Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Alıntı ,HGKSN: “@Bolorpo Adminim Hedef Evrenlere Sayaç ekleseniz de hangi evrenden kaç kişinin geldiğini izlesek, Borsa gibi:) ” Maalesef böyle bir yetkimiz yok. Talebimizde yapılamadı.

• Alıntı ,darthfero: “Alıntı ,Bolorpo: “Alıntı ,*Cyclone*: “e1 70 kişi pega 43 ” Pegasusa kimse gitmiyorducuları görelim ” benden söz ediliyor galiba 300 kişi gelecek mi hedef o yanlız inaktifler hesaba dahil edilmez ” Yönetici hesapları da bu sayılara dahil değil. Tamamen canlı hesaplar. Sonra bize laf gelmesin

• Alıntı ,*Cyclone*: “e1 70 kişi pega 43 ” Pegasusa kimse gitmiyorducuları görelim

• Alıntı ,__savasci__: “Şimdi gördüğüm 2 eksiklik var 1. si hedef evrenler sayacı göremiyor bu çok kötü 2. si 2 hedef evrende hesabı olanlar sistem nereyi secti göremiyor bu daha kötü . ” Sürpriz yapcak sistem

• Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,Darknumenor: “Alıntı ,__savasci__: “Alıntı ,Darknumenor: “Alıntı ,4EVER: “urielde yer kalmaz böyle giderse ” Bana çok saçma geldi bu, daha önce hiç bir yerde görmedik böyle bir şey olacağına dair.. Biz zaten Uriel kalabalık olacak diye orayı seçiyoruz.. Şimdi aslında Uriel'e gelmek isteyen fakat kontenjan alamayan kişi mecbur Fidis'e gitmek zorunda kalıcak..Daha önce neden böyle bir açıklama yapılmamış.. ” önceki birleşmelerdede kontenjan vardı. hatta 500 du yanlıs …

• Günaydın herkese,

• Merhaba, Geçişler başlamıştır. Bazı oyuncularımız hedef evren seçiminde " Zaten hedef evrende bir hesabınız var " uyarısı almaktadır. Lobinizde hedef evrendeki hesap görünmüyor ama bu uyarıyı alıyorsanız; * Lobiden çıkış yaparak şifremi unuttum seçeneğini kullanın. Mail adresinizi yazın ve yeni bir şifre talep edin. Daha sonra posta kutunuza gelen bağlantı ile yeni bir şifre belirleyip lobinize giriş yapın. Şifre resetleme işleminden sonra lobinize OGameTR de ki tüm kayıtlı oyunlar eklenecektir.…

• Bir Garip Ceza Hikayesi

Bolorpo - - Yardım & Sorular

Alıntı ,Punisher: “Kullanıcı nasıl bir istek ile oyuna devam edecek? Gameforce sadece ve sadece gelen paraya endeskli iş yapıyor. Buna çanak tutanlarda bizi temsil eden sizlersiniz. İşleri zorlaştırmayın kolaylaştırın, yapamıyorsanız da öneri sunun uğraşın. ” Bahsettiğiniz durum zaten kapalı veya çanak tutulacak bir durum olsaydı ben tek tek açıklamazdım. Fakat burada şeffaf bir şekilde konu hakkında bilgi veriyorum. Ayrıca dediğim gibi bizimle ilgili bir durum olmamasına rağmen biz yinede oyunc…

• Merhaba OGameTR ailesi, Mevcut birleşme nedeni ile forumdaki bölümlerde değişiklik yapılacaktır. Tozlu raflar ve arşiv bölümleri oluşturulacak, şimdiki konular o bölümlere taşınacaktır. Birleşmeden sonra yeni bölümlerde paylaşımlarınıza devam edebileceksiniz. Özel bölümler ve sohbet bölümlerinde de birleştirmeler yapmaktayız. Gelişmeler hakkında size bilgi vereceğiz. Keyifli forumlar.

• İttifak Bölümü Kuralları *Her ittifak; ittifak kurucusu veya yetkili yöneticisi tarafından tanıtılabilir. *Her ittifak kendini tanıtmak için sadece 1 (bir) başlık açabilir. İttifak ile ilgili gelişmeleri açtığınız başlığa yazacağınız mesajlar ile düzenli olarak duyurabilirsiniz. *Alt ittifak duyurularını da bu bölümde yapabilirsiniz. *İttifak tanıtımlarında önerilen tanıtım biçimi aşağıdaki gibidir: Tanıtım Başlığı: X ittifakı kurulmuştur / x ittifakı savaşçılar arıyor vs.. gibi ittifak isminizi…

• Savaşlar Bölümü Kuralları 1. Karşılıklı toplam zararın 10.000.000 birimden az olduğu savaşların raporları "10M Altı Savaşlar" başlığında paylaşılabilir. Yeni konu açılamaz. 2. Raporda tarafların filo - araştırma - savunma vb. bilgilerinin karşılıklı olarak belirtilmesi gerekir. 3. Yeni başlık açılırken "Savaş Tahribat Miktarı" ve "Rekor Durumu" doğru seçilmelidir. Doğru örnek seçilmemesi durumunda veya imla hatalarında ilgili evren yöneticisi tarafından hatalı bölümün değiştirilmesi talep edilme…

• Ticaret Bölümü Kuralları * Ticaret konusu olan ham maddenin türü ve miktarı açıkça belirtilmelidir . * Geçerliliği kalmamış ticaret ilanları ilgili bölümden duyurulmalıdır. * Açılan başlığın güncellenmesi adına yazılan '' up , güncel '' gibi yazılar günde en FAZLA 1 kez yazılabilir . * Ticaret başlıklarının geçerli olduğu süre 30 gündür. 30 gün sonunda ticaret başlıkları kilitlenir. Kullanıcı yeni bir başlık açabilir. Ayrıca; * Ticaret başlıkları bir gün içerisinde sadece bir defa güncellenebili…

• Alıntı ,crybaby: “Filoyu 22si gecesi 1 haftalik kaldirsam filoya nolur adminim lutfen yardimci olun ” Araştırma olur, bina olur belki filo bile olabilir

• Düşünsene, geceden bir sömürgeye tüm filonu koloni olarak gönderiyorsun. Sabah bakıyorsun oraya gezegen taşınmış savaş olmuş

• Bir Garip Ceza Hikayesi

Bolorpo - - Yardım & Sorular

Bu konuda yetkili olarak size şu bilgiyi verelim. Sadece size değil, bir çok oyuncu bu sorunu yaşıyor. Peki neden ? Ben paramı gönderdim kredi kartımdan çekim işlemi yapıldı fakat oyunum ceza aldı. Bazı durumlarda KM hesaba yükleniyor ve oyun kapatılıyor. Bazı durumlarda KM alım bölümü kapatılıyor ve KM gelmiyor. Biz bu konularda banka hesaplarına, para transferine doğrudan müdahale edemediğimiz için PAYMENT cezası alan oyuncularımıza yardım ediyor ve PAYMENT Sistemine (Şirketin Destek Sistemi) …

• Alıntı ,A C S: “Bu birleşmede herkesin aynı anda taşınma ihtimali yok mu Böyle birşeyi düzenleyemezmiyiz. Açlık oyunları gibi zil herkese aynı anda çalsın, 1 haftaya yayılınca erken giden-geç giden olayı olmasın. Diyorsanuz herkes erken gitsin o konuda haklısınız ” Bizim elimizde olsa çok daha farklı bir birleşme ve kuralları olacaktı ama maalesef bu konuda yapabildiğimiz tüm itirazları ve talepleri iletiyoruz. Şuan için geçiş sistemi bu şekilde. 1 hafta tercih, 1 hafta geçiş.

• Alıntı ,FK..: “O değil de hesapları sildik tamam bitti gitti, birleşmeden hemen 1-2 hafta sonra devirler açılırsa olaya bakın siz ” Muhtemelen siz o olayı göremeyeceksiniz

• Alıntı ,MeRMi Ma: “Alıntı ,Bolorpo: “Günaydın. Birazdan tarihler ile ilgili duyuruları yapacağım. Evet 16-21 tercih, 23-29 geçiş. ” Bu geçişler toplu mu olacak yoksa tane tane mi ?16 sında ben tercih yaptım diyelim 20 sinde arkadaşım tercih yaptı, 23-29 arasındaki göç işlemi bu ilk tercihe göre mi yapılacak ? Hangi evrene kaç kişi geldi göremeyecek Miyiz ? ” İlk tercih yapan, hedef evrende yerini ayırmış olur. Daha sonran tercih yapanlarda kalan yerleri almış olur. Muhtemelen 1 haftalık ara oldu…

• Merhaba, Hesap silmek isteyen oyuncularımız, lütfen destek (ticket) sistemine girerek silmek istediğiniz oyun hesabını bize bildirin. Bildirilen hesaplar 24 saat sonra silinecektir. Bilginize,

• Evren özellikleri de 23ünden önce değişmez çünkü geçişler başlamıyor.

• Alıntı ,Farmer17: “seyi anlamadim gecisten once ss alalim diyor adminimiz gecis saati falan mi olacak oyunda ona gore mi ss alip saklayacagiz ” Alıntı ,4EVER: “Alıntı ,Farmer17: “seyi anlamadim gecisten once ss alalim diyor adminimiz gecis saati falan mi olacak oyunda ona gore mi ss alip saklayacagiz ” filolarınızı araştırmalarınızı bina kademelerinizi vs ss alın geçişten sonra kontrol edin.nadirde olsa sıkıntılı durumlar olabilir die. ” SS ile ilgili durum, benim sadece sizlere verdiğim küçük b…

• Merhaba OGameTR ailesi, Bugün yapılacak olan güncelleme ile göç sistemi oyunlarınızda da görünür hale gelecektir. * 16 Ekim - 22 Ekim tarihleri arasında, göç evrenlerine hedef evren seçimleri açılacaktır. Bu tarihlerde sadece gideceğiniz hedef evreni seçebileceksiniz. * 23 Ekim - 29 Ekim tarihleri arasında ise taşınma işlemleri yapılacaktır. Yukarıda ki kurallar geçerli olacaktır. Şuan için değişen bir kural maalesef bulunmamaktadır. Lütfen hedef evrenlerde açmış olduğunuz sıfır puanlı hesapları…

• Merhaba OGameTR ailesi, 15.10.2018 Pazartesi günü, Oyun, Lobi ve Anasayfa versiyon güncellemesi yapılacaktır. Oyun Güncellemesi v6.8 * Göç özelliği Eklenecektir. Lobi Güncellemesi v1.3 * Göç özelliği eklenecektir. Anasayfa Güncellemesi v9.5.3 * Göç özelliği eklenecektir. * Destek sistemindeki aynı konu için maksimum destek süresi 3 ay olacaktır. Bugün yapılacak olan güncelleme ile göç özelliği sistemde aktif edilecektir. Fakat gezegen seçimleri 16 Ekimde açılacaktır. OGameTR Takımı

• Günaydın. Birazdan tarihler ile ilgili duyuruları yapacağım. Evet 16-21 tercih, 23-29 geçiş.

• OG_EventPlanets.jpg 15 - 21 Ekim* Galakside İtem Bulma Etkinliği Merhaba OGameTR ailesi, 15 - 21 Ekim tarihleri arasında, tüm gün boyunca galaksinizde ortaya çıkacak olan gezegenlere filo göndererek item bulabileceksiniz. * Belirtilen süre boyunca ; tüccarda bulunan ithalat/ihracat ve müzayedeci bölümlerinde iki temleri bulabileceksiniz. * Belirtilen gün ve saatlerde ortaya çıkan gezegenlere filo göndermeyi unutmayın. İyi oyunlar. OGameTR Takımınız.

• Merhaba OGameTR ailesi, 16 Ekim 2018 Salı günü sunucularımızda aylık bakım yapılacaktır. Türkiye saati ile 10:00 - 12:00 saatleri arasında yapılacak olan bakım nedeni ile girişlerde ve oyun içerisinde yoğunluk, kısa süreli de donmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle bu saatler aralığında lobiye girişte yapamayabilirsiniz. Lütfen kaynaklarınızı ve gemilerinizi bu plana göre koruma altına alın. OGameTR Takımı

• OG_MerchantDiscount.jpg 12 - 13 Ekim * Tüccar Etkinliği - 2.000 Km Merhaba OGameTR ailesi, 12 - 13 Ekim tarihinde, tüm gün boyunca 3.500 karanlık maddeye çağırdığınız tüccarı 2.000 karanlık maddeye çağırabileceksiniz. * Belirtilen süre boyunca tüccarı 2.000 karanlık madde karşılığında çağırabileceksiniz. * Tüccar indirimini , tüccar çağırma butonunda 2.000 karanlık madde yazdığı andan itibaren kullanabilirsiniz. * Belirtilen gün ve saatlerde tüccarı kullanmayı unutmayın. İyi oyunlar. OGameTR Tak…

• OG_MoreResInShop.jpg 12 - 13 Ekim * 100 Milyon Depo Kapasitesi Etkinliği -- 1 Yaşından Büyük Olan Evrenlere Özel -- Merhaba OGameTR ailesi, 12 - 13 Ekim tarihinde, tüm gün boyunca depo kapasitesi etkinliğimiz olacaktır. * Belirtilen süre boyunca ilgili evrenlerde 10m olan depo kapasitesi 100m olarak güncellenecektir ve tek seferde 100m 'ye kadar maden alabileceksiniz. * Etkinlik sonrasında depo kapasitesi tekrar 10m olarak güncellenecektir. * Türkiye Evrenleri ve Özellikleri sayfamızdan evrenler…

• Herkese günaydın. Arkadaşlar uzun süredir beklediğimiz birleşme oluyor fakat bizi mutlu etmiyor. Mutlu olmadıktan sonra, keyifle bu oyunu oynamadıktan sonra 50 tane iskanımız olsa neye yarar ? İstediğimiz evreni seçemiyor isek birleşmenin ne faydası olur ? İki gündür sorularıma ve itirazlarıma cevap gelmiyor. O nedenle yeni duyuru veya bilgi veremiyorum. Umuyorum ki bazı şeyler değişiyordur ve en kısa zamanda şirket bilgi verir bende sizinle paylaşırım. Hesap silmek isteyen arkadaşlar lütfen tic…

• Alıntı ,FK..: “Alıntı ,simsek: “Alıntı ,Bolorpo: “ Lobinizde bulunan ve sadece deneme amaçlı açtığınız 0 puanlı hesap, eğer hedef evrende ise, yine de göç evrenindeki hesabınız için seçim yapamayacaksınız. ” Yani kısacası özetlersek göç etmek istediğiniz evrende hesabınız varsa şimdiden silme moduna alın birleşmeye kadar silinsin ” Ya silinemeyecek türde bi hesapsa? Niye silmem gerekiyor, buna kim nasıl karar veriyor. Hadi suçlu biz olsak tamam, kaç aydır bi devir işini çözemeyen gameforge bunu …

• Alıntı ,*Cyclone*: “Lobi nie geldiki gereksiz cok gereksiz ” Aslında yararı 1 ise zararı 10 oldu. hiç bir işimize yaramadı.

• Lobinizde bulunan ve sadece deneme amaçlı açtığınız 0 puanlı hesap, eğer hedef evrende ise, yine de göç evrenindeki hesabınız için seçim yapamayacaksınız.

• Merhaba, * Gezegenler taşınırken; sistem, gezegen aralığına dikkat edecektir. 5. yerleşkede olan gezegen için en yakın olan yerleşimler öncelik olacaktır ve sistem bu gezegeni taşırken 4-12 arasında seçim yapacaktır. 1-3 ve 13-15 içinde sistem aynı şekilde gezegenleri yerleştirecektir. Lobinizde bulunan hesaplar ve göç seçenekleri ile ilgili; Göç Evrenler : A ve B Hedef Evrenler : X ve Y * Sadece A veya B evreninde bir hesabınız var ise, bu oyun hesabına girdiğinizde göç için X ve Y seçeneklerin…

• Alıntı ,kerimtk: “@Bolorpo şu saatten sonra oyuncuların %80-85 i birleşme ile alakalı bir konuda ortak talepleri dile getirse de bi değişklik olmayacak değil mi ? ve tr yönetiminin şu aşamada birleşme ile alakalı bir durumda karar verme yetkisi yok doğru mu ? ” Nedir mesela talep ? Birleşme istemiyoruz gibi mi ? Forumda sorulan soruları hala iletiyorum ve şuan kesinleşmemiş durumlar var. Bu konu ile ilgili öneriler varsa %1 bile benim için önemli. İletirim. Fakat pegasus göç evreni olsun veya ur…

• Alıntı ,bunedirya: “Sabahları enginar yiyin ” Sabah ilk öğünde fazla zeytinyağı sıkıntı yapar.

• Alıntı ,kizil bulut: “Alıntı ,MeRMi Ma: “Alıntı ,Farmer17: “Bolorpo adminim 15. Sistem gocleri belli oldu mu yani 15ten 4-12arasi gecis olabilir mi ” hocam yanlış hatırlamıyorsam eğer 15 sistemden istediğiniz koordinata gidebilirsiniz ama 4-12 arasındakiler 1 2 3 13 14 15 e gidemez, yanlış varsa düzeltirler ” 15 den de istediğin koordinata gidemezsin hocam..15 den ancak 1-2-3-13-14-15 e gidebilirsin..iskan için böyle olan bu kuralı göç içinde değiştireceklerini sanmam..Aksi halde bayağı sıkıntı …

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “tam yazacakken aklıma geldi. Acaba bu inaktifleri yönetim evrenlere dağıtmadan önce biraz kademe ve depoları yükseltemez mi. Ne güzel olur etraf yüksek kademeleri inaktifler ile dolsa. Ayrıca hesabı kapatılan kişinin filosu silinip inaktif olarak evrene bıraksalar olmaz mı ” Olmaz

• Alıntı ,Landroval: “Biz de zaten böyle bir hak talebi doğmadığını bildiğimiz için dile getirmedik. ” Alıntı ,Bolorpo: “Sizce ben neden hedef evrenlere iskan hakkı verilmiyor diye sormadım mı ? Ya da her aldığım cevaba eyvallah dediğimi mi düşünüyorsunuz ? ” @Landroval Bütün planımı bozdun tüm yalanlarımı ortaya çıkardın seni tebrik ediyorum

• Alıntı ,06CaYLaK34: “Adminim son dk ya kadar evrem seçme hakkımız var değilmi ” Net olarak birleşme ile ilgili bilgi verilmedi fakat benim tavsiyem son ana bırakmayın.

• Alıntı ,Pisikolojik_Maynah: “Alıntı ,Bolorpo: “Bilerek cevap yazmadığımın farkındasın dimi Aslında merak ediyorum neden 4 ? ” hmmm yeni 4 galaksi açılacak yaa o yüzden her galaksiye bir söm. Fazla taşımak isterse cebinden yesin demiştim. En az 4 dedim. Ağanın eli tutulmaz belki söm sayısı kadar verirsiniz diye. Fark etmedim. Neden cevap yazmadınız ki ” Senin sorunu çözsek zaten herkese iskan vermiş oluyoruz. Bu arada yönetimin hatası dediğin konu ile ilgili de ben yapılan hatayı açıkça yazdım. Y…