Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 45.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Ben neden kapandım?

spacepolitie - - Virgo

Alıntı ,ArmnGksn: “Şu başlığı hakkımı aramak amacıyla açtım. Çünkü yazımın başında dediğim gibi ticketlara cevap verilmiyordu. İlk aldığım ticketta 'arkadaşınızı kurtarmak amacıyla organize hileye karıştınız' cevabını aldım. Hangi arkadaş? Filosu kilitlenen ben değilmiydim? Sonra anladım ki ticketta konustugum op istediğim tartışmayı yapabileceğim yetide değildi. Ticket ın üst yönetime taşınmasını rica ettim. Amacım daha önceki olaylarda karşılıklı münakaşa edebildiğimiz yöneticilerle diyaloga g…

• Arkadaşlar Evren Admini olarak temiz evren temiz oyun adına göreve devam ediyoruz. Buraya yorum yapan ceza alan arkadaşlara ahkam kesen oyunculara sesleniyorum bir gece sizinde hesaplarınızın üzerinin çizilebileceğini unutmayınız. Bu oyun lütfen oyunu oyun gibi oynayalım kırıcı olmaktan kaçınalım. Sadece oynayalım. Bunun yaptığınız an gerçekten her şey düzelecek. Bizler bu işlemleri yaparken gerçekten hangi oyuncu nasıl davranıyor ne yapıyor biliyorduk. Tabi çeşitli TİCKETLER ile de şikayetler g…

• @Ususpect oyuncumuz bu konuda ticket açmış ve sonucundan da bilgi verilmiş. Sonra buraya konu açarak hem oyuncuyu rencide etmek adına bildiği halde açıklama yapmasını istemiştir. Bakın arkadaşlar böyle bir durumu ilk defa gördüğüm için ceza istemeyeceğim. Ancak böyle bir durum olduğunda lütfen mail atın ben gereken ne ise yaparım. Saygılarımla..

• Hesap satışından kapatılmıştır.

• Alıntı ,LAZKRAL: “Oncelikle ben senin arkadasin deilim bana sayin oyuncu die hitap ederseniz sevinirim.. ben oyuna para veriyordum evet 1 ay oncesine kadar daha gram para vermiyecegimide herkes biliyor cunku ben sabahlara kadar emek verip 3 5 filo vurucam adam parasi ile x hesabi satin alicak sonra yuklu bir sekilde madenide biriktiricek vurucak rahat rahat uyuyacak bi evrene iyiki baslamisim beni oyundan sogutan evren oldugu icin oyuncularads tesekkur ederim.. ” Alıntı ,LAZKRAL: “Ticketlara act…

• Bu mümkün ancak o zamanda takibi zor olur. Biz takviye deriz oyuncular Harabe paylaşımı. Nolur foruma başlık açılır hakkımı arıyorum haksız ceza verildi diye..

• OGAME VEDA

spacepolitie - - Virgo

Öncelikle kararınıza saygı duyuyorum. Oyuncu kaybetmek işime hiç gelmez. Keşke bu kararı almadan harabe paylaşımlarının nasıl yapıldığını sorsaydınız keşke size gerekil açıklama yapılır ceza almanız önlenirdi.

• Alıntı ,War_Gods: “Alıntı ,spacepolitie: “Arkadaşlar gün geceden beri konudan yoğun şekilde olan biten her şeyden bilgim var. Ancak sizlerinde bildiği üzere görevli olan her arkadaşımızın reel hayatta işleri var ben kendi adıma yoğunluğum arttı. Dincer oyuncumuz itirazını mail ile bildirdi ve gerekli incelemelerini tam yapmak ile birlikte yaptığı filo hareketini hangi op veya SGO arkadaşım okusa aynı cezayı verirdi. Ama şimdi bir kademe ve filocu olarak oynadığımız yıllara bakınca kerelerce aynı…

• Alıntı ,yakubu61: “Alıntı ,spacepolitie: “Arkadaşlar gün geceden beri konudan yoğun şekilde olan biten her şeyden bilgim var. Ancak sizlerinde bildiği üzere görevli olan her arkadaşımızın reel hayatta işleri var ben kendi adıma yoğunluğum arttı. Dincer oyuncumuz itirazını mail ile bildirdi ve gerekli incelemelerini tam yapmak ile birlikte yaptığı filo hareketini hangi op veya SGO arkadaşım okusa aynı cezayı verirdi. Ama şimdi bir kademe ve filocu olarak oynadığımız yıllara bakınca kerelerce aynı…

• Alıntı ,War_Gods: “Harabe paylaşımını eksik veya fazla yapmışız 300k 500k civarı Ticket atıyoruz bize hesaplatmayın diye fırça atıyorlar kendimiz hesaplayınca da ufak miktarlarda yanlışlık oluyor sonra da patt diye ceza geliyor adaletmi bu ” Harabe paylaşımı yapmak başlı başına bir işlemdir. Bunu anlamak için öncelikle neden böyle birşey yapmak istiyoruz belirtelim. Harabe paylaşımı savaşa giren flioların filo kuvvetine göre dağıtılır Öncelikle zarar çıkarılır. Sonra yakılan DEU ya bakılır. sonr…

• Arkadaşlar gün geceden beri konudan yoğun şekilde olan biten her şeyden bilgim var. Ancak sizlerinde bildiği üzere görevli olan her arkadaşımızın reel hayatta işleri var ben kendi adıma yoğunluğum arttı. Dincer oyuncumuz itirazını mail ile bildirdi ve gerekli incelemelerini tam yapmak ile birlikte yaptığı filo hareketini hangi op veya SGO arkadaşım okusa aynı cezayı verirdi. Ama şimdi bir kademe ve filocu olarak oynadığımız yıllara bakınca kerelerce aynısını bizlerde yaptık. Düşündük taşındık en…

• ban hakkında

spacepolitie - - Virgo

Sayın oyuncumuz hesabınızı Admin olarak şahsım kontrol etmiş, daha sonra bizler Cezanın Organize olduğunu kanaatine getirmek için Takım Liderimiz ile Coma mıza sunduk. Her iki üst yöneticimiz de onay verdi. Yani tek başına alınan bir karar değildir. Siz bir şey yapmadım diyorsunuz. Bu doğru olabilir ama eldeki veriler de bunu yalanlarcasına görünüyor. Burada yapılan organize işin nasıl olduğunu anlatmayacağım. Zira kimsenin bilmesine de gerek yok. Diğer USER arkadaşlarıma söylüyorum ÖN YARGI her…

• Bize yapılan başvuruya göre yaparız işlemi Kurucunuz yeni atmış savaş ilanını bizden ötürü değil ticket sistemi öyle diyor. Savaşı iptal ediyorum Tüm arkadaşların dikkatine.... Buyrun; Hidra 2018-01-01, 09:37 Konu Başlığı Diğer Mesaj Lütfen probleminizi açıklayınız: Merhabalar ogame forumdan korsan ittifakı olarak Romulan ittifakına savaş açtım. Bilginize

• Her iki ittifağa da başarılar dileriz. Ittifak savaş ilanınız onaylanmıştır. Keyifli savaşlar dileriz. 05.01.2018 Saat:20.50 itibari ile 12 saatlik dilim başlamıştır. Aşağıda yer alan kuralları lütfen detaylıca okuyunuz. * Bir ittifak, aynı anda evrende ki en fazla 5 ittifaka savaş açabilir. Mevcut savaş ilanları bitmeden başka ittifaklara savaş ilanı açamazlar. * Savaş açan ittifak kurucusunun forumdaki bildirinin aynısını Destek Sistemi üzerinden oyun operatörlerine bildirmesi gerekir. * Forum…

• Adalet yerini buldumu ?

spacepolitie - - Virgo

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle. Esas olan 2 M eksik metal olayı doğrudur çünkü kontrolünü bizzat yaptım ve sanırım ticaret içinde nasıl anlaşıldıgı bilmiyorum oyuncu eksik gönderdi demiş vi eksik ölen kısmı tamamlattık. Tarihçi SGO mun yaptığı işlem doğru sağlamasını yaparak bende gördüm . Ve Tarihçi SGO m benim hangi evrenim olursa olsun beraberiz. Kendisinin daima arkasındayım. Hata yaptığı zamanlarda hatası ne düzeltmesini bilir bilinçli bir yöneticidir. Ancak merak eden arkadaşlar…

• Adalet!

spacepolitie - - Virgo

Arkadaşlar konu halledilmiştir.

• spacepolitie.ogame@gmail.com mail atabilirsiniz.

• Evren Admini olarak bunu belirten oyuncu arkadaşım kanıtlarınız var ise ortaya dökün. Zira biz Yöneticiler -özellikle Adminler- tüm görevlendirdiğimiz yönetici arkadaşların girişlerini çıkışlarını filo hareketlerini -ki yalrız yönetici hesaplarının değil oynadıkları evrenlerin- görüyoruz. Sizce bundan haberimiz olmaz mıydı acaba. Yine söylüyorum ispata davet ediyorum. Biz satışlar konusunda birebir pazarlık ta yapabiliriz ajan misali de kullanabiliriz. Yani anlayacağınız bir nevi her şekilde gör…

• Oyun Kapatma Cezası FİYASKO

spacepolitie - - Virgo

Şöyle belirteyim öncelikle satış işleminden bilgimiz olmadığı gibi yapılan savaşta her hangi bir farklı durum görülmemiştir. Zaten Şüphe uyandıran bir durum söz konusu olmasında gerekil yaptırım yapılırdı. İttifak arkadaşınızın hesabı ise nasıl satıldığından bilginiz vardır. Ulaşın kanıtlayın gereğini yapalım. Ama Böyle bir itham sizin içinde zor anlar yaşatacağını düşünmenizi isterim. Zira haklılık payınızı şu an ki gibi gayet ifade edebilecekmisiniz merak ediyorum. Bir oyuncu hakkında mesnetsi…

spacepolitie - - Virgo

Şöyleki şahsıma böyle bir şekilde fevri davranışta bulunan daha sonra konuyu buraya taşıyan polemik yaratan oyuncu için lafım. Sizler yapıyorsunuz ya Bizim sizlere yanıt verdiğimiz ticketleri atıyorsunuz post olarak işte biz bunu yapmıyoruz. Aslında yapmam gerekli diye düşünüyorum ancak bir yönetici kimliği içerisinde olmam ayrıca tüm oyunculara aynı saygıyı sergilemek adına yapmıyorum. Gerçekten bazı -özelilkle VİRGO evreninde oynayan- arkadaşımız bunu haketmiyor. Beylerbeyi oyuncumuz bize serz…

spacepolitie - - Virgo

Doğru söylüyorsunuz ama biz bu dikenli yolları da sizler için tercih ettik. Biz de fazla batmasın diye uğraşıyoruz.

spacepolitie - - Virgo

Ben Evren Admini olarak herkesin postunu okudum. Herkese hak veriyorum Yönetim olarak işimizi düzgün yapmalıyız her zaman. Ama katıldığım nokta sadece bu. Başka hiç bir yönüne katılmıyorum. Şimdi kim ne derse desin burası sanal bir ortam ve oyun ve dostluğun olduğu bir ortam. Gerisi var mı? Şimdi sanal ortamda oluşan durumlardan ne hak tabeliniz oluyor ki Emek derseniz o ayrı ama o emeği nasıl elde ettiğiniz kuralların ışığındamı oynayarak ettiniz yoksa kuralları hiçe sayarak mı elde ettiniz. So…

• Admin olarak çağırıldım ve geldim arkadaşlar. Düşünce mükemmel ancak yapılacak olan yardımı astro basacağını bilmeden atacaksınız. Biliyorsunuz Draco da böyle bir hesap izin istedi verildi. Ancak Bu durumun tehlikeli olduğu kanaakine varıldı yasak edildi ve o hesap şimdi Pegasusta ve TR OGAME in en büyük hesabı bildiğim kadarı ile (pek ilgilenmediğimden). Gerçekten haklısınız astro bu tür hızlı ve dar galaksi ortamlarında önemli Virgo 6 galaksi galaksiler 499 sistem. ortalama 150 sistem de bir s…

• sokkan'ın kellesine ödül

spacepolitie - - Virgo

Kelle avcılığı Onay verilmiştir. 5.4 Kelle Avcılığı Bir oyuncu başka bir oyuncunun Vurulması için Ödül belirleyebilir. Talepte bulunulması için öncelikle ilgili evrenin Diplomasi bölümünde; * Vurulacak Oyuncunun Kullanıcı Adı * Belirlenmiş Ödül Detayı * Ödül Kriterleri (Oyuncunun (x) kadar ayının yok edilmesi, filosunun %(y)'si kadarının vurulması vb.) Detayları belirtir konu açması gerekmektedir. Sonrasında Destek Sistemi üzerinden Kelle Avcılığı bildirimi yaparak GameOperator bilgilendirilmeli…

• Kelle Avcılığı

spacepolitie - - Virgo

by_yanginci'nin kellesine ödül Kelle Avcılığı Onay Verilmiştir. 5.4 Kelle Avcılığı Bir oyuncu başka bir oyuncunun Vurulması için Ödül belirleyebilir. Talepte bulunulması için öncelikle ilgili evrenin Diplomasi bölümünde; * Vurulacak Oyuncunun Kullanıcı Adı * Belirlenmiş Ödül Detayı * Ödül Kriterleri (Oyuncunun (x) kadar ayının yok edilmesi, filosunun %(y)'si kadarının vurulması vb.) Detayları belirtir konu açması gerekmektedir. Sonrasında Destek Sistemi üzerinden Kelle Avcılığı bildirimi yaparak…

• Yeni Evrenimiz açıldı ve eski bir özellik olan Casus sonda deposunun açık olması da beraberinde geldi. Casus sondaları ile yapılan her türlü saldırı saldırı slotlarında yani 6/24 kuralına dahil edilmeyecektir. Zira sonda deposu 4 birindir. Bu özellik eskinden vardı ve bir çok oyuncu tarafından beğenilip kullanıldı. Bizde yeni evrenimizde bunu bir kez daha hayata geçirmek için anketimizde sorduk. Bir çok oyuncu arkadaşımızın isteği doğrultusunda geri gelmesini sağlamıştır TR Comamız. Virgo evreni…

• Haksız Ban

spacepolitie - - Taurus

Sayın oyuncumuz bize cevap hakkı doğdu. Şimdi kurallarımızda kiralık maden borç maden v.b. bir uygulama olsa amenna. Siz borç verdim geri aldım diyorsunuz. Bu ancak ticaret kuralları dahilinde olabilir. Yani deu verirsin metal veya kristal, metal verirsin kristal veya deu, kristal verirsin deu veya metal alırsın. Ancak üç maden çeşidini hibe edersin. O ayrı ama deu verip deu alamazsın aynı madeni atıp geri alamazsın. Bu kadar zaman zarfında oynadığınız belirtiyor ama kuralları okumuyorsunuz. Dün…

• Değerli oyuncularımız, bir çok mesajınıza istinaden açıklama yapma lüzumu doğmuştur. Tüm ticketlara konuyla alakalı cevap verilmektedir. Ticket atarak sorsanız daha iyi olurdu böyle konuya hakim olmadan suçlama yapmak haksızlık olmuştur. Şimdi, forumda tüm herkes bir oyuncu için suçlu diye yazı yazsın bu adam suçludur diye yöneticiler olarak biz bunu dikkate asla almayız. Bir çok aradaşımız ise başlıkların çoğunu okumamaktadır. İlgili hesaplar ile ayrıntılı Forum yönetiminden gerekli veriler ist…

• Bakınız sayın oyuncumuz; bizler bazı bildirimlerin silindiğinin farkındayız ancak nakliye loglarını kontrol ederken tüm logları ayrı ayrı kayıt altına alırız ki oyuncumuz unutabilir göremeyebilir yani oyuncularımızın lehine her türlü bilgiyi saklarız ki ceza almamalarına imkan tanırız. Ancak sizin durumunuzda böyle bir şey olmamış madenin karşılığı atılmamış ki yukarıda da açıklıyorsunuz ve bunu okuyan arkadaşımda güzel özetlemiş. Sonuçta ticaret yapıyorsunuz. Emanet etmiyorsunuz. Metal verip m…

• kenobi ceza hakkında

spacepolitie - - Polaris

Öncelikle Evrenlerimizde olup bitenin en ince ayrıntısına kadar eğer opum veya sgom haklı ise haklı yanlış bir karar vermişse yanlış karar deriz ve düzeltiriz. Şimdi arkadaş listesinden silmek oyuncu inisiyatifidir. Ancak radarı mümkün olmayan yere de ve savaşı göremediğini de biliyorsanız savaşın tüm bilgilerini siz vermişsiniz demektir. Burada oluşan tablo bu. Alıntı ,PiSiKoLoJiK_MaYNaH: “Şimdi 1. 0 saniye ile kilit attım ardıma casusluk yada saldırı şeklinde sonda geldi bu durumda ne oluyor? …

• kenobi ceza hakkında

spacepolitie - - Polaris

Sayın Kenobi oyuncumuz; Size verilen cezayı kopmlesi ile inceledim. Zira her hangi bir yanlışlık var mı sıkıntılı bir durum söz konusu mu yoksa verilen cezada hata var mı var ise yeniden düzenleme yapalım oyuncularımız mağdur olmasın şeklinde. Ancak dikkatimi çeken en önemli husus sadece bir oyuncunun radarı olmamasına rağmen casus sondası atmak sureti ile yapılan savaşta filo kalkışını engellemesidir. Genelde '0' Saniye ile atılan kilitlerde BUG oluşmakta ya savaşın sonlanmamasına ya da geç bir…

• Her iki ittifağa da başarılar dileriz. Ittifak savaş ilanınız onaylanmıştır. Keyifli savaşlar dileriz. Aşağıda yer alan kuralları lütfen detaylıca okuyunuz. * Bir ittifak, aynı anda evrende ki en fazla 5 ittifaka savaş açabilir. Mevcut savaş ilanları bitmeden başka ittifaklara savaş ilanı açamazlar. * Savaş açan ittifak kurucusunun forumdaki bildirinin aynısını Destek Sistemi üzerinden oyun operatörlerine bildirmesi gerekir. * Forumdaki bildiri başlığına oyun yönetiminden bir yöneticinin onay me…

• Elinizdeki mailleri -var ise tabi- bizlede paylaşırsanız mutlu edersiniz. Zira ne Evren Admini olarak şahsıma ne de Türkiye Coma' sına gelen bir mail yok. Hesabınızı eğer bu söylediklerinizi ispatlayamazsanız kapanması için Teklif edeceğim. Kapatılır kapatılmaz üst yönetim bilir.

• Bağlantım kopmuş sanırım devam edeyim. Arkadaşlar bu iki hesap Polaris evreninde ve Oyuncumuzun dediği gibi Avukatlar aracılığı ile kapatılmış değil bizzat tarafımdan kapatılmıştır. kapatılan hesap stel hesabıdır. Ve bu foruma yazan nickin sahibide NiGHT STaLKeR dır. Yani söylediği gibi yapılan bir işlem de yoktur. Yani şöyle söyleyeyim. Biz haricinde yapmış olduğu iletişim bulguları var ise göstermesi gerekir. Aksi takdirde TR OGAME platformundaki tüm hesaplarının kapatılması için yönetime rapo…

• Şimdi arkadaşlar açıklığa kavuşturalım önce. Oyuncumuz Gameforge Avukatı ile iletişime geçtiğini ve hesabın kapatıldığını beyan ediyor. Genelde oyuncu ismi vermem ama bu sefer her iki oyuncunun da ismini vermem gerekecek ve ne kadar haksız yere suçlandığımızı anlayacaksınız.

• Evren Admini olarak açıklamayı ben yapayım. Eymen efe oyuncusuna gelince acaba kaç user ticket açıpta bu adam bu şekildedir diye şikayet ettiler. Bu postun altına yorum yapanlar acaba kaçı şikayette bulundu merak ediyorum. Biz sizlerin dediği gibi ha hemen olsuna bakmıyoruz. elimizde verilerin bütünlüğüne yeterli olmasına bakıyoruz ki işte bu durumda olduğu size cevap yazabilelim. Tüm oyuncularımızın haklarını gözetmek zorundayız A B C diye ayıramayız. Hakkaniyet gerekli ise herkese aynı olmak d…

• Sayın oyuncularımız hesabı kapanan arkadaşlar ORGANİZE den kapatılmışlardır. Sebebi ise vurulan hesaplar var ve bütün bunları vuran oyuncu arkadaşımız hepsini AYNI IP den bağlanıp yapmıştır. Daha sonra yine bir oyuncu arkadaşım yan hesaplardan topladığı maden ile (TİCARET BABINDA TOPLANMADIĞI KESİN) evrenin dengesini bozacak şekilde yarıla bitir kullanarak yüklü filo başmıştır. Saldırıda bulunan bir İSS ekibinin çakılmasını sağlamıştır. Evren Admini olarak açıklama gereğini duydum zira yaptığımı…

• Maltepe ve Game Ower haricindeki tüm savaş ilanlarına ONAY verilmiştir.

• GoYGoYs vs RaHaTsIZ

spacepolitie - - Japetus

SAVAŞ ONAYI VERİLMİŞTİR * Forumdaki bildiri başlığına oyun yöneticilerinden birisinin onay mesajı yazmasının ardından 12 saat daha 6/24 kuralı geçerliliğini sürdürür. * 12 saatin tamamlanmasının ardından savaşmakta olan iki ittifak arasında 6/24 kuralı geçersiz kalır. Yani herhangi bir saldırı sayısı kısıtlaması söz konusu değildir. * Savaş açılan ittifak, deklarasyonu onaylamak zorunda değildir. * Bir savaş, onay tarihinden itibaren en fazla 2 ay sürer. * Onaydan 2 ay sonra istenirse yeni bir s…

• GoYGoYs vs BiLeTCi

spacepolitie - - Japetus

SAVAŞ ONAYI VERİLMİŞTİR * Forumdaki bildiri başlığına oyun yöneticilerinden birisinin onay mesajı yazmasının ardından 12 saat daha 6/24 kuralı geçerliliğini sürdürür. * 12 saatin tamamlanmasının ardından savaşmakta olan iki ittifak arasında 6/24 kuralı geçersiz kalır. Yani herhangi bir saldırı sayısı kısıtlaması söz konusu değildir. * Savaş açılan ittifak, deklarasyonu onaylamak zorunda değildir. * Bir savaş, onay tarihinden itibaren en fazla 2 ay sürer. * Onaydan 2 ay sonra istenirse yeni bir s…