Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Alıntı ,*Cyclone*: “Honulu 10k riple kalliye ha ” en uzun ömürlü hayvanlardan biri de tospağadır x1 den geldim ben. x1 huzurdur. hayatını çok etkilemez tuvaletteyken bile rahat olursun. biri vuracakmış diye tedirgin olmazsın. rahat rahat işini görürsün

• Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,The Asgard: “Bir hesap kalistoda bekle beni @GATE35 ” Nick kor ne hemen hemen jahdjaj ” Beni de götürün. hızlı sevmiyim ben

• Alıntı ,iceman_can: “Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,i1y4s: “:lol: Silermi sizce Yemezzzzz ” @Honulu hesap açmış sizin evrene bakmak içinGaliba onlarda gelemiyorhahshahshahsh Hahshahzhhhaha ” hahah kanka evren 1 de honulu ve enteresan az peşimden koşmadı ama vurmak bi kısmet olmadı ” kısmette yokmuş demekki neyse zaman yetmedi diyelim

• Alıntı ,GATE35: “Alıntı ,i1y4s: “:lol: Silermi sizce Yemezzzzz ” @Honulu hesap açmış sizin evrene bakmak içinGaliba onlarda gelemiyor hahshahshahsh Hahshahzhhhaha ” kalli ve eride hesap açtım. silmeye aldım şimdi. sorun olacağını sanmam. olursa da fark etmez. random da oynarız

• Alıntı ,kizil bulut: “@MeRMi Ma Özellik ve kural şimdiden değişmiş demek ki Eskiden bu dediğin şekilde iskan emri verdiğinde sistem şu mesajı veriyordu; "Bu iskan komutu uygulanamaz" Ya da bu anlamda benzer bir cümle .. @Bolorpo adminim Mermi ma nin denemesini gördünüz mü? 15 deki sömün 12 ye iskan emrini sistem kabul etmiş görünüyor. .Kural da bir değişiklik mi oldu? Eğer 1-2-3-13-14-15 i ilerde de 4-12 arasına taşıyabileceksek bu devrimsel bir gelişme olur..Tabii kural kalıcı olarak değişirse.…

• Alıntı ,Bolorpo: “ Lobinizde bulunan ve sadece deneme amaçlı açtığınız 0 puanlı hesap, eğer hedef evrende ise, yine de göç evrenindeki hesabınız için seçim yapamayacaksınız. ” bu daha önce belirtilmiş miydi.? hedef evrenlere bakalım diye hesaplar açmıştık aynı lobiden

• Alıntı ,simsek: “Km de olsa artık belli bir sürede hesaplar siliniyor @Honulu nun senelerdir cezadaki hesabı silinmiyor adamın cezası biticek yakında ” keyfi ceza verince asi, serverin vicdanı el vermedi silinmesi

• e bu kallisto 7 galaksi. bu 9 galaksi kuralı ne oldu. kallisto kopyalanacak mı yazıldıysa bile görmedim. neden kallisto göç evreni?

• 4 5 6 daki 250 300 alanlı sömü 15 e iskan etmesi de iyi olmaz. rasgele de atılsa 15 15 e 4 4e gibi atılması lazım iskan verildiği için de o sömler mecbur iskan edilecek. sıcaklılar değişecektir. hem 15 deki sömüm random 15 e atılsın hem de ilk iskanda sıcaklığı aynı kalsın diye ayarlamak yazılımsal olarak ayarlamak cazip olmayabilir.

• sen niye düştün -multiden allah kurtarsın kardeş hileciler küfürcüler de kendi aralarında savaşsın her türlü hile hurda serbest evren eğlenceli fikre benziyor haaaaa yapılabilir mi acep

• random giderler artık yada kalsınlar eski evrende iyi fikir aslında f tipi evrenler olsun ceza alan hesaplar buralara taşınsın. kırmacılar organizeciler multiciler bir evrende takılsın. ceza evreni misali

• demirden admin olsa dayanmaz 13-14 senelik oyuncuyum bolorpo kadar uğraşan didinen görmedim ben bu zamana kadar. elinden gelenin en iyisini yaptığına zerre şüphem yok. çözümü olan çoğu şey çözülecektir. teşekkürler @Bolorpo gayretlerinden ve emeğinden ötürü. herkesi mutlu edemezsin nihayetinde.

• kararsız kaldım

• herkeste mobil internet olsa da evren yavaş olunca millet paranoyak gibi 2 de bir oyunu açmaz diye düşünüyorum evren hızlı olunca mevcuren 2 de 1 bakmak durumundasın. sistemine indiğin zaman 10 dakikada vurulma derdi olmaz ha bana yavaş evren pek yaramaz. rip var bende

• Alıntı ,obiwan: “Ogame.nin atasözlerinden biri de, "Ogame oynuyorsan, sosyal hayatın yok demektir" değil miydi. Yıllar boyunca, bu cümlenin niye kalıplaşarak hayatımıza girdiğine, kenarından da olsa değinmek lazım sanırım. Bu atasözü, X1 hız ve X1 ekonominin olduğu dönemlerden kalmadır, x4-x5 lerden değil. Ve kimse de, bireysel olarak üstüne alınmasın. Başka türlü anlatmayı beceremiyorum, olmuyor. Kısacası ; - Evren ve ekonomi hızı yavaşladıkça, oyuna ayırmanız gereken zaman ve dilimleri, artar.…

• AntiGameOrigin v6

Honulu - - Tools, Scripts ve Sims

Alıntı ,Marlox: “Android de kurdum. Kuruluyor. Tek sorun enter a basılı tut fonksiyonu telefonda olmayinca kurmanın da bi esprisi yok ” espirisi çok biraz kurcala incele

• tadımlık bir kaç iskan verilir. e şirkette para kazanacak. millet iskana yönelmek zorunda kalacak. su yakmıyo serverler babamızın band genişliğinden harcamıyor

• Alıntı ,hivron: “2. Torbadakilerin hepsi eridanusu seçerse güzel olur bide Polaris i 2. Torbaya eklemeniz iyi olacak ” evren farketmez. tek evrende olmak herkesin yararına evren hızı ekonomi hızı vs bir ankete bakar. çoğunluk ne isterse o olur. özelliklere takılmamak lazım tek evrende olması önemli.

• @Bolorpo önemsiz ama hatırlatmak istedim. zamanında 15k üstü oyuncu sayısı ile söm atacak yer bulamıyorduk. o derece kalabalıktı. 9 söm idi max birde. 19k oyuncu sayısı gördüm ben gözümle. (e20 ilk 2x evren) bot da yoktu o zamanlar silinen olsa da söm atsak diye bakardık. neyse 100 kişi 4-5 bin kişilik evrende (kişi başı 10-15 sömden) takılacak ne güsel

• Alıntı ,Jay CUTLER: “Alıntı ,Honulu: “3 galaksi anca olması lazım mevcut sayılarla. 9 galaksi bir ihtiyaçtı. zamanında 15 20k oyuncu varken. o günlerde değiliz ki. küçük olmalı evrenler ” E1 e kayıt yapılamayan günlerde 9 galaksi az bile geliyordu. ama şu an 3 bilemedin 5 galaksi yeter artar ” oyuncu olsun 20 galaksi olsun sorun değil. oyuncu azken 9 galaksi nedir yahu

• 3 galaksi anca olması lazım mevcut sayılarla. 9 galaksi bir ihtiyaçtı. zamanında 15 20k oyuncu varken. o günlerde değiliz ki. küçük olmalı evrenler

• 9 galaksi nedir yaw. 15k oyuncu mu var

• Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,Honulu: “torba 2 birleşsin tek evrende çok zayıf kalmış ” x1 hydra ve x6 quaoar var orada.. Ortak filo hızları peki ne olabilirdi ? ” bu sistem pek kimseyi mutlu etmeyecek. benim düşüncem torba olmasın. torba 1 fena sayılmaz. kalabalık olur ama torba 2 pek kalabalık olmaz. torba 3 ise birleştirilmemiş gibi bişey olacak. bu evrenlerde aktif kaç oyuncu var bakılabilir. 10-20 oyuncu 10-20 oyuncu ile birleşse ne kadar canlılık katacakki? bunun yerine 4-5 evren özelliği beli…

• torba 2 birleşsin tek evrende çok zayıf kalmış

• 10 sene evel 50k fırka vardı

• Alıntı ,HARU: “Alıntı ,Honulu: “kimkio ” ahanda Honuluda geldi nerdeydin sen bakim kaçak ” buralardayım. kaçtığım yok

• yani bi sonuç ilerleme vs yok

• bi özet geçecek olan yokmu şu ana kadar varılan yeri.

• buradan iyi bir sonuç çıkmaz. herkesin kendi türküsünü söylediği bi ortam oldu. hiç bişey anlaşılmıyor.uğultu var.

• oyun içinden bir mesaj sistemi. evrenini seç ve onayla. geri dönüş yok. istisna olarak her evrenin ilk 5 oyuncusuna önce mesaj atılabilir. önce onlar yerleşsin diğerleri ona göre seçsin oyun içi atılacak bi anket ile

• torbacılığa hayır

• yahu insanları zorla bir evrende oynatacak torba sistemi yerine 3-4 evren ve özelliklerini belirleyip istedikleri evrende, istedikleri kişilerle oynamaları için seçme şansı getiren bir sistem yapalım

• ekonomi sabit olsun. o ayağı tek geçelim ki diğerlerinde oynamak rahat olsun

• Alıntı ,ShutDownn: “Şurada toplasanız kaç kişiyiz 500mü 600mü ? Bu kadar sayıda ki insanı 10a 15e bölmenin anlamı yok, herkes içinde en zevklisi kalabalık evrendir. Eskiden ogame sizce neden tutuluyordu ? Evrenler yavaştı, herkes rahat rahat tatilsiz oynayabiliyordu. Düşünsenize 1-2saate bir oyuncuyu anca vuruyorsunuz. Şimdi öyle mi yan sekme de gezinirken 4.5dk da vurulabilirsiniz x6 evrende, yakınmama rağmen ben bu olaydan zevk alan birisiyim aynı hızlı bir araba kullanmak gibi geliyor bana On…

• Alıntı ,MeRMi Ma: “Alıntı ,Bolorpo: “hedef evren +-6 olabilir. Filo hızları +-1 olarak değişebilir ama genel olarak ekonomilerin yüksek olması herkes için tercih olacaktır. Bu arada inaktifler ile ilgili göç evrenlerdeki inaktifler taşınmaz ama hedef evrendeki inaktifler duracaktır. ” olası birleşmede Merkür’ün göç Evren’i olarak belirlenmesi buradaki bütün inaktifleri bitirir, ama Merkür hedef evren olursa buraya gelecek oyuncular inaktif yağmasıyla banyo ederler. Evren başından beri bu inaktif…

• diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık savunmadan harabe sonda deposu vs gibi teferruatlara yer yok daha. iskeleti bi oluşturalım

• Alıntı ,Can01: “4 çeşit hedef evren önerim var 1- filo hızlı eko yavaş 2- filo hızlı eko yavaş 3- İkiside hızlı 4-İkiside yavaş Bu kriterleri sağlayan 4 evren hedef evren olsun diğer tüm evrenler göç evreni olsun ve her Evrene hedef evren olarak bu dördü de sunulsun ” eko her daim yüksek tutulmalı. 5x yada 7 x eko sabit tutulmalı. tüm evrenler eşit. buna kimse hayır demez zaten. ayrıca eko hızı sabit belirlendiğinde geriye belirlenmesi gereken az şey kalıyor. uzlaşma kolaylaşır madenin bol üreme…

• Alıntı ,Konyalee: “Yorum yapan filocu arkadaşların tek mantığı; "Ufak balıklar bizim evrene gelsin, kılçıklarıyla uğraşmayalım." Öyle olacaksa toplasınlar 2 evrene, aksiyon arayanlar bir derman bulsun... ” diğer türlü de birleşimin pek değeri kalmaz. 3-5 kişi on oluyo çoğu evrende ha 3-5 ha 10-20 farketmez ama 200 300 on olsa oyun daha sürükleyici olur ufak balık tabir ettiğin düşük puanlı takılan oyuncular da zaten kendi evreninde de aynı konumdadır. bişey fark edeceğini sanmam. senin tabirin i…

• Alıntı ,ALkaTRaZZ: “High risk High gain ilkesi ile; 3 yeni evren; Barışçıl, ılımlı, agresif İsteyen istediği evrene geçer, Evren özellikleri evrene geçenler tarafından daha sonra belirlenir. Barışçıl; maksimum X2 X2 olabilir min x1x1 Ilımlı maksimum x4x4 minimum x3x3 Agresif maksimum x7x7 minimum x5x5 ” budur. evren özelikleri tartışmaya açıktır. orta yol bulunur anketle. kuyumcu terasizi ile tartmaya gerek yok. armudun sapı üzümün çöpü demeye gerek yok.