Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Kahve Falım

PatrickJane - - Geyik Sofrası

Alıntı ,werder_weremem: “tabiki verdim. Fakat evi başkasına vermişti . Bugün başka ev tuttum anahtarları aldım ” Ooh hadi hayırlı olsun diyelim Öğrencilik zor Alıntı ,revenge: “Patrık sen nereye göçüyon uriele mi @PatrickJane ” Yok fidis e gidecem

• Kahve Falım

Alıntı ,NeStLe: “Alıntı ,PatrickJane: “not : @NeStLe diyarbakır=mimar ” hani nerde ” Evlenmiştir belki

• Kahve Falım

Alıntı ,revenge: “ özleniyorsun karşiim ”

• Kahve Falım

Alıntı ,revenge: “Deucularım hariç herkese dalarım ben ” Ben bu adamı tanımıyom Alıntı ,Darknumenor: “Benim evrenim daha 9 aylık.. Ama ilk 40'ta hesabım var.. Bakalım Uriel'de bizi neler bekliyor.. ” Sende mi uriel Alıntı ,revenge: “Ben de spicadan gelicem ayık olun alırım aşşağa (Gizli İçerik) ” Ben fidis e gidiyom Alıntı ,Darknumenor: “Burası birleşme evreni başlığı değil abi, ne yapıyoruz biz ” Burası ne başlığı?

• Kahve Falım

Alıntı ,revenge: “Tabi ki kıyamam (Gizli İçerik) ” ama şimdi ama ama

• Kahve Falım

insanlık hali canım olabilir yani pega hariç yağmalanmadım ama . x5 e kapılınca yağmalanmak kaçınılmaz zaten . bir de ben pegaya gittiğimde her şey oturmuştu yerine filo bassam çerez edecekler yağmalık filo bassam herkeste hapishane duvarı gibi savunma var nereyi yağmalıyom . anca inaktif yağmalarım onda bile az uz savunma vardır yani

• Kahve Falım

Alıntı ,revenge: “Ben sonda bile atmadım patrike karıstırıyo ” zaten kıyamazsın ki (Gizli İçerik)

• Kahve Falım

Alıntı ,Darknumenor: “Yalnız yağma yiyorum demedi, yağmalama derdindeler dedi.. Bence vurulmuyor ” yok 3 kere vuruldum güzel nakliyeler kaybettim ama yerine koymak zor değil. ben hep x1 filo x2 filoda oynadığım için baya zorlandım ilk zamanlar mesela filonun inmesine 2 dk falan vardı babam çay istedi çayı verdim geldim vurulmuşum asfasgdfhj kaç dk çay vermiş olabilirim yani nakliye gemisinden başka gemim olmadığı için onu vurulmadan değil yağmalanmadan sayıyom

• Kahve Falım

Alıntı ,Darknumenor: “ Ama Pega'da oynadığına göre sağlam bir hesabın var ” hesabım değil arkam sağlam hesap 280. sırada ya öyle çok güzel bi sıralamam yok ama bırakmasaydım şuan baya yol ilerlemiştim rahat 5 aydır bakmıyorum hesaba gerçekten sağlam filocular var ama takdir ediyom yani

• Kahve Falım

Alıntı ,revenge: “Tamam satarken ittifaka girerim sonra cıkarım ” hiç mi alpere çekmedin ya . adam deu sat diyor yok diyom gece geliyor sen vermezsen ben alırım diyor Alıntı ,Darknumenor: “Nedense öyle aklımda kalmış, belki biri ile karıştırıyorumdur.. Hemde kademeci çıktı ” ursada filocu denedim ama vuracak kimse olmayınca tatile aldım evren birleşince açacam bunla beraber pega da 15.sistem kademeci hesabım var @ShutDownn ve revenge peşimi bırakmıyor kıskançlar sürekli bi yağmalama falan derdin…

• Kahve Falım

Alıntı ,revenge: “@PatrickJane nese oyunu aç da deu sat bana ” ittifağım dışında kimseye deu satmıyom hiçbir zaman da satmadım

• Kahve Falım

Alıntı ,revenge: “Kısırdan daha güzel olduğu kesin ben de çok severim ” 640x467.jpg Alıntı ,Darknumenor: “Hani oyun oynamıyordun Patrick ” ne zaman dedim oyun oynamıyorum diye

• Kahve Falım

değil 10, 100 parça tencere setiniz de olsa ketılda yapacakmışsınız abla malum ocak yok bana kyk çıkmamıştı yedekte 700. sıradaydım sonra da şansımı denemedim zaten çıkmıyor diye . kyk nın hiçbir şeyini kabul etmedim ne bursu ne kredisi

• Kahve Falım

kısır dediniz de canım mercimek köftesi çekti ya onu böyle kıvırcığa sarıp sarıp mideye indircen üüff

• Kahve Falım

@revenge pegada kimler banlandı durduk yere 3 sıra yükselmişim

• Kahve Falım

arkdadaşlar ketıl hızlı su kaynatma cihazıdır makarna kısır gibi şeyler için genelde tencere kullanılıyor kahve içinde yine bi cezve olur ya da makinesi olur falan . tabi ocak olmayanlar için bir şey diemem de

• Kahve Falım

abla ketılda kısır yaptık deyince insan bi durup ben ne okudum acaba diye bakıyor

• Kahve Falım

Alıntı ,funca: “Çaydanlık cezve falan ocak tüp lazım bunlar için biz yurtta kaldık kuru prizimiz vardı sadece ” ben yurtta kalmadım kıyamam ki size ben ailemden kaçıp geldim okula yurt murt hiç uğraşmadım bulduğum ilk eve çöktüm

• Kahve Falım

neeeeeeeeeeee ketılda kısır mı (Gizli İçerik)

• Kahve Falım

Alıntı ,funca: “jeyn sen hiç yapmadın mı yani ” Bizim ketılımız hiç olmadı ben suyumu hep cezvede kaynattım 3. yılımda çaydanlık aldım ilk yıl ki ev arkadaşlarıma burdan bela gönderiyorum 2 ve 3.yıl da diyarbakırlı iki kızla kaldım onlar neden çaydanlığımız yok demedi çay içmezlerdi bende çaykoliktim poşet çayla olmaz dedim kendime mini minnacık bi çaydanlık almıştım son yılki ev arkadaşlarımdan birisi ketıl getirdi getirdi de okulun kapanmasına 1 ay vardı ben zaten mezun sayılırdım eve uğramaz …

• Kahve Falım

Alıntı ,funca: “Biz ünide yurtta kalırken ketılda makarna ve kısır yapardık ama pek güzel olurdu ” abla sen de mi

• Kahve Falım

Alıntı ,Beyefendi: “Bir talebelin uyması oldukça zor konular ama tavsiyeler güzel, öğrenci hayatı zor vallahi zor... ” bizim bi erkek arkadaş vardı çok iddialıydı kadınlar gibi güzel yemek yapabilirim falan diye . bir gün makarna yaptım hemde 5 dk da dedi nasıl yaptın falan dedik adam ketılda kaynatmış öğrenciye zor diye bir şey yok

• Kahve Falım

Alıntı ,funca: “ Trileçeyi ben çok güzel yaparım. Aynı kekin muhallebilisi gelin pastasını da pek güzel yaparım. İşin sırrı pofidik sünger keki iyi kabartmak ve keki ıslatacağın süte süt kreması da eklemek. Yumurtalar soğuk değil oda ısısında olacak Ve salçanın zararlı olduğunu nereden çıkardın ” Yok kek i güzel şişiririm ben. Yumurtanın sarısı ile beyazını ayrı çırpıp sonra onları mikser yerine spatula ile karıştırınca puftuk puftuk oluyor kek. Ayrıca kekin muhallebilisi değil kekin içinde yağ …

• Kahve Falım

Üçgen demişim Merdivenin Üçgen çöze çöze kafam üçgen olmuş. Valla tadı güzel löp löp tüketiyom Bi sakıncasını görmedim

• Kahve Falım

Alıntı ,Endorfin: “merdivenaltı A.Ş genel müdürü ” üçgenin altı üstü ne fark eder tadı güzel

• Kahve Falım

Sizin selehattin abiniz kim

• Kahve Falım

A101 deki e alıştım ben kinder denişik geliyor

• Kahve Falım

Çocuklar da her şeyin iyisini yiyor canım aaa biz de zaten içimizdeki çocuga yediyoruz A101 deki çok güzel

• Kahve Falım

Aynen sütlü kek öff canım süt dilimi çekti ya çocuk gibi onları çok seviyorum Normalde sütten nefret ederim sütlü tatlı yemem sütlaç olsun muhallebi olsun falan. Ama 1. Triliçe 2.süt dilimi ufff ağzımın suyu aktı bile

• Baya güzel olmuş kıskandım

• Kahve Falım

Alıntı ,revenge: “Triliçe yazmayın da dalga gecmesin acımasiz youtubecular ” Traleçe diyen var trileçe diyen var traliçe diyen var ben triliçe demeyi tercih ediyorum çünkü anlamı 3süt. O yüzden tra ile başlaması saçma geliyor tri daha mantıklı

• Kahve Falım

İlk önce triliçeden başlıyoruz 5.kez denemem de öğrenecem inş 4 kere yaptım 4 ünü de tutturamadım da öyle beceriksizim @werdos un kuzenlerinden daha iyi yapmam lazım neymiş kuzenleri çok güzel triliçe yapıyormuşmuşmuş ben iyice öğreneyim de gör kim daha güzel yapıyor

• Kahve Falım

Alıntı ,werder_weremem: “duruyor ev falan tuttum işte ” Töbe töbe Alıntı ,Darknumenor: “Ben yemek yapmada iddialı değilim @PatrickJane ” Olsun ben sendeki o yemek yapma aşkını gördüm Bi kere

• Kahve Falım

Alıntı ,werdos: “Babaneme ratatuy yaptım desen, hıı kızım iyi yapmışsın aferin yemek ne yaptın diye sorar o sormadan türlü demek daha hayırlı hem onun hem bizim açımızdan ” Sen evlenince görebiliyon mu bakalım türlüyü(!) Alıntı ,Darknumenor: “Eline sağlık ne diyelim ” Yutupta yemek kanalı açalım mı beraber djdjdjdj güzel para kazanırız

• Kahve Falım

Alıntı ,Darknumenor: “Denicem ama çok çetrefilli bir şeye benziyor Hiç salça koymıcaz sanırım Tek yaşadığım için genelde 1 su bardağı ile yapıyorum.. Teşekkür ederim, üşünmedin yazdın.. ” Salça pek sağlıklı bir şey olmadığı için ben kullanmayı sevmiyorum ama sen rengi kırmızı olsun dersen bir yemek kaşığı domates salçası koyabilirsin biber salçası koyma ama acımtrak yapıyor yemek kaşığı da öyle dolu dolu olmasın işte göz kararı ayarla ama bir su bardağı bulgursa tatlı kaşığı kullan madem teksin …

• Kahve Falım

Alıntı ,Darknumenor: “Güzel tarifler alınır, çeşitlilik kazandıralım bari ” Çok az bi sıvı yağ içinde soğan, kırmızı biber(kapya), yeşil biber (sivri) i kavur üstüne bulgurun miktarına göre domates rendele. Ben 2.5 su bardağı bulgur için 3 domates rendesi koyuyorum. Bulgurun markasına türüne göre de değişir bendeki köy bulguru market bulguları biraz daha şişkin oluyor onu artık göz kararı ayarla karabiberini pul biberini naneni zevkine göre hangi baharat seviyorsan koy. Bulguları koyduktan sonra…

• Kahve Falım

Alıntı ,NeStLe: “her yer hıyar ” Diyecektim de neyse banlanmayak demiştim

• Kahve Falım

Salatalık verin yapıyım

• Kahve Falım

Yanına taze fasülye yaptıydım salçası az tam diyetlik

• Kahve Falım

Alıntı ,Darknumenor: “Bende bulgur pilavı yapıyım o zaman ” Dün bi bulgur pilavı yapmışım of o biçim