puanlı bir kademeci için birleşmede evrene 120M puanlı veya 250M puanlı filocu birinin gelmesi arasında ne fark var…

• Alıntı ,kerimtk: “@__savasci__ tamam diyelimki birleşme dediğin gibi olacak. bir çok evren oyuncuları birleşme sonrası kendinden yüksek puanlı kademeli filolu oyuncuların olduğu yere gidecek. sonuçta 4-5 evren varsa bunlardan biri diğerlerinden daha yüksek puanlı olacak . ozaman herkese haksızlık mı yapılmış olacak . veya herşeyi geçtim e1 e sizden puanı düşük bi kaç tane evren göç ettirildi bu evrenlere haksızlık olmayacak mı ? ben o yüzden bu puan olayını anlayamıyorum benim aklım kıt yada ort…

• Alıntı ,kerimtk: “@__savasci__ birleşmede evrenlerin göç ve hedef durumu nasıl OLMALI bi taslak veya öneri verebilirmisin. eğer verdiysen alıntı yaparmısın ? ” kerimtk evrenlerin hepsi zaten tavan puanına ve özellik benzerliğine göre birleştirilecek. tavan puanı yakın evrenler 4 erli 5 er li gruplar halinde birbiriyle gruplandırılacak . şablona falan gerek yok sizin evrenin tavan puanına bakıp kimlerle birleşeceginizi önceden tahmin edebilirsiniz. her evrene yapılan bu uygulama sadece e1 e yapıl…

• Alıntı ,HUTAME: “istenen özelliklere yakın farklı 5-6 hedef evren olsun sonrasında kim nereye giderse gitsin o zaman oyuncular biraz daha özgür olur kanımca tabii bir kaç istisnai kriter koyulmalı absürt göçleri engellemek için.. @Bolorpo artık yönetimin elindeki kartları görmek istiyoruz Goz viiiirrr diye mi bağıralım ne yapalım ndlfgjsldfjglksjdg ” birleşme belki 6 ay sonra olacak. ne diye bu kadar cabuk kart gostersinler. bolca zaman var. er gec bi uzlasma olur diye dusuneibilirler.

• Alıntı ,ShutDownn: “Alıntı ,revenge: “Alıntı ,__savasci__: “e50 deki fk cok yalvariyor e1 e gelmek icin . lutfen ne olur benide araniza kabul edin diyip duruyor vallahi duygusal bi adamim ben. uzuluyorum bunlari gorunce hayir ona kac defa soyledim e1 senin sonun olacak yapma dedim dinlemiyor. ” Bunu samimi olarak söylüyorum bu başlıkta yalvaran tek kişi sensin mahi bize gelmesin diye... ” Anket açsak "sadece savaşçıya özel pegaya zorunlu geçiş olsun mu? "diye. Anket sonucu açık ara kazanır mı di…

• e50 deki fk cok yalvariyor e1 e gelmek icin . lutfen ne olur benide araniza kabul edin diyip duruyor vallahi duygusal bi adamim ben. uzuluyorum bunlari gorunce hayir ona kac defa soyledim e1 senin sonun olacak yapma dedim dinlemiyor.

• pegasus eko hizi x2 e1 x4 e1 den geri kalan evrenler x7 e50 x1 olmali

• An itibariyle bu saatte ogame evrenlerinde toplam 1110 kişi online Alıntı ,GATE35: “5000oyuncu kayıtlı rakam Bunun %20si aktif ”