Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 354.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Merhaba OGameTR ailesi,

OGameTR için evren birleşim planı hazır !
Göç ve hedef evrenleri görmek için OGameTR Sunucu Birleşimi 2018 'e bakabilirsiniz.

OGameTR Takımınız

• Merhaba arkadaşlar, Birleşme nedeniyle hesap silme işlemlerinde Evren 1 deki hesapların silinemediği tespit edildi. Konu teknik bir hata sonucu gerçekleşmediği görüldü. Sorun en kısa zamanda giderilecektir. Açık olan ticketları şimdilik kapatıyorum, sorun giderildiğinde buradan tekrar sizi bilgilendireceğim. Bilginize.

• Bu nasıl adalet!!

wonderlive1973 - - Aquarius

Merhaba, Bu konuda ilgili oyuncu arkadaşla da istişare edildi. Kendisi de yaptığımız uygulamada haklılık payımızın olduğunu gördü. Vurulan hesabın anormal davranışı akabinde estel arkadasın bu hesabı vurması bizim açımızdan şüpheliydi. Biz kendisiyle görüştük, cezası açıldı zararı giderildi. Biz kendisinden özür dileriz ama konuda bir kasıt yoktur, sanal ortamın yarattığı eksik tespitler bizi yanıltıyor. İyi oyunlar herkese.

• Alıntı ,H3NRY: “Şöyle bir sorum var, yardımcı olabilirseniz iyi olur. Şimdi benim yeni evrende 12 iskan hakkım olacak ama ben bunu hemen kullanmayacağım, gezegenlerim rastgele şekilde dursun. Eski gezegenleri tek tek patlatıp 3'ten 15'e geçmeyi düşünüyorum. Bu gezegenleri patlattığımda 12 iskan hakkımdan eksilme olur mu ? O zaman da kullanabilir miyim ? ” Evet kullanabilirsiniz.

• Alıntı ,06CaYLaK34: “Hesapların silinmesi icin tarih veriliyor diyorlardı ticket atın atıyoruz tarih veriyorlar hesap silinmiyor bu nasıl bişi ? ” Biraz önce açıklama yaptım, okuyun duyurularda lütfen.

• Merhaba Arkadaşlar, Dün yaptığımız duyuruya itibaren fazla hesapların silinmesi için yapılan başvurular vardı. Başvuran Oyuncularımızın Silinme emirleri verildi. Ancak Ticket cevaplarken örneğin ; 2018-10-16 11:15:43 tarihinde silinecektir diye bilgi verdim. Hesap silme scripti her gece 04:00 çalışıp silme emirlerini alıyor. Yani burada hesabın silme emrini saat 11:15:43 te alıyor ama hesabı 17/10/2018 saat 04:00 da gerçekleştiriyor. Bu şekilde cevapladığım arkadaşlar paniğe kapılmaması için bil…

• Merhaba Arkadaşlar, Birleşme evrenlerinde oynayan oyuncularımızdan herhangi bir sebeple süreli ceza alıp ceza süresi 21 Ekim 2018 tarihinden sonra bitecek oyuncular, ilgili evren yöneticisine ticket ile başvuru yapıp, yönetici kontrolünde hedef evrenini seçebilmesi için geçici olarak cezası birleşme tamamlandıktan sonraya ertelenecektir. Oyuncu birleşme seçimini yapacak, birleşme işlemi tamamlanana kadar oyununa devam edecek ancak birleşme bittiğinde kalan ceza süresi kadar cezasının geri kalan …

• Bu nasıl adalet!!

wonderlive1973 - - Aquarius

Merhaba, Bu konu tekrar incelenecektir.

• Selam Herkese, Şikayetlerinizi, sitemlerinizi ve endişelerinizi anlıyorum. Sizlerin bu eleştirilerinizi ve eksikleri bildirdik. Elimizden geldiği kadar da baskı yaptık. Birleşmenin ertelenmesi söz konusu değil. E-mail değişikliği ve devir konusu halen beklemede. Bolorpo adminimin yaptığı açıklamaları takip ediniz lütfen. Şu anki durum bu şekilde. Sizlerin şikayet ve önerilerinizi anında iletiyoruz şirkete. Bilginize.

• Hesabınız yerinde duruyor, 7:3:10 koordinatında.

• Nokta

wonderlive1973 - - Xanthus

Alıntı ,_hoba_: “evet oyuna devam etmekte bir problem yok. benim açımdan problem yöneticilerin zihniyetleriydi.forumda dahil. comamız bu zihniyette olmadığına göre neden devam etmeyeyim? ilgilendiği için yaptıklarından dolayı sayın wonderlive1973 e teşekkür ederim. başlık kilitlenebilir. ” Bende sizin anlayışınıza ve nezaketenize teşekkür ederim. İyi oyunlar. Başlık kilitlendi.

• Nokta

Alıntı ,_hoba_: “Alıntı ,wonderlive1973: “Bu konu tarafımca ilgili bölüme taşınıp açılmıştır. Geçmişte bahsettiğiniz konulara bakmıştım. tekrar belirteyim size. hydra daki hesabınıza 2007 yılında palantir saldırı ihlali vermiş. Bu tarihte ben sadece bu oyunda bir oyuncu idim yönetici bile değildim. hydra daki ikinci cezanızda vurduğunuz oyuncunun saldırı esnasında oyuna defalarca girişi sebebiyle operatör takviye olduğunu düşünüp ceza vermiş ama sgo itirazınızı 1 saatlik gibi sürede değerlendiri…

• Nokta

Bu konu tarafımca ilgili bölüme taşınıp açılmıştır. Geçmişte bahsettiğiniz konulara bakmıştım. tekrar belirteyim size. hydra daki hesabınıza 2007 yılında palantir saldırı ihlali vermiş. Bu tarihte ben sadece bu oyunda bir oyuncu idim yönetici bile değildim. hydra daki ikinci cezanızda vurduğunuz oyuncunun saldırı esnasında oyuna defalarca girişi sebebiyle operatör takviye olduğunu düşünüp ceza vermiş ama sgo itirazınızı 1 saatlik gibi sürede değerlendirip hatayı düzeltmiş. Xantus ta sgo gd harek…

• 1 Değil 1 Milyon oldu

wonderlive1973 - - Nusakan

Merhaba, İlgili kullanıcının bahsettiği bilgi hiçbir takım yöneticisi tarafından iletilmediği kesin bilgidir. Bilginize.

• Oyun Kuralları

wonderlive1973 - - Oyun Duyuruları

Kilitlenen filo kalkışını engelleme maddesindeki yazılım hatası düzeltildi. -- 5sn Kuralı ile ilgili açıklamada bazı düzeltmeler yapılmıştır. -- ***Sökme-Nakliye-Konuşlanma-Casusluk-Sömürgeleştirmek-Saldırı-Yoketme olarak yapılan filo hareketlerinde, filo indikten sonra kilitlenmiş 5 saniye içerisinde herhangi bir görev ile (saldırı-nakliye-casusluk-yoketme) özellikle az sayıda gemi ile filo hareketi yapılması (3 sn altı kilit atılmış bir filonun iniş saatinin son 5 sn si öncesine atılan kontrol…

• Oyun Kuralları

wonderlive1973 - - Oyun Duyuruları

5.2 Kural Maddesi ; 5.3 GD Desteği Oyuncu(lar)dan GD Desteği almak için, desteği verecek olan oyuncunun GD'ler harabeye varmadan veya en geç GD çıkış saatinden itibaren 12 saat içerisinde "Destek Sistemi" üzerinden ticket açılarak evren operatörü bilgilendirilmelidir. Onay beklenmesine gerek yoktur, bu süre zarfından sonra yapılan bildirimler geçersiz sayılacaktır. Kırmızı ile belirtilen husus bugünden itibaren geçerli olmak üzere revize edilmiştir. Bilginize.

• Selam Arkadaşlar, Birleşme konusunda mevcut evrenlerin özelliklerinin dengesizliklerinden ötürü gerçekten istediğimiz gibi olmayan eksik birleşmeler olabilir. Yani herkesi %100 memnun edemeyeceğimizi biz biliyoruz sizlerde farkında olup empati yapmanızı diliyorum. Şartların gerektirdiği ölçüde sizlerinde yardımı ile yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilginize.

• Konu son kez inceleniyor. Oyuncuya ticket üzerinden cevap verilecektir.

• Alıntı ,wantura: “Alıntı ,4EVER: “Coma gelip burda atar yapmış biriniz de çıkıp atara atar yapamamışsınız neyseki sağduyu kazanmış böylesi daha iyi ” yok yok atar yapmadı sadece Brezilya bile sizi kurtaramaz didi ” Kesinlikleee

• Alıntı ,RCUBE: “multileri tatile alıyoruz go go goooo ”

• Burası evimiz nasıl bırakırız

• Alıntı ,hezzieN: “Ufacık bi hatrım varsa hesabı kimseye devretme Emre 2 senedir tatilde, varsın tatilde devam etsin ” Emre den hesabı ben alıp alayınızı vuracam ki Evren rahat etsin

• Bugün şirketten bir haber geldi. Brezilya ya coma olarak transfer görüşmelerine başladım

• Alıntı ,blue: “Alıntı ,wonderlive1973: “Alıntı ,blue: “Alıntı ,Endorfin: “ohhh rahatladım ” ” @bluederinlere gitme boğulursun ” af buyur abi anlamadım. Kinaye mi yapıyorsun..? Yapmıyorsan bunca zamandır boğulmadım üstüne indan kurtarmışlığımda vardır.Yok yapıyorsan; insan kendi boğulmaz. dinlemeden sormadan tek taraflı bakan insanlar insanı boğar. Zira bu mesajın da kinaye yapıyorsan sende bu insanlar statüsündesin. Bari sen yapma demek isterdim ama ne yazık ki demek için çok geç. ” Ben bişi dem…

• Alıntı ,blue: “Alıntı ,Endorfin: “ohhh rahatladım ” ” @blue derinlere gitme boğulursun

• Pusu hesabının umuma açık bir hesap gibi kullanılarak karadenizlinin vurulması sebebiyle organize ceza verilmiştir. Tek açıklama budur. Ceza kesindir.

• Cezaya muhatap kişilere açıklama yapılıyor. Genele bu konuda bilgi vermemize gerek yok.

• Beklemeyi bileceksiniz, detaylı inceleme yapılıyor. Birde kalkıp operatörleri rüşvet almakla suçluyorsunuz ticketta bu tavırla devam ederseniz hesabınız ceza alacak. Kimse burada senin memurun değil. Doğru neyse o yapılır hata varsa da giderilir. Siz istediniz diye kimseye ceza verilemez. Son uyarı bu sizin için. !

• Alıntı ,.TATU.: “gelin arkadaslar kardesimizi hep birlikte ugurlayalim kahveler sn coma dan zaten birde bize hesap mı ödetecek ” Sadece kahve ama. Yemek işine girmeyelim. Canımız tatlı çekerse onlarda senden olsun

• Alıntı ,.TATU.: “Alıntı ,wonderlive1973: “Alıntı ,.TATU.: “Alıntı ,wonderlive1973: “@FuelForLife kardeşim varlığımızdan rahatsız olan arkadaşların var. Ben keyfinizi bozmayayım. Bana adresini özelden yazarsan hediyeni yollayacağım kardeşim. Allah sağlıkla sıhhatle selametle vatani görevini yerine getirmek nasip etsin kardeşim. ” hic bir zaman rahatsizlik duymam sonucta lokmanin eglencesi tabiki gelebilirsiniz davet ondan gercekten sizle bir araya gelmek isterdim siz rahatsizlik duyarsiniz geregi…

• Alıntı ,FK..: “Sayın @wonderlive1973, bizden anket istendi, evrende ulaşılabilen her oyuncuya ulaşılıp foruma anket açtık. Seçeneklerde hem 7x, hem de 0,5 deut tüketimini yada eski halini koyduk, büyük çoğunluk hem 7x kademeyi hemde 0,5 deut tüketimine onay verdi. Fakat iş oyundaki ankete gelince ve de anketler birbirinden ayrılınca, bu sefer 7x kademe hızını seçenlerin bir kısmı deut tüketimine 0,5 seçeneğini kabul etmedi. E bu sefer, kademecilerin isteği olurken biz filocuların isteği havada k…

• Alıntı ,.TATU.: “Alıntı ,wonderlive1973: “@FuelForLife kardeşim varlığımızdan rahatsız olan arkadaşların var. Ben keyfinizi bozmayayım. Bana adresini özelden yazarsan hediyeni yollayacağım kardeşim. Allah sağlıkla sıhhatle selametle vatani görevini yerine getirmek nasip etsin kardeşim. ” hic bir zaman rahatsizlik duymam sonucta lokmanin eglencesi tabiki gelebilirsiniz davet ondan gercekten sizle bir araya gelmek isterdim siz rahatsizlik duyarsiniz geregi ile ben gelmemeyi tercih etmistim sizin t…

• Alıntı ,.TATU.: “Alıntı ,wonderlive1973: “Alıntı ,.TATU.: “Alıntı ,Can01: “@.TATU.. Beni ne zaman vuracaktın ” Yönetim veya kurallarda bir takım değişiklikler yapılmadığı sürece devam etmeyeceğim arkadaşlar bu sebepten başka bahara artık şimdilik brezilya serverindeyiz ” @.TATU. server açacak hepimiz orada oynarız. Yönetim yok, kural yok. bam bam bam ” Biz sadece Adalet istemiştik çokmu zordu, koltukta oturan sizlersiniz çoğu kanıtı sunmamıza rağmen kurallara takıldınız keşke yönetim anlamında o…

• Alıntı ,FK..: “Oyuncuların isteklerini okuyamama durumu görüyorum ben burda, yada aslında biz bu değişimi yapmak istemiyorduk ama illa istiyorsanız böyle kardeşim diye bi gider yapma durumu sanki. Gerçekten yazık. O kadar uğraştık anketler açtık, millete mesajlar attık ama sonuç ne, hüsran. Anket sonuçları belli iken neden anket ayrılır ki aklım almıyor arkadaş. Niye yani, illa neden bir ekleme yapma ihtiyacı duyuyorsunuz. En azından emeğimizin karşılığını almak isterdik. Ama bu oyunda ne zaman …

• @FuelForLife kardeşim varlığımızdan rahatsız olan arkadaşların var. Ben keyfinizi bozmayayım. Bana adresini özelden yazarsan hediyeni yollayacağım kardeşim. Allah sağlıkla sıhhatle selametle vatani görevini yerine getirmek nasip etsin kardeşim.

• Alıntı ,.TATU.: “Alıntı ,Can01: “@.TATU.. Beni ne zaman vuracaktın ” Yönetim veya kurallarda bir takım değişiklikler yapılmadığı sürece devam etmeyeceğim arkadaşlar bu sebepten başka bahara artık şimdilik brezilya serverindeyiz ” @.TATU. server açacak hepimiz orada oynarız. Yönetim yok, kural yok. bam bam bam

• Alıntı ,crybaby: “@wonderlive1973 Comam senede 2 Karlsruheye geliyormussunuz sanirim. Geldiginizde haber verin misafir ederiz ” Sen şirkete gelirsin kahve ısmarlarım kardeşim.

• Alıntı ,FuelForLife: “@wonderlive1973 comam mesaj limitine ulaşmışsınız özelden yazamıyorum ” Boşalttım

• @pirss dalga geçmiyorum, geleceğim dedim.

• Alıntı ,FuelForLife: “Alıntı ,wonderlive1973: “O tarihte izmir de olacağım. ” O zaman sizide bekliyorum Sn. ComamAlıntı ,GATE35: “Alıntı ,wonderlive1973: “O tarihte izmir de olacağım. ” comam siz bazen yazılanlara cevap veremiyorsunuz buluşmaya hele hiç gelmezsiniz qhshwhhswh @FuelForLife Nan ben İzmirliyim Beni neden çağırmıyorsun ” Seni çağırmama gerek yok diye düşündüm kanka ” Özelden adres ve telefon at. Geleceğim.