Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-40, toplam 1,000.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Spica Modern Cafe

pirss - - Spica

@Hell Gate hani ayak fotonu atmıştın ya onu pm den atsana bana bidaha

• Yildun Cafe & Restaurant

pirss - - Yildun

@stirlingite banada şöyle paslı çivi ile kırık cam yollasana adresi biliyon

• Spica Modern Cafe

pirss - - Spica

laf atmam sizlere tehlikelisiniz üstü kapalı iyi gidiyo ne size ne ona bişeyde diyemiyonuz iyi pişmemiş kütahya çinisi gibi düşse tuzla buz gibi güzel oluyo

• Spica Modern Cafe

pirss - - Spica

Alıntı ,werdos: “Alıntı ,pirss: “@crybaby ujbej olmaz salla şöyle 800-900 m maden gelişsin arkadaş bak abilerine örnek al yalnız filosunu hafif traşlada öyle hibede bulun burda böyle hibe ediyolar abiler öyle diyo ” Hepinizi kırıp harabenizi inaktiflere dağıtacaktım ama yoksunuz, Brezilya ya kaçmışsınız ” @Davy_Jones a söylersin artık orda kırarlar bizi burda da Uchiha Itachi atar artık hibeleri

• Spica Modern Cafe

pirss - - Spica

@crybaby ujbej olmaz salla şöyle 800-900 m maden gelişsin arkadaş bak abilerine örnek al yalnız filosunu hafif traşlada öyle hibede bulun burda böyle hibe ediyolar abiler öyle diyo

• brezilya maceraları part 1

pirss - - Geyik Sofrası

@VECiHiTrollKing herşey ben sen varken @Mikasa Ackerman a abla diye seslenmemle başladı şimdi mikasa üniversite hocasıda deildir ben öyle biliyom öyle dediydi baaha

pirss - - Geyik Sofrası

@VECiHiTrollKing senden foto istiyom belli olmaz belki sende bayansın bizi trollüyon

pirss - - Geyik Sofrası

aha bildiydim vallah da billah da tillah da ben

pirss - - Geyik Sofrası

neyse @VECiHiTrollKing biz bu trolle nasıl geldik @Mikasa Ackerman abla abi bizi ayrı ayrı aynı yerde nasıl tutturdu acaba ben çözemedim sen çözebildin mi

• Spica Modern Cafe

pirss - - Spica

vereyim mi vermeyim mi

• 2019'a kadar 65019 mesaj

pirss - - Geyik Sofrası

nan ben çıkmış kabloyu bile kesip bakırını hurdacıya satıyom anlamam elektrikten

• @VECiHiTrollKing bence okadar da bakamazlar sonuçta türkiye yerel ip den girecez hem ne dert ediyon yav sonuçta @wonderlive1973 coma da orda olacak olmadı messenger telden mail hesabını açıp ingilizce bi şekilde hepimiz burdayız bugün konum atıyom şimdi sana der iş hâl olur

pirss - - Geyik Sofrası

yok nan @Can01 olsa dayanamaz açık ederdi kendisini @VECiHiTrollKing @stirlingite durum sandığından tehlikeli diyosun aklıma admin geliyo ama şuanki iki bayan admin de sevmiyo beni eskilerden seven bi @Bovary admin vardı oda emekli oldu ama o görevde iken de @Mikasa Ackerman vardı buralarda

pirss - - Geyik Sofrası

pekiyi kimsin sen @Mikasa Ackerman

pirss - - Geyik Sofrası

@VECiHiTrollKing

pirss - - Geyik Sofrası

@Mikasa Ackerman eskiden izin alındıysa o izin hâlen devam eder şuanda dediğin gibi hesapları sadece tek kişi kullanabiliyo

pirss - - Geyik Sofrası

@stirlingite şaşılacak durum yok ki eskiden benzer durum @K4R1 de de vardı ozamanlar @K4R4 olarak hesabı vardı baba oğul giriyolardı tickket atarak ip paylaşımlı izin almışlardı ki forumda bu duruma izin verilmesinin tek şartı aynı hânede birinci derece akraba olması gerekiyo yoksa izin yok idi demekki @Mikasa Ackerman da öyle izin aldı şimdi söyle bakalım @Mikasa Ackerman şuanda apo mu var büşra abla sen misin

pirss - - Geyik Sofrası

@VECiHiTrollKing olayı anladım karı koca ikisi izinli hesabı kullanıyo sana aposu denk geldi banada büşra ablası @Mikasa Ackerman

pirss - - Geyik Sofrası

@RCUBE sanki tarla olmuşum gibi konuşuyon alt tarafı filo gitti evet @Mikasa Ackerman seni dinliyoz

pirss - - Geyik Sofrası

Alıntı ,Mikasa Ackerman: “Alıntı ,pirss: “@VECiHiTrollKing ben eylülün fotosunu da @Mikasa Ackerman ın fotosunuda gördüm hâ dersen birebir yüzyüze gelip hesaba gözünün önünde girdimi yok girmedi zaten fotoları da forumdan gördüm yani ya apo kızı ile ablanın fotosunu attı beni kekledi ya abla sana apoyum dedi seni kekledi ama her şekilde ikimizden birisi yyb tbr ” ” şimdi @Mikasa Ackerman sen kimsin büşra mısın apo musun yoksa büşradan apoya mı geçtin yada apodan büşraya

pirss - - Geyik Sofrası

@RCUBE yetkide verecek mi @Alucard modum orda bana tek kişilik bölümde bile kendimi kendime ban atarım

• 2019'a kadar 65019 mesaj

pirss - - Geyik Sofrası

Alıntı ,VECiHiTrollKing: “Olabilir Rıza en son birine silah çektiği için davası vardı bunun. Kadın çıkarsa ağlarım bir ittifak dusun herkes beni kandirmis ” dava olayını biliyom @VECiHiTrollKing ama dava 15 temmuzdan sonra bankadan ev kredisi için çekilen fetö davası ihraç şeysi davası diye biliyom bende

pirss - - Geyik Sofrası

@VECiHiTrollKing ben eylülün fotosunu da @Mikasa Ackerman ın fotosunuda gördüm hâ dersen birebir yüzyüze gelip hesaba gözünün önünde girdimi yok girmedi zaten fotoları da forumdan gördüm yani ya apo kızı ile ablanın fotosunu attı beni kekledi ya abla sana apoyum dedi seni kekledi ama her şekilde ikimizden birisi yyb tbr

pirss - - Geyik Sofrası

@VECiHiTrollKing apo deil fotosunu bile eskiden atmıştı iyi trollemiş seni @Mikasa Ackerman

pirss - - Geyik Sofrası

@VECiHiTrollKing aslında yine vurulmazdım emme dün paylaşılan raporlara sonda atam derken uyarı vermeden pembeye dönüştüm

pirss - - Geyik Sofrası

bende sizi sefiyom @Alucard modum

pirss - - Geyik Sofrası

zaten uslu duruyom @Alucard modum ne haylazlığımı gördünüz

pirss - - Geyik Sofrası

koordi ver @Farmer17 elde ne varsa

pirss - - Geyik Sofrası

@MELEK GÖZ brezilya izarda olduğumuz için 10 m üstü olaydı burdaki şubesine atardım diyodum

pirss - - Geyik Sofrası

acaba moda söylesem de sabite mi alsa vurduklarımızı vurulduklarımızı asarız

pirss - - Geyik Sofrası

@Farmer17 gece @franklinda maden atmıştı onu gaptırmadığımı diyom yanlış anladın zaar herhâlde

• eski geyikçilerden nede olsa

• @wonderlive1973 feysten foto atın bare ordan bakarız

• @Test Bolorpo serisi de gelsin dördünüde merak ediyorum

pirss - - Geyik Sofrası

türk türke yaparmı bunu @.TATU.

pirss - - Geyik Sofrası

escobar acaba türk olup @.TATU. olmasın

pirss - - Geyik Sofrası

kamçı derken allahtan ki brezilyada asmadım portekiz translate ile yohsa linç olduydum @stirlingite civcivlikten birden evrim geçirdin sanki ne kadar da kaslı kuvvetli imişsin sen

pirss - - Geyik Sofrası

bâri bi gün sabredin yarın vurun @RAMBO @RCUBE

pirss - - Geyik Sofrası

@MELEK GÖZ on milyon olaydı burdaki izara asacaktım kısmet deilmiş

pirss - - Geyik Sofrası

olsun savaş savaştır @RCUBE misal beni kedi gibi düşünebilirsiniz onca bakıp koruyup kollamaya sevgi şefkate rağmen kediler sahiplerine fare börtü böcek kuş felan yakalayıp hediye olarak verir o kedinin sevgi nişânesi oluyo sen bana bakıyon koruyon kolluyon ama sende avcılık yeteneği yok al bunları sana avladım getirdim der gibi